بازی سنتر اولین و تنها رسانه ایرانی در متاکریتیک

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
یعنی به حدی از دیدن این خبر خوشحال شدم که قابل توصیف نیست.:x(فکر کنم خوشحالیم واسه این هست که 90 درصد اوقات فراقت وبگردیمو اینجا میگذرونم.)
به جرات میتونم بگم خیلی از اطلاعاتمو(از لحاظ فوتبالی،و فیلم و سریال و بازی،رمان موسیقی و.....) مدیون بازیسنترم.
همینم باعث شده نسبت به سایت یه حس تعصبی داشته باشم و هروقت تغییر مثبتی درش میبینم کلی خوشحال بشم.
تبریک به همه ی عاشقان بازیسنتر و تبریک ویژه به تیم تحریریه و مدیریت سایت.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تبريك \m/
برا بهتر ديده شدن تو سطح جهاني از همين الان شروع كنيد ٠ بهترين عنوان هم برا شروع همين هورايزونه! ٣ يا ٤ بديد تا ره هزار شب رو يك شبه بريد:D
نقدها ترجمه شده قرار داده ميشه تو متاكريتيك?

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
تبريك \m/
برا بهتر ديده شدن تو سطح جهاني از همين الان شروع كنيد ٠ بهترين عنوان هم برا شروع همين هورايزونه! ٣ يا ٤ بديد تا ره هزار شب رو يك شبه بريد:D
نظر نهایی نگارنده نقد به صورت ترجمه شده برای متاکریتیک ارسال میشه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
تبريك \m/
آی گل گفتی :))

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تبریک هیچ وقت فکر نمیکردم بازی سنتر به این موفقیت دست پیدا کنه امیدوارم یه روز بازی سازی رو هم شروع کنید:)>- فکر کنم به انحصاریا کم امتیاز بدین دوستان شورش کنن =))به هورایزن 10 بدین متا پایین تر از 95 نیاد اینجوری در گوریلا تخته میشه=))=))

• Like
Reactions: Oakenshield

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ضمن تبریک اینکه 1 سایت ایرانی در 1 سایت معتبر جهانی ثبت بشه عالی هست.

برای چه پلترفرم هایی نمرات ثبت می شه؟

البته به شخصه نمراتی که این سایت می ده راضی نیستم و اختلاف زیادی با متای نهایی بازی ها داره امیدوارم منتقدهای این سایت هم از این به بعد منطقی تر نقد کنن و احساسات رو کنار بذارن تا شاهد پیشرفت بیشتری باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر