ACE COMBAT 7 هم به PC-XONE می اید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
news_ace_combat_7_also_coming_to_pc_x1-18736.jpg

دیگر اینکه این روزها خبر انتشار عناوین انحصاری برای استیم شنیده شود خبری نسبتا عادی به شمار می اید. خوشبختابه این بار علاوه بر PC این بازی برای XONE نیز منتشر خواهد شد.
این عنوان قبلا انحصاری PS4-PSVR معرفی شده بود.
تریلر اضافه شده هم در لینک زیر می تونید مشاهده کنید.
منبع:GAMERSYDE

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,573
نام
mohammad
این روزها بازی ها دارن از انحصار پلی استیشن درمیان اون از ni. No .kuni.2 اینم از این !! چه حالی میده
حالا خوبه شما این بازی هارو انحصاری حساب نمی کردی و می گیم ps انقدر انحصاری داره... میگید نه مهم سلیقه هست... که به درد ما نمی خوره...:))
چه حالی الان بهتون داده الان مثلا فلان بازی انحصاری نباشه دیگه وقتی قرار نیست تهیش کنید؟:))
خوب شد فقط با انحصار خارج شدن انقدر حال کردید... وگرنه مثل مایکی میومد یه بازی رو پس از کلی هایپ کنسل می کرد تو خونتون سفره حضرت بیژن می نداختین...:))

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
این روزها بازی ها دارن از انحصار پلی استیشن درمیان اون از ni. No .kuni.2 اینم از این !! چه حالی میده
مام خوشحالیم تو این خشکسالی بازی روی پلتفرمتون حداقل انحصاریا سونی از انحصار در میان شما بتونی رو این پلتفرم و اون پلتفرم بازی کنی یه گردو خاکی برداشته شه از رو کنسول

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خوشبختابه این بار علاوه بر PC این بازی برای XONE نیز منتشر خواهد شد.
خوشبختانه ؟!؟! . کلا ایکس باکس داره از گردونه پلتفرم های سود بده در میاد و PC کاملا جاشو گرفته . ممنون از مدیریت اون هندی عقب مونده و اسپنسر !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوشبختانه ؟!؟! . کلا ایکس باکس داره از گردونه پلتفرم های سود بده در میاد و PC کاملا جاشو گرفته . ممنون از مدیریت اون هندی عقب مونده و اسپنسر !

بله از اونجایی چنتا از این عناوین بین pc-ps4 موندن برای xone معرفی نشدن خبر خوبی برای xbox بازها هست. البته من قبلا گفتن این عنوان از انحصار خارج می شه رولی شاهده:D

دلیلی نمی شه چون سونی با نمایش اخرش عالی کار کرد xbox از سود دهی خارج بشه با همین مدیریت هم 26 ملیون فروختن همچنان هم فروش بدی ندارن اما خوب قطعا بهتره که اونا هم به فکر باشن چرا که اگه رقیبی نباشه سونی هم قطعا اینقدر ها دیگه تلاش نمی کنه.

• Like
Reactions: Polaris

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من یادم نمیاد گفته باشن ace combat انحصاری ps بوده باشه .. الانم خداییش اولین بار بود اسمش رو میشنیدم ... بعدم اومدن ni no برای pc از انحصار در اومدن ps هست ... پس x1 رو بگو که یه دونه انحصاری هم نداره.

Ni no kuni مولتی شدنش زیاد مهم نیست چون بازی استیل و ویژگی های منحصر به فرد نداره و از طرفی منم نه فنشم نه انتظار بالایی ازش دارم که با مولتی شدنش نگران بشم ... کلا همین که بازی های قبلی لول ۵ هم انحصاری بود خودش عجیب بود .
بازی هایی که نباید مولتی میشدن , شدن مثل ff13 و ... و .. و که اون تاثیرات منفی رو روی بازی بزاره . ۱۳-۲ رو تمام کات سین های cg رو حذف کنن تا بتونن بازی رو روی dvd جا بدن ...

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
ACE COMBAT دیگه اون بازی آس دو سه نسل پیش نیست. این اتفاقا یه شمارشم انحصاری برای 360 اومد.
یادش بخیر زمان PS1 هر کی این رو بازی میکرد فکر میکردم خیلی گولاخه.
Ni Nu Kuni خوب شد اومد برای PC ولی کاش اولیش هم میومد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من یادم نمیاد گفته باشن ace combat انحصاری ps بوده باشه .. الانم خداییش اولین بار بود اسمش رو میشنیدم ... بعدم اومدن ni no برای pc از انحصار در اومدن ps هست ... پس x1 رو بگو که یه دونه انحصاری هم نداره.

Ni no kuni مولتی شدنش زیاد مهم نیست چون بازی استیل و ویژگی های منحصر به فرد نداره و از طرفی منم نه فنشم نه انتظار بالایی ازش دارم که با مولتی شدنش نگران بشم ... کلا همین که بازی های قبلی لول ۵ هم انحصاری بود خودش عجیب بود .
بازی هایی که نباید مولتی میشدن , شدن مثل ff13 و ... و .. و که اون تاثیرات منفی رو روی بازی بزاره . ۱۳-۲ رو تمام کات سین های cg رو حذف کنن تا بتونن بازی رو روی dvd جا بدن ...
خب دیگه همونه که Squre enix سبک و سیاق FFXV عوض کرد دیگه چون اینا میخوان بازار جهانی داشته باشن دیگه فقط نمیخوان به ژاپن نگاهشون باشه منم به شخصه مخاطب جدید FFXV شدم..

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
خب دیگه همونه که Squre enix سبک و سیاق FFXV عوض کرد دیگه چون اینا میخوان بازار جهانی داشته باشن دیگه فقط نمیخوان به ژاپن نگاهشون باشه منم به شخصه مخاطب جدید FFXV شدم..
حالا اگ FF یکم بیشتر شبیه DMC بشه منم طرفدارش میشم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این چیزی که شما مخاطبش شدید یا میخواید بشید تفاله چیزی که ما به اسم فاینال فانتزی میشناختیم هم نیست.
........
خلاصه هر چی میخواد مولتی شه ... حتی انچارتدا .. ولی این پرسونا نشه ... که من خودم اتلوس رو یه اتیش میکشم ...

• Like
Reactions: jhoobin and WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر