کالبدشکافی Vanquish : شینجی میکامی می تازد

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
ترس چرا ؟
این عنوان از تمام سوم شخص شوترهایی که بازی کردم بهتر بود و نقدهای مثبت سایت ها و نظر کاربرها خوب بودن این عنوان رو تایید میکنه ، منظورم بیشتر این بود که اگر فقط وارد ژانر سوم شخص شوتر بشیم بهتر میتونیم میکامی رو به خاطر این اثر ستایش کنیم.
نکات منفی رو هم باید در نظر بگیریم و اگر اون موارد کمتر بود بازی از هر لحاظ کامل میشد.
در کل سرعت و هیجان مبارزه با باس فایت ها این عنوان رو برای همیشه خاص میکنه و میتوان ونکوییش رو الگویی برای این ژانر نامید.

احسنت.موافقم.فقط امیدوارم امسال شاهد رونمایی از نسخه دوم باشیم.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
حالا چرا انقد ترسیدی?! میکامی بین ژاپنی ها غیرممکن را ممکن کرد. این دیگه واقعیت که ژاپنی ها بلد نیستن شوتر بسازن.

همون ایرادهایی که ان کاربر گفتند را میشه به گرز هم گرفت

مثلا منم میگم گرز از اول تا اخر کاورگیری تیراندازی

داستانشم هم که حمله به سیارمون و دفاع از ان در برابر بیگانگان و....

با این حساب گرز هم اشغالی بیش نیست.

اما ما باید ببینیم ترکیب این چیزها منجر به یک بازی درجه یک میشه?

هم برای گرز شده هم ونکوییش

ونکوییش با قاطعیت تمام بهترین شوتر ژاپنی و یکی از اثار برجسته این سبک هست
اول بگم که من خودم از ونکوییش خوشم اومد . یه بازی خوب بود برام کم کاستی هم داشت ولی در کل تجربه بدی نبود لذت بردم
اما در مورد صحبت شما در مورد گیرز با کدوم حسابی میگی گیرز اشغالی بیش نیست؟؟؟؟؟ شوخی میکنی دیگه ؟؟؟ هر حسابی که شما بکنی به هیچ وجه این حرفتون رو من نمیتونم قبول کنم!! ...
از کمپین عالی 3 گانه گیرز بگذریم از گرافیکش عالیش و...و... تو همه چی ونکویش عقبه !!!الان مولتی پلیر هاردکور درجه یک گیرز که سالهاست بهترینه!! کلی تورنومنت براش برگزار میشه !! هنوزم که هنوزه همه شماره هاش چه قدیمی چه جدید لابی هاش پر پلیره داره همه دارن بازی میکنن !! یا مود horde که ساعتها خودش ادم رو سرگرم میکنه فوق العاده جذابه یا مودهای دیگه که تو کل سری به بازی اضافه شد beats mode --overrun همه اینا ساعتها ادمو سرگرم میکنه بنده معذرت میخوام از شما ولی برداشتی که از داستان سری گیرز هم دارین فوق العاده سطحی کژواله!!!!
در کل این پست شما منطقی نبود صرفا فقط نشون دهنده تعصب و ارادتتون به شینجی میکامی بود

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
اول بگم که من خودم از ونکوییش خوشم اومد . یه بازی خوب بود برام کم کاستی هم داشت ولی در کل تجربه بدی نبود لذت بردم
اما در مورد صحبت شما در مورد گیرز با کدوم حسابی میگی گیرز اشغالی بیش نیست؟؟؟؟؟ شوخی میکنی دیگه ؟؟؟ هر حسابی که شما بکنی به هیچ وجه این حرفتون رو من نمیتونم قبول کنم!! ...
از کمپین عالی 3 گانه گیرز بگذریم از گرافیکش عالیش و...و... تو همه چی ونکویش عقبه !!!الان مولتی پلیر هاردکور درجه یک گیرز که سالهاست بهترینه!! کلی تورنومنت براش برگزار میشه !! هنوزم که هنوزه همه شماره هاش چه قدیمی چه جدید لابی هاش پر پلیره داره همه دارن بازی میکنن !! یا مود horde که ساعتها خودش ادم رو سرگرم میکنه فوق العاده جذابه یا مودهای دیگه که تو کل سری به بازی اضافه شد beats mode --overrun همه اینا ساعتها ادمو سرگرم میکنه بنده معذرت میخوام از شما ولی برداشتی که از داستان سری گیرز هم دارین فوق العاده سطحی کژواله!!!!
در کل این پست شما منطقی نبود صرفا فقط نشون دهنده تعصب و ارادتتون به شینجی میکامی بود

شما پست من را بد برداشت کردین. من میگم میشه خیلی راحت ان طوری که ان کاربر بازی ها را میکوبونه کوباند!

سری گرز او وار از شاهکارهای ژانر شوتر هست.

من فقط خواستم نوع نقد سطحی ان کاربر را به شکل دیگه توضیح بدم.

• Like
Reactions: lycan1367

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
شما پست من را بد برداشت کردین. من میگم میشه خیلی راحت ان طوری که ان کاربر بازی ها را میکوبونه کوباند!

سری گرز او وار از شاهکارهای ژانر شوتر هست.

من فقط خواستم نوع نقد سطحی ان کاربر را به شکل دیگه توضیح بدم.
بنده معذرت میخوام اگه اشتباه برداشت کردم. ولی در کل ونکویش میتونست خیلی بهتر و پر محتوا تر باشه .. از تقصیر سگا سر مارکتینگ بازی که یکی از مشکلات بود بگذریم از سمت خود ونکوییش هم کم کاری شده بود . باید محتوای بازی بیشتر میشد تا ساعتهای بیشتری بشه بازیش کرد. صرفا یه کمپین افلاین کوتاه با اون 6 تا مرحله جانبی (مرحله 6 خود تجاوز بود :D) .... میتونست مولتی پلیر خیلی خوب داشته باشه یا ایده های دیگه.. مود های دیگه میتونست اضافه کنه ... که یه پلیر رو مجاب کنه 60 دلار براش هزینه کنه ...خلاصه گیم پلی به این خوبی یه جوری با این کمو کاستیا حیف شد ونکوییش هیچی نداشت ولی یه گیم پلی خیلی خوب داشت که ادم ازش لذت میبرد .

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر