Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
هیچی دیگه. الان تازه چشمم افتاد به اون اطلاعات بالایی :|:D بازم میگی خوبه؟ :|
چشه؟ یه شروع دوبارست دیگه، اونم توی سبک وحشت :D به نظرم هنوز اونقدر از بازی ندیدیم که بخوایم بگیم Walking Simulator ـه یا هیچ بویی از سری RE نبرده :D یه دقیقه اسم بازی رو بزار کنار و این سوالم رو جواب بده، الان این چیری که دیدی به عنوان یه هوادارا وحشت تونست توجه‌ات رو به خودش جلب کنه یا نه؟

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چشه؟ یه شروع دوبارست دیگه، اونم توی سبک وحشت :D به نظرم هنوز اونقدر از بازی ندیدیم که بخوایم بگیم Walking Simulator ـه یا هیچ بویی از سری RE نبرده :D یه دقیقه اسم بازی رو بزار کنار و این سوالم رو جواب بده، الان این چیری که دیدی به عنوان یه هوادارا وحشت تونست توجه‌ات رو به خودش جلب کنه یا نه؟
اگر ریبوت یا حتی اسپین آف بود بیشتر میتونستم باهاش کنار بیام ولی ادامه هست و شماره اصلی! اصن سگ خور دوربینش اول شخص نباشه لااقل :|
نه نتونست. واقعا نتونست. یا حداقل اینطور بگم خنثی هستم نسبت بهش. علی سبک بازی Survival Horror بوده اما الان شده Pure Horror. عناوین خیلی قوی تری هم توی این سبک وجود دارن که دیگه آدم نیازی به این بازی پیدا نمیکنه. Outlast, Amnesia, Slender و P.T و در آینده Visage میان و خیلی بهتر و کامل تر تمرکز دارن روی این سبک. اون 2تایی که بولد کردم رو بازی کنی به معنای واقعی کلمه روانی میشی و از این سبک بیزار و به خالقشون فحش میدی :|:D این تغییر سبک به هیچ وجه قابل قبول نیست.
من الان از تو اینو میپرسم که دیدی چه حسی نسبت به DmC داشتیم؟ این خیلی خیلی بدتر از اونه. تازه اون DmC خیلی خیلی وفادارتر بود به سری اصلی.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اگر ریبوت یا حتی اسپین آف بود بیشتر میتونستم باهاش کنار بیام ولی ادامه هست و شماره اصلی! اصن سگ خور دوربینش اول شخص نباشه لااقل :|
نه نتونست. واقعا نتونست. یا حداقل اینطور بگم خنثی هستم نسبت بهش. علی سبک بازی Survival Horror بوده اما الان شده Pure Horror. عناوین خیلی قوی تری هم توی این سبک وجود دارن که دیگه آدم نیازی به این بازی پیدا نمیکنه. Outlast, Amnesia, Slender و P.T و در آینده Visage میان و خیلی بهتر و کامل تر تمرکز دارن روی این سبک. اون 2تایی که بولد کردم رو بازی کنی به معنای واقعی کلمه روانی میشی و از این سبک بیزار و به خالقشون فحش میدی :|:D این تغییر سبک به هیچ وجه قابل قبول نیست.
من الان از تو اینو میپرسم که دیدی چه حسی نسبت به DmC داشتیم؟ این خیلی خیلی بدتر از اونه. تازه اون DmC خیلی خیلی وفادارتر بود به سری اصلی.
دوربین بزرگترین تغییریه که برای این نسخه در نظر گرفتن و با وجود اینکه خودم دوست دارم بازی TPS باشه ولی خب به نظرم این تجربه‌ای که دارن براش میرن فقط با دوربین اول شخص ممکنه. مثلا فکر کن Outlast یا P.T دوربینشون سوم شخص بود، به نظرت بازم میتونستن اون حسی که الان دارن رو به بازیکن منتقل کنند؟ :D

من از بین اینایی که گفتی اون دوتا که Bold نکردی رو بازی کردم و خب هنوز مثل چی از این تریلر ترسیدم :D نمیدونم والا شاید من زیادی ترسوم ولی خب به نظرم واقعا ترس بازی خیلی خوب بود، این رو مقایسه کن با RE های قبلی، جدا پیشرفت زیادی توی ترس این نسخه حس نمیکنی؟ در مورد Survival بودن یا نبودن بازی هم با این تریلری که نشون دادن باهات موافقم و بازی کامل ترسناک شده و دیگه Survival نیست، این رو قبول دارم که به عنوان یه هوادار RE برام جالب نیست و دوست دارم هنوز بازی Survival باشه پس اگه تو یا بقیه از این بابت توی نسخه نهایی ناامید بشید کاملا درکتون میکنم. ولی خب علی اطلاعات جدید و همینطور دموی قابل بازی منتشر شده نشون دادن که هنوز بازی بخش اکشن هم داره و میشه امید داشت که Survival بازی کامل از بین نرفته باشه. توی این تریلر چیزی ازش ندیدیم (و ممکنه کپکام عمدا اینکار رو کرده باشه تا حس ترس رو بیشتر نشون بده) ولی خب امیدوارم توی نسخه نهایی این بخش بیشتر به چشم بیاد. توی تریلر هم یه صحنه شات‌گان معروف سری رو دیدیم که باز نسبت به این مورد من رو امیدوار تر میکرد :D

علی من مقایسه این بازی با DmC رو خیلی مناسب نمیدونم :D اونجا به ما گفتن کلا سری قبلی رو بریزید دور و همین جدیده تنها چیزیه که گیرتون میاد و بقیه مهم نیستن. ولی خب اینجا الان RE7 توی همون دنیای قبلی اتفاق میوفته. داستان و شخصیتای قبلی هنوز وجود دارن و این فقط داره یه داستان جدید رو توی یه محیط جدید با یه سبک جدید میگه. در ضمن همونطوری که توی پست اولیم گفتم حتی اگه این نسخه خراب کنه و اصلا اون چیزی که می‌خوایم نشه بازم برای خودمون که هوادارای قبلی سری هستیم مشکل زیادی پیش نمیاد :D خودمون REmake 2 و Revelation 3 رو داریم که منتظرشون باشیم که هم سبک قدیمی RE‌ رو دارن و هم شخصیت‌های محبوب سری رو :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوربین بزرگترین تغییریه که برای این نسخه در نظر گرفتن و با وجود اینکه خودم دوست دارم بازی TPS باشه ولی خب به نظرم این تجربه‌ای که دارن براش میرن فقط با دوربین اول شخص ممکنه. مثلا فکر کن Outlast یا P.T دوربینشون سوم شخص بود، به نظرت بازم میتونستن اون حسی که الان دارن رو به بازیکن منتقل کنند؟ :D

من از بین اینایی که گفتی اون دوتا که Bold نکردی رو بازی کردم و خب هنوز مثل چی از این تریلر ترسیدم :D نمیدونم والا شاید من زیادی ترسوم ولی خب به نظرم واقعا ترس بازی خیلی خوب بود، این رو مقایسه کن با RE های قبلی، جدا پیشرفت زیادی توی ترس این نسخه حس نمیکنی؟ در مورد Survival بودن یا نبودن بازی هم با این تریلری که نشون دادن باهات موافقم و بازی کامل ترسناک شده و دیگه Survival نیست، این رو قبول دارم که به عنوان یه هوادار RE برام جالب نیست و دوست دارم هنوز بازی Survival باشه پس اگه تو یا بقیه از این بابت توی نسخه نهایی ناامید بشید کاملا درکتون میکنم. ولی خب علی اطلاعات جدید و همینطور دموی قابل بازی منتشر شده نشون دادن که هنوز بازی بخش اکشن هم داره و میشه امید داشت که Survival بازی کامل از بین نرفته باشه. توی این تریلر چیزی ازش ندیدیم (و ممکنه کپکام عمدا اینکار رو کرده باشه تا حس ترس رو بیشتر نشون بده) ولی خب امیدوارم توی نسخه نهایی این بخش بیشتر به چشم بیاد. توی تریلر هم یه صحنه شات‌گان معروف سری رو دیدیم که باز نسبت به این مورد من رو امیدوار تر میکرد :D

علی من مقایسه این بازی با DmC رو خیلی مناسب نمیدونم :D اونجا به ما گفتن کلا سری قبلی رو بریزید دور و همین جدیده تنها چیزیه که گیرتون میاد و بقیه مهم نیستن. ولی خب اینجا الان RE7 توی همون دنیای قبلی اتفاق میوفته. داستان و شخصیتای قبلی هنوز وجود دارن و این فقط داره یه داستان جدید رو توی یه محیط جدید با یه سبک جدید میگه. در ضمن همونطوری که توی پست اولیم گفتم حتی اگه این نسخه خراب کنه و اصلا اون چیزی که می‌خوایم نشه بازم برای خودمون که هوادارای قبلی سری هستیم مشکل زیادی پیش نمیاد :D خودمون REmake 2 و Revelation 3 رو داریم که منتظرشون باشیم که هم سبک قدیمی RE‌ رو دارن و هم شخصیت‌های محبوب سری رو :D
درسته که اول شخص به دلیل نقطه کوری که ایجاد میکنه ترس به مراتب بیشتری میاره اما من عقیده دارم سوم شخص با یه کارگردانی خوب هم میتونه تاثیر خیلی زیادی بذاره.

در مورد Amnesia همین رو بگم که توی بازی 3 تا دشمن بیشتر وجود نداره، توی قیافه هاشون اگر نگاه کنی صفحه تیره و تار میشه. باید توی تاریکی قایم بشی که دست از قضا زیاد موندن توی تاریکی هم از خونت کم میکنه و تاثیر بدتری میذاره/:) یعنی یه چیزی ساختن نه راه پس داری نه راه پیش. عملا هیچ غلطی توی بازی نمیتونی بکنی و دستت به شدت بسته هست. ترس لحظه به لحظه بازی همراهته و هیچ جا آسایش نداری. یه چندتا کبریت همراهته و یه فانوس که روغنش خیلی سریع تموم میشه و تاریکی میاد سراغت و گند میزنه به مغز و قلبت (2تا Health Bar بازی که جفتشون در صورت ترسیدن بیش از حد ضعیف میشن و توهم میزنی توی بازی). کلا یه چیزی بود وحشتناک کابوس وار. به خاطر همین میگم این RE7 در مقابل اونا جُکه اونم یه جُک خنده دار و کپکام بکشه خودش رو هم نمیتونه مثل اونا بسازه.
علی من از RE ترس خالص نمیخوام. من اضطراب و شوک میخوام مثل RE3. میدونی که باس آخر بازی از همون اول دنبالته ولی نمیدونی کجاها میاد جلوت. سلاح داری ولی مهمات کم داری. تعداد زامبی ها کمه. موسیقی پخش نمیشه و صدای پای خودت رو میشنوی فقط. میدونی تا وقتی اسلحه-ت همراهت هست میتونی از پسشون بر بیای ولی مطمئن نیستی از پس نمسیس بتونی بر بیای. یه اضطراب فوق العاده لذت بخش که هنوزم مزه-ش زیر دندونمه :D منم منتظرم تریلرها و اطلاعات بیشتری ازش بیاد و شاید نظرم عوض بشه ولی در حال حاضر مطلقا نظرم در مورد اول شخص شدنش عوض نمیشه.

اون DmC رو مثال زدم فقط برای اینکه نشون بدم علی رغم اینکه تغییرات نداشت، چقدر بازخوردهای منفی به همراه داشت اونم فقط به خاطر عوض شدن ظاهر دانته. اگر دانته قدیمی رو میاوردن ولی همین ستینگ DmC رو نگه میداشتن، باور کن کسی چیزی نمیگفت. اینجا دیگه از ریشه همه چی عوض شده. من حرف کپکام برام مهم نیست. همونطور که آخر سر برگشت گفت سری قبلی جای خودش و DmC جای خودش. این حرف رو در مورد RE7 هم داره میزنه و میگه توی همون دنیای قبلی هست و همه چی همون در حالی که هیچ نشونه ای از گذشته نیست.

اتفاقا علی اگر خراب کنه طبعات بدتری داره. اونوقت بهونه کپکام جور میشه و میزنه RE8 رو شبیه ساز بازی های جنگی و ارتشی میسازه :|:D
REmake 2 و Rev 3 جای خودشون، ولی سری اصلی هم جای خودش. تریلرهای بعدی برای من خیلی حیاتی هستن. اگر اون چیزی بخوام نباشن، به شخصه برای من بدتر از RE6 میشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Safety & Peace
درست میگی علی میتونم نگرانیت رو درک کنم ولی خب فعلا بجز صبر کردن و امیدوار بودن به اینکه کپکام Survival بازی رو هم در نظر گرفته باشه، کار دیگه‌ای از دستمون بر نمیاد.

مثالت از Re3 هم خیلی حساب شده بودا /:) میدونی من عاشق RE3 ام میای از اون مثال میزنی نامرد :D ولی خارج از شوخی علی، من یکی دیگه خیلی وقته با این مسئله که سری اصلی اون RE همیشگی نیست کنار اومدم و خصوصا بعد از اضافه شدن سری Revelations دیگه الان خیلی راحت تر میتونم این تغییر رو قبول کنم. شاید اگه Rev 2 رو پارسال منتشر نکرده بودن الان منم مثل خودت داشتم به RE7 اعتراض می‌کردم ولی خب الان با دونستن اینکه احتمال خیلی زیاد Rev 3 رو داریم، زیاد نگران این موضوع نیستم که سری اصلی به کجا میره و چه بلایی سرش در میاد :D من در کل انتظار داشتم بازی کامل به سمت Gears Clone شدن بره برای همین دیدن اینکه سعی می‌کنند یه سبک جدید با تمرکز به وحشت رو امتحان کنند برام جالب و هیجان انگیزه :D

این Amnesia رو هم قبلا بهم در موردش گفته بودی و دانلود و یکم بازیش کردم ولی خب هرچی رفتم جلو اتفاق حاصی نیوفتاد برای همین حوصله‌ام سر رفت و بیخیالش شدم. به نظرم بین این بازیای که تا الان توی این سبک اومدن و من تجربه‌شون کردم، برای خود من Outlast تجربه خفن‌تری بوده تا الان :D

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
خوب به لطف دوست عزیزمون تونستم بازیش کنم دمش گرم :D
من یکونیم ساعت تقریبا طول کشید تا تونستم کاری کنم :D در کل خیلی بود ولی بازم جای کار زیاد داره
فکر نمیکردم موتور گرافیکیشون انقدر خوب باشه
در کل امید وارم بازی اصلی ترسناک ترم باشه :x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
مشکل من با بازی دقیقا همینه :D رفته سمت اون عناوینی که من خوشم نمیاد و میترسم بازی کنم! :D یعنی این همه منتظر RE7 بودم بعد بدترین چیزی که فکرش رو میکردم نصیبم شد :)) یعنی سبکش میشد Sport (!) باز من میتونستم باهاش کنار بیام lol :D البته احتمال داره بازی خیلی خوبی هم بشه ولی اون مثل معروف اینجا صدق میکنه با این تفاوت که "بازی خوبیه ولی دیگه اصلا RE نیست".

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@Dante Never Cry
این سبک، سبک محبوب من هست و خیلی از عناوین این سبک رو بازی کردم. من اگه بخوام به این دمو به عنوان یه بازی ترسناک نمره بدم 7 میدم ولی اگه به عنوان رزیدنت بهش نگاه کنم نمره 5 میدم. ترس بازی هم به نظرم خیلی نبود و اگه بخوام به میزان وحشت بازی هم نمره بدم 40 درصد وحشت هست که البته به نظرم این مورد خوبه و حالا میگم چرا. رزیدنت یه بازی مبتنی بر وحشت نیست بلکه وحشت و بقا هست پس لازم نیست خیلی خیلی ترسناک باشه بلکه المانهای بقا در بازی خیلی مهم هست در نتیجه بازی نیاز به مبارزات مختلف، مهمات محدود و ... داره. نمونه خیلی خوب و معاصرش رو میشه TEW مثال زد. هرچند هنوز زوده تصمیم بگیریم ولی اگه قرار باشه این خروجی نهایی بشه فاتحه اش خونده است.
دوربین اول شخص هم در رزیدنت کم سابقه نیست البته در عناوین غیراصلی ولی مسئله ای که هست اینه که الان استفاده از دوربین اول شخص در بازیهای وحشت شده اپیدمی و گریبان این ژانر رو گرفته و من هم میترسم کپکام رو بدجور جو گرفته باشه .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شینجی میکامی با بودجه و نفرات کمی TEW رو ساخت و کسایی که TEW رو درجه سختی آخر بازیش کرده باشن واقعا اون بازی یه گیم پلی کلاسیک سخت رو داشت و طراحی مراحل بازی هم خیلی خوب بود و خلاصه کلام به حق هم بازی خیلی خوبی بود .........

کپکام باید میکامی رو استخدام میکرد و بودجه و امکانات و زمان کافی رو در اختیار این میکامی میذاشت و اون وقت میدیدن که چه رزیدنت اویلی میساخت این میکامی !

نمیدونم شاید این رزیدنت اویل 7 بازی خوبی باشه ولی رزیدنت اویل و اول شخص ؟؟؟!!! ............. درکش برام یکم سخته راستش رو بخواین !

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
اصلا اون چیزی که انتظار داشتم نیست اصن اول شخص به ایول نمیاد:Dاگه سوم شخص میبود بهتر بود اینطوری کردن که ترسناک بنظر بیاد ولی اصلا این سبک به ایول نمیاد و اون اصالت خودشو از دست میده آدم احساس میکنه داره یه بازی دیگه ای رو میره دشمنا هم معلوم نیست چیه....دیگه اینقدر گند زدن به ایول این اواخر نمیدونن دارن چیکار کنن. بنظرم اگه یه ایول با سبک کلاسیک میساختن یا به جاش ایول 3 رو ریمیک میکردن میتونست درست موفقیتش از این بیشتر باشه:D

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من بازی رو نرسیدم بگیرم بازی کنم، دو تا ویدویی که دوستان گذاشته بودند رو دیدم.
به نظر من کپکاکم VR رو دید و سریع رفت بقلش کرد. دلیل اصلی اول شخص کردنش هم به نظرم همینه.

من تریپ تعصبی و هیتری نمیگیریم، بازی قشنگی خواهد شد و به موقعش هم من تهیه میکنم حالشو میبرم.
فقط امیدوارم داستان زیبا، جذاب و همراه با معماهای چالش برانگیز داشته باشه و شخصیت های معروف نسخه های قبل هم در بخش داستانی حضور داشته باشند.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
حیف چه آرزوهایی داشتم چی شد . یه سوم شخص سنگین با جو خفن و معماهای باحال و مهمات کم و داستان خفن و گرافیک پشم ریزون ولی حالا چی ؟ یه اول شخص که همش تو تاریکی باید بری این ور اون ور یه 4 تا Jump Scare و گیم پلی خسته کننده و مزخرف. کپکام یا شور شور ـه کاراش یا بی نمک بی نمک .
الان دیگه جدی جدی دوست دارم به سرنوشت کونامی دچار بشه . نابودی کپکام الان جزو آرزوهای منه DMC جدیدم نمیخوام . اینا آدم بشو نیستن ...
پ.ن :خدا پدر و مادر شینجی میکامی رو بیامرزه این بنده خدا بود تو فروم که ملت رو کشته بود با استاد . به خدا باید دستش رو بوسید یه چیزی میدونست . من برم Evil Within رو دوباره بخرم بازی کنم که دیگه تموم شد اون دوران ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر