بازی سنتر اولین و تنها رسانه ایرانی در متاکریتیک

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,214
نام
علی
بازی سنتر به عنوان قدیمی ترین رسانه تخصصی بازی ها در ایران، با به دست آوردن استاندارد های مورد قبول وب سایت متاکریتیک ، در لیست مدیا های مرتبط با بازی این مرجع به عنوان اولین و تنها وب سایت ایرانی دارای حق رای ،ثبت شد. از این پس نقد و بررسی بازی هایی که در بازی سنتر انجام میشوند و امتیاز های داده شده توسط منتقدین هیئت تحریریه بازی سنتر به آن ها، در بین سایر مدیا های بزرگ دنیا قرار داده شده و این امتیاز، در مجموع امتیاز جهانی آن عنوان بازی موثر خواهد بود. لازم به ذکر است که بازی سنتر تنها مدیای فعال کشور است که در متاکریتیک حضور دارد.این دست آورد بزرگ و موثر را که موجب رشد و اعتلای صنعت مدیای بازی در ایران می باشد به تمام کاربران همیشه همراه بازی سنتر تبریک میگوییم.

موفق باشید

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خیلی خوشحالم بالاخره این اتفاق افتاد
اینجا سایتی که تقریبا من بیشتر اوقات خوش جوانیم از سال 2006 توش سپری شده و درسته الان بخاطر مشغله های کاری و درسیم کمتر سر میزنم ولی باز هم اینجا بهترین مرکز اوقات تنهاییمه

ممنون از همه بچه هایی که تا امروز تلاش کردن
از همه کسانی که روزی تحریریه بودن و حالا نیستن
روزی تخریریه نبودن ولی حالا هستن
ناظم ها، مدیرها و از همه مهمتر ادمین ها که تاحالا اینجا را سرپا نگه داشتن
و مهمترین بخش کاربرا
از همه ممنونم

شاد باشیم و موفق

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
تبریک تبریک و تبریک
واقعا تنها سایتی که تو ایران حقش بود همین بازیسنتره.جایی که خودم به شخصه کلی خاطره باهاش دارم و خوش حالم که بالاخره این اتفاق مهم
افتاد.به امید موفقیت روز افزون.منتقدین محترم عدالتو رعایت کنید :D

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
راستش من زیاد کاربری قدیمی نیستم. ولی خب وقتی که عضو شدم نمیدونستم عضو سایتی به این خوبی شدم. و راستش حالا جدا از سایتش...خود این انجمن رو یکسری افرادی اداره اش میکنند که در خیلی از قضایا اگر نبودند چیز هایی که بدست اورده بودم رو حال نداشتم. ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر