RPCS3 | PS3 Emulator

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام بعد مدت ها دوباره رفتم تو سایت این شبیه سازآخرین نسخه رو دانلود کردم و باید بگم که آپدیت جدید prcs3 رو فریم بازی های مختلف مثل پرسونا و Ni No Kuni و... خیلی تاثیر گذاشته و می شه گفت کامل قابل بازی هستن حتی بازی Drakengard 3 رو که قبلا فیلم هاشو رو نشون نمی داد هم الان کامل می شه بازی کرد هرچند وسط بازی ممکنه هر نیم ساعت فریز کنه!

سلام
اگر از قسمت Setting بخش CPU
PPU Decoder و SPU Decoder هر دو رو بر روی Recompiler انتخاب کنید و بازی رو اجرا کنید
سرعت اکثر بازی ها بالای 30-40 فریم میره و اکثر بازهای دو بعدی 60 فریم اجرا میشن

• Like
Reactions: raya2

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام بعد مدت ها دوباره رفتم تو سایت این شبیه سازآخرین نسخه رو دانلود کردم و باید بگم که آپدیت جدید prcs3 رو فریم بازی های مختلف مثل پرسونا و Ni No Kuni و... خیلی تاثیر گذاشته و می شه گفت کامل قابل بازی هستن حتی بازی Drakengard 3 رو که قبلا فیلم هاشو رو نشون نمی داد هم الان کامل می شه بازی کرد هرچند وسط بازی ممکنه هر نیم ساعت فریز کنه!

ببخشید شما تونستی بازی هوی رین رو اجرا کنی؟؟
یا این بازی God of War و این بازی Demon's souls من که هرچی میزنه فقط صفحه سیاه میشه و فقط منوی اول بازی میاد .
مشخصات سیستمم
رم:8
سی پیو i5 4440
گرافیک : r9 270
راستی بازی ها رو چجوری باید دانلود کنم ؟؟ میخوام بازی Ni No Kuni رو دانلود کنم ولی هیچ جا نیست واسه دانلود

آخرین ویرایش:

saeedir

کاربر سایت
May 28, 2013
15
نام
سعید
سلام
اگر از قسمت Setting بخش CPU
PPU Decoder و SPU Decoder هر دو رو بر روی Recompiler انتخاب کنید و بازی رو اجرا کنید
سرعت اکثر بازی ها بالای 30-40 فریم میره و اکثر بازهای دو بعدی 60 فریم اجرا میشن

بطور پیش فرض این گزینه انتخاب شده بود ، به هر حال با این کانفیگ لپ تاپ من و این سطح از بهینه سازی شبیه ساز فعلا تو این بازی ها این فریم ها رو نمی گیرم ولی با هر آپدیت وضعیت به نظر بهتر می شه من اوایل حدود 1 و2 ماه پیش تو بازی Catherine بین 16 تا 19 فریم می گرفتم ولی الان بین 20 و 25 فریم هست.

ببخشید شما تونستی بازی هوی رین رو اجرا کنی؟؟
یا این بازی God of War و این بازی Demon's souls من که هرچی میزنه فقط صفحه سیاه میشه و فقط منوی اول بازی میاد .
مشخصات سیستمم
رم:8
سی پیو i5 4440
گرافیک : r9 270
راستی بازی ها رو چجوری باید دانلود کنم ؟؟ میخوام بازی Ni No Kuni رو دانلود کنم ولی هیچ جا نیست واسه دانلود

بازی heavy rain و god ... تو لیست دانلود م هست بزودی تستش می کنم(علاقه ای به souls ندارم ! ولی تو سایت قابلیت اجرا کامل رو داره ، الان به نظر من تمرکز سازنده های این شبیه ساز فقط روی اجرا کردن بازی ها هستش و زیاد به فکر بهینه سازی نیستن (اجرا به هر قیمتی!) و این شبیه ساز هم تقریبا نیاز به cpu قوی داره ) ولی تو سایت خود شبیه ساز قابل اجرا شدن هستن هرچند ممکنه که مشکلاتی داشته باشن و نشه تا آخر رفت ، بازی ها رو می تونید از تورنت دانلود کنید اگه جایی رو پیدا نکردید می تونید از این سایت هم استفاده کنید ps3 هرچند بعضی از سورس هاش مشکل داشتن ولی در کل منبع بدی نیستhttp://downloadgameps3.com/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-ps3-iso/

• Like
Reactions: zadis

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
دوستان بهترین تنظیمات این برنامه رو میزارین؟ من میخوام سه تا دموی top spin 3 و heavy rain و فیفا 09 رو اجرا کنم هر کار میکنم نمیشه

saeedir

کاربر سایت
May 28, 2013
15
نام
سعید
دوستان بهترین تنظیمات این برنامه رو میزارین؟ من میخوام سه تا دموی top spin 3 و heavy rain و فیفا 09 رو اجرا کنم هر کار میکنم نمیشه
سلام
من بازی کامل heavy rain را امتحان کردم ولی فقط تا لودینگ اولش را بالا میاره و بعدش صفحه سیاه می شه ، برای اولین بار که می خواهید بازی رو اجرا کنید از قسمت ppu decoder رو LLVM و قسمت spu decoder رو ASMJT تنظیم کنید ببینید بازی اجرا می شه یا نه اگر که اجرا شد می تونید با تغییر دادن decoder به گزینه های دیگر به فریم های بالاتر تو بازی ها برسید. پشتیبانی شبیه ساز از بازی ها تو سایت خودشون چک کنید. RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator

• Like
Reactions: ehsan250 and Delux1

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
سلام
من بازی کامل heavy rain را امتحان کردم ولی فقط تا لودینگ اولش را بالا میاره و بعدش صفحه سیاه می شه ، برای اولین بار که می خواهید بازی رو اجرا کنید از قسمت ppu decoder رو LLVM و قسمت spu decoder رو ASMJT تنظیم کنید ببینید بازی اجرا می شه یا نه اگر که اجرا شد می تونید با تغییر دادن decoder به گزینه های دیگر به فریم های بالاتر تو بازی ها برسید. پشتیبانی شبیه ساز از بازی ها تو سایت خودشون چک کنید. RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator
با این قطعات میشه بازیها رو اجرا کرد؟
cpu q8400
ram 4giddr3
gt730 2gig gddr5

saeedir

کاربر سایت
May 28, 2013
15
نام
سعید
با این قطعات میشه بازیها رو اجرا کرد؟
cpu q8400
ram 4giddr3
gt730 2gig gddr5
اگر منظور شما از اجرا کردن بازی های با گرافیک بالا ps3 یا بازی هایی که از تمام یا بیشتر قدرت این کنسول استفاده می کنن با فریم مناسب است که باید گفت سیستم شما به اندازه کافی برای اینکار قوی نیست، با اینحال cpu شما از SSSE3 پشتیبانی می کند که یعنی حداقل های مورد نیاز شبیه ساز را از نظر پردازنده دارید و به احتمال قوی بازی های 2بعدی ps3 می توانید اجرا کنید.(برای تست هم می توانید این بازی ها را دانلود کنید و امتحان کنید فکر نکنم حجم بالایی داشته باشند : A Boy and His Blob - 1942 Joint Strike - Acceleration of Suguri X Edition)

• Like
Reactions: ehsan250

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
اگر منظور شما از اجرا کردن بازی های با گرافیک بالا ps3 یا بازی هایی که از تمام یا بیشتر قدرت این کنسول استفاده می کنن با فریم مناسب است که باید گفت سیستم شما به اندازه کافی برای اینکار قوی نیست، با اینحال cpu شما از SSSE3 پشتیبانی می کند که یعنی حداقل های مورد نیاز شبیه ساز را از نظر پردازنده دارید و به احتمال قوی بازی های 2بعدی ps3 می توانید اجرا کنید.(برای تست هم می توانید این بازی ها را دانلود کنید و امتحان کنید فکر نکنم حجم بالایی داشته باشند : A Boy and His Blob - 1942 Joint Strike - Acceleration of Suguri X Edition)
با این سخت افزار میشه بازی تکن تورنمنت 2 رو اجرا کرد؟ اخه فکر کنم این بازی دو بعدی باشه. البته حجمش بالاست و شاید این حجم بالا مشکل ساز بشه

saeedir

کاربر سایت
May 28, 2013
15
نام
سعید
با این سخت افزار میشه بازی تکن تورنمنت 2 رو اجرا کرد؟ اخه فکر کنم این بازی دو بعدی باشه. البته حجمش بالاست و شاید این حجم بالا مشکل ساز بشه
طبق صفحه Compatibility این بازی کامل قابل اجرا نیست هرچند تاریخ تست این بازی قدیمی هست و ممکنه الان کامل قابل اجرا باشد ولی با مشخصات سیستم بالا فریم مناسبی برای این بازی نمی گیرید.

• Like
Reactions: ehsan250

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
طبق صفحه Compatibility این بازی کامل قابل اجرا نیست هرچند تاریخ تست این بازی قدیمی هست و ممکنه الان کامل قابل اجرا باشد ولی با مشخصات سیستم بالا فریم مناسبی برای این بازی نمی گیرید.
امکان داره در نسخه های بعدی شبیه ساز از نظر بهینه سازی بهتر بشه؟

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
دو تا اتفاق مهم و بزرگ برای این شبیه ساز اتفاق افتاد تو این یکی دو هفته

اولیش پشتیبانی و اتصال به اینترنت هست
یعنی شما میتونید وقتی بازی اجرا شدو براش اپدیت امده تو خود بازی بهتون اعلام میکنه ومیتونید مستقیم دانلود کنید
البته هنوز اجازه وارد شدن به اکانتتون رو نمیده (اگر لاگین بشید انلاین بازی میتونید کنید) و فقط میتونید محتوای رایگان رو فعلا دانلود کنید

31052530-c1c94c2c-a68f-11e7-8def-d8147b2c902a.png

پشتیبانی از رزولیشن های بالا مثل 4K یا 8K
در اپدیت جدید شما میتونید رزولیشن بازیها تون رو بالا ببرید و بازی هاتون رو با کیفیت بسیار بیشتر از پلی 3 اجرا کنید حتی با کیفیتر از بازیهای پلی 4 ! :D

new_settings2.png

images

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arya2121 and raya2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر