کپکام از موفقیت تجاری Resident Evil 7 می‌گوید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
RE7-Biohazard-Ann.jpg

کمپانی کپکام اعلام کرد که ارسال نسخه هفتم فرانچایز بسیار محبوب Resident Evil به سراسر جهان از مرز 3 میلیون واحد گذشته است. این بازی در تاریخ 24 ژانویه 2017 در امریکا، اروپا و آسیا و در 26 ژانویه در ژاپن برای کنسول‌های نسل هشتم و PC منتشر شد.

کپکام همچنان اعلا کرد که آخرین نسخه هالیوودی از سری فیلم‌های این فرانچایز، Resident Evil: The Final Chapter، عملکرد جهانی قدرتمندی داشته و موجب شده رقم فروش مجموعه فیلم‌های Resident Evil از مرز 1 میلیارد دلار عبور کند.

عنوان Resident Evil 7 توانست نظر منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده و بر اساس گفته کپکام، این سری را به ریشه‌های خود بازگرداند.

منبع

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
ما ک خوشمون نیومد ولی خوبه ک موفق بوده باعث میشه حداقل دیگ زیاد اکشنش نکنن ولی بازی های revelation من بیشتر دوس داشتم تا این
کاش یه چیزی مثل اون بسازه یا اویل 4

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان بازی کاملا بازگشت به ریشه ها بود بخدا :D

من به جا ساز کردن چند تا آیتم از رزیدنت ایول های کلاسیک توی یه بازی اول شخص که کلاً ربطی به سری هم نداره نمیگم بازگشت به ریشه های رزیدنت ایول :D چون اینجوری مثلاً میشه آیتم باکس و ماشین تایپ و جوهر تایپ و ... اینا رو بُرد گذاشت توی مثلاً Silent Hill 2 بعد به همونم بگیم رزیدنت ایول ؟! :D این Horror های اول شخصی که جدیداً دارن عین قارچ رشد میکنن از نظر من ربطی به رزیدنت ایول ندارن :D

بازی کردی احسان؟ منم قبل از بازی دقیقا همین حرفای تورو میزدم اما بعد از تموم کردم دیدم کاملا اشتباه میکردم :D در هر صورت تعداد نفراتی که معتقدن این بازی واقعا یه رزیدنت اویل کلاسیک بود بیشتر از شماهاست. چشت هم در بیاد :D

نه، واسه همین فقط بحثم روی همین ریشه میشه هاس :D و خب طبق چیزایی که ازش دیدم کلاً هیچ ربطی به رزیدنت ایول نداشت :D احتمال زیاد بعداً هم نظرم همین خواهد بود :D چون فک میکنم نه داستانی نه شخصیتی نه هیچ چیش ربطی به RE نداره ، خودشم که اول شخصه :D ته تهش شاید گیم پلی فقط یه شباهتی داشته باشه که خب بازم یه بخش بازی رو RE نمیکنه :D

بخدا انگار خودم دارم حرف میزنم :)) دقیقا قبل از اینکه خودم بازی رو تجربه کنم و تموم کنم همین طوری گارد گرفته بودم :D

بازی رو انجام بده بعد. البته امیدوارم این گاردت جوری نباشه که کلا چشمت رو روی حقیقت ها ببنده :D و بعد از تجربه بازی بیای مثل مرد بگی که اشتباه کرده بودی :D
عه نوتیفیکیشنش نیومد :D
دموش که نمیداد رزیدنت ایول را ، حالا کامل خودشم میرم ببینم چی میشه :D منم که از اون آدما نیستم که اگه اشتباه کنم قبول نکنم ، اگه واقعاً اونی باشه که میگی چرا از حرفم برنگردم :D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من به جا ساز کردن چند تا آیتم از رزیدنت ایول های کلاسیک توی یه بازی اول شخص که کلاً ربطی به سری هم نداره نمیگم بازگشت به ریشه های رزیدنت ایول :D چون اینجوری مثلاً میشه آیتم باکس و ماشین تایپ و جوهر تایپ و ... اینا رو بُرد گذاشت توی مثلاً Silent Hill 2 بعد به همونم بگیم رزیدنت ایول ؟! :D این Horror های اول شخصی که جدیداً دارن عین قارچ رشد میکنن از نظر من ربطی به رزیدنت ایول ندارن :D
بازی کردی احسان؟ منم قبل از بازی دقیقا همین حرفای تورو میزدم اما بعد از تموم کردم دیدم کاملا اشتباه میکردم :D در هر صورت تعداد نفراتی که معتقدن این بازی واقعا یه رزیدنت اویل کلاسیک بود بیشتر از شماهاست. چشت هم در بیاد :D

نه، واسه همین فقط بحثم روی همین ریشه میشه هاس :D و خب طبق چیزایی که ازش دیدم کلاً هیچ ربطی به رزیدنت ایول نداشت :D احتمال زیاد بعداً هم نظرم همین خواهد بود :D چون فک میکنم نه داستانی نه شخصیتی نه هیچ چیش ربطی به RE نداره ، خودشم که اول شخصه :D ته تهش شاید گیم پلی فقط یه شباهتی داشته باشه که خب بازم یه بخش بازی رو RE نمیکنه :D
بخدا انگار خودم دارم حرف میزنم :)) دقیقا قبل از اینکه خودم بازی رو تجربه کنم و تموم کنم همین طوری گارد گرفته بودم :D

بازی رو انجام بده بعد. البته امیدوارم این گاردت جوری نباشه که کلا چشمت رو روی حقیقت ها ببنده :D و بعد از تجربه بازی بیای مثل مرد بگی که اشتباه کرده بودی :D

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اين نسخه از بازي بهترين و با كيفيت ترين بازي تريلر هست كه تا به حال ساخته شده و خوش ساخت بودن و داستان خوب دليل موفقيت اين نسخه از بازي هست من كه بيست درصد از بازي رو انجام دادم و واقعا لذت بردم فعلا به بازي ديگه اي فكر نميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsanservat

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

عه نوتیفیکیشنش نیومد :D
دموش که نمیداد رزیدنت ایول را ، حالا کامل خودشم میرم ببینم چی میشه :D منم که از اون آدما نیستم که اگه اشتباه کنم قبول نکنم ، اگه واقعاً اونی باشه که میگی چرا از حرفم برنگردم :D

مشکل همینه که بازی نکردی :D یعنی وقتی بازی کنی میفهمی چقدر این بازی رزیدنت ایول هست :D به مراتب خیلی خیلی بهتر از نسخه 4 هست و کاملا کلاسیک. قبلا هم گفتم من خودم از اولین نفراتی بودم که با دوربینش مشکل داشتم ولی اصلا اول شخص شدن بازی لطمه ای به اون نزده. همه چیز بازی از گیم پلی بگیر تا داستان کاملا رزیدنتی هست :D دیگه بیشتر از این نمیتونم چیزی بگم :D

• Like
Reactions: FOXP2

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
به مراتب خیلی خیلی بهتر از نسخه 4 هست
:o خود میکامی هم مونده چطور تونست RE4 رو کارگردانی کنه و هنوز بعد از چند تا بازی ساختن هنوز نتونسته یه RE4 خلق کنه.
بعد این RE7 بهتر از 4 بود=))

RE4 برای بار اول 25 ساعت
RE7 برای بار اول 9.5 ساعت

ولی به نظرم دسته به اسلحه RE7 خیلی شبیه نسخه 4 شده بود اما دشمن زیاد نداشت و محیط های بازی اتمسفری خفنی نداشتند.

• Like

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
:o خود میکامی هم مونده چطور تونست RE4 رو کارگردانی کنه و هنوز بعد از چند تا بازی ساختن هنوز نتونسته یه RE4 خلق کنه.
بعد این RE7 بهتر از 4 بود=))

RE4 برای بار اول 25 ساعت
RE7 برای بار اول 9.5 ساعت

ولی به نظرم دسته به اسلحه RE7 خیلی شبیه نسخه 4 شده بود اما دشمن زیاد نداشت و محیط های بازی اتمسفری خفنی نداشتند.
شما داری فقط نسخه چهار رو میبنی. بزرگترین مشکل رزیدنت 4 مشکل داستان و دور شدن از هسته اصلی اون بود که خب نتیجه اش در گیم پلی شد 5 و در گیم پلی و داستان شد 6. ولی نسخه 7 کاملا به داستان سری وفادار بوده و یه داستان بی سر و ته مثل نسخه 4 نداره. تو رزیدنت هم داستان خیلی مهم هست.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خیلی جالبه. ملت بازی رو اصلا هنوز بازی نکردن اونوقت فقط از رو یه سری ویدیو نظر میدن :D بازی اصلا به سایلنت هیل ربط نداره. کسی که همچین حرفی بزنه باید بهش شک کرد :D چون نه اصلا سایلنت هیل رو میشناسه نه رزیدنت ایول رو :-"

خداوکیلی اول بازی کنید بعد نظر بدین :D

• Like

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
شما داری فقط نسخه چهار رو میبنی. بزرگترین مشکل رزیدنت 4 مشکل داستان و دور شدن از هسته اصلی اون بود که خب نتیجه اش در گیم پلی شد 5 و در گیم پلی و داستان شد 6. ولی نسخه 7 کاملا به داستان سری وفادار بوده و یه داستان بی سر و ته مثل نسخه 4 نداره. تو رزیدنت هم داستان خیلی مهم هست.
RE7 به سری وفادار بود:wow: باید دقیقا عنوان بازی این میبود Resident Evil F.E.A.R
بعد داستان RE4 کجاش بی سروته بود همه جای داستان و بازی و حتی گیم پلی پر از منطق بود.
در کل RE7 یک بازی متوسط به بالا بود ارزش بازی داشت دیگه اونقدر بزرگش نکنید.
ترس هم فقط Outlast کسی که Outlast بازی کرده باشه در RE7 یخورده هم احساس ترس بهش دست نمیده

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
با سلام به همه دوستان اما بعد.. كبكام شايد نتونست مثل رزدنت هاي١الي٤ عنواني ريشه دار بساز ولي واقعا توي اين نسخه نو اوري كه ptياد داد تونست به خوبي استفاده كنه ايكه ما مي كيم ريشه ها اول ترس بود دوم نوع دوربين ايزومتريك بوده كه با توجه به سخت افزار زمان خودش اين جنين بوده و لي نسخه هفتم با توجه به اول شخص بودنش ترسناك تر شده كه نشون مي ده مي شه به اينده اين سري اميد وار بود

• Like

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با سلام به همه دوستان اما بعد.. كبكام شايد نتونست مثل رزدنت هاي١الي٤ عنواني ريشه دار بساز ولي واقعا توي اين نسخه نو اوري كه ptياد داد تونست به خوبي استفاده كنه ايكه ما مي كيم ريشه ها اول ترس بود دوم نوع دوربين ايزومتريك بوده كه با توجه به سخت افزار زمان خودش اين جنين بوده و لي نسخه هفتم با توجه به اول شخص بودنش ترسناك تر شده كه نشون مي ده مي شه به اينده اين سري اميد وار بود
اول اینکه هیچ ربطی به PT نداره به جز اول شخص بودنش :D بیخودی این بازی رو به یه دمو ربط ندین
دوم اینکه نسخه 4 کلا زد ریشه ها رو خشکوند و بعدش هرچی بدبختی کشیدیم تا به ریشه ها برگرده نتیجه همون 4 بود :-" :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر