Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کسی پولش زیادی نکرده همین جوری بره محصول رو بخره به جز تو موارد خاص. خیلی ساده است، یکی کالا یا خدماتی رو برای عرضه قرار میده، یکی هم اگر می خواد هزینه رو می ده استفاده می کنه. هر چقدر دور این ماجرا بچرخی بله استفاده از محصولی بدون دادن پولش جرمه.

من الان رفتم بازی Evil 7 رو از استور مایکروسافت بخرم و از محصول کپ کام و خدمات مایکروسافت استفاده کنم ولی متاسفانه میگه شما قادر به خرید بازی نیستید !
من باید چیکار کنم ؟ یک جرم دیگه مرتکب بشم و به دروغ بگم اهل الاسکا هستم و با روشن کردن وی پی ان یک جرم دیگه هم مرتکب بشم و بازی رو بخرم تا از محصولی استفاده کنم که سازنده اش من رو جزه مشتری هاش و ادم حساب نمیکنه ؟

یعنی به خاطره محصولی که سازنده هاش من رو ادم حساب نمیکنند این همه جرم مرتکب بشم ؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
بالاخره باید از یه جایی شروع کرد و کسی نمیگه همه محتوایی که رایگان به دست آوردی و همین الان بخری
در مورد فیلم خود من به شخصه یه سری از بلوری هام ارجیناله ولی واقعیت اینه که فیلم ارجینال به سختی گیر میاد

نرم افزارهای کامپیوتر من هم خیلی هاشون رایگان هستن و یه سری هم کرک شده

اینم که پول یه شبه ارزشش رو از دست میده هم به کشور ما ربط داره و توجیحی برای کرک کردن باز هم وجود نداره
من هیچ دلیلی نمیبینم بیام یه محصول پایرت بخرم، اون یکی رو اریج! واقعا مسخره ست. مثلا بیام بازی اریج بخرم ولی سریالهامو کپی ببینم! خب مگه همون سریال، فرض بگیریم واکینگ دد AMC کلی خرج نکرده بسازه؟ منم صد سال سیاه نمیتونم همه چی رو اریج بخرم و این وسط با ضرر چهار تا بازی اصل خریدم، خب آخرش چی؟ تازه داریم درمورد PC و قفل دنوو هم حرف میزنیم (کنسولای این نسل هنوز هک نشدن) جز پرفورمنس پایین به علت قفل دنوو، هیچی عایدم نمیشه، باز اگه نرم افزار یا فیلم بود توجیه داشت.
بعد به قول دوستان کشورهای خارجی هم آدمای نورانی نیستن همه از دم اریج خور مادرزاد باشن! فقط و فقط به خاطر قانونه و ضمنا شرایط کپی رایت هم با توجه به وضع اقتصادی خودشون و کشورشون مهیاست! همین ایرانیای خودمون که مثلا میرن کانادا، خیلیاشون تو لپ تاپ و... شون نرم افزار کپی دارن، اونجا بهشون یه تذکر میدن که اینجا ممنوعه و مجبور میشن از محصولات ارجینال استفاده کنن، که البته خب اونجا شدنیه.
من اگه خودم بتونم برم اونور غلط بکنم بخوام پایرت بازی کنم! ولی اینجا وقتی شرایط کپی رایت مهیا نیست، وقتی واحد پول ریاله نه دلار یا یورو یا پوند، وقتی وضع اقتصادی و پایه حقوق و... داغونه، وقتی به عنوان مشتری پشم هم حساب نمیشم، وقتی قیمتا روز به روز بالاتر میره و صد دلیل دیگه عمرا!
در مورد ارزش پول تو امریکا یه سنت به همین بازی اضافه کنن چنان قشرقی به راه میوفته بیا و ببین! اونوقت شما میفرمایی تو ایران قیمت بازی 4 برابر شه و از اونور کلا همه چی 4 برابر شه و حقوق منم اضافه نشه و کپی رایتم جک باشه و... توجیه برای کرک استفاده کردن نمیشه! عجب توجیهی!
کدوم همه آدم؟
منم اون زمان یادمه و طرف ۲ تا بازی میخرید کمرش میشکست بیخبال کنسول میشد:D
تا جایی که ما یادمونه نسل قبل بازی 10 تومنی PS3 هم داشتیم. یعنی ارزونتر از بازی لطفعلی خان زند. حالا شما کسایی رو دیدین که بهشون سر 10 تومن یا فوقش 30-40 تومن (بازیای دست دو یادمه همین حدودا بود) فشار میومده بحث دیگه ست.
بازی اریج هم یادمه زیر 100 تومن بود، HR رو فکر کنم همون موقع لانچ 80 تومن خریدم.
اگه میخواستن حمایت کنن همونموقع میکردن، همین الانشم کلی آدم هست اریج میخرن این حرف شما دلیل نمیشه.

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
من الان رفتم بازی Evil 7 رو از استور مایکروسافت بخرم و از محصول کپ کام و خدمات مایکروسافت استفاده کنم ولی متاسفانه میگه شما قادر به خرید بازی نیستید !
من باید چیکار کنم ؟ یک جرم دیگه مرتکب بشم و به دروغ بگم اهل الاسکا هستم و با روشن کردن وی پی ان یک جرم دیگه هم مرتکب بشم و بازی رو بخرم تا از محصولی استفاده کنم که سازنده اش من رو جزه مشتری هاش و ادم حساب نمیکنه ؟

یعنی به خاطره محصولی که سازنده هاش من رو ادم حساب نمیکنند این همه جرم مرتکب بشم ؟
این حرفو نگو باید حمایت کنی ازت دوبل پول بگیرن باید حمایت کنی
اگه ای پی ایرانو بستن باید حمایت کنی
اگه هر بلایی سرت آوردن،ساکت بشین فقط حمایت کن
اگه حتی با ای پیت بازی اجرا نشد فقط باید بخری بزاری یه گوشه و فقط حمایت کنی
اعتراض نکن
قسمت دور زدن و خرید و اینها یه جوری میگی که انگار اصلا استور ها روی ما تحریم هستن و ما اصلا دسترسی نداریم؟ خوب خرید با گیف کارت و دلار رو که همین کارم داریم میکنیم ... چه نیازه که استور بزنن .. برای باقی مواردم که گوش نمیدید اصلا ... دو ساعت روزه خوندیم باز میگن چرا نمایندگی نمیزنن
بدون چیز پی ان دسترسی داره شما
میتونی بری تو اوریجین بازی کنی
میتونی بدون اون بری درایور گرافیکتو از سایت سازندش آپدیت کنی
میتونی الان ویندوزت مشکل خورده زنگ بزنی پشتیبانیش با اونا صحبت کنی.
بله خرید با گیفت کارت الان هم میشه ولی سوالم اینه نرخ تبادلش چنده،باید اونجا هم یه سود تبدیل ریال به دلار بدیم
نیاز به استور اینه بیان افرهای مخصوص همین کشور رو بزنن که بتونی با ای پی کشورت بری ازش جنس بخری.
زبان کشورت رو پشتیبانی کنن
یه چند تا آمار بدم
Iran - Country Stats -
India - Country Stats -
روزه نمیخونند روزه میگیرند
یه چند تا روضه هم من بخونم
هند طبق آمار 1.250 میلیارد نفر جمعیت داره و کلا 1.110 میلیون کاربر استیم حدود 0.09% از جمعیتش با وجود اون تخفیفهای بسیار عالی کاربر استیم داره و هر کدومشون به طور متوسط 9.7 بازی داره
ایران 77 میلیون و کاربر استیم 172 هزار میشود 0.2% از جمعیت کاربر استیم و متوسط بازی 10.6
حالا ایرانی که از هند بیشتر خرید داره و کاربر بیشتری نسبت به جمعیت داره ریجن نمیخواد
بریم بازم حمایت.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
تا جایی که ما یادمونه نسل قبل بازی 10 تومنی PS3 هم داشتیم. یعنی ارزونتر از بازی لطفعلی خان زند. حالا شما کسایی رو دیدین که بهشون سر 10 تومن یا فوقش 30-40 تومن (بازیای دست دو یادمه همین حدودا بود) فشار میومده بحث دیگه ست.
بازی اریج هم یادمه زیر 100 تومن بود، HR رو فکر کنم همون موقع لانچ 80 تومن خریدم.
اگه میخواستن حمایت کنن همونموقع میکردن، همین الانشم کلی آدم هست اریج میخرن این حرف شما دلیل نمیشه.

خب دوست عزیز اون زمانی که بازی پلی ۳ قیمتش ۸۰ تومن بود ، حقوق هم نهایت ۵۰۰ تومن بود و یعنی چیزی حدود ۱۶ درصد حقوق

الان بازی ۲۰۰ تومنه و حقوق هم حداقل ۱ میلیون و میشه ۲۰ درصد درآمد یک نفر

البته من درآمد زمان حال رو حداقل حساب کردم!

در نتیجه شرایط با زمان پلی ۳ خیلی فرق نکرده و اون زمان که بازی ۸۰ تومن بود دلار هم زیر ۱۰۰۰ تومن قیمتش بود

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
خب دوست عزیز اون زمانی که بازی پلی ۳ قیمتش ۸۰ تومن بود ، حقوقرهم نهایت ۵۰۰ تومن بود و یعنی چیزی حدود ۱۶ درصد حقوق

الان بازی ۲۰۰ تومنه و حقوق هم حداقل ۱ میلیون و میشه ۲۰ درصد درآمد یک نفر

البته من درآمد زمان حال رو حداقل حساب کردم!

در نتیجه شرایط با زمان پلی ۳ خیلی فرق نکرده و اون زمان که بازی ۸۰ تومن بود دلار هم زیر ۱۰۰۰ تومن قیمتش بود
پایه حقوق دقیقا همین الان روی 700 - 800 تومن میچرخه شما چطور حداقل 1 میلیون حساب کردید؟ از اونور همونطور که گفتم همه چی گرون شده، اینکه افزایش حقوق یه راهشه درست، ولی بازم جوابگو نیست تو یه اقتصاد بیمار که مدام تورم و گرونی افسار گسیخته داره
بعد یه چیز عجیبیه میگید شرایط فرق نکرده! چه جالب، حتما کشورهایی مثل انگلیس، ژاپن، امریکا، کانادا، نروژ و... بیان این سیستم اقتصادی زیبا رو اجرا کنند، چیزی تغییر نمیکنه زیاد!
ببخشید میپرم وسط حرفتون ... من اصلا سریال بین نیستم ..تنها سریالی هم که میبینم بازی تاج و تخته. pc هم ندارم .... یه لپ تاپ داشتم که سال پیش خراب شد دیگه نرفتم درستشم کنم ... روی گوشیمم تنها نرم افزارایی که استفاده میکنم تلگرام و فیسبوکه . سه سالم از اخرین اهنگی که دانلود کردم میگذره. فیلم هم میشینم از چند تا کانال ماهواره مشخص میبینم . مانگا هایی رو هم که میخونم میرم از سایت هایی که لیسانس کردن مانگاها رو میخونم
اما همون got اگه جایی سراغ داری که من بتونم بی دردسر و مشکل اورجینال got رو بگیرم, معرفی کن تا همین الان برم هر شش فصلی که غیر قانونی دیدم رو بگیرم که از زیر دین این یکیم در بیام که عذاب وجدانش بدجور اذیت میکنه . و یه سری اهنگ که از ده تا سه سال پیش دارمشون .
در این مورد اطلاعی ندارم ولی خب، بخوام شرایط خودمو با شما مقایسه کنم، به علت رشته م مجبورم از کلی نرم افزار کپی غیرقانونی روی سیستمم استفاده کنم. زبان آلمانی و فرانسوی هم میخونم که باز دیکشنری کرک شده رو گوشیم استفاده میکنم
اگه من بخوام بیام تمام اینا+بازی و فیلم و سریال و... رو اریج بخرم اصلا نمیشه! به خاطر همینه که گفتم واقعا مسخره ست. همینه شرایط هر کس فرق میکنه برای اریج خریدن. یکی خب شاید فقط بازی کنه مثل شما و پی چیز دیگه نباشه و فوقش یه سریال ببینه اما یکی مثل من شرایطش فرق میکنه و خنده داره بیاد بازی (اونم با قفلی که قاتل پرفورمنس هست) اریج بخره و نرم افزارهای مفیدی که کلی کارش رو راه می اندازن و کلی چیز دیگه رو پایرت کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من هیچ دلیلی نمیبینم بیام یه محصول پایرت بخرم، اون یکی رو اریج! واقعا مسخره ست. مثلا بیام بازی اریج بخرم ولی سریالهامو کپی ببینم! خب مگه همون سریال، فرض بگیریم واکینگ دد AMC کلی خرج نکرده بسازه؟ منم صد سال سیاه نمیتونم همه چی رو اریج بخرم و این وسط با ضرر چهار تا بازی اصل خریدم، خب آخرش چی؟ تازه داریم درمورد PC و قفل دنوو هم حرف میزنیم (کنسولای این نسل هنوز هک نشدن) جز پرفورمنس پایین به علت قفل دنوو، هیچی عایدم نمیشه، باز اگه نرم افزار یا فیلم بود توجیه داشت.
بعد به قول دوستان کشورهای خارجی هم آدمای نورانی نیستن همه از دم اریج خور مادرزاد باشن! فقط و فقط به خاطر قانونه و ضمنا شرایط کپی رایت هم با توجه به وضع اقتصادی خودشون و کشورشون مهیاست! همین ایرانیای خودمون که مثلا میرن کانادا، خیلیاشون تو لپ تاپ و... شون نرم افزار کپی دارن، اونجا بهشون یه تذکر میدن که اینجا ممنوعه و مجبور میشن از محصولات ارجینال استفاده کنن، که البته خب اونجا شدنیه.
من اگه خودم بتونم برم اونور غلط بکنم بخوام پایرت بازی کنم! ولی اینجا وقتی شرایط کپی رایت مهیا نیست، وقتی واحد پول ریاله نه دلار یا یورو یا پوند، وقتی وضع اقتصادی و پایه حقوق و... داغونه، وقتی به عنوان مشتری پشم هم حساب نمیشم، وقتی قیمتا روز به روز بالاتر میره و صد دلیل دیگه عمرا!
در مورد ارزش پول تو امریکا یه سنت به همین بازی اضافه کنن چنان قشرقی به راه میوفته بیا و ببین! اونوقت شما میفرمایی تو ایران قیمت بازی 4 برابر شه و از اونور کلا همه چی 4 برابر شه و حقوق منم اضافه نشه و کپی رایتم جک باشه و... توجیه برای کرک استفاده کردن نمیشه! عجب توجیهی!

ببخشید میپرم وسط حرفتون ... من اصلا سریال بین نیستم ..تنها سریالی هم که میبینم بازی تاج و تخته. pc هم ندارم .... یه لپ تاپ داشتم که سال پیش خراب شد دیگه نرفتم درستشم کنم ... روی گوشیمم تنها نرم افزارایی که استفاده میکنم تلگرام و فیسبوکه . سه سالم از اخرین اهنگی که دانلود کردم میگذره. فیلم هم میشینم از چند تا کانال ماهواره مشخص میبینم . مانگا هایی رو هم که میخونم میرم از سایت هایی که لیسانس کردن مانگاها رو میخونم
اما همون got اگه جایی سراغ داری که من بتونم بی دردسر و مشکل اورجینال got رو بگیرم, معرفی کن تا همین الان برم هر شش فصلی که غیر قانونی دیدم رو بگیرم که از زیر دین این یکیم در بیام که عذاب وجدانش بدجور اذیت میکنه . و یه سری اهنگ که از ده تا سه سال پیش دارمشون .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این حرفو نگو باید حمایت کنی ازت دوبل پول بگیرن باید حمایت کنی
اگه ای پی ایرانو بستن باید حمایت کنی
اگه هر بلایی سرت آوردن،ساکت بشین فقط حمایت کن
اگه حتی با ای پیت بازی اجرا نشد فقط باید بخری بزاری یه گوشه و فقط حمایت کنی
اعتراض نکن

بدون چیز پی ان دسترسی داره شما
میتونی بری تو اوریجین بازی کنی
میتونی بدون اون بری درایور گرافیکتو از سایت سازندش آپدیت کنی
میتونی الان ویندوزت مشکل خورده زنگ بزنی پشتیبانیش با اونا صحبت کنی.
بله خرید با گیفت کارت الان هم میشه ولی سوالم اینه نرخ تبادلش چنده،باید اونجا هم یه سود تبدیل ریال به دلار بدیم
نیاز به استور اینه بیان افرهای مخصوص همین کشور رو بزنن که بتونی با ای پی کشورت بری ازش جنس بخری.
زبان کشورت رو پشتیبانی کنن
یه چند تا آمار بدم
Iran - Country Stats -
India - Country Stats -
روزه نمیخونند روزه میگیرند
یه چند تا روضه هم من بخونم
هند طبق آمار 1.250 میلیارد نفر جمعیت داره و کلا 1.110 میلیون کاربر استیم حدود 0.09% از جمعیتش با وجود اون تخفیفهای بسیار عالی کاربر استیم داره و هر کدومشون به طور متوسط 9.7 بازی داره
ایران 77 میلیون و کاربر استیم 172 هزار میشود 0.2% از جمعیت کاربر استیم و متوسط بازی 10.6
حالا ایرانی که از هند بیشتر خرید داره و کاربر بیشتری نسبت به جمعیت داره ریجن نمیخواد
بریم بازم حمایت.
خوب شما به من میگی کابرای هندی چه جور خرید میکنن و ساز و کار استیم تو هند به چه شکله ؟ ضمن اینکه بحث ما فقط استیم نیست و پای سونی و مایکروسافتم وسطه
اون قسمت ساپورت کردن زبان فارسی رو موافقم بات . اما خوب چطور باید پارسی رو ساپورت کنن و در چه مواردی ؟

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من هم ۱۰۰ درصد نرم افزار کرک استفاده کردم و در حال حاضر هم استفاده میکنم ولی میدونم که کارم اشتباهه و هر روز سعی میکنم بیشتر از بازی های کرک فاصله بگیرم و وقتی هم که بازی کرک نشه دیگه راحت میشه از بازی ارجینال استفاده کرد!

ببین هیچ شرکتی از پول بیشتر بدش نمیاد و مشکل جای دیگه ای هست که تمایلی به سرویس به ما رو ندارن

حالا من دوست دارم بازی کرک وجود نداشته باشه تا کم کم شرایط حضور شرکت ها توی ایران فراهم بشه و بتونیم مستقیم و بی دردسر ازشون سرویس بگیریم
شما وقتی 60 دلار پول بازی میدی، یه مقداریش برای ساپورت هست، برای رفع مشکل، آیا اوریجین یا استیم کسی با آی پی ایرانی رو حمایت می کنن؟ خود بازی ها چی؟ مثلا کال آف دیوتی توی خاورمیانه سرور داره؟ به چه دلیل ما باید همون 60 دلاری رو بدیم که یک انگلیسی میده؟ کسی که شعبه ی اکتیویژن توی کشور هست، پینگش با سرور 5 و حمایت شبانه روزی داره؟ کنسول هایی که ما میخریم در نهایت آمار فروشش به اسم کشورهای عرب تموم میشه! اینهمه ملت کنسولشون سه چراغه شد، مایکروسافت تعمیر کرد؟ مگه ما شامل گارانتی نمیشیم؟ دلارمون رنگ نداره؟
این مسخره بازیهای اوریجین و امثالهم هم که دیگه...طرف 200 هزار تومن پول بازی داده، آخر آی پیش رو میبندن!! من برای چنین شرکتی هیچ ارزشی قائل نیستم و از پایرت شدن بازیهاش به شدت خوشحالم
ربط اون جمله ی آخرت به شرایط حضور شرکت ها در ایران رو متوجه نمیشم. توی چین کم پایرت میکنن؟ روسیه چی؟ هند؟ ترکیه؟فقط ایران مشکل داره؟

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
خوب شما به من میگی کابرای هندی چه جور خرید میکنن و ساز و کار استیم تو هند به چه شکله ؟ ضمن اینکه بحث ما فقط استیم نیست و پای سونی و مایکروسافتم وسطه
اون قسمت ساپورت کردن زبان فارسی رو موافقم بات . اما خوب چطور باید پارسی رو ساپورت کنن و در چه مواردی ؟
اول دومو میگم،من 20 ساله پی سی گیمرم و تا حالا دو سه بار ps2 بازی کردم هیچی از شرایط این دو فروشگاه نمیدونم در نتیجه در مورد چیزی که اطلاع ندارم نمیتونم نظر بدم بخاطر همین فقط در مورد pc بحث میکنم
اما در مورد بحث اصلی اونا با روپیه خرید میکنن خیلی راحت بدون نیاز به vpn و با قیمتهایی بسیار پایین تر از کشورهای اروپایی
برای مثال این برای بازی دوم هست
DOOM « Game Details « /us « SteamPrices.com
تو امریکا 60 دلار تو روسیه 33 و تو هند 44 دلار
تو بعضی بازیها این اختلاف بسیار بیشتره
در مورد ساپورتت زبان ساده ترین چیز برمیگرده به خود سایتشون و فارسی سازی سایت
نکته مهمتر برمیگرده به گذاشتن یه فارسی زبان در قسمت ساپورت
که بتونه به سوالات به زبان فارسی پاسخ بده
من مشکلی با انگلیسیش ندارم اما خیلیا زبانشون ضعیفه

• Like
Reactions: aliatlas

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
اون دسته از دوستانِ عزیزی که از بازی هایِ اوریجینال حمایت می کنن و استفاده از بازی های کرکی رو جرم و جنایت می دونن، آیا انصافا شما بازی های اوریجینال رو برای "حمایت از حقوق سازنده" و "کمک به صنعت گیم" خریداری می کنید؟؟؟ :D نه والا دوست عزیز، شما بیشترین هدفِت از خرید بازی های اوریجینال، زَدَن قسمت های تحت شبکه بازی به بدنِ شریفت هست و قصد داری ساعت ها براش وقت بذاری و در دنیای آنلاین حالش رو ببری! :D
بیشترین تفاوت ما "کرک کِشا" با شما دوستان اینه که نه وقت بازی آنلاین داریم و نه حوصله ش! :D خب! الآن من مثلا برای یک بازی 200 هزار تومن بدم، بازم باس بشینم قسمت "پــِـشـکـِـل پلیر" رو به صورت آفلاین بازی کنم! :D اونم تازه روزی 10 دقیقه! :D خیلی به خودم فشار بیارم 1 ماهه بازی رو تموم می کنم! :D به عبارتی، از سرورهای بازی و از امکانات بازی استفاده نمی کنم و فقط پول مُفت دادم براش! :D نــــهــــایــــش اینه اگر خیلی به بازی علاقه مند باشم، برم نسخه اشتراکی بازی رو بخرم تا بتونم فقط از بخش تک نفره استفاده کنم! که البته اونم مشکلاتِ لعنتی و داغون خودش رو داره! :D بعضی از بازی ها نمی شه، مشکل سریال پیدا می شه، باس نوبت بگیری، نصبش تعداد داره و غیره...! :D تازه پولشم کم نی! :D
خیلی ها مثل بنده هستن و هدفشون تجربه آفلاین هست! مبلغ زیادی از بازی به دلیل استفاده از بخش های آنلاینه که برای اشخاصی مانند من، بی کاربرده! :D شما پول می دید، هزینه می کنید، از تمام امکانات بازی استفاده می کنید و ته دیگ ش رو هم می خورید! :D ما پول نمی دیم، صبر و شکیبائی به خرج می دیم و روزها صبر می کنیم، یک بخش آفلاین زِپرتی رو وارد پیکرمون می کنیم! :D
پس، لطفا خودتون رو با ما مقایسه نکنید! ما داستان داریم! :D
یا حق! :D

بنده آفلاین بازم. تنها بازی آنلاینی که انجام دادم بتل فیلد 3 و گرن توریسمو 5 بود.
بازی ها رو هم فیزیکی میخرم و آرشیو میکنم.
هر بازی رو هم فقط یه بار بازی میکنم و ته دیگ هم نمیخورم.
ولی باز با این همه ، اریج میگیرم چون به زحمت سازنده اش احترام میزارم.

چند نفر این سوال رو از اریج بازای محترم پرسید ولی جواب ندادن: فیلمها، نرم افزارهای گوشی و کامپیوتر، سریالها و... شما هم واقعا اریجه؟
بعد بعضیا از واژه گرون برای قیمت بازی اریج استفاده میکنن یا میگن تو امریکا هم حتی گرونه، باید بگم وضع ما اصلا با کشورهای درست و حسابی قابل مقایسه نیست چون تو هیچ جا یه شبه همه چی گرون نمیشه و پول مقدار قابل توجهی از ارزشش رو از دست نمیده! قیمت بازیها مگه اونور از نسل قبل چقدر افزایش پیدا کرده؟ اینجا شده چهار برابر!

Sent from my Redmi Note 3

بنده الان 10 سال هست که ویندوز اریج استفاده میکنم.
آفیس هم 1 سال میشه
ولی وسعم به فتوشاپ و مکس و مایا نمیرسه.
سریال ها و موزیک رو هم از تورنت میگیرم چون باز پولم نمیرسه.
رو گوشی هم هیچ برنامه کرکی ندارم چون کلا حوصله کرک ندارم.
فیلمهای بنجل ایرانی هم نیگا نمیکنم. تنها یدونه سریال شهرزاد رو خریدم از سایتش اونم 62 تومن شد ینی مفت برای سریال به اون عظمت
موسیقی ایرانی رو هم از سایت بیپ تونز دانلود میکنم.

دیدین که میشه.

توی فیلمهای قدیمی اولش یه جمله بود که مینوشت :
Piracy is Robbery. Don't be a THIEF

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بنده آفلاین بازم. تنها بازی آنلاینی که انجام دادم بتل فیلد 3 و گرن توریسمو 5 بود.
بازی ها رو هم فیزیکی میخرم و آرشیو میکنم.
هر بازی رو هم فقط یه بار بازی میکنم و ته دیگ هم نمیخورم.
ولی باز با این همه ، اریج میگیرم چون به زحمت سازنده اش احترام میزارم.

بنده الان 10 سال هست که ویندوز اریج استفاده میکنم.
آفیس هم 1 سال میشه
ولی وسعم به فتوشاپ و مکس و مایا نمیرسه.
سریال ها و موزیک رو هم از تورنت میگیرم چون باز پولم نمیرسه.
رو گوشی هم هیچ برنامه کرکی ندارم چون کلا حوصله کرک ندارم.
فیلمهای بنجل ایرانی هم نیگا نمیکنم. تنها یدونه سریال شهرزاد رو خریدم از سایتش اونم 62 تومن شد ینی مفت برای سریال به اون عظمت
موسیقی ایرانی رو هم از سایت بیپ تونز دانلود میکنم.

دیدین که میشه.

توی فیلمهای قدیمی اولش یه جمله بود که مینوشت :
Piracy is Robbery. Don't be a THIEF
میشه بپرسم برای تماشای بریکینگ بد، والکینگ دد و امثالهم چیکار میکنی؟ HBO داری؟ یا Showtime؟
موسیقی و سریال و فیلم براش زحمت کشیده نمیشه؟ واسه چی پایرت مکنی؟ فرق داره با گیم؟ میشه توضیح بدی استدلالت رو؟
If Pirating a game is robbery, same goes for music albums, TV shows and etc....

• Like
Reactions: Cait Sith and raya2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اول دومو میگم،من 20 ساله پی سی گیمرم و تا حالا دو سه بار ps2 بازی کردم هیچی از شرایط این دو فروشگاه نمیدونم در نتیجه در مورد چیزی که اطلاع ندارم نمیتونم نظر بدم بخاطر همین فقط در مورد pc بحث میکنم
اما در مورد بحث اصلی اونا با روپیه خرید میکنن خیلی راحت بدون نیاز به vpn و با قیمتهایی بسیار پایین تر از کشورهای اروپایی
برای مثال این برای بازی دوم هست
DOOM « Game Details « /us « SteamPrices.com
تو امریکا 60 دلار تو روسیه 33 و تو هند 44 دلار
تو بعضی بازیها این اختلاف بسیار بیشتره
در مورد ساپورتت زبان ساده ترین چیز برمیگرده به خود سایتشون و فارسی سازی سایت
نکته مهمتر برمیگرده به گذاشتن یه فارسی زبان در قسمت ساپورت
که بتونه به سوالات به زبان فارسی پاسخ بده
من مشکلی با انگلیسیش ندارم اما خیلیا زبانشون ضعیفه
خوب دیگه این شد همون حرف من ... مسولای استیم چطوری میتونن به مشتری های ایرانیشون امکانات خرید بدن ... چه میتونن کاری کنن که شما از طریق کارت اعتباریت خرید کنی ..یا چطور میتونن گیفت کارت رو از کانال های کنترل شده و زیر نظر خودشون به دست شما و سایر مشتری هاشون برسونن ... نه این شکلی که داریم گیفت کارت گیر میاریم ... یه عده از امازون میخرن یا واسطشون خرید میکنه و میفرسته تو ایران . تازه اونم به واحد پول کشور .... شرایط عوارض و مالیات این قضیه چه جوریه ... بعد این پولی که تو ایران در میارن کجا میره ؟ چه جوری باید به حساب استیم برگرده .... و خیلی مشکلات و موانع دیگه ... اینا رو با عدله قانونی و حقوقی توضیح بدید که شدنیه تازه بدون دخالت دولت ایران .. من به شما حق میدم که حق با شماست و اینا دارن به ما ستم میکنن و مشکل روحی روانی دارن و از پول در اوردن در یه بازار خوب بدشون میاد .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
خوب دیگه این شد همون حرف من ... مسولای استیم چطوری میتونن به مشتری های ایرانیشون امکانات خرید بدن ... چه میتونن کاری کنن که شما از طریق کارت اعتباریت خرید کنی ..یا چطور میتونن گیفت کارت رو از کانال های کنترل شده و زیر نظر خودشون به دست شما و سایر مشتری هاشون برسونن ... نه این شکلی که داریم گیفت کارت گیر میاریم ... یه عده از امازون میخرن یا واسطشون خرید میکنه و میفرسته تو ایران . تازه اونم به واحد پول کشور .... شرایط عوارض و مالیات این قضیه چه جوریه ... بعد این پولی که تو ایران در میارن کجا میره ؟ چه جوری باید به حساب استیم برگرده .... و خیلی مشکلات و موانع دیگه ... اینا رو با عدله قانونی و حقوقی توضیح بدید که شدنیه تازه بدون دخالت دولت ایران .. من به شما حق میدم که حق با شماست و اینا دارن به ما ستم میکنن و مشکل روحی روانی دارن و از پول در اوردن در یه بازار خوب بدشون میاد .
من میگم همون دلار اصلا،یه ریجن ایران بدن با واحد دلار یا حتی بیت کوین ،تا اینجا اوکی.با نرخهای مناسب ،دلیل قیمت مناسب هند و روسیه و برزیل بی ارزشیه پولشونو،اونا که میگن ما آدمای خوبی هستیم و به فکر مردیم واحد پولی ما که از هند و روسیه خیلی ضعیفتره پس ریجن ما باید ارزونتر باشه.حالا اینو بزار کنار
اینکار رو بکنن اختلاف قیمت گیفت خیلی مهم نیست
ولی اونم میتونن یه همکاری با سایتهای بزرگ فروش ایران بکنن و گیفت کارتها رو از طریق اونها با قیمت مناسب بفروشن
اما اونا براشون مهم نیست.پس تمام اینا بی معنیه
و انجام نخواهد شد

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

یعنی الان تنها راه خرید از استور MS هست؟ نمی تونی از استیم بگیری؟ به فرض هم نشه اصلا. آقا من مغازه دارم مثلا به یکی نمی خوام جنس بفروشم به هر دلیلی، این توجیح میشه طرف بیاد برداره ببره جنس من رو؟

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من میگم همون دلار اصلا،یه ریجن ایران بدن با واحد دلار یا حتی بیت کوین ،تا اینجا اوکی.با نرخهای مناسب ،دلیل قیمت مناسب هند و روسیه و برزیل بی ارزشیه پولشونو،اونا که میگن ما آدمای خوبی هستیم و به فکر مردیم واحد پولی ما که از هند و روسیه خیلی ضعیفتره پس ریجن ما باید ارزونتر باشه.حالا اینو بزار کنار
اینکار رو بکنن اختلاف قیمت گیفت خیلی مهم نیست
ولی اونم میتونن یه همکاری با سایتهای بزرگ فروش ایران بکنن و گیفت کارتها رو از طریق اونها با قیمت مناسب بفروشن
اما اونا براشون مهم نیست.پس تمام اینا بی معنیه
و انجام نخواهد شد
این رو برید تو یه شرکت مطرح کنید بگید تو این منطقه به این شکل میتونید تجارت کنید به نظرت چی جوابتون رو میدن ؟

اره میگم که مشکل روحی روانی دارن از پول بدشون میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر