امتیازات Nioh

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
علیرضا جان گفتم که انتظار نداریم به بازی سر جریان اسمش نمره بالا بده(بیایی پست خودم رو نقل و قول کنی بهتره:D) اما اگه سابقه نمرش رو نگاه کنی به بازی هایی که شاید ارزششون 7 یا هشت بوده داده 10 :D این چیز عجیبی هم نیست الان چندتا سایت برا xbox هم هست که فقط بازیا این شرکت رو نقد میکنه و اتفاقا گفتن مستقلند اما نمره خیلی بالایی به عنوانین کنسولشون دادن ولی من اصلا کاری ندارم که حالا چه فازی برداشتن یا شاید به اون بازیا به قول خودشون واقعا حقشون بوده که یه همچین نمره بالایی دادن کلا خواستم بگم جدیدا دارن یه همچین کاری میکنه این سایت و انصافا نمره پایینی به عنوان های انحصاری که حقشون نیست میده:D
چون چند بار دیگه هم این جمله رو از کاربرای دیگه شنیده بودم دیگه نقل‌قول نکردم و کلی گفتم...شایدم خودت بودی که چند بار بهش اشاره کردی :D
کلا این پستت با پست قبلیت خیلی فرق داره...توی پست قبلیت میگی که سونی از سمت خودی داره ضربه می‌خوره و خودزنیه ولی حالا داری میگی که فک می‌کنی این سایته به بازیای سونی نمره‌ی خوبی میداده ولی الان نمیده.
خب اینکه می‌گی حقشون نیست ولی نمره‌ی پایین داده نظر شخصیه یا مثلا میگی یه بازی ارزشش 7 یا 8 هستش این نظر شخصیته دیگه. از نظر منتقد هم 7.5‌ی که داده حق بازیه. من دارم میگم که نمره‌ی بالا یا پایین دادن هیچ ربطی به اسم سایت‌ها نداره و نمیتونم اینو قبول کنم که اگه الان اسم سایت متفاوت بود یا بازی مولتی پلتفرم بود، الان یه نمره‌ی دیگه‌ای رو میداد. در کل اینکه فکر می‌کنی حتما یه فازی برداشتن رو من نمی‌فهمم! منتقد فرق داره، بازی فرق داره، زمان فرق داره...با این وضعیت نمیشه فهمید که این سایت قبلا با سونی مهربون بوده یا الان داره خودزنی می‌کنه... اصلا از واژه‌ی خودزنی واسه چی استفاده می‌کنی؟ :D هم من می‌دونم سایته هیچ ارتباطی با سونی نداره و هم خودت داری میگی. الان چون PS LS به بازی 7.5 داده خودزنی کرده و به ضررش تموم شده؟
پ.ن: چه بحث مسخره‌ایه :D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
Digitally Downloaded: 10/10
Atomix: 9.1/10
Metro GameCentral: 9/10

J1MC2.jpg

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
Digitally Downloaded
"Nioh is a better game than what From Software has achieved"

Game Rant
Nioh may borrow Onimusha‘s art style, Dark Souls‘ challenging combat, and Diablo‘s loot-farming, but it combine these elements in a way that makes it feel like a unique experience. Everything comes together to create a wholly engrossing action-RPG that’s hard to put down, with Nioh standing as an impressive return to form for Team Ninja after spending a decade in development hell. In short, Nioh is Team Ninja’s best game in years, and should leave fans plenty excited for the next Ninja Gaiden

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
Digitally Downloaded
"Nioh is a better game than what From Software has achieved"

Game Rant
Nioh may borrow Onimusha‘s art style, Dark Souls‘ challenging combat, and Diablo‘s loot-farming, but it combine these elements in a way that makes it feel like a unique experience. Everything comes together to create a wholly engrossing action-RPG that’s hard to put down, with Nioh standing as an impressive return to form for Team Ninja after spending a decade in development hell. In short, Nioh is Team Ninja’s best game in years, and should leave fans plenty excited for the next Ninja Gaiden
:ox_x یعنی خداییش دمتون گرم این حرف خیلی معنی داره :D خداوکیلی دومشون گرم :D یه استدیو کوچیک جمع و جور بی ادعا بخواد کاری کنه که همچین متای ثبت شده این بشه و همچین حرفهای زده بشه خیلی خیلی پرچمش بالا:D:-bd

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
Cheat Code Central 6/10 :D
متارو يك نمره اورد پايين 87
ایرادایی که از بازی گرفته منو روانی کرده این سایت نمرش از 5 هست اومده به گرافیک بازی داده 2 :| حالا این هیچی اومده گیر داده ارزش بازی فقط 25 ساعته پس نمره 2.5 :| اینا رو من خیلی دوس دارم رو در رو ببینمشون بهشون بگم هیچی از گیمری حالیت نیست تازه بهترین قسمت بازی کنترلشه داده بهش 4 :|

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,968
نام
محمد
ایرادایی که از بازی گرفته منو روانی کرده این سایت نمرش از 5 هست اومده به گرافیک بازی داده 2 :| حالا این هیچی اومده گیر داده ارزش بازی فقط 25 ساعته پس نمره 2.5 :| اینا رو من خیلی دوس دارم رو در رو ببینمشون بهشون بگم هیچی از گیمری حالیت نیست تازه بهترین قسمت بازی کنترلشه داده بهش 4 :|
اینا همش به خاطر مصرف بیش از حد الکل توسط اون منتقده :D

• Like
Reactions: blechh

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این جمله واقعا لول داره:
Nioh is a better game than what From Software has achieved
FS با سری سولز به چیزی دست پیدا کرد که تا به اون موقع نظیرش وجود نداشت و یه شاخص جهانی به وجود آورد و خیلی از سازنده ها تلاش کردن بازیشونو ذره ای شبیه به سری سولزبورن بسازن. حالا یه بازی که از ریشه المان های بازی های دیگه رو استفاده کرده و هیچ ایده اوریجینالی نداره، بهتر از منبع الهامش میشه؟
کاری ندارم که خود بازی خوب از آب در اومده و Team Ninja تونسته به خوبی این عناصر رو با هم ترکیب کنه و یه چیز تر و تمیز بسازه چون از طرف دیگه هر کسی هم نمیتونه صرفا با الهام گرفتن از المان های بازی های مختلف و ترکیبشون، یه چیز مناسب و درخور بسازه. این جوگیری منتقدا هم داستان شده8-|

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این جمله واقعا لول داره:

FS با سری سولز به چیزی دست پیدا کرد که تا به اون موقع نظیرش وجود نداشت و یه شاخص جهانی به وجود آورد و خیلی از سازنده ها تلاش کردن بازیشونو ذره ای شبیه به سری سولزبورن بسازن. حالا یه بازی که از ریشه المان های بازی های دیگه رو استفاده کرده و هیچ ایده اوریجینالی نداره، بهتر از منبع الهامش میشه؟
کاری ندارم که خود بازی خوب از آب در اومده و Team Ninja تونسته به خوبی این عناصر رو با هم ترکیب کنه و یه چیز تر و تمیز بسازه چون از طرف دیگه هر کسی هم نمیتونه صرفا با الهام گرفتن از المان های بازی های مختلف و ترکیبشون، یه چیز مناسب و درخور بسازه. این جوگیری منتقدا هم داستان شده8-|
بله، به این مورد کاری ندارم اما بازی ای که از المان های بازی های دیگه استفاده میکنه میتونه از منبع الهامش یا منابع الهامش بهتر باشه. نمونه هاشم موجوده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این جمله واقعا لول داره:

اخه چرا وقتی چیزی بازی نکردی هی از خودت قضاوت میکنی الان برای pc اومده بود اینجوری اتهام نمیزدی اره الهام برداری کرده ولی بازی کنی متوجه میشی که ایده های خودش وارد کرده و با سری سولز تفاوت داره کاری ندارم بهتره اصن ضعیف تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر