کپکام از موفقیت تجاری Resident Evil 7 می‌گوید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
RE7-Biohazard-Ann.jpg

کمپانی کپکام اعلام کرد که ارسال نسخه هفتم فرانچایز بسیار محبوب Resident Evil به سراسر جهان از مرز 3 میلیون واحد گذشته است. این بازی در تاریخ 24 ژانویه 2017 در امریکا، اروپا و آسیا و در 26 ژانویه در ژاپن برای کنسول‌های نسل هشتم و PC منتشر شد.

کپکام همچنان اعلا کرد که آخرین نسخه هالیوودی از سری فیلم‌های این فرانچایز، Resident Evil: The Final Chapter، عملکرد جهانی قدرتمندی داشته و موجب شده رقم فروش مجموعه فیلم‌های Resident Evil از مرز 1 میلیارد دلار عبور کند.

عنوان Resident Evil 7 توانست نظر منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده و بر اساس گفته کپکام، این سری را به ریشه‌های خود بازگرداند.

منبع

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
اینکه چرا شخصیت معروف سری لیون اس کندی تنها به اسپانیا فرستاده میشه را ما سال ها قبل با دوست عزیزم محمدرضا کاشفی بهش پاسخ دادیم

ناگفته هایی از resident evil 4 ، ماموریت لئون اس کندی

اما بعداز داستان مخوف سری کلاسیک رزیدنت اویل ، پلاتی که میکامی برای 4 ریخت بهترین پلات و بیشترین شباهت ممکن را به رزیدنت اویل های قبلی داشت.اشلی فقط بهانه ای برای شروع داستان مخوف رزیدنت 4 بود.
بعد داستان شاخ و برگ میگیره و کلی (plot twist) پیدا میکنه.رابطه ی ایدا و وسکر ، وسکر و جک کراوزر ،سازمان و ایدا در مقابل وسکر ، خیانت ایدا به وسکر ، لیون و ایدا نشون میده چقدر داستان منسجم است.هیچ کدوم از رزیدت اویل ها (من هنوز شماره 7 را بازی نکردم) نتونستن بعد از 4 یک تعادلی مابین گیم پلی و داستان برقرار کنند.تمام شخصیت ها هدفمند و دقیق داخل داستان بودن

با وجود اینکه حالا حالا رزیدنت 7 را بازی نخواهم کرد بنا به دلایلی درسی وکاری اما وقتی به داستان بازی نگاه میکنم ، داستان رزیدنت 4 را توش میبینم.دوباره شخصیت های جدید ، نوع جدید و احتمالی از یک ویروس یا انگل جدید ، شخصیت های منفی جدید ، محیط جدید و شروع یک داستان جدید با حفظ کلیت داستان سری رزیدنت

امیدوارم این با برخلاف شماره 4 داستان بازی را ادمه بدند و نرن تو شماره های بعدی یک داستان دیگه را دنبال کنند. اتفاقی که برای داستان رزیدنت 4 و رزیدنت 5 افتاد را تکرار نکنند.سعی کنند ان را بسط بدن.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اینکه چرا شخصیت معروف سری لیون اس کندی تنها به اسپانیا فرستاده میشه را ما سال ها قبل با دوست عزیزم محمدرضا کاشفی بهش پاسخ دادیم

اما بعداز داستان مخوف سری کلاسیک رزیدنت اویل ، پلاتی که میکامی برای 4 ریخت بهترین پلات و بیشترین شباهت ممکن را به رزیدنت اویل های قبلی داشت.اشلی فقط بهانه ای برای شروع داستان مخوف رزیدنت 4 بود.
بعد داستان شاخ و برگ میگیره و کلی (plot twist) پیدا میکنه.رابطه ی ایدا و وسکر ، وسکر و جک کراوزر ،سازمان و ایدا در مقابل وسکر ، خیانت ایدا به وسکر ، لیون و ایدا نشون میده چقدر داستان منسجم است.هیچ کدوم از رزیدت اویل ها (من هنوز شماره 7 را بازی نکردم) نتونستن بعد از 4 یک تعادلی مابین گیم پلی و داستان برقرار کنند.تمام شخصیت ها هدفمند و دقیق داخل داستان بودن

با وجود اینکه حالا حالا رزیدنت 7 را بازی نخواهم کرد بنا به دلایلی درسی وکاری اما وقتی به داستان بازی نگاه میکنم ، داستان رزیدنت 4 را توش میبینم.دوباره شخصیت های جدید ، نوع جدید و احتمالی از یک ویروس یا انگل جدید ، شخصیت های منفی جدید ، محیط جدید و شروع یک داستان جدید با حفظ کلیت داستان سری رزیدنت

امیدوارم این با برخلاف شماره 4 داستان بازی را ادمه بدند و نرن تو شماره های بعدی یک داستان دیگه را دنبال کنند. اتفاقی که برای داستان رزیدنت 4 و رزیدنت 5 افتاد را تکرار نکنند.سعی کنند ان را بسط بدن.
واقعا عالي بود بهترين اظهار نظري بود كه تا به حال درباره بازي شنيده بودم ولي در مورد اينكه چرا دو نسخه اونطور شد و نبايذ اينطور ميشد قبول ندارم چرا كه همين تغيير سبك و بازخورد هاي پلير ها بوده باعث بوجود اومدن شاهكاري مثل نسخه ٧ شد در كل هر كاري داري و هر درسي داري رو در برابر لذت اين بازي از دست نده بهت پيشنهاد ميكنم. همين حالا دست به كار شو
پ ن : فقط من موندم اين پلير هايي كه با هدست واقعيت مجازي بازي رو تجربه ميكنن چند روز براي استراحت و فرار از شب ادراري بايد بگذرونن من كه فكرش هم رو نميكنم با وي آر اين رو تجربه كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
کاملا مشخص هست که از نسخه 4 با این سری آشنا شدی

Sent using Tapatalk
شما فامیل نوستراداموس نیستید:D نه عزیز من RE1 Remake یکبار و RE2 یکبار و RE3 چهار بار و RE4 شاید بیشتر از 20 باری کردم فکر کنم شما اصلا دنیا نیامده بودی وقتی من داشتم RE3 روی PS1 بازی میکردم.
هیچ شکی نداشتم اگر RE4 هم مثل 1تا 3 یود تو اون زمان کاملا شکست میخورد و اصلا RE4 باعث شد آپی RE اینقدر مشهور بشه.
امیدوارم بازی بعدی میکامی که داره تمام تلاشش میکنه مثل RE4 باشه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
شما فامیل نوستراداموس نیستید:D نه عزیز من RE1 Remake یکبار و RE2 یکبار و RE3 چهار بار و RE4 شاید بیشتر از 20 باری کردم فکر کنم شما اصلا دنیا نیامده بودی وقتی من داشتم RE3 روی PS1 بازی میکردم.
هیچ شکی نداشتم اگر RE4 هم مثل 1تا 3 یود تو اون زمان کاملا شکست میخورد و اصلا RE4 باعث شد آپی RE اینقدر مشهور بشه.
raaaaaaaage
حالا عصبانی نشو ایشون 34سالشونو ببخشید اگه دوستان عمر گیمری شما رو پایین اوردن:)

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

در مورد داستان 4 که قبلا تو تاپیک اصلی کلی بحث کردیم :D اینجا دیگه نمیخوام راجع بهش بحث کنم. در مورد نسخه پنجم هم حداقل از نظر داستان خیلی بهتر از 4 بود و کاملا به سری مرتبط بود و کلا داستان سری رو کامل میکرد و این رو هم خیلی در موردش بحث کردیم تو همون تاپیک :D

اما رزیدنت 7 داستانش کاملا تو همون فضای سری بود. همه چی داستان کاملا منطبق با سری هست و به احتمال زیاد توی DLC ها که اومده و قرار هست بیاد بیشتر از داستان و ربطش با کل مجموعه دستگیرمون میشه.

vhd

کاربر سایت
Apr 16, 2006
117
نام
وحید
مشكل اصلي RE هم ، نبود صاحب اثر بالا سر پروژه RE
از وقتي ميكامي از capcom جداشد
بازي دچار سردرگمي زيادي شده
از داستان گرفته تا گيم پلي
وقتي خود صاحب اثر نباشه هر كسي كه جاش بزارن ، اون رو از ديد خودش درست ميكنه و از ريشه ها جداش ميكنه و فقط تو سال مالي خودش موفقيت پيدا ميكنه و تمام .
يادمه اون موقع كه RE2 رو بازي ميكرديم
از همون اول منوي بازي كه دكمه استارت رو ميزديم و با اون صدا مخوف كه ميگفت Resident evil 2 پرامون ميريخت :)
به قدري براي ساخت بازي وقت گذاشته شده بود كه حتي منوي اون رو هم فراموش نكرده بودن
Re1-2-3 از روي ترس واقعي سازندش ساخته شده وبود
تا حدي كه خود ميكامي هم كابوس Re رو ميديد و خود بازي هم كه از نظر داستان و روند گيم پلي اونقدر كشش داشت كه تا همين سال هم ازش صحبت ميشه بر خلاف Re5-6 كه فقط براي موفقيت مالي همون سال ساخته شده بود
بعد از Re-4 ديگه رزيدنت اويل خالصي ساخته نشده و فقط تركيبي از Re با يه سري از بازي هاي ديگه تو سبك اكشن و سايكو بوده
اين مشكليه كه خيلي از بازي هاي جديد دچارش شدن

• Like
Reactions: ehsanservat

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

3qsj_dliw0rb.gif

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دیگه کار به جایی رسیده که میگن RE 4 باعث شده این فرانچایز مشهور بشه lol

Sent using Tapatalk

متاسفانه بازی سنتر شده مکانی برای افراد کم سن که میخوان خودشونو بزرگ سال و هاردکور نشون بدن
خودت نریمان جان از من بزرگتری ، ما ها که دیگه ۳۰ سال و به بالا سن داریم دیگه بعد از این همه سال گیمری باید فرقی داشته باشیم با افراد کم سن که ۲ روزه گیم میزنن
واضحه ایشون از رزیدنت اویل ۴ به بعد بازیوکردن

درست مثل اون کامنتی بود که طرف نوشته برد من ۱۷ سالمه از نظر من رزیدنت اویل ۶ بهترین رزیدنت اویل تو کل مجموعه بود ، خوب طرف گیم خوب و بااصالت و .... بازی نکرده که بدونه خوب یعنی چی ، بی ارزش یعنی چی

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
نمیدونم چرا بعضی فکر میکنن چون اول 1،2،3،رو بازی کردن دیگه میدونن ریشه های اویل چی هست و تشخیص میدن
کلا تو تاریخ فقط یه بازی بوده که تونسته اویل نباشه و ریشه ها و آلمانهای اویل رو در خودش داشته باشه اونم بازی پارازیت ایوه که جالبه مال خوده ps1 هست و خیلی بیشتر از اویل های 5،6،7 رزیدت اویله

• Like
Reactions: Simorq

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
دیگه کار به جایی رسیده که میگن RE 4 باعث شده این فرانچایز مشهور بشه lol

Sent using Tapatalk
:o نه واقعا فکر کردید سه گانه اول تونست این همه این آپی رو مشهور کنه اگر اینطوره چرا Dino Crisis اینقدر مشهور نیست در حالی که از RE خفن تر نباشه کمتر نیست چون با ورود به نسل ششم یک Dino Crisis 3 فاجعه ساختند تا بازی برای همیشه فراموش بشه اما Resident Evil 4 شاهکار شد و باعث شد اسم Resident Evil بسیار زیاد بزرگ بشه فکر کنید Resident Evil 4 همون Resident Evil 6 بود اونوقت فاتحه این آپی خونده میشد.

کلا این سه گانه اول را خیلی بزرگ کردید درسته بسیار شاهکار بودند و زیبا اما در مقابل Resident Evil 4 حرفی برای گفتن نداشتند (درسته عنصر ترس از بازی کم رنگ شده بود اما هیجان انگیزتر شده بود) شاید شما RE4 بازی نکردید که این همه ایراد ازش میگیرید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان ريشه باز يكم بريد كنار من يه خاك بريزم اين ريشه ها خشك شد از بس باهاش وررفتين بابا حالا وحي نيومده كه تا ابد همه چيز مو به مو مثل اولين نسخه هاي بازي باشه بازي خوبه حرفي هم توش نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
:o نه واقعا فکر کردید سه گانه اول تونست این همه این آپی رو مشهور کنه اگر اینطوره چرا Dino Crisis اینقدر مشهور نیست در حالی که از RE خفن تر نباشه کمتر نیست چون با ورود به نسل ششم یک Dino Crisis 3 فاجعه ساختند تا بازی برای همیشه فراموش بشه اما Resident Evil 4 شاهکار شد و باعث شد اسم Resident Evil بسیار زیاد بزرگ بشه فکر کنید Resident Evil 4 همون Resident Evil 6 بود اونوقت فاتحه این آپی خونده میشد.

کلا این سه گانه اول را خیلی بزرگ کردید درسته بسیار شاهکار بودند و زیبا اما در مقابل Resident Evil 4 حرفی برای گفتن نداشتند (درسته عنصر ترس از بازی کم رنگ شده بود اما هیجان انگیزتر شده بود) شاید شما RE4 بازی نکردید که این همه ایراد ازش میگیرید.
شما هم فقط بلدی حدس و گمان بزنی اکانت استیم منو چک کن. البته قبلا رو ps2 بازی کردم ولی بعدش دوباره رو pc رفتم

Sent using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلا جو تاپیک های مرتبط با اویل 7 جوری شده تا بیای بگی اویل4 خیلی خوب بود هزار تا انگ نوب بودن و بچه سال بودن و غیره رو بهت میزنند :D

• Like
Reactions: Simorq

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر