کپکام از موفقیت تجاری Resident Evil 7 می‌گوید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
RE7-Biohazard-Ann.jpg

کمپانی کپکام اعلام کرد که ارسال نسخه هفتم فرانچایز بسیار محبوب Resident Evil به سراسر جهان از مرز 3 میلیون واحد گذشته است. این بازی در تاریخ 24 ژانویه 2017 در امریکا، اروپا و آسیا و در 26 ژانویه در ژاپن برای کنسول‌های نسل هشتم و PC منتشر شد.

کپکام همچنان اعلا کرد که آخرین نسخه هالیوودی از سری فیلم‌های این فرانچایز، Resident Evil: The Final Chapter، عملکرد جهانی قدرتمندی داشته و موجب شده رقم فروش مجموعه فیلم‌های Resident Evil از مرز 1 میلیارد دلار عبور کند.

عنوان Resident Evil 7 توانست نظر منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده و بر اساس گفته کپکام، این سری را به ریشه‌های خود بازگرداند.

منبع

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
شما هم فقط بلدی حدس و گمان بزنی اکانت استیم منو چک کن. البته قبلا رو ps2 بازی کردم ولی بعدش دوباره رو pc رفتم

Sent using Tapatalk
پس چرا بنظرتون RE4 نسبت به سه گانه اول ضعیف تر است البته این سلیقه شماست ولی بیشتر فن های بازی RE همون نسه 4 رو بیشتر می پسندند
این بحث هم بهتره تموم کنیم :Discussion::D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پس چرا بنظرتون RE4 نسبت به سه گانه اول ضعیف تر است البته این سلیقه شماست ولی بیشتر فن های بازی RE همون نسه 4 رو بیشتر می پسندند
این بحث هم بهتره تموم کنیم :Discussion::D
اتفاقا اگر به تاپیک کامیونیتی بازی سری بزنید میبینید که اکثر فن ها خیلی از 4 راضی نیستن. هرچند نسخه 4 از نظر گیم پلی و خیلی موارد واقعا عالی بود و به نظر من بازی خیلی خوبی هست ولی از نظر داستان و اویل بودن خیلی از سری فاصله گرفته بود. نسخه 4 بازی خیلی خوبی بود ولی رزیدنت خوبی نبود.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
اصلا بحث Re رو ول کنید.من امیدوارم این فروش موفق Re7 واسه کپکام سود خوبی داشته باشه و با این سود بتونه سرمایه گذاری کنه و DMC5 رو بسازه.به شدت جای خالی یه DMC درست حسابی حس میشه

• Like
Reactions: genesis007

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
÷
:o نه واقعا فکر کردید سه گانه اول تونست این همه این آپی رو مشهور کنه اگر اینطوره چرا Dino Crisis اینقدر مشهور نیست در حالی که از RE خفن تر نباشه کمتر نیست چون با ورود به نسل ششم یک Dino Crisis 3 فاجعه ساختند تا بازی برای همیشه فراموش بشه اما Resident Evil 4 شاهکار شد و باعث شد اسم Resident Evil بسیار زیاد بزرگ بشه فکر کنید Resident Evil 4 همون Resident Evil 6 بود اونوقت فاتحه این آپی خونده میشد.

کلا این سه گانه اول را خیلی بزرگ کردید درسته بسیار شاهکار بودند و زیبا اما در مقابل Resident Evil 4 حرفی برای گفتن نداشتند (درسته عنصر ترس از بازی کم رنگ شده بود اما هیجان انگیزتر شده بود) شاید شما RE4 بازی نکردید که این همه ایراد ازش میگیرید.
من با نظر شما موافقم که اویل4 باعث شده که این آپی خیلی بیشتر مشهور بشه و همه بشناسنش و فن هاش چند برابر بشه ولی یه امای بزرگ داره که اونم اینکه به خاطر شاهکار بودنش نیست به دلیل عامه پسند بودنشه و اسون شدنش،زاویه دوربینه اکشنش،روند خطی رو به جلوش،به قول دوستان هندی بازی با ایدا،حالت آپ گرید کردن اسلحه ها و چیزای دیگه که به عامه پسند شدن بازی کمک کردن و یه مشکل دیگش اینه که بازی با اینکه بیس فنش خیلی زیاد شده اما فن ها دوچار دو دستگی و حتی سه دستگی(با اومدن اویل7) شدن
و اینو یک بار میگم برای همیشه همه خوب گوش کنین(دلیلی که توی اون زمان اویل4 رویps2 به این شکل اومد این نبود که سبک کلاسید یا دوربین ایزومتریک منقرض شده بود بلکه دلیلش این بود که کاپکم داشت با اونیموشا توی اون سبک میتازوند و حتی کمی هم با دویل مکرای برای همین میخواد با اویل یه چیز تازه رو تجروبه کنه و به این توجه کنین که برای خود کاپکمم اویل 4 یه نسخه بزرگ و سنگین نبود که چندین سال روش کار کرده باشن چون بازی روی کنسول نینتندو عرضه شد و اگه میدونستن که یه شاهکار درست کردن یا حداقل یه بازی در حد همون اونیموشا حتما اول روی ps2 اراعه میدادن) و همیشه یادتون باشه اگه این بازی توی نگاه حرفی شاهکار بود خود میکامی نمیگفت اگه این بازی روی ps2بیاد خدمو میکشم یا سرمو میدم

• Like
Reactions: Simorq

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
اصلا بحث Re رو ول کنید.من امیدوارم این فروش موفق Re7 واسه کپکام سود خوبی داشته باشه و با این سود بتونه سرمایه گذاری کنه و DMC5 رو بسازه.به شدت جای خالی یه DMC درست حسابی حس میشه
یک DMC جدید دارن میسازن فکر کنم از بچگی دانته و ورجیل تریلرش هم امده

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
÷
و همیشه یادتون باشه اگه این بازی توی نگاه حرفی شاهکار بود خود میکامی نمیگفت اگه این بازی روی ps2بیاد خدمو میکشم یا سرمو میدم
اصلا دلیل اصلی که RE4 واقعا سبکش تغییر کرد نسبت به اویل های قبلی Resident Evil Remake بود که انحصاری GameCube بود و بااستقبال و فروش خوبی روبرو نبود که اگر بود نسخه 2 و 3 رو همون زمان Remake میکردند (حالا من نمیدونم به چه دلیل میگند یک RE جدید مثل نسخه 1 تا 3 برای همین زمان باز طرفدار داره) کپکام و میکامی تصمیم گرفتند (داخل نت هست این حرفاشون از خودم در نیاوردم) یک تحول داخل RE ایجاد کنند که موفق هم بودند.
RE4 اونقدر شاهکار هست که بازی که ازش الهام گرفت باز شاهکار شد (Dead Space)

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اصلا دلیل اصلی که RE4 واقعا سبکش تغییر کرد نسبت به اویل های قبلی Resident Evil Remake بود که انحصاری GameCube بود و بااستقبال و فروش خوبی روبرو نبود که اگر بود نسخه 2 و 3 رو همون زمان Remake میکردند (حالا من نمیدونم به چه دلیل میگند یک RE جدید مثل نسخه 1 تا 3 برای همین زمان باز طرفدار داره) کپکام و میکامی تصمیم گرفتند (داخل نت هست این حرفاشون از خودم در نیاوردم) یک تحول داخل RE ایجاد کنند که موفق هم بودند.
RE4 اونقدر شاهکار هست که بازی که ازش الهام گرفت باز شاهکار شد (Dead Space)
دلیلی که ریمیک 2و3 نیومد اون موقعه این بود که بعد اویل4میکامی کاپکمو ترک کرد و بعدم اگه این شماره ها طرفدار نداشتن که الان کاپکم نمیومد رمیک 2رو بسازه چون همه دارن براش سرودست میشکنن،اینقدر که از ترسش تا قبل اومدن اویل7 حتی یه عکسم از ریمیک2 نشون ندادن،در مورد داسپیسم از کی تاحالا یه سبک دوربین شده الهام،پس حتما گیر اف وارم از اویل4 الهام گرفتن

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
دلیلی که ریمیک 2و3 نیومد اون موقعه این بود که بعد اویل4میکامی کاپکمو ترک کرد و بعدم اگه این شماره ها طرفدار نداشتن که الان کاپکم نمیومد رمیک 2رو بسازه چون همه دارن براش سرودست میشکنن،اینقدر که از ترسش تا قبل اومدن اویل7 حتی یه عکسم از ریمیک2 نشون ندادن،در مورد داسپیسم از کی تاحالا یه سبک دوربین شده الهام،پس حتما گیر اف وارم از اویل4 الهام گرفتن
Resident Evil Remake سال 2002 امد خب اگر فروش داشت همون موقع پروژه بازسازی 2 و 3 کلید میخورد. RE4 سال 2005 ساخته شد و فکر کنم میکامی بعد از God Hand که سال 2006 ساخت کپکام رو ترک کرد.
Dead Space خود سازندگانش این حرف رو زدند که RE4 یک منبع الهام برای اونها بوده
الان سیاست کپکام خیلی تغییر کرده و قصد دارند با هزینه کم سود بالا کنند که به نظر من خوبه چون حداقل RE7 رو نابود نکردند. ساخت بازسازی RE2 بخاطر همین سیاست جدیدشون هست چون که بازی به شدت کوتاه هست و ساخت یک نسخه بازسازی شده ازش براشون مثل آب خوردنه و هزینه بالایی نداره و همون فن ها بازی رو بخرند سود خودش رو برده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر