امتیازات Resident Evil VII:Biohazard

نظر شما در مورد میانگین نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    137
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
8p85_resident_evil_7_cover_art.jpg

Destructoid - 100/100
The Guardian - 100/100
God is a Geek - 100/100
Daily Dot - 100/100
Omelete - 100/100
EGM - 95/100
PS3Brasil - 95/100
Hobby Consalas - 93/100
SegmentNext - 93/100
MondoXbox - 92/100
IGN Italy - 91/100
Polygon - 90/100
Eurogamer Italy - 90/100
Games Radar - 90/100
Games Reactor - 90/100
Gaming Bolt - 90/100
Rely On Horror - 90/100
Bloody Disgusting - 90/100
PCGamer - 90/100
Stevivor - 90/100
Pure Playstation - 90/100
ibTimes - 90/100
JeuxActu - 90/100
Press Start.au - 90/100
Trusted Reviews - 90/100
Next Gen Gaming Blog - 90/100
Games Blog.fr - 90/100
Every Eye - 90/100
Digital Fix - 90/100
Gry Online - 90/100
CGM - 90/100
SpazioGames - 90/100
Go 4 Gamers - 90/100
Unboxholics - 90/100
Shack News - 90/100
Multiplayer.it - 90/100
Paste Magazine - 90/100
True Gaming - 90/100
Xbox Achievements - 89/100
4Player.de – 88/100
XGN - 88/100
IGN Spain - 87/100
Game Informer – 85/100
PSU - 85/100
wccftech - 85/100
Warlegend - 85/100
Vandal - 85/100
PushSquare - 80/100
GameSpot - 80/100
The Sixth Axis - 80/100
Giant Bomb - 80/100
Telegraph - 80/100
USGamer - 80/100
IGN - 77/100
VideoGamer - 70/100
GameKult - 70/100
TIME - 50/100

Gamespot:
By the end of the campaign, I was ready for the game to be over, but that's okay. RE7 ends just as it starts to outstay its welcome, and after the fact, I felt like I'd survived a truly harrowing journey. The boss fights may be slightly inconsistent and certain sections might drag after a while, but RE7 is still a remarkable success. It has a clear vision and executes it with impressive patience and precision. By returning to horror, Resident Evil has once again become something special.

Polygon:
RESIDENT EVIL 7 TAKES THE SERIES IN SOME SURPRISING, GREAT NEW DIRECTIONS

IGN:
RE7 is a fresh take on the Resident Evil series that fondly recalls the classics even as it takes a bold new direction.

Guardian:
Resident Evil 7, by contrast, is a masterclass: breezily new, yet quintessentially in character with its illustrious forbearers.

jka9_bcza.png

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
موفقيتي كه شما داري ازش ياد مي كني از ديد فني و قياس با اخرين نسخه هست چون امتيازات قابل قبول تري گرفته . ولي واسه سري بازي re كه به عنوان بازي سوم شخص انواع متاي ٩٦ و ٩٤ و ٩١ و ... كسب كرده هيچي نيست .در مورد تغييرات دامنه بحث خيلي زياد و واقعا از حوصله اين تاپيك هم خارجه ولي ايا طرفدار هاي سري بازي متالگير حاضر هستن يه بازي اكشن اول شخص فوق العاده با كيفيت رو به عنوان متال گير جديد بپذيرن ؟ يا طرفدار هاي انچارتد ؟ شما خوشت مياد انچارتد ٥ اول شخص بازي كني ؟ حتي اگه با كيفيت باشه . واقعيت امر اينه كه ميشد اين بازي رو به عنوان يه ip جديد هم عرضه كرد . نيازي نيست هميشه و همه جا از اسم تجاري برند ها استفاده كنيم ! حالا هم كه استفاده كردن و نمراتشم قابل قبوله هيچ اشكالي نداره . ولي صحبت من اينه كه متاي ٨٦ رو براي يكي از قطب هاي صنعت گيم موفقيت ندونيد ! به قول خودت قبلا هم re اول شخص داشتيم هر چند نسخه فرعي بودن ! الانم كه اين اومده و متاي ٨٦ گرفته فتح الفتوح نكرده ! اسم اين بازي re هست ! خالق انواع و اقسام اتفاقات تاثير گذار در صنعت بازي هاي كامپيوتري ! مخترع و تثبيت كننده over the shoulder در بازي هاي سوم شخص دنيا كه مشكل تير اندازي در بازي هاي سوم شخص رو عملا حل كرد و هزاران چيز ديگه . حالا با متاي ٨٦ اين بازي اول شخص فقط بايد خوشحال باشيم كه افتضاحي مثل ٦ تحويل ملت ندادن . همين .
متای بازی عزیز بنظرم خوب بودن بازیرو نشون میده.الان مثلا متای 86 با 91 خیلی فرق داره؟امسال تو vga متای 88 متای 93 رو شکست داد....میدونی چرا؟جفتشون بازی عالی بودن ولی برای یه عده متای 88 عالی بوده.اگه اینجوری که شما از متا حرف میزنی خب باشه مراسمای مختلف vga اصلا نباید برگذار بشه چون بالاترین متا حتما بهترینه دیگه.شما خودت چنتا بازی با متای 75 خاطره داری.الان مثلا مکس پین که خیلی طرفدار داره یا مثلا بازی مثله مترو 2033 یا مثلا بازی condemned که طرفداراش منتظر یه تیزره خشکو خالی هستن متاشون چنده؟یا مثلا نسخه ریبوت dmc متاش درحده شماره های قبل نبود بنظرت موفق نبود؟چوت متاش 86 هست؟یه جو خیلی وحشتناکی که اینجا پیدا شده جو متا هستش.خواننده عدل با امتیاز متا 73 انقدر از جشنواره گرمی جایزه میگیره که نمیدونه جایزه هارو چیکارکنه.....فیلم inception هم با متا 73 چهار تا جایزه اسکار میگیره اونوقت اینجا بازی که 84 بگیره همرو ناامید کرده.کساییرو میشناسم تو این سایت بهترین بازی عمرشون متاش 75 هستش

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
از طرفی با حرفت موافق هستم. ولی از طرفی میگم موفق شده که به وضعیت سری بعد از نسخه 4 نگاه میکنم که با مشکلات خیلی زیادی دست و پنجه نرم میکرد و بعد از اون هم نسخه 5 و 6 و Rev و Rev 2 که البته به جز 6 بقیه عناوین خوبی بودن (نه در حد شاهکارهای کلاسیک) نشده که موفقیت چندانی کسب کنند. تو این وضعیت این یه موفقیت خیلی خوب هست. بحث فقط دوربین نیست چون اگه بخواد بر این منوال باشه نسخه 4 هم دقیقا همین کار رو کرد و از دوربین ثابت به دوربین متحرک و روی شانه روی آورد که هنوز هم یه سری متعصب باهاش مخالف هستن. این نسخه دقیقا خواست کاری رو بکنه که نسخه 4 انجام داد یعنی تحول اساسی توی سری و خب توی این زمینه تونسته موفق باشه.
نسخه ۴ تحول اساسی در سری انجام نداد,تحول اساسی در کل صنعت گیم ایجاد کرد
چیزی که من در نقد ها خوندم این است که RE7 یک بازی خیلی خوب است و کاملا ارزش خریدن را داره,ولی به هیچ وجه یک عنوان کلاسیک نیست,که به نظرم برای بازی که ۷ نسخه ازش اومده همین نمرات واقعا عالی است و نباید انتظارات تخیلی داشت

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
Destructoid - 100/100
The Guardian - 100/100
God is a Geek - 100/100
Daily Dot - 100/100
Omelete - 100/100
EGM - 95/100
PS3Brasil - 95/100
Hobby Consalas - 93/100
SegmentNext - 93/100
MondoXbox - 92/100
IGN Italy - 91/100
Polygon - 90/100
Eurogamer Italy - 90/100
Games Radar - 90/100
Games Reactor - 90/100
Gaming Bolt - 90/100
Rely On Horror - 90/100
Bloody Disgusting - 90/100
PCGamer - 90/100
Stevivor - 90/100
Pure Playstation - 90/100
ibTimes - 90/100
JeuxActu - 90/100
Press Start.au - 90/100
Trusted Reviews - 90/100
Next Gen Gaming Blog - 90/100
Games Blog.fr - 90/100
Every Eye - 90/100
Digital Fix - 90/100
Gry Online - 90/100
CGM - 90/100
SpazioGames - 90/100
Go 4 Gamers - 90/100
Unboxholics - 90/100
Shack News - 90/100
Multiplayer.it - 90/100
Paste Magazine - 90/100
True Gaming - 90/100
Xbox Achievements - 89/100
4Player.de – 88/100
XGN - 88/100
IGN Spain - 87/100
Game Informer – 85/100
PSU - 85/100
wccftech - 85/100
Warlegend - 85/100
Vandal - 85/100
PushSquare - 80/100
GameSpot - 80/100
The Sixth Axis - 80/100
Giant Bomb - 80/100
Telegraph - 80/100
USGamer - 80/100
IGN - 77/100
VideoGamer - 70/100
GameKult - 70/100
TIME - 50/100

-

ScreenHunter_103 Jan. 23 23.22.png

ScreenHunter_104 Jan. 23 23.22.png

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
موفقيتي كه شما داري ازش ياد مي كني از ديد فني و قياس با اخرين نسخه هست چون امتيازات قابل قبول تري گرفته . ولي واسه سري بازي re كه به عنوان بازي سوم شخص انواع متاي ٩٦ و ٩٤ و ٩١ و ... كسب كرده هيچي نيست .در مورد تغييرات دامنه بحث خيلي زياد و واقعا از حوصله اين تاپيك هم خارجه ولي ايا طرفدار هاي سري بازي متالگير حاضر هستن يه بازي اكشن اول شخص فوق العاده با كيفيت رو به عنوان متال گير جديد بپذيرن ؟ يا طرفدار هاي انچارتد ؟ شما خوشت مياد انچارتد ٥ اول شخص بازي كني ؟ حتي اگه با كيفيت باشه . واقعيت امر اينه كه ميشد اين بازي رو به عنوان يه ip جديد هم عرضه كرد . نيازي نيست هميشه و همه جا از اسم تجاري برند ها استفاده كنيم ! حالا هم كه استفاده كردن و نمراتشم قابل قبوله هيچ اشكالي نداره . ولي صحبت من اينه كه متاي ٨٦ رو براي يكي از قطب هاي صنعت گيم موفقيت ندونيد ! به قول خودت قبلا هم re اول شخص داشتيم هر چند نسخه فرعي بودن ! الانم كه اين اومده و متاي ٨٦ گرفته فتح الفتوح نكرده ! اسم اين بازي re هست ! خالق انواع و اقسام اتفاقات تاثير گذار در صنعت بازي هاي كامپيوتري ! مخترع و تثبيت كننده over the shoulder در بازي هاي سوم شخص دنيا كه مشكل تير اندازي در بازي هاي سوم شخص رو عملا حل كرد و هزاران چيز ديگه . حالا با متاي ٨٦ اين بازي اول شخص فقط بايد خوشحال باشيم كه افتضاحي مثل ٦ تحويل ملت ندادن . همين .
به نظرم بهتره زود قضاوت نکنیم فقط دوربین اول شخص در نظر نگیریم چون مشخصه که کلا غالب اویل های کلاسیک توشه و اکشنم داره فقط دوربینش اول شخص شده برای التهاب بیشتر و هم شخصیت های تازه و نویی داره که نیازه بود اویل یک بازسازی از این نظر بشه نقدهاشم که شدید تعریف و تمجید از اتمسفر و روایت و داستان قوی بازی ..

• Like
Reactions: Kiami

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
متای بازی عزیز بنظرم خوب بودن بازیرو نشون میده.الان مثلا متای 86 با 91 خیلی فرق داره؟امسال تو vga متای 88 متای 93 رو شکست داد....میدونی چرا؟جفتشون بازی عالی بودن ولی برای یه عده متای 88 عالی بوده.اگه اینجوری که شما از متا حرف میزنی خب باشه مراسمای مختلف vga اصلا نباید برگذار بشه چون بالاترین متا حتما بهترینه دیگه.شما خودت چنتا بازی با متای 75 خاطره داری.الان مثلا مکس پین که خیلی طرفدار داره یا مثلا بازی مثله مترو 2033 یا مثلا بازی condemned که طرفداراش منتظر یه تیزره خشکو خالی هستن متاشون چنده؟یا مثلا نسخه ریبوت dmc متاش درحده شماره های قبل نبود بنظرت موفق نبود؟چوت متاش 86 هست؟یه جو خیلی وحشتناکی که اینجا پیدا شده جو متا هستش.خواننده عدل با امتیاز متا 73 انقدر از جشنواره گرمی جایزه میگیره که نمیدونه جایزه هارو چیکارکنه.....فیلم inception هم با متا 73 چهار تا جایزه اسکار میگیره اونوقت اینجا بازی که 84 بگیره همرو ناامید کرده.کساییرو میشناسم تو این سایت بهترین بازی عمرشون متاش 75 هستش
هر چند شما اصلا متوجه صحبت هاي من نشدي زدي به جاده خاكي ولي به عنوان اخرين كامنت در اين رابطه ها :
١. بله ! ٤ نمره اختلاف در متاي يك بازي كاملا بيانگر برتر بودن اون بازي هست . و همونطور كه امسال همون بازي برتر با ٤ نمره اختلاف big winner شد و اون متا پايين تره هم خيلي باهاش فاصله داره. شما انواع اقسام جايزه رو نديدي فقط vga رو ديدي !؟
٢.رزيدنت ايول بازي با متاي ٩٤ و ٩٦ هم داره شما چرا فقط ٩١ رو تونستي بخوني ؟ يا بهتر بگم دوست داشتي بخوني !؟ دقيقا عين ماجراي جوايز كه فقط vga رو ديدي ! ٨٦ تا ٩٦ چند نمره اختلاف داره ؟
براي بار چندم مي گم ما داريم راجع به يك ابر قطب صنعت بازي هاي كامپيوتري صحبت مي كنيم . واسه متاي ٨٦ هم ذوق مرگ نميشيم . ولي خوشحاليم كه قابل قبول و خوب بوده و از يه ابرو ريزي مجدد جلوگيري شده. والسلام !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بابا خداییش متای ۸۶ جای ترول نداره دیگه ... همین حسی که الان دوستان دارن من بعد از اویل ۴ داشتم و اصلا نمیتونستم هذمش کنم .. ولی کی جرات داشت بگه یالای چشم re4 ابرو . سری از ۴ به بعد به بیراهه رفت و تو ۶ افتاد تو دره .... حالا بده یه بازی ته دره رو احیا کنی ؟
راستی تفاوتشم اون موقع که اویل ۴ اومد و اون تغییرات رو داد نسخه های قبلی در اوج محبوبیت و موفقیت بودن ...

• Like
Reactions: fifa13

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
هر چند شما اصلا متوجه صحبت هاي من نشدي زدي به جاده خاكي ولي به عنوان اخرين كامنت در اين رابطه ها :
١. بله ! ٤ نمره اختلاف در متاي يك بازي كاملا بيانگر برتر بودن اون بازي هست . و همونطور كه امسال همون بازي برتر با ٤ نمره اختلاف big winner شد و اون متا پايين تره هم خيلي باهاش فاصله داره. شما انواع اقسام جايزه رو نديدي فقط vga رو ديدي !؟
٢.رزيدنت ايول بازي با متاي ٩٤ و ٩٦ هم داره شما چرا فقط ٩١ رو تونستي بخوني ؟ يا بهتر بگم دوست داشتي بخوني !؟ دقيقا عين ماجراي جوايز كه فقط vga رو ديدي ! ٨٦ تا ٩٦ چند نمره اختلاف داره ؟
براي بار چندم مي گم ما داريم راجع به يك ابر قطب صنعت بازي هاي كامپيوتري صحبت مي كنيم . واسه متاي ٨٦ هم ذوق مرگ نميشيم . ولي خوشحاليم كه قابل قبول و خوب بوده و از يه ابرو ريزي مجدد جلوگيري شده. والسلام !
عزیز من متوجه منظوره شما شدم.میدونم چی میگی.راجبه vga خب چه بخوایم چه نخوایم معتبرترین جوایز صنعت گیمه.چه انتخابای تخیلی بکنه چه نکنه.دقیقا مثل اسکار.افتخاری که همون 88 کسب کرد بزرگتر از 93 هست چون از معتبرترین برنامه vga جایزه گرفت.من کاری به انتخابش ندارم ولی خب اره من مثل میلیونها نفردیگه برنامه vga رو دیدم.مثل بعضیا نبودم چون فلان بازی محبوبمون بهترین بازی سال نشد بزنم جاده خاکی به سایتا پناه بیارم.متای 86 ترول کردن نداره.خوده میکامی هم نمیتونه متای 96 رو اویل بزنه بنا به هزار دلایل.این بازی نیاز به تغیرات داشت بنظرم ولی نه این تغییرات.این تغییرات برای منی که عاشق این سریم جالب نیست ولی دیگه ترول کردن نداره این نمره.

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
عزیز من متوجه منظوره شما شدم.میدونم چی میگی.راجبه vga خب چه بخوایم چه نخوایم معتبرترین جوایز صنعت گیمه.چه انتخابای تخیلی بکنه چه نکنه.دقیقا مثل اسکار.افتخاری که همون 88 کسب کرد بزرگتر از 93 هست چون از معتبرترین برنامه vga جایزه گرفت.من کاری به انتخابش ندارم ولی خب اره من مثل میلیونها نفردیگه برنامه vga رو دیدم.مثل بعضیا نبودم چون فلان بازی محبوبمون بهترین بازی سال نشد بزنم جاده خاکی به سایتا پناه بیارم.متای 86 ترول کردن نداره.خوده کامیاهم نمیتونه متای 96 رو اویل بزنه بنا به هزار دلایل.این بازی نیاز به تغیرات داشت بنظرم ولی نه این تغییرات.این تغییرات برای منی که عاشق این سریم جالب نیست ولی دیگه ترول کردن نداره این نمره.
پست ها داره آف تاپیکی میشه ولی اون مراسم نه اسمش VGA هست و نه هیچ رقمه حکم اسکار صنعت گیم رو داره (جایی هم ندیدم همچین ادعایی رو) ، حداقل اگر ملاک کسی مراسم باشه مراسمای معتبرتری هستن که هنوز جایزه ندادن پس بهتره فکت صادر نکنیم
-----------------------------------
برای اینکه آف تاپیک نباشه
87 : (Merlin'in Kazanı (Turkey

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
اگه بخوایم مثل بعضی از دوستان خیلی کلاسیک و Purist نگاه کنیم اصلا شماره ی 4 هم فقط یک بازی پرفروش با متای بالا بود و نه یک RE. سوم شخص نسخه های کلاسیک خیلی متفاوته با سوم شخص روی شونه. یعنی تغییر به over-shoulder حتی از تغییری که الان می بینیم هم رادیکال تر بوده. همه یه RE کلاسیک رو به اتاق سیوهاش، کمبود مهمات و اصرار به جنبه های Survival، حس تنهایی، سکوت و ترس همراه با اون، و البته با معماها و رمز و رازهاش میشناختن. خب الان با همین نگاه خلوص گرا میتونم بگم شماره ی هفتم در مقایسه با سه شماره ی قبلیش خیلی خیلی به RE های کلاسیک وفادارتره و واقعا بازگشت به ریشه هاست بدون اینکه همون ها رو تکرار کنه. اصلا این ایده طرح اولیه ی شماره ی چهارم بود که بر مبناش یه دمو هم تو E3 دادن. و البته که مشابهت هایی هم با شماره ی اول داره. ولی خب خودشه. همین خوبه.
و در آخر. اصولا تغییر هم همیشه موافق و مخالف داره. من فقط خوشحالم که کپکام به هر حال فهمید که الان نیاز به تغییر داره چرا که داشت صرفا خودش رو تکرار می کرد(تکرار که چه عرض کنم سقوط). یه وقتی خالق سری تصمیم گرفت و جرأت کرد 4 رو بسازه و با وجود یکسری مخالفت ها نتیجه هم گرفت. حالا هم جرأت کردن و این رو ساختن.
تغییر لازمه. حالا میشه بعدا در مورد چگونگیش بحث کرد ولی وقتی ماشین داره میره ته دره مهمترین کار اینه که یه نفر فرمون رو بچرخونه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
حالا که بحث 4شد باید بگم یک چیز خیلی مهم رو همتون فراموش کردین اون هم کارگردان بازیه!تغییر و تحول خوبه رزیدنت اویل 3نسخه اولش مثل هم بود رزیدنت اویل 4یه سبک جدید از رزیدنت اویل بود که خوب از آب درومد!نسخه های بعدی توسط شینجی میکامی ساخته نشده بود به نظر اگر به دست شینجی میکامی میسپردن اینقدر ضعیف نمیشد همه چیز رو تقصیر دوربین بازی نندازین!به نظر مسخره میاد....................!چون همین شینجی میکامی بود که شاهکار رزیدنت یک و دو و داینو کرایسیس رو کارگردانی کرد

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
شخصا فکر نمیکردم که بتونه نمرات خوبی بگیره و میشه گفت به نوعی متعجب شدم ولی در هر صورت اگرچه هنوز موفق نشدم بازی رو تجربه کنم ولی تصور اینکه بخوام اویل رو بصورت اول شخص اوت لست گونه بازی کنم ( هر چند هم که خوب باشه ) واقعا ناراحت کنندس :-<
امیدوارم روزی برسه که دوباره کپکام بتونه با خلق اون اتمسفر و سبک و سیاق شماره های دوم و سوم ، واقعا در عمل و بصورت واقعی به ریشه ها برگرده ... در آخر به نظر من هم ای کاش این شرکت به جای خرج کردن نام Resident Evil این گیم رو به عنوان یک IP جدید معرفی می کرد اگرچه این انتظار با توجه به تصمیماتی که مخصوصا این اواخر برای این فرنچایز تاریخی گرفته ، بیهوده است .

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,704
فقط خدارو شکر که دیگه مگس نداره:D

پ.ن:
سر راه یه غلطی کردم یه سر زدم به نوب فا، یکی از مهم ترین اتفاقات بازی برام لو رفت
اصلا نمی دونم اینا چرا همچیننx-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر