فروشنده فروش Ps VR با لوازم کامل + بازی "قیمت مناسب"

Hek2

کاربر سایت
Feb 4, 2017
2
Rating - 0%
0   0   0
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده با همین ایدی در سایت همسایه فعالیت میکنم

1 فروند Ps VR با لوازم کامل + چند بازی موجود دارم برای فروش :eek::D
معاوضه فقط با playstation 4 pro 2tb
شماره برای هماهنگی : 09371076682 - تلگرام - تماس

اول از همه چندتا نکته مهم رو عرض میکنم و خواهشا کسانی که قصد خرید دارن حتما بخونن ممنون

1 - بنده پول دادم این لوازم رو خریدم "پس کارشناسی قیمت آزاد ؛ تو سر زدن مال = نمره منفی + گزارش"
2 - مدت کارکردش کمتر از 1 ماه هستش بدون حتی نقطه ای روی خود دستگاه و لوازمش ... خط و خش که دیگه بماند . انگاری که دارین اکبند میخرین
3 - خریداران عزیز تست کامل در محل "تهرانپارس - خ فرجام" توسط خودتون انجام میشه و مدت 48 ساعت هم مهلت تست فنی و کارکرد اضافه بعد از خرید خواهید داشت که حرف و حدیثی باقی نمونه
4 - تمامی وسایل باهم فروخته میشن و جداگونه به هیچ وجه به فروش نمیرسن
5 - حتما حتما حتما قبلش اگه جایی دستگاه رو پیدا کردین قیمت کنین بعد برای خرید اقدام بفرمایید

خب عزیزان 1 توضیح مختصر در مورد دستگاه میدم :
تمامی وسایل از امریکا خریداری شده - ریجن یک
کلیه لوازم :
Ps Vr شامل عینک - دستگاه سوییچ - 5 کابل و پاور
دوربین نسل جدید + پایه فابریکی 2حالته - رومیزی - گیره تلویزیونی
2تا موو موشن نسل جدید + 2تا سیم فابریکی برای شارژ کردنشون
Handsfree
کارتن و متعلقات"دفترچه - راهنما نصب و ..." مربوط به همه وسایل سالم و بدون کوچک ترین زدگی یا پارگی موجود هستش "مشابه اکبند" و تقدیم خریدار خواهد شد

3تا بازی شامل Batman Arkham Vr - Robinson - Playstation Vr games demo
Playstation Vr games demo : علاوه بر اینکه تقریبا 15تا بازی demo و trial هاش موجود هست میتونین بازی کنین و بعد با اگاهی کامل نسبت به خرید بازی مورد نظرتون اقدام کنین ... میتونه کلی سرگرمتون کنه و به عنوان 1 بازی کامل میشه روش حساب کرد

بهترین بازی هاش تا به اینجا از نظر بنده Rush blood - Resident evil 7 - Batman - Robinson - trackmania
بازی هایی مثه skyrim vr experience - darksouls vr experience و این دسته از بازی ها هم که اومدن یا میخوان بیان هم میتونه فوق العاده باشه

خب نحوه فروش رو قبلا عرض کردم
تست کامل در محل - 48 ساعت مهلت تست فنی
این برای عزیزان ساکن تهران هستش

برای دوستان ساکن شهر های دیگه هم عکس و فیلم از هر زاویه ای که مد نظرشون هست و 72 ساعت مهلت تست فنی

قیمت دستگاه و تمامی وسایل 2.700.000 تومان میباشد. مقطوع - نقد
شرایط پرداخت برای عزیزان ساکن تهران :
"بعد از تست کامل و اقدام به خرید فقط کل مبلغ با اینترنت بانک یا موبایل بانک" اینجور نباشه که نصفش نقد باشه یکمیش با موبایل بانک بقیه ش رو بریم کارت به کارت دم در بانک ... خواهشا تمامی پول رو داخل 1 حساب که اینترنت یا موبایل بانک رو براش فعال کردین بریزین ممنون
شرایط خرید برای دوستان شهرهای دیگر :
بعد از موافقت کل مبلغ دریافت میشه بعد تمامی وسایل و متعلقات ترجیحا با تیپاکس فرستاده میشه
نصف پول قبل ارسال نصفش بعد و اول ارسال و این گونه از موارد هم بحثی در موردش نمیکنم
به امتیاز و رتبه هم کلا کاری ندارم
خود بنده الان با این امتیاز کم ارزش مالی معاملاتم از 1 سری از دوستان که امتیازات بالا 200 300 تا دارن بیشتر بوده
هزینه ارسال 50 50 محاسبه میشود

فقط با Playstation Pro 2tb تعویض میکنم ;)
چه اکبند چه کارکرده قیمت تمام شده از پول Ps VR کم میشه مابقی رو دریافت میکنم
فقط و فقط 2 ترا بایت
با هیچ چیز دیگه ای هم تعویض نمیکنم

امیدوارم همه بتونن ps vr رو تجربه کنن
چون کلا با هر تجربه gaming اعم از کنسول ها و شبیه سازها و کینکت و بقیه چیزا فرق میکنه و دنیای دیگه ای برای خودش هست :rolleyes::general406:

روی عکس ها کلیک کنین که با سایز بزرگتر ببینید
عکس خود Vr از چندین جهت برای تشخیص بهتر

عکس دوربین

عکس موو

عکس بازی ها

ممنون از توجهتون ;)
:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر