طرفداران ژانر FPS

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بازی farcry blood dragon رو کی بازی کرده؟
خیلی تو کفش بودم چون dlc بود نمیتونستم بازیش کنم.چند روز پیش داشتم یه چرخی تو کنسول میزدم اینو دیدم.زود دانش کردم رفتم تو بازی.
اولش خیلی با بازی حال کردم چون حسه یه بازی شوتره اولد اسکول رو بهم داد.ولی وقتی بازی اپن شد اصلا حال نکردم.نمیدونم دقت کردید یانه،شوترایی که اپن ورلد میشن یوقتهایی خیلی خسته کننده و تکراری میشن.البته چون من طرفدار بازی خطیم شاید این مشکله من باشه...
ولی درکل خیلی باهال بود اوایلش.یه مشکله خیلی جدی که داشت افت فریم خیلی بد بود.دراین حد که با شاتگان فیس تو فیس هم که میشدم به زور میزدم:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بازی farcry blood dragon رو کی بازی کرده؟
خیلی تو کفش بودم چون dlc بود نمیتونستم بازیش کنم.چند روز پیش داشتم یه چرخی تو کنسول میزدم اینو دیدم.زود دانش کردم رفتم تو بازی.
اولش خیلی با بازی حال کردم چون حسه یه بازی شوتره اولد اسکول رو بهم داد.ولی وقتی بازی اپن شد اصلا حال نکردم.نمیدونم دقت کردید یانه،شوترایی که اپن ورلد میشن یوقتهایی خیلی خسته کننده و تکراری میشن.البته چون من طرفدار بازی خطیم شاید این مشکله من باشه...
ولی درکل خیلی باهال بود اوایلش.یه مشکله خیلی جدی که داشت افت فریم خیلی بد بود.دراین حد که با شاتگان فیس تو فیس هم که میشدم به زور میزدم:D
متاسفانه بازیش نکردم:(، یکم از کلیت بازی تعریف مکنید؟ چقدر مشابهت داره با نسخه های قبلیش؟ داستانش در چه موردیه؟ و....:)

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
متاسفانه بازیش نکردم:(، یکم از کلیت بازی تعریف مکنید؟ چقدر مشابهت داره با نسخه های قبلیش؟ داستانش در چه موردیه؟ و....:)
نمیدونم فیلمای دهه 80 میلادی زیاد نگاه کردی یانه...دهه 80 دوران کشف فیلمای علمی تخیلی بود.فیلم یا سریال پاور رنجرز رو دیدی؟نسخه بازسازیشم داره میاد.این بازی یادآور فیلمای اون دورس.مثلا کارکتر بازی شباهت زیادی با آرنولد در نقش ترمیناتور داره.تم اصلی بازی بنفش هستش.کاتسین های بازی تورو میبره به چند دهه پیش.کاتسین هایی که تو سگا میدیدیم...
کلا این بازی ادای دین به سینمای علمی تخیلی دهه 80 هستش.
بعد علی جان یه چیز خیلی جالبی که بازی داره دیالگ های استاداده بازیه.امکان نداره اول بازی دیالوگ های بازیو تحسین نکنی...بهت نمیگم چون خودت بازیش کنی لذتش دوچندانه...
درکل برای تو که پلتفرمت pc هستش این بازیو بهت پیشنهاد میکنم.حجم خاصیم نداره.نزدیک 4 گیگ هستش.داستان بازیم مثل داستان فیلمای دهه 80 تو سه کلمه خلاصه میشه.ولی جالبه.
فرقی که با نسخه اصلیش کرده به ظاهر که گفتم.درمورد گیمپلی بازی همونه فقط 3 برابر سریعتر هستش.هیچ ربطی به نسخه اصلیش نداره.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
نمیدونم فیلمای دهه 80 میلادی زیاد نگاه کردی یانه...دهه 80 دوران کشف فیلمای علمی تخیلی بود.فیلم یا سریال پاور رنجرز رو دیدی؟نسخه بازسازیشم داره میاد.این بازی یادآور فیلمای اون دورس.مثلا کارکتر بازی شباهت زیادی با آرنولد در نقش ترمیناتور داره.تم اصلی بازی بنفش هستش.کاتسین های بازی تورو میبره به چند دهه پیش.کاتسین هایی که تو سگا میدیدیم...
کلا این بازی ادای دین به سینمای علمی تخیلی دهه 80 هستش.
بعد علی جان یه چیز خیلی جالبی که بازی داره دیالگ های استاداده بازیه.امکان نداره اول بازی دیالوگ های بازیو تحسین نکنی...بهت نمیگم چون خودت بازیش کنی لذتش دوچندانه...
درکل برای تو که پلتفرمت pc هستش این بازیو بهت پیشنهاد میکنم.حجم خاصیم نداره.نزدیک 4 گیگ هستش.داستان بازیم مثل داستان فیلمای دهه 80 تو سه کلمه خلاصه میشه.ولی جالبه.
فرقی که با نسخه اصلیش کرده به ظاهر که گفتم.درمورد گیمپلی بازی همونه فقط 3 برابر سریعتر هستش.هیچ ربطی به نسخه اصلیش نداره.
مرررسی از توضیحاتت امیر جان:)، بله دقیقا حرفت درسته دهه 80 یه دهه فوق العاده بود برای ژانر غلمی تخیلی و من منشا و مبدا اون رو فیلم alien رادلی اسکات میدونم که سال 79 اومده بود اگه اشتباه نکنم.
من اصلا فکر نمیکردم کانسپت بازی علمی تخیلی باشه، چون فقط توی تمام نسخه های فارکرای شماره 1 غلمی تخیلی بود و الان با خوندن نظرت بسیار هیجان زده شدم برای بازی کردن این نسخه:). راجب دیالوگ ها هم میشه ندیده مطمئن بود چون دیالوگ های شماره 3 و کارگردانی صحنه هاش فوق العاده و بی نظیر بود.
در اولین فرصت ممکن بازی خواهم کرد، در اولویت قرار گرفت برای بازی چون سبکش دقیقا چیزیه که من همیشه از ژانر شوتر میخوام.
ممنون بابت اطلاعات:):-bd.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
یکی از شاخ های نسل قبل.عجب بازی بود.سازنده بازی کجاست؟حیف این استودیو نابغه بازی نسازه

256px-Darkness_cover.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
یکیاز شاخ های نسل قبل.عجب بازی بود.سازنده بازی کجاست؟حیف این استودیو نابغه بازی نسازه

256px-Darkness_cover.jpg
سازنده الان زیر نظر بتسدا عزیز داره تسخه بعدی wolfenstein رو میسازه :D .
سازندش starbreeze بود که الان همون machin games خومدمونه. البته منظورم بیشتره تیم سازنده بود که الان دارن توی MG فعالیت میکنن :)

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
سازنده الان زیر نظر بتسدا عزیز داره تسخه بعدی wolfenstein رو میسازه :D .
سازندش starbreeze بود که الان همون machin games خومدمونه. البته منظورم بیشتره تیم سازنده بود که الان دارن توی MG فعالیت میکنن :)

واقعا?! یعنی الان استدیویی به اسم استار برز وجود نداره?

• Like
Reactions: uriel

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
چرا اینجا کسی از Bulletstorm حرف نمیزنه؟ :D به جرئت میتونم بگم یکی از Underratedترین بازی های نسل هفت و یکی از بهترین شوترهایی هست که من تو عمرم بازی کردم. احساسی که تو لحظه‌ی معرفی ریمسترش داشتم قابل وصف نیست. :D

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
چرا اینجا کسی از Bulletstorm حرف نمیزنه؟ :D به جرئت میتونم بگم یکی از Underratedترین بازی های نسل هفت و یکی از بهترین شوترهایی هست که من تو عمرم بازی کردم. احساسی که تو لحظه‌ی معرفی ریمسترش داشتم قابل وصف نیست. :D

اره.عجب بازی خفنی بود.این و vanquish هیجان انگیزترین شوترهای تاریخ هستند.حیف که نمیشه راجع به شوترهای سوم شخص حرف زد

آخرین ویرایش:

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
سری unreal tournament هم عالی بود. مخصوصا نسخه 2004 که فراموش نشدنی بود :D
یادمه بازی Time shift که 2007 اومد بازی خوبی بود که زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. ایده نگه داشتن زمان تو بازی جالب در اومده بود.
ولی به شخصه برای من بهترین و خاطره انگیزترین شوتر اول شخص، هاف لایف 2 و بازگشت به قلعه ولفنشتاین بودن :D
الان هم به شدت منتظر ریمستر Bulletstorm هستم. به دلایلی نشد نسل قبل اینو تجربه کنم :D

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
جاداره یادی بکنم از بازی رقیبم.....killzone :D
واقعا شوتره عالی بود.مخصوصا سنگینی بازی که متاسفانه از نسخه 3 برداشتن.
جو بازی عالی ترازاین نمیشد.صداگذاری بازی پرفکت بود.هوش مصنوعی بازیو من یادمه اون موقع یه کلاس درس بود...
راستی الان دارم metro last light redux رو میرم...اونم با free gold:D
خسته نمیشم از بازیش
بهزاد جان منکه یه شیطونی کردم یادی از گرز کردم.
تو هم یادی از ونکوییش کن:D
کلا همین دوتا هستن دیگه...:D

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سری unreal tournament هم عالی بود. مخصوصا نسخه 2004 که فراموش نشدنی بود :D
یادمه بازی Time shift که 2007 اومد بازی خوبی بود که زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. ایده نگه داشتن زمان تو بازی جالب در اومده بود.
ولی به شخصه برای من بهترین و خاطره انگیزترین شوتر اول شخص، هاف لایف 2 و بازگشت به قلعه ولفنشتاین بودن :D
الان هم به شدت منتظر ریمستر Bulletstorm هستم. به دلایلی نشد نسل قبل اینو تجربه کنم :D

هر دوتای این بازی ها یعنی unreal و bulletstorm توسط epic games ساخته شدن ( bulletstorm مشترکا با اپیک و peaple can fly ) و هردوتا جزو فوق العاده ترین شوترها بودن واقعا. من نمیدونم چجور زلزله ای توی اپیک گیمز اومد که کلا از ساخت شوترهای با کیفیتی مثل اون دو بازی و همینطور gears of war کشیدن کنار!!
BS رو هرکی بازی نکرده به نظرم بد چیزی رو از دست داده، واقعا FPS فوق العاهده کلاسیک و عالی ای بود، پایانشم کاملا قابلیت ادامه رو داشت، ولی نمیدونم اصلا جزو پروژه های PCF هست یا نه؟ یادمه چند وقت پیش گفته بودن روی چندتا پروژه دارن کار میکنن و خیلی امیدها برای ساخت نسخه دوم بالا رفته بود.
Unreal هم که همیشه فوق العاده بوده، هرچند من شخصا Quake 3 رو بر نسخه های tournament سری unreal ترجیح میدم ولی خب در کنار quake بهترینن توی death match مخصوصا.
راجب return to castle wolfenstein هم بیشتر صحبت میکنیم، مخصوصا داستانش، چون جهت گیری خاصی به سری داد. امیدوارم دوستان هم توی بحث ها شرکت کنن.
راستی کسی unreal 2 awakening رو بازی کرده اینجا؟ تنها نسخه single player و داستانی بعد از original unreal بود و خیلی خیلی بازیه خوبی بود، کسی تجربش کرده؟

ALBERT W3SKER

کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
جاداره یادی بکنم از بازی رقیبم.....killzone :D
واقعا شوتره عالی بود.مخصوصا سنگینی بازی که متاسفانه از نسخه 3 برداشتن.
جو بازی عالی ترازاین نمیشد.صداگذاری بازی پرفکت بود.هوش مصنوعی بازیو من یادمه اون موقع یه کلاس درس بود...
راستی الان دارم metro last light redux رو میرم...اونم با free gold:D
خسته نمیشم از بازیش
بهزاد جان منکه یه شیطونی کردم یادی از گرز کردم.
تو هم یادی از ونکوییش کن:D
کلا همین دوتا هستن دیگه...:D

این هم یاد:D

کالبدشکافی Vanquish : شینجی میکامی می تازد

چرخ دنده های شینجی میکامی

• Like
Reactions: uriel and amir code

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
امسال اگه شانس بیاریم نسخه جدید wolfenstein توی E3 معرفی بشه واقعا عالیه، با تعریف و تمجیدهایی هم که پیت هاینز از بازی در دست ساخت MG کرده باید یه چیز خوفی باشه.
فقط من خیلی شدید دوست دارم اون قسمت های Horror هم دوباره به بازی برگردونن. خیلی قشنگ بود لامصب اون مراحل توی RTCW :D. موسیقی و افکت هاش واقعا بی نظیر بود، ضمن اینکه میشد توی آپشن گرافیک بازی داینامیک لایتینگ رو هم on کرد، که نورپردازی هاش بهتر میشدن و فضای مرگبار اون دخمه ها رو مهیب تر هم میکردن.
نسخه های RTCW و wolfenstein 2009 بیشتر روی تم occult تمرکز داشتن و همینطور راجب تمدن thule ها بیشتر توی بازی میدیدم و میشنیدیم. thule ها یه نژاد بودن که قبل از انسان ها روی زمین زندگی میکردن و در حقیقت غول بودن، آنتاگونیست نسخه RTCW که باس فایت انتهایی بازی هم هست و henrich 1 نام داره ،خودش و مردمش که با جادوهای سیاه به darknight ها تبدیل شدن در حقیقت نسل مستقیم و واقعی ه اون نژاد thule ها هستن. البته نژادشون تقریبا توسط نیروهای black sun ( نسخه 2009 ) از بین رفتن ولی خب henrich ظاهرا از بازمانده های اون ها بوده که تونسته قدرت های بلک سان رو مهار کنه و از جادوهای سیاهش برای قدرتمند و فناناپذیریش استفاده کنه تا حدودی.
امیدوارم این نسخه جدید دوباره همون تم ماورا الطبیعه و ترسناک رو برگردونن به بازی. قبلا که id software خودش این عنوان رو میساخت یا نظارت مستقیم روی ساختش داشت طبق فرهنگ موجود در این استودیو عناوین این سری هم همگی اون تم تخیلی و ترسناک رو داشتن:D ولی الان که بازی زیر دست MG ساخته میشه باید فقط امیدوار بود که دوباره این ویژگی رو به سری اضافه کنن. با اینکه نسخه the new order از هر بابت عالی بود ولی واقعا جای این عناصر تخیلی توی بازی خالی بود به نظر من:).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر