امتیازات Nioh

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
بشه چه فایده داره وقتی تحریریه تیمه تعطیله سالی یک نقد میخوین بدین ؟ اون موقع که باید حساب میشد متا نمیزاشت نوش دارو بعد از مرگ سهراب
نمیدونستم شما عضو تحریریه هستین و از تمام برنامه های ما آگاه. منکر مشکلات موجود نیستم، اما باید محدودیت های موجود د
در حال حاضر را هم در نظر بگیرید. به علاوه اوضاع کاملا در حال تغییره و در آینده نه چندان دور خبر های خوبی خواهیم داشت.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نمیدونستم شما عضو تحریریه هستین و از تمام برنامه های ما آگاه. منکر مشکلات موجود نیستم، اما باید محدودیت های موجود د
در حال حاضر را هم در نظر بگیرید. به علاوه اوضاع کاملا در حال تغییره و در آینده نه چندان دور خبر های خوبی خواهیم داشت.
از طریق ارتباط نزدیک با یکی از اعضا از درون تحریریه اطلاعات کاملی دارم و اوضاع مشخصه فعلا که خوب نیست اینو تو نقد ها حتی میشه دید که تک و توک میاد به قولی رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
از طریق ارتباط نزدیک با یکی از اعضا از درون تحریریه اطلاعات کاملی دارم و اوضاع مشخصه فعلا که خوب نیست اینو تو نقد ها حتی میشه دید که تک و توک میاد به قولی رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون
فعلا که رنگ رخساره نشون میده تنها سایت بازی ایرانی هستیم که نمرات نقدمون توی معتبرترین مرجع جهانی یعنی Metacritic داره ثبت میشه :D دیگه شما خودت سر درون رو ببین چه خبر هست :-" :D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
ارتباط نزدیکتون با اعضای تحریریه، مثل جریان همون دوستی صمیمیتون با من هست که قبلا به سردبیر گفته بودین دیگه(در حالی که به هیچ وجه هیچ گونه ارتباط و شناختی از من نداشتید)؟ خب خوبه :) ارتباطاتتون را قوی تر هم بکنید :)
جدا از این حرفها، کاری نداره مثل بقیه سایت ها، بازی ها را بازی نکرده نقد کنیما!!!
دی وان هم که سهله، قبل از ریلیز میفرستیم روی سایت
:)
یه بار گفتم، بازم میگم :مشکلاتی که در سایت می بینید در حال رفع اند. اما یه شبه انتظار تغییر نداشته باشید. کم کم در حال جبران کمبود ها هستیم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ارتباط نزدیکتون با اعضای تحریریه، مثل جریان همون دوستی صمیمیتون با من هست که قبلا به سردبیر گفته بودین دیگه(در حالی که به هیچ وجه هیچ گونه ارتباط و شناختی از من نداشتید)؟ خب خوبه :) ارتباطاتتون را قوی تر هم بکنید :)
جدا از این حرفها، کاری نداره مثل بقیه سایت ها، بازی ها را بازی نکرده نقد کنیما!!!
دی وان هم که سهله، قبل از ریلیز میفرستیم روی سایت
:)
یه بار گفتم، بازم میگم :مشکلاتی که در سایت می بینید در حال رفع اند. اما یه شبه انتظار تغییر نداشته باشید. کم کم در حال جبران کمبود ها هستیم.
اونو زیاد جدی نگیر ولی فقط جایی که به نفعت نیست نگو بگو که تخصص زیادی هم نداشتی تو ترجمه و بخش هاییش مونده بودی اگه میخوای کلش بگی کلش بگو حرف زدن خیلی راحته ولی بهتر صادق باشی اون هم بخش کوچکی بود که من گفتم شاید با اون بتونید کمک کنید که متوجه شدم متاسفانه سطح تخصصتون از زبان بسیار پایینه
درباره بخش بعدی حرفات که خواستی پیام های خ1و1ی میفرستم برات که یک موقع به شک نیافتی
اما بخش دیگه که از سایت دیگه حرف میزنی اتهام نباید زد به سایت دیگه

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
نمراتش خیلی خوبه تبریک به دوستان PS فن از جمله خودم:D. دوستان نقد این بازی تو سایت منتشر شده یا نه؟چون من تو متاکریتیک هنوز نمره ی بازی سنتر رو ندیدم.راستی نقد آنچارتد ۴ هم به متاکریتیک ارسال شده یا نه؟خیلی دوس دارم ۱۰ انچارتد رو زودتر ببینم d:

• Like
Reactions: Democracy

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
اونو زیاد جدی نگیر ولی فقط جایی که به نفعت نیست نگو بگو که تخصص زیادی هم نداشتی تو ترجمه و بخش هاییش مونده بودی اگه میخوای کلش بگی کلش بگو حرف زدن خیلی راحته ولی بهتر صادق باشی اون هم بخش کوچکی بود که من گفتم شاید با اون بتونید کمک کنید که متوجه شدم متاسفانه سطح تخصصتون از زبان بسیار پایینه
درباره بخش بعدی حرفات که خواستی پیام های خ1و1ی میفرستم برات که یک موقع به شک نیافتی
بله سطح زبان من به شدت پایینه، اما نمیدونم چرا 4 سال پیش دیپلم زبان گرفتم. :)
آون متن هم شما میتونی بذاری همینجا و ببینی کامل ترجمه می کنم یا. اما دلیلی نمیدیدم که برای شما ترجمه کنم. همون قدر هم که من را به اشتباه انداختید و براتون ترجمه کردم کافی بود.
و در ضمن بدونید که من درباره بقیه یا حرفی نمی زنم، یا آگه می زنم مدارک مستندی دارم.
این بحث را هم دیگه لازم نمی دونم که ادامه داشته باشه.
نمراتش خیلی خوبه تبریک به دوستان PS فن از جمله خودم:D. دوستان نقد این بازی تو سایت منتشر شده یا نه؟چون من تو متاکریتیک هنوز نمره ی بازی سنتر رو ندیدم.راستی نقد آنچارتد ۴ هم به متاکریتیک ارسال شده یا نه؟خیلی دوس دارم ۱۰ انچارتد رو زودتر ببینم d:
بازی تازه به دستمون رسیده و نقدش هم تا یه مدت دیگه آماده میشه.
انچارتد هم با توجه به اینکه زمان زیادی ازش گذشته مشخص نیست که آیا متاکریتیک حاضر به ثبتش هست یا نه.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
مثل شما مثل کسی هست که علاوه بر اینکه نمیتونه موفقیت دیگران رو ببینه بلکه سعی میکنه بر سر راهشون هم سنگ بندازه.:*

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
م
بله سطح زبان من به شدت پایینه، اما نمیدونم چرا 4 سال پیش دیپلم زبان گرفتم. :)
آون متن هم شما میتونی بذاری همینجا و ببینی کامل ترجمه می کنم یا. اما دلیلی نمیدیدم که برای شما ترجمه کنم. همون قدر هم که من را به اشتباه انداختید و براتون ترجمه کردم کافی بود.
و در ضمن بدونید که من درباره بقیه یا حرفی نمی زنم، یا آگه می زنم مدارک مستندی دارم.
این بحث را هم دیگه لازم نمی دونم که ادامه داشته باشه.

بازی تازه به دستمون رسیده و نقدش هم تا یه مدت دیگه آماده میشه.
انچارتد هم با توجه به اینکه زمان زیادی ازش گذشته مشخص نیست که آیا متاکریتیک حاضر به ثبتش هست یا نه.
ممنون.امیدوارم nioh رو زودتر نقد کنید چون از تنها رسانه فارسی که امتیازاتش تو متاکریتیک ثبت میشه انتظار زیادی میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر