Downloadable Games

zvxd_pg.png

طی دو نسل اخیر، بازی های دانلودی و Indie روی کنسول ها رفته رفته بیشتر میشن و محبوبیت بیشتری پیدا میکنند. اما خوب به خاطر محبوبیت کمترشون نسبت به بازی های AAA ، معمولا این بازی ها اینجا تاپیکی ندارن ، گفتیم یک تاپیک جامع بزنیم برای بحث و گزاشتن اخبار و معرفی و .... اینجور بازی ها!
یک سری بازی ها هم هستن که Indie نیستن،ولی فقط به صورت دانلودی عرضه میشن،اونا هم در این تاپیک جا دارن!
ممکنه یک سری بازی ها انحصاری باشن ، ولی چون نمیخواستیم به 3 تاپیک تقسیم بشه، اون بازی ها هم اینجا جاشون هست!

البته به این معنی نیست که دیگه تاپیک اینجور بازی ها رو جمع کنیم و همه بحث ها بیاد اینجا، اونایی که محبوبیت بالایی دارن و تاپیک جدا دارن، بحث هاشون همونجا ادامه داده بشه هم که چه بهتر!(اکثر بازی های عکس سر در تاپیک!!! )

دست احسان @Kaine هم برای عکس سر در تاپیک درد نکنه. :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کلا این همه بازی براشون قلب و ... گذاشتم، و فعلا فقط تونستم Pyre رو بزنم! چه وضعشه آخه:| :|
به هر حال، امروزم این رو دیدم و خیلی خوشم اومد ازش:x

---
آراگامی با DLCش کاش یه تخفیف خفن بخوره...البته نه وقتی که دو روز قبلش یه بازی گرفته باشم یا قرار باشه بازی بگیرم:| یه موقع درست حسابی:-"
در غیاب آن بازی محبوبه مرحوم...شاید مسکنی بر دردم باشد! :(

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
کلا این همه بازی براشون قلب و ... گذاشتم، و فعلا فقط تونستم Pyre رو بزنم! چه وضعشه آخه:| :|
به هر حال، امروزم این رو دیدم و خیلی خوشم اومد ازش:x

---
آراگامی با DLCش کاش یه تخفیف خفن بخوره...البته نه وقتی که دو روز قبلش یه بازی گرفته باشم یا قرار باشه بازی بگیرم:| یه موقع درست حسابی:-"
در غیاب آن بازی محبوبه مرحوم...شاید مسکنی بر دردم باشد! :(
کلیک کن

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آره اینم دیدم قبلا و به شدت خفن میزنه! ولی 1.هنوز برا PS تایید نشده... و 2.مشکل همه بازی های اسم برده شده تو این تاپیک رو دارا....پول نداریم=)) و همینطور وقت بین بازی های AAA :|

• Like
Reactions: .Amirone

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب بالاخره تاپیکو پیدا کردم :D
فقط اومدم بگم که Outer Wilds رو حتما تجربه کنید...سعی هم کنید کلا چشم بسته برید سراغش.
آخر سال به احتمال زیاد جوایز زیادی رو ببره...بعدا که بهترین بازی مستقل سال شد، تعجب نکنید :D

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
سلام. :D

خب بالاخره تاپیکو پیدا کردم :D
فقط اومدم بگم که Outer Wilds رو حتما تجربه کنید...سعی هم کنید کلا چشم بسته برید سراغش.
آخر سال به احتمال زیاد جوایز زیادی رو ببره...بعدا که بهترین بازی مستقل سال شد، تعجب نکنید :D

فقط خواستم بیشتر تاکید کنم که این بازی رو به هیچ وجه از دست ندین. میتونم بگم یکی از بهترین بازی‌های ایندی هست که تا حالا تجربه کردم و شاید هم GOTY شخصیم تا الان.
واقعا حیف که عرضه بازی به خاطر اون استور لعنتی اپیک به حاشیه رفت.

• Like
Reactions: FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام. :D

فقط خواستم بیشتر تاکید کنم که این بازی رو به هیچ وجه از دست ندین. میتونم بگم یکی از بهترین بازی‌های ایندی هست که تا حالا تجربه کردم و شاید هم GOTY شخصیم تا الان.
واقعا حیف که عرضه بازی به خاطر اون استور لعنتی اپیک به حاشیه رفت.
به به یه ایمان‌آورنده دیگه! :D
از اون بازیایی میشه که ملت کم کم کشفش میکنن و بعد از تجربه سر به بیابون میزارن که چرا زودتر سراغش نرفتن :D
من هنوز تمومش نکردم بخاطر مشغله ولی وقتی بازیش نمیکنم هم بعضی موقعا تو فکرشم...واقعا دنیای خفنی داره بازی که خیلی از دنیاهای پرجزئیات و پرادعا نمی‌تونن نمونه‌اش رو ارائه بدن...یه جادوی خاصی داره که قانع‌ات میکنه با یه مشت تکسچر و افکت و مدل سه بعدی و کلا بازی طرف نیستی و واقعی‌تره همه چی. حداقل به من همچین حسی میده.

• Like
Reactions: The Listener

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
به به یه ایمان‌آورنده دیگه! :D
از اون بازیایی میشه که ملت کم کم کشفش میکنن و بعد از تجربه سر به بیابون میزارن که چرا زودتر سراغش نرفتن :D
من هنوز تمومش نکردم بخاطر مشغله ولی وقتی بازیش نمیکنم هم بعضی موقعا تو فکرشم...واقعا دنیای خفنی داره بازی که خیلی از دنیاهای پرجزئیات و پرادعا نمی‌تونن نمونه‌اش رو ارائه بدن...یه جادوی خاصی داره که قانع‌ات میکنه با یه مشت تکسچر و افکت و مدل سه بعدی و کلا بازی طرف نیستی و واقعی‌تره همه چی. حداقل به من همچین حسی میده.
دقیقا. واقعا موندم سازنده‌ها چطور از پس ساخت همچین دنیایی بر اومدن. در عین بزرگی، کوچیک به نظر میاد و در عین کوچیکی، بزرگ. نمی‌دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. :D
تنها بدی بازی اینه که نمی‌شه به بقیه توضیح داد چرا انقدر خفنه بدون این که تجربه‌اش رو خراب کنیم. :D

• Like
Reactions: FUTURE

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام
میگم یه تاپیک دیگه هم هست در مورد indie ها ... ادغام کنید یا یه کاری کنید به هر حال :D
منبع مشخصی برای پیدا کردن تاپ های هر سال وجود داره ؟!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام
میگم یه تاپیک دیگه هم هست در مورد indie ها ... ادغام کنید یا یه کاری کنید به هر حال :D
منبع مشخصی برای پیدا کردن تاپ های هر سال وجود داره ؟!
همین بود دیگه... این نسل بازم تاپیک داشتیم؟ :D
به هر حال انقدر این نسل ندید گرفته شدن این بازی ها اینجا که...حس این نوع بازی ها هم ازمون رفت:|

---
باشد که این Outer Wilds رو بشه ما هم تجربه کنیم...خیلی دارید هایپ میکنید:|

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
همین بود دیگه... این نسل بازم تاپیک داشتیم؟ :D
به هر حال انقدر این نسل ندید گرفته شدن این بازی ها اینجا که...حس این نوع بازی ها هم ازمون رفت:|

---
باشد که این Outer Wilds رو بشه ما هم تجربه کنیم...خیلی دارید هایپ میکنید:|
Indie | ایندی | مستقل
اینو جدید زدن
فک نکنم نسل ها فرقی داشته باشن .... بازی های ایندی همینن دیگه
ولی اتفاقا بعد از گرون شدن بازی ها با بازی های خوبی مثل hollow knight و ... اشنا شدم و الان هم دنبال میکنم
ولی میگم یه منبع خوب پیدا نکردم که تاپ های هر سال رو معرفی کنه یا خیلی در این زمینه وسواس پیدا کردم :D

• Like
Reactions: New Shredder

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دقیقا. واقعا موندم سازنده‌ها چطور از پس ساخت همچین دنیایی بر اومدن. در عین بزرگی، کوچیک به نظر میاد و در عین کوچیکی، بزرگ. نمی‌دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. :D
تنها بدی بازی اینه که نمی‌شه به بقیه توضیح داد چرا انقدر خفنه بدون این که تجربه‌اش رو خراب کنیم. :D
غیر از اینکه نمیشه توضیحش داد، سازنده‌هاش بد شانس هم هستن...به یه نفر گفتم Outer Wilds خیلی خفنه گفت اون که هنوز عرضه نشده :|
ملت با The Outer Worlds اشتباهش می‌گیرن :|
ولی با این وضعیتِ بازی، واقعا بعیده Worlds بهتر از آب دربیاد :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
چند ماه اخیر یه سری بازی دانلودی رو تموم کردم یا دارم بازی میکنم که گفتم یه توضیحاتی در موردشون بدم.

Oxenfree
بازی تو سبک ادونچر دو بعدی هست ولی در واقع همون Walking Simulator ـه با داستان خفن و اتمسفر عالی و شخصیت های جذاب! داستان یه گروه هست که به یه جزیره میرن و اتفاقات عجیبی براشون می افته و از نظر داستانی بازی هیچ کم و کاستی نداره. در عوض گیم پلی خیلی محدود و خسته کننده هست و تمام کارها با یه رادیو انجام میشه که چالش خاصی هم نداره و همین موجب میشه از اواسط بازی به بعد صرفا به خاطر فهمیدن پایان داستان، بازی رو ادامه بدید. از نظر دیالوگ با یه بازی پر و پیمون طرف هستیم که اندازه یه RPG خفن دیالوگ داره :D البته تیم نویسندگی کار خودش رو خیلی خوب انجام داده و صحبت هایی که شخصیت ها بین هم رد و بدل میکنن و علاوه بر روایت داستان، ما رو با شخصیت اونا بیشتر آشنا میکنه خیلی خوب کار شده. در کل اگه به WS ها علاقه دارید Oxenfree میتونه چند ساعتی شما رو سرگرم کنه.

What Remains of Edith Finch
عالی :D تعریف زیادی از این بازی شنیده بودم و موقع بازی کردم فهمیدم چرا اینقدر ازش تعریف میشده! داستان در مورد یه دختر هست که قصد داره پرده از راز خانواده عجیبش برداره. خانواده ای که در طول نسل های مختلف درگیر حوادثی مرگبار زیادی شده. هر کدوم از بخش های بازی داستان یکی از اعضای این خانواده رو روایت میکنه و تو هر داستان علاوه بر اینکه به مقدار زیادی خواهید گرخید (!)، با طراحی مراحل شگفت انگیز بازی (تو سبک خودش) روبرو میشید به نحوی که هر کدوم از مراحل کاملا با همدیگه فرق دارن. مثلا تو یه مرحله در نقش حیوانات مختلفی قرار می گیرد و باید موجوداتی رو شکار کنید و تو یه مرحله دیگه تو یه محیط کامیک مانند باید از دست یه قاتل فرار کنید. کلا چیز عجیبی هست این بازی و تا خودتون بازی نکنید متوجه نمیشید موضوع از چه قراره. روند روایت داستان و شخصیت پردازی ها عالیه و پایان بندی هم فوق العاده هست و داستان رو به شکل خیلی خوبی به پایان میرسونه. خلاصه اسم بازی Walking Simulator هست ولی با هر چیزی که تا الان دیدید متفاوته و بدون شک ارزش تجربه کردن رو داره.

Late Shift
این عنوان تو سبک FMV هست، یعنی یه فیلم با بازیگرهای واقعی پخش میشه و میره جلو و شما در حین اون فیلم باید انتخاب های مختلفی انجام بدید تا روند روایت داستان و پایان بندی و این چیزها تغییر کنه. در ظاهر مسخره به نظر میاد ( :D )، ولی با توجه به اینکه این بازی از بازیگرهای نسبتا خوبی استفاده کرده و داستان با وجود اینکه درجه 3 حساب میشه، ریتم خیلی خوبی داره، میتونه تا آخر شما رو به خودش جلب کنه. به عنوان یه تجربه متفاوت و یه بازی در حد امتیاز 6 یا نهایتا 7، میتونه سرگرم کننده باشه، خصوصا اینکه چندین پایان کاملا متفاوت هم داره.

Hallow Knight
این بازی هم زیاد ازش تعریف شده و تا اینجایی که بازی کردم، لیاقت این تعریف ها رو داشته. بازی تو سبک مترویدوانیا هست و پر است از راه های مخفی و تونل های تو در تو که از نظر فضاسازی و خلق اتمسفر، کمتر بازی دیدم که حتی نزدیک بهش بشه! طراحی های بازی محشره و یه حس بدبختی و فلاکت عجیبی توی محیط ها موج میزنه، معدود شخصیت ها که شامل برخی از گونه های حشرات (!) هم میشن، همشون یه حس خسته و مریضی دارن که به حس مرده بودن فضای بازی کمک بیشتری میکنن. طراحی محیط ها محشره و صرفا شاهد محیط های باستانی و مخروبه نیستیم و تنوع زیادی تو طراحی ها وجود داره. گیم پلی بازی خیلی خوبه، انواع دشمن ها و باس ها تو سایزهای گوناگون حضور دارن که هر کدوم سیستم حمله مختص به خودشون رو دارن و کشتن حتی کوچک ترین دشمن هم ساده نیست. البته بازی خیلی سخت بیش از حد هم نبوده و مثل کاپهد نیست که آدم بخواد فحش خودش بده! :D به کمک ارتقاها و توانایی های جدیدی که باید بخرید یا در طول بازی آزاد میشن، مبارزات گستره تر و جذاب تر هم دنبال میشه. ایراد اصلی که تا حالا باهاش مواجه شدم روند پیشروی در مراحل هست و بازی خواسته همه چیز مینیمال و ساده باشه و بازیکن رو هیچ راهنمایی نکنه ولی این موضوع باعث میشه خیلی از مواقع هی دور خودتون بچرخید تا اینکه بعد از بیست بار عبور از مکان هایی که قبلا رفتید، بالاخره به صورت شانسی بتونید راه ورود به بخش بعدی رو پیدا کنید. خلاصه این موضوع موجب شده اون شوق و اشتیاق اولیه برای انجام بازی رو از دست بدم ولی برای رهایی از این مشکل، Walkthrough بازی رو پرینت گرفتم که بتونم کماکان از فضاسازی و گیم پلی بازی لذت ببرم و تا تهش برم! :D

Shantae: Half-Genie Hero
اولین شماره ای هست که از این سری بازی میکنم و البته هنوز تمومش هم نکردم :D ولی گفتم بازی رو معرفی کنم تا یکی از جالب ترین بازی های مترویدوانیا/پلتفرمر رو از دست ندید. طراحی های بازی عالیه، استفاده درست از رنگ های شاد و طراحی های جذاب و بامزه، در کنار شخصیت های گوگولی (!) و طراحی مراحل مناسب، میتونه یه تجربه خوب رو برای شما رقم بزنه.

Life Is Strange 2
این بازی نیازی به معرفی نداره ولی خب تجربه اپیزود اولش به نظرم خوب بود. هنوز نتونستم با شخصیت ها به اندازه فصل اول ارتباط برقرار کنم ولی بازم همین که سازنده تونسته یه داستان کاملا مجزا و بدون حضور شخصیت های محبوب فصل قبل تحویل بده، جای تحسین داره. به نظرم در ادامه و با شکل گیری بهتر داستان، دو تا شخصیت اصلی میتونن به اندازه مکس و کلویی برای مخاطب جذاب باشن. ایده شروع داستان هم خیلی خوب بود، انتظار یه چیز خیلی تخیلی داشتم و فکر نمی کردم داستان این مدلی شروع بشه. در کل خوشمان آمد! :D

The Walking Dead: A New Frontier
فصل اول این سری خیلی عالی بود، فصل دوم خیلی خوب بود، این فصل هم دو تا اپیزود اول که در واقع باید گفت یک اپیزود طولانی هست هم خیلی خوب شروع شد و شخصیت های جدید و روایت داستان، نوید یه واکینگ دد جذاب دیگه رو میدادن ولی با شروع فصل سوم، افت بازی هم شروع شد به نحوی که فعلا حسش نبوده تمومش کنم :D اون اوایل که این بازی اومده بود، به دلیل کمبود تعداد این مدل بازی ها، همه چیزش جذاب به نظر می اومد، ولی الان دیگه وقتی میبینی برخلاف خیلی دیگه از عناوین تو این سبک، تصمیمات تاثیر خاصی تو روند داستان ندارن، اکثر محیط ها محدود هستن و تو بخش های یه کم بزرگ تر هم گشت و گذار تو محیط هیچ جذابیتی نداره (دقیقا برخلاف LIS)، اتفاقات داستانی رو راحت میشه حدس زد، انیمیشن ها مال دوران ارغون شاه مغول هستن و کلی ایرادات ریز و درشت دیگه، اون موقع بازی نمیتونه مثل سابق برات جذابیت داشته باشه.

پ.ن: خدا به اونی که گیم پس رو اختراع کرد، خیر بده :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نمیدونم دقیق کجا باید در مورد این بازی بگم ... ولی چون نمیشد نگم، همینجا میگم:D

اول اینکه...بازی نیست:D یعنی هست، ولی نه هنوز=))

همانا آریا ( @Dinosaur ) اومد و این رو به ما نشون داد... و نه یک دل، که صد دل عاشق این بازی شدم :|

سبک بازی، همون اینترکتیو دراما هست، با چاشنی ادونچر و مقادیری RPG ، مثلا سه نوع کلاس بندی داره بازی، هر رقیب ممکنه برتری یا ضعفی جلو کلاس شما داشته باشه، بر اساس کلاستون راه های خاصی براتون باز باشه یا اون راه راحت تر باشه ... ، و همینطور مثلا قبل از رفتن سراغ طرف با تحقیق میتونید ببینید از چه دری وارد مکالمه بشید بهتره :p

اصل کار رو نگفتم(البته اگر تریلر رو هنوز ندیدید!) بازی موزیکاله! :x :x :x ( دلیل اصلی که عاشقش شدم:D ) ، و با انتخاب هر دیالوگ مسلما Lyric عوض میشه!
در کنار این ها تم اساطیر یونان هم داره ( :x )

کلا اینکه بازی بیسته! :x
به شکل عجیبی هم برام حس بازی های Super Giant و مخصوصا ترانزیستور رو داره:-" ، یعنی اگر نمیگفتن شاید میگفتم بازی جدیدشون هست:D (البته آ ت استایل فرق داره... ولی فکر میکنم این ایده و حال و هوا + SP یه چیز فوق العاده ای میشد! راستی گفتم SP ... پس Hades من کجاست:(( لعنتیا زودتر رو PS هم بدینش، حتی همین Early access :( )

خوب...خیلی زدم جاده خاکی:-"
از عوامل ساخت بگم، Summer Fall Studios میسازتش (تازه تاسیسن)
Narrative Designer که قبلا توی بایوور Narrative Designer بوده اینجا نویسنده بازی هست ( Baldur’s Gate 2, Knights of the Old Republic, و سری Dragon Age )

Austin Wintory آهنگ ساز بازی هست ( Journey ، سری the Banner Saga و AC Syndicate و ... ، یه نیمچه حضوری هم تو the Order داشته:-" )

صداپیشه شخصیت اصلی هم Laura Bailey هست (نقش نادین در U4 و U:TLL ، مری جین در اسپایدی ، Kait در GeOW 4/5 )

گویا Troy Baker هم جزو گروه ساخت هست، نگفتن صداپیشگی هم میکنه یا نه...و بیشتر به نقش کارگردانی(کارگردانی صدا داریم؟ هرچی هست اسم دقیقش همون:-" ) اشاره شده:D این بنده خدا هم معرف حضوز همه هست و نیاز نیست نقش هاش تو بقیه بازی ها رو بگم دیگه:))

---

ولی خوب... درد اینه از این بازی هاست که پول جمع میکنند برای ساخت، خدا داند میرسن به هدف یا نه:(

فعلا برای عرضه توی Q4 2020 برنامه دارن...و البته فعلا فقط PC ! :(
اگر موفق بودن، بعد به بقیه کنسول ها و IOS میرسن! :|

---
میدونم چرت و پرت زیاد گفتم، احتمالا خوب توضیح ندادم و خیلی چیزای دیگه... اما امر مثل مت علاقه مند شدید بهش، خودتون برید اینجا و از بخش About اطلاعات تکمیلی رو بخونید:D

Chorus: An Adventure Musical Crowdfunding Campaign

از الان یه 10/10 از طرف من داره:-" فقط امیدوارم عرضه بشه! و برای کنسول ها هم بیاد! نمیخوام حالا که شناختمش تبدیل بشه به یکی از حسرت هام:|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
نمیدونم دقیق کجا باید در مورد این بازی بگم ... ولی چون نمیشد نگم، همینجا میگم:D

اول اینکه...بازی نیست:D یعنی هست، ولی نه هنوز=))

همانا آریا ( @Dinosaur ) اومد و این رو به ما نشون داد... و نه یک دل، که صد دل عاشق این بازی شدم :|

سبک بازی، همون اینترکتیو دراما هست، با چاشنی ادونچر و مقادیری RPG ، مثلا سه نوع کلاس بندی داره بازی، هر رقیب ممکنه برتری یا ضعفی جلو کلاس شما داشته باشه، بر اساس کلاستون راه های خاصی براتون باز باشه یا اون راه راحت تر باشه ... ، و همینطور مثلا قبل از رفتن سراغ طرف با تحقیق میتونید ببینید از چه دری وارد مکالمه بشید بهتره :p

اصل کار رو نگفتم(البته اگر تریلر رو هنوز ندیدید!) بازی موزیکاله! :x:x:x ( دلیل اصلی که عاشقش شدم:D ) ، و با انتخاب هر دیالوگ مسلما Lyric عوض میشه!
در کنار این ها تم اساطیر یونان هم داره ( :x )

کلا اینکه بازی بیسته! :x
به شکل عجیبی هم برام حس بازی های Super Giant و مخصوصا ترانزیستور رو داره:-" ، یعنی اگر نمیگفتن شاید میگفتم بازی جدیدشون هست:D (البته آ ت استایل فرق داره... ولی فکر میکنم این ایده و حال و هوا + SP یه چیز فوق العاده ای میشد! راستی گفتم SP ... پس Hades من کجاست:(( لعنتیا زودتر رو PS هم بدینش، حتی همین Early access :( )

خوب...خیلی زدم جاده خاکی:-"
از عوامل ساخت بگم، Summer Fall Studios میسازتش (تازه تاسیسن)
Narrative Designer که قبلا توی بایوور Narrative Designer بوده اینجا نویسنده بازی هست ( Baldur’s Gate 2, Knights of the Old Republic, و سری Dragon Age )

Austin Wintory آهنگ ساز بازی هست ( Journey ، سری the Banner Saga و AC Syndicate و ... ، یه نیمچه حضوری هم تو the Order داشته:-" )

صداپیشه شخصیت اصلی هم Laura Bailey هست (نقش نادین در U4 و U:TLL ، مری جین در اسپایدی ، Kait در GeOW 4/5 )

گویا Troy Baker هم جزو گروه ساخت هست، نگفتن صداپیشگی هم میکنه یا نه...و بیشتر به نقش کارگردانی(کارگردانی صدا داریم؟ هرچی هست اسم دقیقش همون:-" ) اشاره شده:D این بنده خدا هم معرف حضوز همه هست و نیاز نیست نقش هاش تو بقیه بازی ها رو بگم دیگه:))

---

ولی خوب... درد اینه از این بازی هاست که پول جمع میکنند برای ساخت، خدا داند میرسن به هدف یا نه:(

فعلا برای عرضه توی Q4 2020 برنامه دارن...و البته فعلا فقط PC ! :(
اگر موفق بودن، بعد به بقیه کنسول ها و IOS میرسن! :|

---
میدونم چرت و پرت زیاد گفتم، احتمالا خوب توضیح ندادم و خیلی چیزای دیگه... اما امر مثل مت علاقه مند شدید بهش، خودتون برید اینجا و از بخش About اطلاعات تکمیلی رو بخونید:D

Chorus: An Adventure Musical Crowdfunding Campaign

از الان یه 10/10 از طرف من داره:-" فقط امیدوارم عرضه بشه! و برای کنسول ها هم بیاد! نمیخوام حالا که شناختمش تبدیل بشه به یکی از حسرت هام:|
عالی بود عالی :x:x:x
اینکه از ادبیات سنگین برا شعراشون استفاده نکردن واقعا منو سورپرایز کرد

----------------------------------

شخصا عاشقانه عناوین ایندی رو دوست دارم ولی اسم 99% اونا رو حتی به گوشم نخورده یا جایی نخوندم
کلا ایندی ها خیلی سخت شناخته میشن مگه ناشرش برا تبلیغات هم مایه داشته باشه که بیشترشون ندارن که هیچ تو هزینه ساختشم موندن :(
امید داشتم پلاس هر ماه یه دونه خوبش رو رایگان کنه اینطوری خودش به شناخته شدنش هم کمک میکنه کسانی که پلاس ندارن رو تشویق میکنه برن بخرن

الان Unravel 2 رو میرم چون تخفیف خورده بود همچنین بخاطر اینکه تبلیغ شده بود روش

• Like
Reactions: FUTURE and Akiba

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
شخصا عاشقانه عناوین ایندی رو دوست دارم ولی اسم 99% اونا رو حتی به گوشم نخورده یا جایی نخوندم
کلا ایندی ها خیلی سخت شناخته میشن مگه ناشرش برا تبلیغات هم مایه داشته باشه که بیشترشون ندارن که هیچ تو هزینه ساختشم موندن :(
امید داشتم پلاس هر ماه یه دونه خوبش رو رایگان کنه اینطوری خودش به شناخته شدنش هم کمک میکنه کسانی که پلاس ندارن رو تشویق میکنه برن بخرن

الان Unravel 2 رو میرم چون تخفیف خورده بود همچنین بخاطر اینکه تبلیغ شده بود روش
پلاس اوایل نسل همینطوری بود...بازیهای کمتر شناخته شده و ایندی رو فری میکرد و منم خیلی ازش راضی بودم...با اینکه 90 درصد بقیه ملت به سونی لعنت میفرستادن :D
باعث شد با بازیهای خفنی مثل Transistor، Guacamelee و غیره آشنا بشم.
ولی متاسفانه الان روندش عوض شده...فقط بازیهای بزرگ که اکثریت میشناسن رو رایگان میکنه.

• Like
Reactions: NINJѦ and Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر