عنوان Nioh گلد شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Nioh-Gold-Status-Ann.jpg
طبق اعلام Koei Tecmo، عنوان Nioh «گلد» شده است. یعنی ساخت بازی به اتمام رسیده است و دیسک های بازی آماده تولید است.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

Koei Tecmo همچنین اعلام کرده که، قرار است لایو استریمی 20 ژانویه از یوتیوب پخش شود. در این لایو استریم Yosuke Hayashi کارگردان بازی و Toshiyuki Itakura، Saki Suzuki حضور دارند و اطلاعات جدیدی از بازی را منتشر می کنند.

عنوان Nioh قرار است برای پلتفرم PS4 در تاریخ 7 فوریه برای آمریکایی شمالی و 8 فوریه برای اروپا و 9 فوریه برای ژاپن عرضه شود.

لینک منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کدوم افتضاه؟:-?
اول اینکه کلی بازی های معرفی شده سونی رو اورده بود جز بازی های ۲۰۱۷ و بازی هایی مثل nioh و پرسونا ۵ رو زده بودن انحصاری کنسولی . سر همین جریان ملت نسخه pc رو تایید شده حساب کردن .

• Like
Reactions: tom71 and jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اول اینکه کلی بازی های معرفی شده سونی رو اورده بود جز بازی های ۲۰۱۷ و بازی هایی مثل nioh و پرسونا ۵ رو زده بودن انحصاری کنسولی . سر همین جریان ملت نسخه pc رو تایید شده حساب کردن .
درسته اما هنوزم تو تریلرا کاور ارت nioh ننوشته only on ps

• Like
Reactions: vaan 2

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان شما هم دمو بازي رو ك بازي كردين مثه من بهتون نچسبيد؟؟؟

من اصلا از دموش خوشم نيومد .

Sent from iPhone using Tapatalk

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من دقیق در جریان این بازی نبودم سامورایی مثل tenchu بکش برو جلو هست یا جالت نقش افرینی و سختی سر درد اورد داره مثل dark souls ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من دقیق در جریان این بازی نبودم سامورایی مثل tenchu بکش برو جلو هست یا جالت نقش افرینی و سختی سر درد اورد داره مثل dark souls ؟

چیزی که من از تریلرا دیدم ... به نظرم به gengi و اونیموشا نزدیک بود بازی

• Like
Reactions: Amin.AP

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
مثل dark souls است,ولی بیشتر روی مبارزات تاکید داره تا المان های نقش آفرینی,بیشتر شبیه bloodborne است

• Like
Reactions: Amin.AP

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
به عنوان کسی که هر 2 دمو رو تا خرخره جویدم و بسیار بسیار حال کردم، این بازی به اصطلاح souls like هست. میشه گفت به بلادبورن نزدیک تره اما از جهاتی شبیه دارک سولز هم هست. درسته مبارزاتش سریع تره اما از اون طرف سیستم دفاع هم داره مثل دارک سولز.
خلاصه اینکه طرفداران دارک سولز و بلادبورن احتمالا با این بازی زندگی خواهند کرد (اگه بازی نهایی همه بخش هاش از نظر کیفیت در حد بتا باشه)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان شما هم دمو بازي رو ك بازي كردين مثه من بهتون نچسبيد؟؟؟

من اصلا از دموش خوشم نيومد .

Sent from iPhone using Tapatalk

بهمون چسبید ولی بدنمون رو شکافت و بعد برگشت چند تا چپ و راست زد. خلاصه این دمو که خیلی سخت بود و فکر کنم انجام بازیش اعصاب فولادی میخواد که من ندارم :D

• Like
Reactions: Cj_sa and Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر