Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی کردم . دموی بازی خیلی کوتاه بودو صرفا میخواستن بدونن بازخوردها چیه . تقریبا همه چی به جز راهروهای بی انتها تقلیدی از P.T بود . حتی شخصیت پایانی که حمله میکنه .
در مورد عظمت کوجیما همینو بس که با حجم 1.37 چه مدت گیم پلیو گرافیکی در اختیارمون گذاشت ، ولی کپکام با 2.9 فقط چند دقیقه سرکارمون گذاشت ! .

برداشتم از این دموی نصفو نیمه اینه که هدفی نداره کپکام !! جدی میگم . خیل عظیم طرفداران سبک هارور از P.T خوششون اومده ! . خب به توچه کپکام :D ، VR که بهانست . ما رزیدنت با تغییر بنیادی میخواستیم ، نه رزیدنتی که فقط نام رزیدنتو کول میکنه . این یک دنبالست درست ، دوربین بخاطر VR نیاز به تغییر داشت قبول ، میخواستین ترسناک باشه درک میکنم ، برگشت به ریشه هاست .. کاملا اشتباهه :| ، بازی هویت نداره ، این برگشت به ریشه نیست ، این تیشه به ریشست ، وقتی بعد بازی به هویت RE فکر میکنید گیج میشید ، که واقعا چه ارتباطی تمام مکانیزمها با هم دارن ، دوستان میگن خب کپکامو حمایت کنید چون بازی ترسناک ساخته ، خب ترسناک ساخته قبول دمشم گرم ، خب ارتباطش با رزیدنت چی بود که من درک نمیکنم ؟ دمو بود درست دوربینم اول شخص هیچ مشکلی ندارم باهاش ، یک نفر بیاد بگه با همه ی تفاوتهاش یه قسمت کوتاهش شبیه رزیدنت بود ، من نمیفهمم شما منو از گمراهی در بیارید . مشکلات فرنچایزها در نسخه های مختلف بهبود پیدا میکنن ، نه اینکه نابود بشن فقط یک اسم ازشون بمونه ، ایده ای کپکام برای RE نسخه اصلی نداره فقط توش داره دستو پا میزنه ، تقلید . آخرشم این میشه که ما به حرف طرفدارا گوش کردیم (ارواح ...) .
فقط صدای منو بهم حس خوبی میداد :|

هر کسی هم خلاف نظر منو داره باهاش مناظره میکنم . ولی به هیچ عنوان اینطور نقلم نکنید که کپکام بازی ترسناک ساخته یا باید صبر کنیم نسخه اصلی بیاد . من هم یه تیکه از نسخه اصلی رو بازی کردم و در مورد این فرنچایز بحث میکنم . غیر این باشه بحثو در تاپیک P.T پیش ببرید .

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
دوستان دارن زود قضاوت میکنن .این بازی به نظرم شبیه به RE4 هست از جهتی که هر دو سبک جدیدی از RE رو معرفی کردن.
رسما من عاشق این بازی شدم چون خودم به شخصه از بازی های خطی با محیط های کوچیک خوشم میاد .از گشت و گذار و دقت به تمامی
ریزه کاری های محیط لذت میرم.این بازی به نظرم با VR تجربه بی نظیری به مخاطب میده چون یه جورایی اولین بازی AAA هست که رسما
از VR پشتیبانی میکنه . درکل نسبت به نسخه های قبلی خیلی متفاوته ولی خیلی رمز و راز پشتشه هرکی که دمو رو بازی کرده باشه
قشنگ میفهمه . این بازی منو متقاعد که حتما باید VR رو بخرم
هر کسی هم خلاف نظر منو داره باهاش مناظره میکنم . ولی به هیچ عنوان اینطور نقلم نکنید که کپکام بازی ترسناک ساخته یا باید صبر کنیم نسخه اصلی بیاد . من هم یه تیکه از نسخه اصلی رو بازی کردم و در مورد این فرنچایز بحث میکنم . غیر این باشه بحثو در تاپیک P.T پیش ببرید .
به نظرم مشکل شما اینه که RE رو فقط با نسخه های 1.2.3 میشناسید.کپکام نسخه های خیلی زیادی
از بازی رو با سبک های مختلف عرضه کرد.چیز جدیدی نیست این حرکت کپکام.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
به نظرم مشکل شما اینه که RE رو فقط با نسخه های 1.2.3 میشناسید.کپکام نسخه های خیلی زیادی
از بازی رو با سبک های مختلف عرضه کرد.چیز جدیدی نیست این حرکت کپکام.
نظرت محترم ، من با 1.2.3 مقایسه کردم . شما با 4.5.6 مقایسه کن بیا به من بگو اینم مثل اونا این تغییراتش ، اینم خط داستانیش ، اینم ایده با سبک نوع + تفاوتهای کلی (تکرار میکنم کلی) 1.2.3 با نسخه ی 4 ، و شباهتهای تمام این نسخه ها (حتی یه قسمتش) با دمو و تیزر RE7 . در پایان هم خواهشم اینه که بعد جمع بندی ، RE7 رو با P.T تمام شباهتهاشو مو به مو کنار هم بچینیو از خودت سوال کن ، RE7 یا تیزر قابل بازی ؟ اگه منو درست قانع کردی در مورد تمام این موضوعات ، منم قبول میکنم حرفتو که این یه تغییره و بس ، غیر این باشه فقط یه عنوان ترسناک میخوای ، چه RE7 چه نام دیگه ای .

با RE زندگی کردم میدونم چه شکلیه :)

• Like
Reactions: gamer1998y

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
در مورد P.T فقط یه نکته رو بگم یکم زیادی داره گنده میشه. همون روزی که منتشر شد بیشتر هوادارهای سایلنت هیل نگران بودن که نکنه بازی بعدی سایلنت هیل همچین چیزی باشه که خدا رو شکر به خیر گذشت. حالا کپکام میخواد این مسر رو برای رزیدنت در پیش بگیره خدا به خیر کنه :D

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
راستی کسی میدونه انگشت به چه دردی میخوره؟ تا حالا کسی موفق نشده فرار کنه از خونهه در صورتی که تو تریلر نشون میدن که طرف فرار کرده :| هرچی هست رازش تو انگشتس

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
بدیه دوربین اول شخص اینه که یکسری از کار های فیزیکی از بازی حذف خواهند شد . مثل هول دادن جعبه یا چرخاندن شیر فلکه و...فک کنید آنچارتد یا لست اف از 2 اول شخص بشه ، البته باید تا امدن تریلر های جدید صبر کرد و دید چی میشه.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اگه ی درصدم شک داشتم کپکام و سرانش احمقن الان دیگه شکم به یقین تبدیل شده یکی از مهم ترین ایپیا دنیا که خودش همیشه صاحب سبک بوده و مسیرو به باقی بازیا نشون میداده الان اومده از رو ی دمو اسکی رفته و به این وضع افتاده؟ینی مدیرای ابله کپکام واقا فکر کردن منظور طرفدار از برگشت به ریشه ها همین اسکی رفتنه کامل از ی دمو نصفه و نیمه و اول شخص کردن بازیو نابود کردنه هرچی که مونده بوده؟حاضر بودم ی دمو مث دمو معرفی 6 نشون بدن اما همچین اشغالیو نشون ندن واقا فاجعه بود حداقل کاش نسخه شماره دار نبود سری که اون عظمتو داشت تبدیل شده به ی بازی که دیکه برا هیچکس مهم نیس و قطعا این نسخه اخر تیر خلاص به پیکره ی سریه کاش کپکام میفهمید بازگشت به ریشه ها برا طرفدارا فقط ترسناک کردنه بازی و تقلید نبود انتظار داشتن دوباره ی بازی درس حسابی ببینن که حسه re کلاسیکو منتقل کنه ن یه بازی که هیچ نشونی از ی سریه قدیمو نداره و شبیه ی بازی خیلی جمع و جورو مستقله کاش حداقل همون مسیر RE : R ادامه میدادد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
به نظر من این تغییر در نهایت به نفع RE هست، و لازم نیست از الان کسی نگران کیفیت بازی باشه. هروقت امد اگه بد بود ناراحت میشیم!:D

همینکه کپکام جرات کرده یه چیز متفاوت بسازه خوبه. بیشتر از این فیدبک های منفی هم بخاطر حجم تغییرات بازیه. تا همه با این بازی فعلی حال کنن عادت کنن بهش طول میکشه یکم!

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان همیشه اسکی رفتن بد نیست ، خیلی اشخاص و شرکت ها با همین اسکی رفتنا موفق شدن (مثال نمیزنم کسی ناراحت نشه ) ، فقط مشکل اینه که وقتی اسکی میری بتونی به بهترین نحو اون ایده اولیه رو اجرا و مهم تر از همه تکمیل کنی ، امیدوارم کپکام نا امیدمون نکنه :)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب حالا که همگی ابراز نارضایتی کردیم (به جز علی خائن که باید سوزونده بشه)، یه خورده روی جنبه های مثبت بحث کنیم :D:
Puzzle solving, resource management, and combat” are all “coming down the line,” director Koushi Nakanishi told IGN.
اگر بازی مثل RE Survivor شده باشه خیلی خوبه به نظرم چون من اون بازی رو علی رغم دوربینش دوست داشتم و حس RE توی بازی وجود داشت :D
“The game is survival horror,” Nakanishi said to EG.
البته به حرف های کپکام اعتمادی نیست و یه خورده اکشن باعث نمیشه Survival بشه. در نتیجه بر خلاف چیزی که کپکام میگه، من فکر میکنم اکشن بازی زیادتر از اون چیزیه که فکر میکنیم.
But if that’s not enough to convince you, here’s the most important news of all:

“I can confirm herbs,” he said.
اینم به نوبه خودش خبر خوبیه :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه ی درصدم شک داشتم کپکام و سرانش احمقن الان دیگه شکم به یقین تبدیل شده یکی از مهم ترین ایپیا دنیا که خودش همیشه صاحب سبک بوده و مسیرو به باقی بازیا نشون میداده الان اومده از رو ی دمو اسکی رفته و به این وضع افتاده؟ینی مدیرای ابله کپکام واقا فکر کردن منظور طرفدار از برگشت به ریشه ها همین اسکی رفتنه کامل از ی دمو نصفه و نیمه و اول شخص کردن بازیو نابود کردنه هرچی که مونده بوده؟حاضر بودم ی دمو مث دمو معرفی 6 نشون بدن اما همچین اشغالیو نشون ندن واقا فاجعه بود حداقل کاش نسخه شماره دار نبود سری که اون عظمتو داشت تبدیل شده به ی بازی که دیکه برا هیچکس مهم نیس و قطعا این نسخه اخر تیر خلاص به پیکره ی سریه کاش کپکام میفهمید بازگشت به ریشه ها برا طرفدارا فقط ترسناک کردنه بازی و تقلید نبود انتظار داشتن دوباره ی بازی درس حسابی ببینن که حسه re کی اولین بازی ترسناکلاسیکو منتقل کنه ن یه بازی که هیچ نشونی از ی سریه قدیمو نداره و شبیه ی بازی خیلی جمع و جورو مستقله کاش حداقل همون مسیر RE : R ادامه میدادد
یه جوری میگی از روی یه دمو اسکی رفته انگار اون دمو اولین بازی اول شخص ترسناک تو دنیا بوده:))بیخی بابا قبل اون هم کلی بازی این مدلی ساخته شده
خوشحالم که بازی حداقل مثل نسخه 6 بزن بکش برو جلو نیست و بدرد Call of duty Generation نمیخوره

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
راستی کسی میدونه انگشت به چه دردی میخوره؟ تا حالا کسی موفق نشده فرار کنه از خونهه در صورتی که تو تریلر نشون میدن که طرف فرار کرده :| هرچی هست رازش تو انگشتس
شما بعد اتمام بازی بارها باید از اول پیش بری تا سرنخهای جدید گیرت بیاد ، تبر ، فیوز ، ودر پایان جواب دادن تلفن ، من نتونستم فرار کنم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه نکته رو باید بگم که اصلا از کپکام انتظار نداشتم. هنوز بعد از 10، 12 بار تموم کردن بازی بازم اشتیاق دارم بازی رو انجام بدم. یعنی یه گیرایی خاصی داره و هنوز بازی رمز و رازهای نهفته و کشف نشده ای داره و این برای من واقعا جالب هست چون اصلا از کپکام انتظار همچین چیزی رو نداشتم. هرچند این دمویی که بازی کردم رو یه رزیدنت نمیدونم ولی نکات خیلی مثبتی توی این بازی وجود داشت که اگر اینها رو توی نسخه اصلی بازی به کار ببرند واقعا بعد از مدتها شاهد یه رزیدنت خوب خواهیم بود

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
یه نکته رو باید بگم که اصلا از کپکام انتظار نداشتم. هنوز بعد از 10، 12 بار تموم کردن بازی بازم اشتیاق دارم بازی رو انجام بدم. یعنی یه گیرایی خاصی داره و هنوز بازی رمز و رازهای نهفته و کشف نشده ای داره و این برای من واقعا جالب هست چون اصلا از کپکام انتظار همچین چیزی رو نداشتم. هرچند این دمویی که بازی کردم رو یه رزیدنت نمیدونم ولی نکات خیلی مثبتی توی این بازی وجود داشت که اگر اینها رو توی نسخه اصلی بازی به کار ببرند واقعا بعد از مدتها شاهد یه رزیدنت خوب خواهیم بود
منم بارها بازی کردم و تا الان سه تا پایان مختلف دیدم و الان همه گیر اون dummy finger & Axe هستن و کاربردشون تو بازی واقعا عالی بوده تا الان ولی ای کاش اسم رزیدنت اویل روش نبود

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منم بارها بازی کردم و تا الان سه تا پایان مختلف دیدم و الان همه گیر اون dummy finger & Axe هستن و کاربردشون تو بازی واقعا عالی بوده تا الان ولی ای کاش اسم رزیدنت اویل روش نبود
به نظرم اینها یه دمو دادن که بگن قرار هست داستان بازی حول چه محوری باشه، چه موتوری استفاده میشه و نکات مثبتی رو نشونمون بدن که یکم از بدبینی نسبت به کپکام کم بشه. قطعا این دمو رزیدنت نبود ولی اگه نکات مثبت این دمو ( حالا فعلا دوربین رو بذاریم کنار ) توی بازی اصلی به کار بره خیلی خوب میشه
===================

همین نکته ای که گفتن خیلی امیدوارم میکنه (فقط خدا کنه از اون ور بوم نیافتن )

"If anyone out there has a bloodlust for holding a gun, check out Umbrella Corps," Nakanishi continued. "We are separating these aspects out into different titles where that gameplay can come to the fore, and makes the most sense for that title. [Resident Evil 7] is not going to be a gun fest."

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر