QuakeIV

نیمدونم چرا کسی از این بازی حرف نمیزنه.
منم هی صبر کردم ببینم کسی حرفی میزنه یا نه.
من تاپیکو باز کردم.فردا شروع میکنم به نوشتن.
مگه میشه از Idsoftwareبه این راحتی گذشت.
من برای این بازی دارن لحظه شماری میکنم
پس تا فردا

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
بابا چی هست این کواک . خیلی باحاله . گیم پلی بازی خیلی جذاب و زیباست و به هیچ وجه خسته کننده نیست . من که دیوونه این بازی شدم .
دم Id داغ !

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Kain:
بابا چی هست این کواک . خیلی باحاله . گیم پلی بازی خیلی جذاب و زیباست و به هیچ وجه خسته کننده نیست . من که دیوونه این بازی شدم .
دم Id داغ !
منم همین رو میگم بازی که اصلا خسته کننده نیست پس چرا این سایتها میگن که بازی داستان جالبی نداره خسته کننده است بازی به این قشنگی من دارم تمومش میکنم آخراش هستم
مراحلش شاید از دووم کمتر باشه من تا به حال حدود 24 مرحله رفتم 2 تای اولی رو اگه حساب نکنیم که زیاد نبودند و تمریناتی بودند تا به حال 22 تا رفتم فکر نکنم دیگه بیش از 4 تا دیگه مرحله باقی مونده باشه

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
درسته من عاشق سینه چاک کوئک هستم.
ولی بزارین یکمم من بازی رو نقد کنم.
در مورد دشمن ها:
حرکات اونها یکم احمقانس.
یا میدوان طرف شما.
یا نهایت 1-2 متر جا خالی میدن.
در مورد تعدد دشمن ها خوب این بازی از فیر بیشتره.
در مورد اسلحه ها من به نظرم صداگذاریش خوب بوده.وخطایی هم که اسلحه ها در هنگام تیر اندازی دارن خیلی خوبه.(در این مورد فیر هم خوب کار کرده بود)
بعضی مراحل بازی کوئک خیلی قشنگ بود.
مخصوصا در مرحله Canyon که باید سوار ماشین میشدین.
من به نظرم تا حالا این بهترین مرحله ای هستش که بازی کردم.
کاشکی این قابلیت هم در بازی دوم بود.

بای بای

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
منم این بازی رو گرفتم.بازی خیلی خوبیه.من خودم با این بازی خیلی بیشتر از doom3 حال کردم.مخصوصا این که فضا های تاریک از بین رفته و میشه به راحتی بازی کرد.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
منم همین رو میگم بازی که اصلا خسته کننده نیست پس چرا این سایتها میگن که بازی داستان جالبی نداره خسته کننده است بازی به این قشنگی من دارم تمومش میکنم آخراش هستم
مراحلش شاید از دووم کمتر باشه من تا به حال حدود 24 مرحله رفتم 2 تای اولی رو اگه حساب نکنیم که زیاد نبودند و تمریناتی بودند تا به حال 22 تا رفتم فکر نکنم دیگه بیش از 4 تا دیگه مرحله باقی مونده باشه

بابا ول کن این سایتها رو . اصل بازی کنندس که باید از بازی تعریف کنه و خوشش بیاد که ظاهرا اکثرا این بازی رو بازی خیلی خوبی میدونن .
بازی خیلی بیشتر از 22 تا مرحله داره . فکر کنم حدود 40 تایی داشت . من که مثل این عقده ای ها نشستم پاش 2 روزه تمومش کردم ! :lol:
اما یه بدی داشت این بود که مراحلش کم بود و در کل بازی طولانی نبود .
یه مشکل دیگشم این بود که مثل دوم 3 سخت نبود . تو دوم بعد از مرحله 19 که از Hell خارج میشدی و دوباره میومدی رو کره زمین بازی خیلی سخت و هیجان انگیز و نفس گیر میشد و خیلی حال میداد اما این در کل زیاد سخت نبود .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
یه مشکل دیگشم این بود که مثل دوم 3 سخت نبود . تو دوم بعد از مرحله 19 که از Hell خارج میشدی و دوباره میومدی رو کره زمین بازی خیلی سخت و هیجان انگیز و نفس گیر میشد و خیلی حال میداد اما این در کل زیاد سخت نبود .
من که اصلا اونطوری حال نمی کنم اینکه 100 تا هیولا و موجودات عجیب و غریب از چپ و راست بریزند روی سرت اصلا جالب نیست...بنظر من اضافه شونده ی دووم 3 خیلی بهتر و جالب تر از خود دووم 3 بود...در کل سعی شده بود یک سری ویژگی هایی به بازی اضافه کنند تا باری جذاب تر بشه مثل آهسته شدن بازی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اقایون من هنوز این بازی رو استاد نکردم.میخوام از بین این بازی و کال 2 یکی رو انتخاب کنم و بازیش کنم. شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.
(تعصب ممنوع)
12.gif
12.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من call of Duty را پیشنهاد میکنم ..خیلی باحاله.
منم به این نتیجه رسیده بودم ولی چون هیچ کدوم رو بازی نکرده بودم سوکوت اختیار کردم.
این از اولین پیشنهاد....
(خیلی خیلی ببخشید که دارم تاپیک رو منحرف میکنم)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اقایون من هنوز این بازی رو استاد نکردم.میخوام از بین این بازی و کال 2 یکی رو انتخاب کنم و بازیش کنم. شما کدوم رو پیشنهاد میکنید.
(تعصب ممنوع)
12.gif
12.gif
سلام
ببینین من به نظرم اصلا مقایسه بازی کوئک4 با CoD2درست نیست.
اصلا سبکو سیاق این دو تا بازی ف رق میکنه.
اونایی که با بازی های جنگ جهانی حال میکنن باید قطعا CoD2 رو انتخاب کنن.
ولی اونایی که با ادم های عجیب غریب و اسلحه های غیر متعارف و ادم هایی که نصفشون نیست و کلی ادم دیگه خب من نظرم اینه که تا 1 سال(نظر منه ها باز دوستان نیان گیر بدن) آینده هیچ بازی به پای کوئک 4 نمیرسه.
البته بازی هایی هست که قراره بیان ولی خب من نظرم روی کوئک هستش.
هر کس باید ببینه توی کدوم حالو هوا بیشتر لذت میبره خب بره اون رو بگیره.
ولی من میگن هر دوتا شو بگیرین.
که اگه نگیرین از کفتون رفته

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام
ببینین من به نظرم اصلا مقایسه بازی کوئک4 با CoD2درست نیست.
اصلا سبکو سیاق این دو تا بازی ف رق میکنه.
اونایی که با بازی های جنگ جهانی حال میکنن باید قطعا CoD2 رو انتخاب کنن.
ولی اونایی که با ادم های عجیب غریب و اسلحه های غیر متعارف و ادم هایی که نصفشون نیست و کلی ادم دیگه خب من نظرم اینه که تا 1 سال(نظر منه ها باز دوستان نیان گیر بدن) آینده هیچ بازی به پای کوئک 4 نمیرسه.
البته بازی هایی هست که قراره بیان ولی خب من نظرم روی کوئک هستش.
هر کس باید ببینه توی کدوم حالو هوا بیشتر لذت میبره خب بره اون رو بگیره.
ولی من میگن هر دوتا شو بگیرین.
که اگه نگیرین از کفتون رفته
محمد رضا جان من این قدر ها هم دیگه گاگول نیستمو میدونم سبکشون یکی نیست فقط خواستم بدونم پیشنهادتون برای اول
بازی کردنشون کدومه که فرمودید کواک
38.gif
تا ببینیم نظر بقیه چیه....

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
محمد رضا جان من این قدر ها هم دیگه گاگول نیستمو میدونم سبکشون یکی نیست فقط خواستم بدونم پیشنهادتون برای اول
بازی کردنشون کدومه که فرمودید کواک تا ببینیم نظر بقیه چیه....
خب یک کاری کن همونطور که محمد جان گفت هر دوشا با هم بگیر
اما طبق پیشنهاد من اول Call of Duty 2 را بازی کن که آخر بازیه ... :twisted: :neutral:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
خب یک کاری کن همونطور که محمد جان گفت هر دوشا با هم بگیر
اما طبق پیشنهاد من اول Call of Duty 2 را بازی کن که آخر بازیه ...
twisted.gif
در جواب پسر خاله فرزاد بگم (امروز چه قدر پسر خاله پیدا کرد) بازم میگم من که گاگول نیستم میدونم.
ولی خرجه زندگی گرونه این همه بازی هست و این همه مجله باید بالاخره یکیشون رو اول بگیری تا وضعت خوب بشه.
همه که مثل شوهر خاله مایه دار که نیستن
17.gif

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
در جواب پسر خاله فرزاد بگم (امروز چه قدر پسر خاله پیدا کرد) بازم میگم من که گاگول نیستم میدونم.
ولی خرجه زندگی گرونه این همه بازی هست و این همه مجله باید بالاخره یکیشون رو اول بگیری تا وضعت خوب بشه.
همه که مثل شوهر خاله مایه دار که نیستن
اختیار داری امین جون..شما که معرف حضور همه بروبچ هستید...دیگه کسی نیست توی این سایت که ندونه کیه که بازیه اسپلینتر سل را اورجینال خریده....
راستی خوب شد یادم افتاد..امین..این قولی که داده بودی چی شد؟؟؟؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط farzadlion:
من که اصلا اونطوری حال نمی کنم اینکه 100 تا هیولا و موجودات عجیب و غریب از چپ و راست بریزند روی سرت اصلا جالب نیست...بنظر من اضافه شونده ی دووم 3 خیلی بهتر و جالب تر از خود دووم 3 بود...در کل سعی شده بود یک سری ویژگی هایی به بازی اضافه کنند تا باری جذاب تر بشه مثل آهسته شدن بازی

سلام .
منظور من هم این نیست که 100 تا هیولا بریزن سرت . اتفاقا تو دوم حداکثر 4-5 تا موجود میومدن سمتت اما از مرحله 19 به بعد موجودات خیلی قوی میشدن و اکثر دشمنهات Hell Knight ها بودن با اون موجودات سفید رنگ که آتیش به طرفت پرت میکردن و میتونستن با جادو چند تا موجود دیگه رو هم احضار کنن . تعداد زیاد نمیشد اما قدرتوشن خیلی بیشتر میشد و مبارزات رو خیلی سخت تر و نفس گیر تر میکرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر