امتیازات Yakuza 0

متای بازی را پیش‌بینی کنید:

• مجموع رای دهنده‌ها
    19
  • نظرسنجی بسته شده است .

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
large.jpg
Developer & Publisher: Sega
Platform: PS4
Release Date: January 24 2017

امتیازات:

Digitally Dowloaded 100
Gadgets 360 100
Playstation Universe 95
COGconnected 95
The Jimquisition 95
Wccftech 94
Game Informer 93
Meristation 92
Hobby Consolas 91
RPG Site 90
IGN Italia 90
We Got This Covered 90
GamingTrend 90
GameSpew 90
DualShockers 90
CGMagazine 90
Cubed3 90
Destructoid 90
Niche Gamer 90
Paste Magazine 90
Brash Games 90
GameSkinny 90
Hardcore Gamer 90
Digital Chumps 90
Everyeye.it 88
Multiplayer.it 88
The Game Machine 88
The Game Fanatics 86
IGN 85
Playstation LifeStyle 85
God is A Geek 85
LaPS4 83
SpazioGames 80
IGN Spain 80
Polygon 80
GamingBolt 80
GamesRadar+ 80
Push Square 80
GameSpot 80
JeuxActu 70
Stevivor 65
Twinfinite 60
EGM 50

متا: 85

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به به ... بازیا یکی از پس دیگری دارن میان ..ببینیم کاری میکنن که جیب خالی ما رو خالی تر کنن ... تا عید همه برشکست میشیم

• Like
Reactions: blechh

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به نظر این سری امتیازات بازی خوب باشه.اکثر کسایی هم که بازی کردن فقط دارن تعریف میکنن.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Gaming Age 80/100
Outdated graphics and some clunky visuals aside, Yakuza 0 is definitely a game worth checking out. The game feels like a fitting end however, and something that works today but probably wouldn’t work in 2018. It comes in at exactly the right time, but by the end I started to feel that Yakuza needs to move in a new direction. New characters and a new arc will be in order, but for now just sit tight and enjoy the ride. Yakuza 0 has something for everyone, from karaoke mini-games and street brawling to collection racquets and gambling rings. This is a game from the '80s, for the '80s and should be enjoyed as such. If you have an extra $60 in your pocket and are looking for something new to play, I would highly recommend picking up Yakuza 0 when it launches on January 24, 2017
Yakuza 0 review for PS4 - Gaming Age

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به نظر این سری امتیازات بازی خوب باشه.اکثر کسایی هم که بازی کردن فقط دارن تعریف میکنن.
بازی خیلی خیلی ژاپنیه ، اینکه میگم خیلی به معنای واقعی کلمه خیلیه :D متا هم که مظهر عشق و سلیقس و این حرفها :D قبلیا که شاهکارهایی بودن واسه خودشون آنچنان تحویل گرفته نشدن ، ممکنه اینم وضعیت مشابهی داشته باشه :D اگه ملت سر عقل اومدن هم که چه بهتر :D
===
کلاً واسه تجربه ی سری یاکوزا برای خودتون هم که شده باید دور متا رو قلم بگیرید و گرنه شاهکار خیلی خفنی رو از دست می دید ، همونطور که قطعاً خیلیا نسل قبل و قبل ترش از وجود همچین چیزی خبر هم نداشتن :D قضیه فقط مربوط به ایران هم نمیشه (ولی خب اینجا معمولاً به حاطر سلیقه های به شدت غربی و تفکر عیب دونستن علاقه به سلیقه ی شرقی مورد حاد تره) و اونور هم خیلی داره سعی میشه که بازی به گیمر جماعت شناسونده بشه :D خلاصه ی کلام اگه شرایط مالی مهیا بود و عاشق Beat em Up هستین راحت می تونید برید سراغش :D از اونجا که این نسخه برمیگرده به قبل از اتفاقات کل سری ، بهترین نقطه برای شروعه :D (این پارت دوم حرف کلی بود :D)
پ.ن : من خودم اصولاً اعتقادی به متا ندارم و توی تاپیک هاشم نمیام :D ولی خب بازدید اینجا حداقل از تاپیک خودش بیشتره و حرف راحت تر منتقل میشه :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی خیلی خیلی ژاپنیه ، اینکه میگم خیلی به معنای واقعی کلمه خیلیه :D متا هم که مظهر عشق و سلیقس و این حرفها :D قبلیا که شاهکارهایی بودن واسه خودشون آنچنان تحویل گرفته نشدن ، ممکنه اینم وضعیت مشابهی داشته باشه :D اگه ملت سر عقل اومدن هم که چه بهتر :D
===
کلاً واسه تجربه ی سری یاکوزا برای خودتون هم که شده باید دور متا رو قلم بگیرید و گرنه شاهکار خیلی خفنی رو از دست می دید ، همونطور که قطعاً خیلیا نسل قبل و قبل ترش از وجود همچین چیزی خبر هم نداشتن :D قضیه فقط مربوط به ایران هم نمیشه (ولی خب اینجا معمولاً به حاطر سلیقه های به شدت غربی و تفکر عیب دونستن علاقه به سلیقه ی شرقی مورد حاد تره) و اونور هم خیلی داره سعی میشه که بازی به گیمر جماعت شناسونده بشه :D خلاصه ی کلام اگه شرایط مالی مهیا بود و عاشق Beat em Up هستین راحت می تونید برید سراغش :D از اونجا که این نسخه برمیگرده به قبل از اتفاقات کل سری ، بهترین نقطه برای شروعه :D (این پارت دوم حرف کلی بود :D)
پ.ن : من خودم اصولاً اعتقادی به متا ندارم و توی تاپیک هاشم نمیام :D ولی خب بازدید اینجا حداقل از تاپیک خودش بیشتره و حرف راحت تر منتقل میشه :D

میدونم.ولی با همون استانداردهای متا هم من با توجه به جو موجود میگفتم میاد بالا متاش که گویا اینجوری هم شده.حالا اگه همزمان با ژاپن میومد و بهونه های گرافیک هم کمتر بود حتی بالاتر هم میومد متا.:D

فعلا که بیشترین متا را داره بین عناوین سری.بالا پایین نیاد زیاد رکورد سری را میزنه.

من که خودم با متا کاری ندارم حتما بازی میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر