Team Ninja : سری Ninja Gaiden را در یک زمان مناسب برمیگردانیم

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
Ninja-Gaiden-3-Razors-Edge_New-10.jpg

درود

عنوان Ninja Gaiden یک بازی استثنایی بر روی کنسول اکس باکس بود و نسخه ی ارتقا یافته ی ان Ninja Gaiden Black از ان هم بهتر بود. بازی Ninja Gaiden 2 بر روی اکس باکس 360 با اینکه عنوان خیلی خوبی نبود اما همچنان از بهترین بازیهای سبک اکشن به حساب می اید.

ولی پس از ان دو عنوانNinja Gaiden 3 و Ninja Gaiden Z فرانچایز را به سراشیبی سقوط بردند.هر دو اثر یاد شده گیم پلی ضعیف و سطحی داشتند.

در مصاحبه ای با وبسایت USGamer اقای تام لی اشاره به یک زمان مناسب برای بازگشت سری میکند:

شاید بتوانم بگویم عنوان Nioh یک دورنما برای قسمت بعدی Ninja Gaiden باشد. سری Ninja Gaiden برای ما بسیار مهم هست.اگر مهم ترین نباشد ، اما در حال حاضر معتقدیم این سری باید استراحت کند تا در یک زمان مناسب ان را بازگردانیم.

پس از عرضه ی بازی Nioh باید صبر کرد و دید قسمت جدید از سری محبوب Ninja Gaiden چه زمانی معرفی خواهد شد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
استراحت نمیخواست اگه اون فاجعه رو تو 3 بار نمیاوردید واقعا مایه سرفکندگی بود اون بازی بدون خالقش بهتر از اونم نمیشد شماره 2 زمان خودش از بهترینا بود با متای 81 جز بهترین بازی هایی بود که من تو 360 انجام دادم تو top 10 من هست مخصوصا سختی باس هاش و باخت های پشت سر هم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
استراحت نمیخواست اگه اون فاجعه رو تو 3 بار نمیاوردید واقعا مایه سرفکندگی بود اون بازی بدون خالقش بهتر از اونم نمیشد شماره 2 زمان خودش از بهترینا بود با متای 81 جز بهترین بازی هایی بود که من تو 360 انجام دادم تو top 10 من هست مخصوصا سختی باس هاش و باخت های پشت سر هم

تیم نینجا با گیم پلی Ni Oh نشون داده بدون ایتاگاکی هم بلده چیکار کنه (ایتاگاکی بساز بود زیر چیز سوم شیطان نمیزایید :D منو بگو فک میکردم مشکل از جای دیگس :D)
مشکل نینجا گایدن 3 به نظرم یه سلسله تصمیم اشتباه بود که با پافشاری روشون به جای عوض کردنش، اجرایی شد :D به جای تمرکز روی گیم پلی همیشگی سری روی یه سری چرت و پرت مثل زوم کردن روی داستان و زندگی شخصی هایابوسا یا آسون کردن بازی برای رضایت کژوال گیمر یا آنلاین (!!!!) و ... تمرکز کردن که نتیجه ـشم دیدن ! ولی عوضش با DOA5 و DOAX3 و در حال حاضر با چیزی که از گیم پلی Ni Oh معلومه (چون بازی نیومده نمیشه کامل قضاوت کرد) نشون دادن واقعاً تیم کار درستی هستن و بلدن یه گیم پلی خوب و سرگرم کننده ارائه بدن :D این تاخیر NG بعدی رو هم به فال نیک میگیریم که حسابی دارن روش کار میکنن و قرار نیست اشتباهات قبلی تکرار بشه :D (امیدوارم :D)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تیم نینجا با گیم پلی Ni Oh نشون داده بدون ایتاگاکی هم بلده چیکار کنه (ایتاگاکی بساز بود زیر چیز سوم شیطان نمیزایید :D منو بگو فک میکردم مشکل از جای دیگس :D)
مشکل نینجا گایدن 3 به نظرم یه سلسله تصمیم اشتباه بود که با پافشاری روشون به جای عوض کردنش، اجرایی شد :D به جای تمرکز روی گیم پلی همیشگی سری روی یه سری چرت و پرت مثل زوم کردن روی داستان و زندگی شخصی هایابوسا یا آسون کردن بازی برای رضایت کژوال گیمر یا آنلاین (!!!!) و ... تمرکز کردن که نتیجه ـشم دیدن ! ولی عوضش با DOA5 و DOAX3 و در حال حاضر با چیزی که از گیم پلی Ni Oh معلومه (چون بازی نیومده نمیشه کامل قضاوت کرد) نشون دادن واقعاً تیم کار درستی هستن و بلدن یه گیم پلی خوب و سرگرم کننده ارائه بدن :D این تاخیر NG بعدی رو هم به فال نیک میگیریم که حسابی دارن روش کار میکنن و قرار نیست اشتباهات قبلی تکرار بشه :D (امیدوارم :D)
من که کلا نه گیم پلی از Nioh دیدم نه هیچی نمیدونم چی به چیه ولی NG3 بدجور خراب کاری بود که دیگه چیزی از سری باقی نذاشت ولی باز امیدوار کنندس که طی این همه سال بعد نسخه 3 بازم میگن در شرایط مناسب برمیگردونیمش چون خداییش H&S خونین و سرعت بالا و سختی بود ... حالا ببینیم چه میکنن باید یکجورایی مثل Dark Souls اصول سختی توش رعایت کنن در هر صورتی چون 50 دزصد لذت بازی به اون باس های سخت کش بازی بود

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
درجه سختی نینجا گیدن 2 مخصوصا رو نسخه 360 خیلی زیاد بود . هر کاری کردم نتونستم باس آخر رو بزنم ! . البته نسخه PS3 به نظرم نرمال تر بود . یه چیزی بسازن بینابین . ولی در کل نمیشد از عرق ریختن حین بازی لذت نبرد !. شماره سوم هم بهتره چیزی ازش نگم . هم کوتاه بود و هم آسون و هم هیچ روحی از دو نسخه قبلی توش نبود.
دموهای NiOh رو دنبال کردم . خیلی شبیه نینجا گیدن بلک و حتی 2 میزد . بهش خیلی امیدوارم.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این سری استارت نابودیش از زمان خروجش از انحصار مایکروسافت کلید خورد و با جدا شدن ایتاگاکی کارش تموم شد.
این رو فقط کسایی میفهمن که سال ۲۰۰۳ رو xbox بازی کردن .از کجا به کجا رسید

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
گفتهniohدورنمای برای سری بعدی نینجا گایدن. الان که فکر میکنم شخصیت اصلی niohخیلی شبیه بابای ریو هایابوسا هست. یعنی چه اشتراکی بینشون هست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر