QuakeIV

نیمدونم چرا کسی از این بازی حرف نمیزنه.
منم هی صبر کردم ببینم کسی حرفی میزنه یا نه.
من تاپیکو باز کردم.فردا شروع میکنم به نوشتن.
مگه میشه از Idsoftwareبه این راحتی گذشت.
من برای این بازی دارن لحظه شماری میکنم
پس تا فردا

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط farzadlion:
من که اصلا اونطوری حال نمی کنم اینکه 100 تا هیولا و موجودات عجیب و غریب از چپ و راست بریزند روی سرت اصلا جالب نیست...بنظر من اضافه شونده ی دووم 3 خیلی بهتر و جالب تر از خود دووم 3 بود...در کل سعی شده بود یک سری ویژگی هایی به بازی اضافه کنند تا باری جذاب تر بشه مثل آهسته شدن بازی

سلام .
منظور من هم این نیست که 100 تا هیولا بریزن سرت . اتفاقا تو دوم حداکثر 4-5 تا موجود میومدن سمتت اما از مرحله 19 به بعد موجودات خیلی قوی میشدن و اکثر دشمنهات Hell Knight ها بودن با اون موجودات سفید رنگ که آتیش به طرفت پرت میکردن و میتونستن با جادو چند تا موجود دیگه رو هم احضار کنن . تعداد زیاد نمیشد اما قدرتوشن خیلی بیشتر میشد و مبارزات رو خیلی سخت تر و نفس گیر تر میکرد .

اما در مورد Call of Duty 2 . من این بازی رو گرفتم نصب کردم و حدود 20 دقیقه بازی کردم بعد بازیشو پاک کردم و سی دی شو پرت کردم تو کشو تا خاک بخوره !!!
من که حالم از بازیش به هم خورد . چرا ؟؟؟
چون به غیر از گرافیک نسبتا بهتر هیچ چیز جدیدی نداشت . هیچ چی !
همون فضاهای تکراری . همون محیط های تکراری شماره های قبل و بازی مدال .
همون اسلحه ها . همون مبارزات و .....
حیف از پولی که بابتش دادم ! :sad:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اما در مورد Call of Duty 2 . من این بازی رو گرفتم نصب کردم و حدود 20 دقیقه بازی کردم بعد بازیشو پاک کردم و سی دی شو پرت کردم تو کشو تا خاک بخوره !!!
من که حالم از بازیش به هم خورد . چرا ؟؟؟
چون به غیر از گرافیک نسبتا بهتر هیچ چیز جدیدی نداشت . هیچ چی !
همون فضاهای تکراری . همون محیط های تکراری شماره های قبل و بازی مدال .
همون اسلحه ها . همون مبارزات و .....
حیف از پولی که بابتش دادم
اینی که کسی از Call of Duty خوشش بیاد بستگی به این داره که از شماره های قبلیش خوشش اومده باشه یا نه...شاید Call of Duty تنها بازیه جنگ جهانی باشه که من ازش خوشم اومده
وتازه از یک بازی جنگ جهانی انتظار داشتی چه تغییری کنه ؟؟؟؟...

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام .
منظور من هم این نیست که 100 تا هیولا بریزن سرت . اتفاقا تو دوم حداکثر 4-5 تا موجود میومدن سمتت اما از مرحله 19 به بعد موجودات خیلی قوی میشدن و اکثر دشمنهات Hell Knight ها بودن با اون موجودات سفید رنگ که آتیش به طرفت پرت میکردن و میتونستن با جادو چند تا موجود دیگه رو هم احضار کنن . تعداد زیاد نمیشد اما قدرتوشن خیلی بیشتر میشد و مبارزات رو خیلی سخت تر و نفس گیر تر میکرد .
من که آخرای بازی یادمه هر چی تیر میزدم تمومی نداشتند...فکر کنم تعداد دشمنای بازی بستگی داشته باشه به درجه ی سختی که باهاش بازی میکنی...در آخرای بازی شاید 100 دشمن رو سرت نمیریختند اما تعدادشون کم نبود

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اقایون من هنوز این بازی رو استاد نکردم.میخوام از بین این بازی و کال 2 یکی رو انتخاب کنم و بازیش کنم. شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.
(تعصب ممنوع)
12.gif
12.gif
به نظر من هردوشون رو بگیر اگه میتونی

فکر کنم حدود 40 تایی داشت
من فکر نکنم 40 تا باشه دوستم که تموم کرده گفت که حدود 31 است من الان خودم مرحله 28 هستم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اختیار داری امین جون..شما که معرف حضور همه بروبچ هستید...دیگه کسی نیست توی این سایت که ندونه کیه که بازیه اسپلینتر سل را اورجینال خریده....
راستی خوب شد یادم افتاد..امین..این قولی که داده بودی چی شد؟؟؟؟
کی من؟؟؟؟؟؟؟؟ من اورجینال خریدم ؟؟؟اورجینالم کجا بود....
1.gif
1.gif
1.gif

اون قول هم اگه یه پی ام بدی برات میگم.

به نظر من هردوشون رو بگیر اگه میتونی
هردوشون رو که میگیرم 100% فقط کدوم اول؟

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
استودیوی Id در تاریخ 27 اکتبر اعلام کرد.دوستانی که بازی کوئک4 رو بازی کردند.حتما علاوه بر کارت گرافیکی خودشون کارت صداشونم اپدیت کنن.
توی سایت Id لینکی برای کارت صداهای Cerative اومده که میتونین به اونجا رجوع کنین.
اینم لینکش و کل مطلبی که Id گذاشته.
We also wanted to make sure that everyone playing QUAKE 4 knows that it is very important to have the latest drivers for your system. If you need new drivers, or don't know if you have the latest drivers, here are a few quick links to help out​
:

http://www.creative.com/language.asp?sDestUrl=/support/downloads

این لینک کارت صدا.
من گرفتم اخرین تاریخش مال 7/12/2005 هستش.و ورژن 5.12.1.512 البته مال کرییتیو.

خداحافظ

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
ببخشید آقا فرزاد عزیز . دیگه حال نداشتم پیغام هاتو نقل قول کنم. ببخشید .
در مورد صحبتت در مورد Call of Duty 2 باید بگم که من توقع نداشتم چیزی توش تغییر پیدا کنه . چون اصلا امکان تغییر توش نیست . چون یه سری اتفاقات خاصی تو اون زمان افتاده و یه سری اسلحه محدود داشته اون زمان و خیلی چیزا که ثابت هستن و نمیشه تغییر داد . اینو قبول دارم .
اما مشکل منم دقیقا با همین قضیس . وقتی نمیشه تغییر داد چرا هی بازی جدید میسازن . باید بی خیال این قضیه بشن . مثلا شما دوستداری همین شرکت ID هی شماره های مختلف از دوم بده بیرون که اسلحه ها تو همه شون یه شکلن . دشمن ها تو همه تکراری و یه شکل هستن . روند بازی همشون عین هم باشه . داستان و محیط های بازی اکثرا یه شکل باشن و ... .
شاید تا یکی دو شماره خسته کننده و تکراری نباشه اما دیگه بعد از اون مسخره و تهوع آور میشه !
من از بازی call of Duty بدم نمیاد . اما به نظرم همون شماره اول با اون نسخه اضافه شونده کافی بودن . دیگه این شماره و شماره های بعدی که قطعا میدن تو بازار چیز بی خودیه . چون دیگه تکراری شده و هیچ چیز جدیدی نداره . منظور من هم اینه که دیگه باید بازی جنگ جهانی تعطیل بشه مگر اینکه یه تغییر اساسی تو روند بازی بدن . که به نظر من بازی برادران در جنگ تا حدودی در این امر موفق بوده اما Call 2 به هیچ وجه !!

در مورد DOOM 3 هم احتمالا حق با شماست . البته اون مرحله آخر که همین جوری از تو اوچ چاله بزرگ در میومدن درسته تعداد خیلی بیشتر از 5-6 تا بود اما اون مرحله آخر بود و خواسته بودن سخت بکننش اما در طول مراحل دیگه اصلا تعدادشون اینقدر نبود .

ببخشید زیاد حرف زدم . شرمنده .

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
این عکس ها مپ جدید بازی کوئک4 هستش.البته مال 12 روز پیش.بازم عکس هست یه موقع میزارم.
Deathmatch
DM_Hernshead Deathmatch Map for Quake 4

مپ جالبیه.
ftd65d.jpg

ftd7go.jpg

ftd7iq.jpg

ftd7kk.jpg

ftd7oo.jpg

ftd7pl.jpg

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
مرسی محمد رضا جان عکس های با حالی بید.
+++++++
منم بالاخره این بازی رو گرفتم الان مرحله ی 5 هستم البته اگه درست گفته باشم چون خیلی مرحله هاش کوچیک هست و سری تموم میشه اصلا اینها جرء مرحله حساب میشن یا نه؟
با احتساب اینکه این مراحل کوچک هم جز مراحل اصلی بازی حساب میشن بازی چند مرحله هست؟
در مورد این بازی باید بگم که من خیلی با هاش حال کردم خیلی با حاله دقیقا مثل دووم 3 هست حتی منو هاش هم زیاد تغییر ندادن . طرز سیو کردن. نوشته ی منو ها. نوشتن ابجکتیو ها (همون دکمه ی تب) ... دقیقا مثل دووم 3 هست من که بازیش کردم احساس کردم دووم بازی میکنم و لی در کل بازیه با حالیه من که خیلی خیلی خوشم اومد. به بروبچی که بازیش نکردن پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنن....
صدای بازی هم خیلی با حاله ودالبی داره کاره خودش رو میکنه و موزیک پس زمینه بازی هم خیلی توپه در کل یه بازی توپه توپه.
راستی به نظر من گرافیکش یکم پایین تر از دووم 3 هست و تو بازیه دووم 3 جزییات بیشتری معلوم هست شاید من این طور احساس میکنم دلیلمم برای این حرف اینه که بازی خیلی روانتر از دووم 3 رویه سیستم من اجرا شد.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
این پچ جدید بازی کوئک4 هستش.اسم پچ :1.0.4
Id اینو دیشب داده.
اینم لینکش:
ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/quake4/win32/Quake4_1_0_4_Patch.exe
حجم:12.3
در ضمن Id به طور رسمی داره به افرادی که برای این بازی مود و مپ درست میکنن جهت میده که خیلی شلوغ پلوغ نشه.
www.iddevnet.com
اینم لینکش.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینم متن اصل این خبر در مورد کوئک4

id Software and Activision have released the 1.0.4 update for QUAKE 4. This optional update addresses issues discovered in both single player and multiplayer, and is highly recommended for anyone playing on the Internet. The update primarily addresses several issues found in the multiplayer server browser and improves server browser refresh and population speeds, filtering, sorting, and navigation. Please see the ReadMe file for a complete list of changes and other instructions. This update is optional as it does not affect pure server, PunkBuster compatibility or protocol consistency; therefore, both updated and non-updated clients will still be able to play one another.

WINDOWS USERS - DOWNLOAD QUAKE 4 1.0.4 UPDATE

LINUX USERS - DOWNLOAD QUAKE 4 1.0.4 UPDATE

The QUAKE 4 Software Development Kit (SDK) and mod development tools are also now available at www.iddevnet.com. This site offers downloads, examples, documentation and other information for anyone interested in creating QUAKE 4 mods.

We are also working on a larger, required update that will address a broader range of reported issues in both multiplayer and single player
.​

بای بای

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
با احتساب اینکه این مراحل کوچک هم جز مراحل اصلی بازی حساب میشن بازی چند مرحله هست؟
این بازی فکر کنم حدودا 31 مرحله باشه...البته فکر کنم چون خودم هنوز وقت نکردم تمومش کنم :mrgreen:

راستی به نظر من گرافیکش یکم پایین تر از دووم 3 هست و تو بازیه دووم 3 جزییات بیشتری معلوم هست شاید من این طور احساس میکنم دلیلمم برای این حرف اینه که بازی خیلی روانتر از دووم 3 رویه سیستم من اجرا شد.
این بازی چون همزمان با بازیه Doom,3 ساخته شده در نتیجه گرافیکش نسبت به Doom 3 تغییر زیادی نکرده...و در کل بهتر نشده ....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
این بازی فکر کنم حدودا 31 مرحله باشه...البته فکر کنم چون خودم هنوز وقت نکردم تمومش کنم :mrgreen:
پس امروز فردا تمومه
39.gif

من الان اونجاییم که با تانکه میری تو یه ساخنمان با حال و غول پیکر بعد تو نفر اونجان بعدش پیاده میشی و میری زیرزمین.
چقدر مونده؟
59.gif
این بازی چون همزمان با بازیه Doom,3 ساخته شده در نتیجه گرافیکش نسبت به Doom 3 تغییر زیادی نکرده...و در کل بهتر نشده ....
تغییر که نکرده بلکه بعضی جاهاش پایین تر هم هست ولی زیاد تفاوتی نمیکنه در کل گرافیکش عالیه
و گیم اسپاتم امتیاز 10 به گرافیکش داد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
پس امروز فردا تمومه
من الان اونجاییم که با تانکه میری تو یه ساخنمان با حال و غول پیکر بعد تو نفر اونجان بعدش پیاده میشی و میری زیرزمین.
چقدر مونده؟
اگه از من میپرسی که من تازه مرحله نهمم ....یه یک هفته ای هست که بازی را ادامش ندادم...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
این پچ جدید بازی کوئک4 هستش.اسم پچ :1.0.4
Id اینو دیشب داده.
اینم لینکش:
ftp://ftp.idsoftware.com/idstuff/quake4/win32/Quake4_1_0_4_Patch.exe
حجم:12.3
در ضمن Id به طور رسمی داره به افرادی که برای این بازی مود و مپ درست میکنن جهت میده که خیلی شلوغ پلوغ نشه.
www.iddevnet.com
اینم لینکش.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینم متن اصل این خبر در مورد کوئک4

id Software and Activision have released the 1.0.4 update for QUAKE 4. This optional update addresses issues discovered in both single player and multiplayer, and is highly recommended for anyone playing on the Internet. The update primarily addresses several issues found in the multiplayer server browser and improves server browser refresh and population speeds, filtering, sorting, and navigation. Please see the ReadMe file for a complete list of changes and other instructions. This update is optional as it does not affect pure server, PunkBuster compatibility or protocol consistency; therefore, both updated and non-updated clients will still be able to play one another.

WINDOWS USERS - DOWNLOAD QUAKE 4 1.0.4 UPDATE

LINUX USERS - DOWNLOAD QUAKE 4 1.0.4 UPDATE

The QUAKE 4 Software Development Kit (SDK) and mod development tools are also now available at www.iddevnet.com. This site offers downloads, examples, documentation and other information for anyone interested in creating QUAKE 4 mods.

We are also working on a larger, required update that will address a broader range of reported issues in both multiplayer and single player
.​

بای بای
ممنون محمد جان دیگه یک دیر شده من که مرحله آخرش هستم البته قصد دارم بازی رو یک بار دیگه شروع کنم چون این 1 ماه که خودت میدونی چه مشکلاتی داشتم اصلا نتونستم یک بازی رو درست بکنم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اگه از من میپرسی که من تازه مرحله نهمم ....یه یک هفته ای هست که بازی را ادامش ندادم...
کلا پرسیدم.
من الان رسیدم به اخره اون مرحله ای که مارو میبندن به یه تخت که رو یه ریله و دست و پامون رو میبرن.
من این مرحله رو رد کردم و الان مرحله ایم که اولش یه تونل هست که اولش ماده ی شیمیایی زیختن
چه قدر مونده تموم بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر