طرفداران ژانر FPS

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
از همه لحاظ:D. البته توی فروش بعید میدونم بتونن doom رو شکست بدن ولی متا و جایزه و اقبال عمومی و طرفدار و خفن بودن کلی بازی ،Rage یه سر و گردن بالاتره حس میکنم:D. ولف هم نسخه فرعی محسوب میشه، مترو هم همیشه بازیه خیلی خوبی بوده ولی بهترین نبوده عموما، نقص داره توی بعضی قسمتاش واقعا.
ولف هیچوقت فرعی محسوب نمیشه :D
RAGE 2 از نظر تکنیکی هم عجیب غریبه...بازی شوتر اونم جهان‌باز، 60 فریم روی کنسولها...گرافیکشم که واسه یه بازی OW عالیه ! این نسل بازیهای 60 فریم و جهان باز خیلی کمی داشتیم...البته نگفتن که منظورشون از 60 روی کنسولا همه‌ی کنسولاست یا فقط پرو و X1X...
جالبم اینه که تا اونجایی که من میدونم انجین بازی، انجین همون Avalanche هستش و id tech نیست.
بنظرم از نظر تکنیکی هم DOOM و RAGE 2 می‌تونن رقابت خیلی جالبی داشته باشن...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
RAGE 2 از نظر تکنیکی هم عجیب غریبه...بازی شوتر اونم جهان‌باز، 60 فریم روی کنسولها...گرافیکشم که واسه یه بازی OW عالیه ! این نسل بازیهای 60 فریم و جهان باز خیلی کمی داشتیم...البته نگفتن که منظورشون از 60 روی کنسولا همه‌ی کنسولاست یا فقط پرو و X1X...
جالبم اینه که تا اونجایی که من میدونم انجین بازی، انجین همون Avalanche هستش و id tech نیست.
علی اینقدر بحث Rage شد دیشب نسخه قبلی رو دوباره نصب کردم بعد از مدت ها:D. خداییش عجب انیمیشن های داشت، فضای بازی خیلی خاص بود، یادش بخیر. کلاس ساخت بازی کلا یه چیز دیگه بود، اون کانسپ آرت هایی که موقع لودینگ هاش میومد واقعا چیز جالبی بود، فضای بازی خیلی جدی بود ولی در عین حال فرمت و رنگبندی هاش شبیه انیمیشن های والت دیزنی و پیکسار بود ( نوع انیمیشن های کرکترها توی بازی :D) فضاسازی بازی ولی واقعا آخر الزمانی و خشن و خفن بود. در کل دارم باهاش زندگی میکنم:D.
این کارگردان بازی رو یه عکس ازش دیدم کنار tim willits وایساده بود، خیلی غوله، مثل هیولاس :D. نسخه 2 تعداد فکشن هاش کمتر شده نسبت به شماره 1 ، توی بازی شکار هم وجود داره علی؟ من تا حالا توی نمایش هاش ندیدم هیچ حیوونی نشون بدن....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
علی اینقدر بحث Rage شد دیشب نسخه قبلی رو دوباره نصب کردم بعد از مدت ها:D. خداییش عجب انیمیشن های داشت، فضای بازی خیلی خاص بود، یادش بخیر. کلاس ساخت بازی کلا یه چیز دیگه بود، اون کانسپ آرت هایی که موقع لودینگ هاش میومد واقعا چیز جالبی بود، فضای بازی خیلی جدی بود ولی در عین حال فرمت و رنگبندی هاش شبیه انیمیشن های والت دیزنی و پیکسار بود ( نوع انیمیشن های کرکترها توی بازی :D) فضاسازی بازی ولی واقعا آخر الزمانی و خشن و خفن بود. در کل دارم باهاش زندگی میکنم:D.
این کارگردان بازی رو یه عکس ازش دیدم کنار tim willits وایساده بود، خیلی غوله، مثل هیولاس :D. نسخه 2 تعداد فکشن هاش کمتر شده نسبت به شماره 1 ، توی بازی شکار هم وجود داره علی؟ من تا حالا توی نمایش هاش ندیدم هیچ حیوونی نشون بدن....
منم یکی دو ماه پیش که بازی به لیست Game Pass اضافه شد دانلودش کردم اوایلش رو بازی کردم...چیزی مثلش نداریم واقعا. میدونم FPS نیست ولی Mad Max رو احیانا بازی کردی؟ بنظرم خیلی با حال و هواش حال می‌کنی... آخرالزمانی‌ترین بازی بود که توی چند سال اخیر بازی کردم...اگه فضای جدی و تاریک رو بیشتر می‌پسندی و بازیش نکردی،‌ همین الان RAGE رو حذف کن و اینو نصب کن :D
کارگردان هم آره توی E3 هم حرکت جالبی زدن و اومدن زیر پای Tim Willits یه جعبه‌ای گذاشتن که قدش به کارگردان بازی برسه :))
حیوون هم آره تایید کردن ولی منم توی نمایش‌ها ندیدم. ولی فک نکنم مثل مثلا Far Cry با حیوون معمولی طرف باشیم...فک کنم وحشی شدن حیوونا و مثل زامبی‌ها حمله می‌کنن بهت...توی اون مصاحبه‌ فک کنم Tim گفتش که یه حیوون عجیب غریبی تو مایه‌های گراز یا همچین چیزی داریم ولی دقیق یادم نیست...کسی یادش هست بگه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
احمد اینو خیلی ویدئو ازش دیدم، واقعا بازیه عالی ایه. ولی شبیه doom و RTCW و half life و Quake و اینا نیست :D. شبیه pain killer و serius sam اینا هست . بیشتر شبیه pain killer هست در واقع.

والا من زیاد pain killer بازی نکردم serius sam هم خوب لهنش خیلی کمدی تا این HL رو گفتم که چون میشه با فیزیک تو بازی ور رفت ینی بعضی جاها نیازه واسه دسترسی به مکانای مخفی جعبه و این چیزا رو جابه جا کرد Return to Castle Wolfenstein هم به خاطر اتمسفرش گفتم اون قبرسون اون موجودات اهریمنیو اینا اون موسیقی ترسناک دووم هم که خوب دیگه معموله گیم پلی سرعی و بی کله کلا بازی کالکشنیه از تمام بازی شوتر کلاسیک واقعا عالیه پیشنهاد میکنم هرجور شده خودت بشین بازیش کن خیلی خوبه

از همین الان شرط ببندیم برای Doom Eternal و Rage ؟:D من میگم Rage نابود میکنه این doom قلابی رو :D:D:D

از همه لحاظ:D. البته توی فروش بعید میدونم بتونن doom رو شکست بدن ولی متا و جایزه و اقبال عمومی و طرفدار و خفن بودن کلی بازی ،Rage یه سر و گردن بالاتره حس میکنم:D. ولف هم نسخه فرعی محسوب میشه، مترو هم همیشه بازیه خیلی خوبی بوده ولی بهترین نبوده عموما، نقص داره توی بعضی قسمتاش واقعا.

doom قلابی هههه :D منم شرط میبندم Doom هم رو جارو میکنه حالا خواستی شرط اواتار هم میبندم :>

ولف هر دوتارو نابود میکنه :D ولی خب چطوری بفهمیم کدوم کدومو نابود کرده؟! امتیاز و متا؟! 8-|
پیش بینی من برای متای بازیهای شوتر سال بعد اینه:
Wolf: 75
RAGE 2: 79
DOOM Eternal: 86
Metro: Exodus: 84
ولی اینکه کدومش واقعا بهتر میشه، باید تجربه کنیم.

عجب پیش بینی دقیقی :D ولی من بازم میگم در مورد مترو یکم نگرانم نمیدونم حس بدی بهش دارم :D با بقیه پیش بینات به شدت موافقم DOOM رو هم یکم بالاتر میگیرم 88 و اینا :-"

توی همون مصاحبه های اولیه میگن 30 فرم کنسولای معمولی 60 فرم هم کنسولای میان نسلی

تو همون ویدئوی 122 سوالی GI خود تیم میگه میشه یـ سری حیوونات شبیه به بوفالو هستن رو کشت .....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من منتظرم سوار این دو تا بشم :D

2018-12-14_201215.jpg

2018-12-14_201327.jpg
:D

دیروز داشتم پادکست گیم اینفورمر رو گوش میکردم...چند نفرشون حدود 2 3 ساعت از بازی رو رفتن توی خود استدیو تجربه کردن...نظرشون هم بشدت مثبت بود...یکیشون Open World بازیو با Breath of the Wild مقایسه میکرد!! :)) میگفت مثلا یه چیزی رو توی دوردست می‌بینی و میری سراغش، یهو یه ماموریت فرعی واست باز میشه...آزادی عمل بازی بالاست.
از اتومبیل‌ها هم می‌تونی از طریق Eject کردن بیرون بیای و چند متری میری رو هوا و پشت بندش می‌تونی از حرکت‌های مختلف استفاده کنی تا کمبو‌ بزنی...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
عجب پیش بینی دقیقی :D ولی من بازم میگم در مورد مترو یکم نگرانم نمیدونم حس بدی بهش دارم :D با بقیه پیش بینات به شدت موافقم DOOM رو هم یکم بالاتر میگیرم 88 و اینا :-"
همه‌اش برعکس از آب درمیاد :D بهترین شوتر سال هم میرسه به Star Wars Battlefront 3 :))
تو همون ویدئوی 122 سوالی GI خود تیم میگه میشه یـ سری حیوونات شبیه به بوفالو هستن رو کشت .....
آره بوفالو...گفتم یه چیزی شبیه گراز :))

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
چشمم روشن:D
میگم چرا گروه خلوته:D
بدویین بیاین خونهاتون ببینم:D
واما rage 2
علی واقعا حس جالبی به این بازی ندارم.بنظرم دنیاش زیاد خشن نیست.نسخه اول واقعا بیرحمانه بود.فضای کاملا جدی و البته آرتهای فوق العاده زیبا.از نظر رنگبندی هم من نمیدونم چرا موتور اولانچ زرده؟:D
اصلا رنگ بندیشو دوست ندارم.گان پلی بازی تا اینجای کار چالش برانگیز نبود.
راجعبه مترو.
من نمیدونم چرا احمد دیدش نبست به مترو منفیه:D
مطمئن باش این بازی بهترین FPS امسال میشه.اصلا شک نکن.ادن مشکلاتیم که گفتی خود تیم وقتی فیدبک هارو دیدن بازیشونو تاخیر زدن.بدجوری منتظرشم.تو این 12 ساله که به صورت حرفه ای دارم بازی میکنم آرت رو دست این بازی ندیدم:D
سنگینی و ریلستیک بازی هم بماند که تو FPS رقیب نداره.اون آرتور که ترکوند(rd2):D
این آرتور هم میترکونه:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
چشمم روشن:D
میگم چرا گروه خلوته:D
بدویین بیاین خونهاتون ببینم:D
واما rage 2
علی واقعا حس جالبی به این بازی ندارم.بنظرم دنیاش زیاد خشن نیست.نسخه اول واقعا بیرحمانه بود.فضای کاملا جدی و البته آرتهای فوق العاده زیبا.از نظر رنگبندی هم من نمیدونم چرا موتور اولانچ زرده؟:D
اصلا رنگ بندیشو دوست ندارم.گان پلی بازی تا اینجای کار چالش برانگیز نبود.
راجعبه مترو.
من نمیدونم چرا احمد دیدش نبست به مترو منفیه:D
مطمئن باش این بازی بهترین FPS امسال میشه.اصلا شک نکن.ادن مشکلاتیم که گفتی خود تیم وقتی فیدبک هارو دیدن بازیشونو تاخیر زدن.بدجوری منتظرشم.تو این 12 ساله که به صورت حرفه ای دارم بازی میکنم آرت رو دست این بازی ندیدم:D
سنگینی و ریلستیک بازی هم بماند که تو FPS رقیب نداره.اون آرتور که ترکوند(rd2):D
این آرتور هم میترکونه:D
امیر اتفاقا دارم rage 1 رو بازی میکنم دوباره، و خب واقعا یه عنوانی آخرالزمانی و تاریک و بی رحم هست، منم اصلا جو این شماره حدید رو نسبت به شماره 1 نمیپسندم و کلا نسخه 1 در یه کلاس دیگه ای سیر میکنه.
ولی :D....
نمایش های شماره 2 به لحاظ گان پلی و وسعت و گرافیک انصافا بی نظیره امیر، اگه اسم بازی Rage نبود من الان تا سر حد مرگ براش هایپ بودم راستش :D. کا اینکه الانم حسم بهم میگه بازی خیلی خیلی موفق میشه و من همینجا به همتون قول میدم سال دیگه تاج پادشاهی شوتر رو روی سرش میزاره، شک نکنید:D، با احمد شرط آواتار بستم، با توام حاضرم شرط ببندم امیر :D.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
امیر اتفاقا دارم rage 1 رو بازی میکنم دوباره، و خب واقعا یه عنوانی آخرالزمانی و تاریک و بی رحم هست، منم اصلا جو این شماره حدید رو نسبت به شماره 1 نمیپسندم و کلا نسخه 1 در یه کلاس دیگه ای سیر میکنه.
نمایش های شماره 2 به لحاظ گان پلی و وسعت و گرافیک انصافا بی نظیره امیر، اگه اسم بازی Rage نبود من الان تا سر حد مرگ براش هایپ بودم راستش :D. کا اینکه الانم حسم بهم میگه بازی خیلی خیلی موفق میشه و من همینجا به همتون قول میدم سال دیگه تاج پادشاهی شوتر رو روی سرش میزاره، شک نکنید:D، با احمد شرط آواتار بستم، با توام حاضرم شرط ببندم امیر :D.
پیش نمایش گیم اینفورمر از بازی رو ببینین (بخونین)، چند ساعت با بازی وقت گذروندن. میگن فضای بازی کلا با چیزی که تو تریلرا نشون دادن متفاوته. بیشتر شبیه فالوت هست فضاش، جدی با رگه هایی از طنز. حتی میگن که نمیدونن چرا بتزدا تصمیم گرفته بازی رو اینطوری نمایش بده در حالی اصلا تو اون فضای فان مثل Borderlands نیست.

• Like
Reactions: M0RSHED and uriel

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
چطوری عزیزم
چیبگم،امیدوارم بترکونه:D
سلطان FPS یعنی کن لوین هم معلوم نیست چیکار داره میکنه:D
یعنی نسختر از من الان نیست.اون از تلو 2 که یه تاریخ نمیدن.اینم از کن لوین:D

• Like
Reactions: uriel

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
پیش نمایش گیم اینفورمر از بازی رو ببینین (بخونین)، چند ساعت با بازی وقت گذروندن. میگن فضای بازی کلا با چیزی که تو تریلرا نشون دادن متفاوته. بیشتر شبیه فالوت هست فضاش، جدی با رگه هایی از طنز. حتی میگن که نمیدونن چرا بتزدا تصمیم گرفته بازی رو اینطوری نمایش بده در حالی اصلا تو اون فضای فان مثل Borderlands نیست.
دلیلش واضحه , مارکتینگ !! خودشونم میدونن این عنوان زیاد به اون صورت دیده نمیشه واسه همین از شناسنامه خود اولانچ که هرج و مرج ـه دارن استفاده میکنن میدونن مخاطبای اولانچ چه انتظاری از این استدیو دارن یـ محیط و اتمسفر دیوانه وار و لحن طنز بوردرلندی + رنگ بندی شاد تا کامل دیده بشه

• Like
Reactions: M0RSHED and uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
عالیه کاوه، اگه میشه کل پیریویو گیم اینفورمر رو بزام بفرست تا بخونم ببینم چجوریه. البته من خودم توی اینستاگرام و دایرکت با ویلیتس صحبت کردم، صحبت که چه عرض کنم گلایه کردم:D و خب در جواب بهم گفت که اون چیزی که فکر میکنی نیست و تو قطعا از اون دست کسانی هستی که خیلی از بازی لذت میبرن و راضی میشن:D. برای منم عجیبه که چرا بتزدا بازی رو با این فرمت انونس کرد، ولی بعضی جاها و توی بعضی از تریلرهاش اون رگه های سیاه نسخه اول رو میشه حس کرد داخل بازی. در هر حال امیدوارم حسابی سورپرایزمون کنه، من که همین الانم برام بهترین شوتر سال بعد محسوب میشه، امیدوارم بهترین نسخه Rage و بهترین شوتر سال بعد و این چند سال اخیر بشه:D>:D<.

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
یه چند روزیه wolfenstein new order رو گرفتم برای بار پنجم دارم تموم میکنم.
هنوز که هنوزه گیمپلی رو دست این بازی من ندیدم.کلا سری ولف ماشین گیمز خارق العادس.
من کلا retro زدنم جالب نیست.نمیتونم تا انتها برم.ولی ولف کلا فرق داره
اصلا کلا ip های id software واسم حکم جادو رو دارن.بخوام مثال جادو بزنم اینارو میگم.
هنوز که هنوزه اشتیاقم برای ولف کم نشده.
امسالم که خب ولف یانگ و دووم و ریج رو داریم که احتمالا بهترین سال گیمم رو قراره تجربه کنم.یکی از آرزوهای اینه که جان کارمک برگرده که خوب نشدنیه و فقط در حد یه آرزو میمونه.کلا ip های id software سرشار از انرژی هستش
عاشقشم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
بعد از مدت ها تاپیک رو بیاریم بالا:D
میخوام سازنده ها و بازی های ژانر رو به چالش بکشیم، یک سوال کلیشه ای ولی همیشه جداب:D
بهترین developer در ژانر FPS از دیدگاه شما؟
نظراتتون رو بگید.
سوال کمی کلیشه ای و شاید در حد کلاس تاپیک نباشه چون خودم دوست دارم بازی های این ژانر رو با detail بررسی کنم ولی گاهی وقتا سوالای کلی مثل این که فن هارو درگیر میکنه میتونه حال و هوای رکود تاپیک رو از بین ببره و کمی حنبه فان بده بهش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر