ACE COMBAT 7 هم به PC-XONE می اید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
news_ace_combat_7_also_coming_to_pc_x1-18736.jpg

دیگر اینکه این روزها خبر انتشار عناوین انحصاری برای استیم شنیده شود خبری نسبتا عادی به شمار می اید. خوشبختابه این بار علاوه بر PC این بازی برای XONE نیز منتشر خواهد شد.
این عنوان قبلا انحصاری PS4-PSVR معرفی شده بود.
تریلر اضافه شده هم در لینک زیر می تونید مشاهده کنید.
منبع:GAMERSYDE

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
ببین داداش من ، من گفتم چه بازی انحصاری روی PC بیاد چه بازی انحصاری PC روی کنسول بره من مشکلی ندارم ک هیچ خیلی هم خوشحال میشم چند نفر بیشتر بازی کنه
حالا شما اومدی مسخره میکنی که PC هیچ انحصاری فک براندازی نداره اینا دیگ هیچ
درباره ربط PC قدرمتند هم پست خودتو بخونی متوجه میشی شما از گرافیک فک برانداز گفتی منم گفتم اگ سیستم قوی داشته باشی گرافیک فک برانداز هم میبینی
اگ مثلا فکر میکنی من نوبم شما حرفه ای و میتونی با استیکر خنده مسخره کنی باز جای حرف داره و منم بلدم و همینطور ننه بزرگ 99 ساله منم مسخره کردن بلده
اینطوری :))
دیدی؟
پس اول بخون چی گفتم بعد حرفای خودتم بخون بعد اگه باز متوجه نشدی ک هیچ لزومی نداره بیخودی باز ریپلی کنی و ادای فن بوی و کول بودن دربیاری;)
خیلی فیلمی خدایی... حالا خوبه همه دارن حرف های مارو می بینند:D
من اگه گفتم اکثرا ایندی هستن یا mmo این توهینه؟:D یا اینکه فک بر انداز نیستن؟:)) حالا خوبه حتی گفتم تعدادشون زیاده و نگفتم کم هستند:)):))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
خیلی فیلمی خدایی... حالا خوبه همه دارن حرف های مارو می بینند:D
من اگه گفتم اکثرا ایندی هستن یا mmo این توهینه؟:D یا اینکه فک بر انداز نیستن؟:)) حالا خوبه حتی گفتم تعدادشون زیاده و نگفتم کم هستند:)):))
فیلم خودتی عزیزدلم

همچین میگه انگار تمام ناشر ها دارن سالانه چندین عناوین aaa با گرافیک فک برانداز انحصاری برای pc معرفی می کنند:D

برو حرفاتو بخون افرین شما خیلی کولی برو عزیزم :)):))

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
فیلم خودتی عزیزدلم

همچین میگه انگار تمام ناشر ها دارن سالانه چندین عناوین aaa با گرافیک فک برانداز انحصاری برای pc معرفی می کنند:D

برو حرفاتو بخون افرین شما خیلی کولی برو عزیزم :)):))
باز حرفم رو نغض نمی کنه عزیزم...:))
اکثر عناوین مستقل که به خاطر شرایط خودشون و سازدگانشون روی کنسول ها نمیان این هیچی... و یجور توفیق اجباری حساب میشن...
بقیه هم اساس کارشون رو pc بوده و صد در صد روی کنسول ها موفقیت pc رو نمی تونن تکرار یا بدست بیارن...

حالا الان حرف حقیقت رو زدم... یعنی توهین کردم به ایندی ها یا mmo ها؟:))

اکی اصلاح می کنم حرفم رو... سالانه تمام ناشرین ابتدا به موفقیت pc نگاه می کنند سپس عناوینشون رو با سلیقه pc گیمر ها هماهنگ می کنند... سپس نصف عناوینشون پر خرجشون انحصاری pc میشه هیچ... بقیه هم انحصاری زمانی میشه... و برای حاشیه سوددهی اگر شد روی کنسول ها هم عرضه می کنند...

اینطوری دوست داری؟ الان دیگه توهین به ایندی ها و سایر عناوین نشد؟:))

راستی الان ساعت 24 هست... اینم توهین به ایندی ها و mmo حساب میشه؟:))

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
باز حرفم رو نغض نمی کنه عزیزم...:))
اکثر عناوین مستقل که به خاطر شرایط خودشون و سازدگانشون روی کنسول ها نمیان این هیچی... و یجور توفیق اجباری حساب میشن...
بقیه هم اساس کارشون رو pc بوده و صد در صد روی کنسول ها موفقیت pc رو نمی تونن تکرار یا بدست بیارن...

حالا الان حرف حقیقت رو زدم... یعنی توهین کردم به ایندی ها یا mmo ها؟:))

اکی اصلاح می کنم حرفم رو... سالانه تمام ناشرین ابتدا به موفقیت pc نگاه می کنند سپس عناوینشون رو با سلیقه pc گیمر ها هماهنگ می کنند... سپس نصف عناوینشون پر خرجشون انحصاری pc میشه هیچ... بقیه هم انحصاری زمانی میشه... و برای حاشیه سوددهی اگر شد روی کنسول ها هم عرضه می کنند...

اینطوری دوست داری؟ الان دیگه توهین به ایندی ها و سایر عناوین نشد؟:))

راستی الان ساعت 24 هست... اینم توهین به ایندی ها و mmo حساب میشه؟:))
شما نشستی ایندی mmo غیره میاری اصلا برو از اول ببین من حرفی از ایندی اکشن ترسناک زدم؟
از استیکرهای شما فقط میتونم اینو بفهم ک بچه 14 15 ساله هستی اذز اونا ک همه جور میخوان خودشو کول نشون بدن و به اصطلاح شاخ با استیکرهات

خوش باش کول من
اصلا سونی خداست بازی هاشم پیغمبر
pc بازها گدان و اصلا گیم ندیدن و ناشرها کلا طرف pc نمیان

تو اصلا نمیدونی چی میگی فقط بلدی استیکر بدی محض مسخره

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
سلام، راستش من تو گیم حرفه ای نیستم ، ولی بیشتر از هرکسی تو عمرم AC بازی کردم، نسخه های 1, 2, 3 , 4 , 5 , zero , infinity انحصار پلی استیشن بود پس شدیدا اسمش با سونی گره خورده. در مورد AC6 هم باید بگم قرار بود در بازه زمانی محدود انحصار ایکس باکس باشه (timed exclusive) که متاسفانه این اتفاق نیوفتاد و برای پلی استیشن منتشر نشد, ولی کاشکی AC7 هم انحصاری می موند البته به این خاطر اینو نمیگم که کاربران پلتفورم های دیگه هم میتونن بازی کنن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم هر چقدر هم که این سری افت داشته بازم همچنان با اختلاف بهترین در سبک خودش هست.

مدتی پیش ACE COMBAT ASSAULT HORIZON Enhanced Edition هم بازی کردم که حقیقتا از ابتدای بد بازی که بگذریم بقیش زیبا و نفس گیر بود چنتا مرحله ی معمولی chopper هم داشت که تعدادش خیلی کم بود 2 یا 3 ماموریت بیشتر نبود.

• Like
Reactions: IMANOKA

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
خوش باش کول من
اصلا سونی خداست بازی هاشم پیغمبر
pc بازها گدان و اصلا گیم ندیدن و ناشرها کلا طرف pc نمیان

تو اصلا نمیدونی چی میگی فقط بلدی استیکر بدی محض مسخره
اخی دلم سوخت... کاش میشد برای شما ویرایش پست مخاطبتون رو هم قرارد می دادن...:))

این نوع جواب دادن دلیل روان شناسی داره که از یک مشاور بپرسید بهتون کامل توضیح میده...;)

زمانی که جوابی ندارید نا خوداگاه در اثر فشار می زنید جاده خاکی و یک چیزه کاملا بی ربط می گید:))

من گفتم سونی خوبه؟:))
pc بده؟:))

الان صبح شده... یوقت صبح شدن به معنی توهین به عناوین pc نباشه:))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
خیلی دوست داشتنیه این عنوان
واقعا لذت میبرم از بازی کردنش
من نه تنها با از انحصار در اومدن بازی های دیگه هم مشکلی ندارم
بلکه طرفدار شدید کراس پلتفرم شدن بخش چند نفره ی بازی ها هستم
خیلی جذاب تر خواهد بود اینطوری

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
دوستانی که بازی ace combat رو دست کم گرفتن از دو حالت خارج نیستن؛ یا سنشون کمه و به دوران فرمانروایی ps1 و ps2 قد نمیده؛ یا اینکه اصلاً کنسول باز نبودن که ارزش این فرانشیز بزرگ رو بدونن.
اون زمانی که بهترین شبیه ساز پرواز روی پی سی ها، یه بازی مسخره با یه هواپیمای ملخ دار مربوط به زمان جنگ جهانی دوم بود، بر و بچه های کنسول باز توی بازی ace combat ، پرواز با هواپیمایی مثل f-35 و f-22 رو تجربه میکردن اونم توی بازی ای که هنر ژاپنیها رو به نمایش میزاشت و فقط موسیقی و داستانش در حد فیلمهای برنده جایزه اسکار بود.
خوشحالم که این فرانشیز بزرگ داره روی pc میاد و همه میتونن بازی کنن. و متاسفم از اینکه کنسولها یکی دیگه از انحصاریهای آسشون رو از دست دادن.

• Like
Reactions: WAR.Wolf1

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
امیدوارم این نسخه خوش ساخت باشه و خوب فروش کنه تا استودیوهای دیگه هم نظرشون به این سبک جلب بشه.
مطمئنم بازار این سبک وجود داره، کم نداریم پلیرهائی که فقط برا DogFight نسخه های مختلف بتلفیلد رو میخرن.
وگرنه احتمالا باز باید 4-3 سالی صبر کنیم تا نسخه بعدی شاید ریلیز بشه.
خوشحالم که این فرانشیز بزرگ داره روی pc میاد و همه میتونن بازی کنن. و متاسفم از اینکه کنسولها یکی دیگه از انحصاریهای آسشون رو از دست دادن.
نسخه قبلی هم برای PC ریلیز شده بود.
بله خب یه نسخه فرعی بود (نسخه assault horizon) نسخه ها اصلی توی عنوانش شماره داره. آخرین نسخه اصلی ۶ بود که انحصاری xbox شد.
منظورم اینه که اگه بحث سر از دست دادن انحصاری کنسولی باشه این انقاق 4-3 سال پیش افتاده، حالا چه بخواد شماره دار باشه یا نه.
شرکتهای دیگه ای هم بارها سعی کردن بازی flight simulator بسازن ولی هیچکدام محصولشون به کیفیت و ظرافت شرکت ژاپنی namco bandai (که گروه project aces هم از زیر مجموعه هاش هست) نمیرسه.
Ace Combat هر چی هست غیر از Flight Simulator ،تماما آرکید هست.
دیگه به هر بازی ننه قمری که نمیشه واژه شبیه ساز چسبوند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
امیدوارم این نسخه خوش ساخت باشه و خوب فروش کنه تا استودیوهای دیگه هم نظرشون به این سبک جلب بشه.
مطمئنم بازار این سبک وجود داره، کم نداریم پلیرهائی که فقط برا DogFight نسخه های مختلف بتلفیلد رو میخرن.
وگرنه احتمالا باز باید 4-3 سالی صبر کنیم تا نسخه بعدی شاید ریلیز بشه.

نسخه قبلی هم برای PC ریلیز شده بود.
بله خب یه نسخه فرعی بود (نسخه assault horizon) نسخه ها اصلی توی عنوانش شماره داره. آخرین نسخه اصلی ۶ بود که انحصاری xbox شد.
شرکتهای دیگه ای هم بارها سعی کردن بازی flight simulator بسازن ولی هیچکدام محصولشون به کیفیت و ظرافت شرکت ژاپنی namco bandai (که گروه project aces هم از زیر مجموعه هاش هست) نمیرسه.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
این بازی اصلا شبیه ساز به حساب نمیاد
فیزیک این بازی کلا با واقعیت فرق داره
اما خوب اتمسفر بصری بازی و همچنین موسیقی و صداگزاری بازی (مخصوصا مکالمه بین خلبان ها) شگفت انگیزه و چیزی هست که این بازی رو از همه ی بازی های خلبانی جدا میکنه
هرچند که توی نسخه 6 بعد از چند ماموریت سازه های تخیلی و غیر واقعی اضافه شد به دشمن ها و یکم ضد حال بود اما با این حال شاهکار بود

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
این سری بازی فوق العاده زیبا و سخت بود.ساعت ها باید تلاش میکردم تا مراحل را رد کنم.اوجش هم کنسول ps1 بود.اما خب دیگه تو این مقطع زمانی و تو این سن و سال حال و حوصلشو ندارم.%-(

نه متاسفم که برای کامپیوتر اومده نه خوشبختم.هیچی نیستم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر