Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
رفقا من از روح ها فقط یکیش و پیدا میکنم بقیه کجان ؟؟
ینی رسما خار و مادر ترس بازیهاس
بازی ترسناک هست ولی نمیدونم چرا حس رزیدنت نمیده با آدم ؟!!
ما که از فن های قدیمی اویل هستیم و حس اویل بهمون دست نمیده قطعا بقیه هم همینطور هست
خدا کنه نسخه اصلی المان های رزیدنت اویل داخلش باشه
من که معتقد هستم اویل با نسخه 4 به قله ای رسیده که دیگه نه خودش میتونه اون قله رو فتح کنه نه استدیوی بازی سازی دیگه ای !
چون داستانش هنوز معلوم نیست ولی گفتن ادامه 6
به نظر من میتونه مثله 4 تحول ایجاد کنه.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان من همون اول دمو به شدت سردرد گرفتم موقع بازی کردن ! تو بازی اوت لست هم همچین حالت مشابه ای رو دچار شدم ولی پایین اوردن sensitivity مشکل حل شد و باقی بازی رو راحت به انتها رسوندم و خیلی هم لذت بردم اما اینجا speed camera رو اوردم پایین ولی دردی دوا نکرد ! راه حل دیگه ای تو تنظیمات بازی هست برای رفع این حالت ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط میتونم بگم HOLY SH1T!!!! بازی به وحشتناک ترین و غیر قابل تصورترین شکل ممکن بهینه هست! یعنی به عمرم بازی به این بهینه بودن ندیدم! حتی فن کارت گرافیکم هم روشن نمیشه! با بالاترین تنظیمات ممکن روی 60 فریم ثابت اجرا میشه!:x چندتا عکس گرفتم:

کپکام واقعا سنگ تموم گذاشته برای این نسخه>:D<

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این دمو پایانهای مختلفو بهتون نشون میده ، infected هم قاطیشه ، قشنگ هم bad endingمیده ، ابزاراتون نقش پازل رو ایفا میکنن ، معماهاش گیج کننده نیس ولی آیتمهای پنهان زیاده و روی تصمیماتتون شانس هم دخیله مخصوصا اگر چیزی رو از قلم بندازید پشت هم بدبیاری میارید ، این دمو هم تموم شد ، دوباره نجات جان خودتونو دیگران و تصمیماتی که در طول بازی میگیرید به بازی برگشته و پایانهای متنوع رو شاهد خواهیم بود ، مقدار فشنگهایی که بدست میاریدو باید بدست بیارید ! مثل آیتمهای حیاتی ! رابطه ی مستقیمی با موجوداتی که سر راهتون قرار میگیره داره و باید در جای درستش استفاده کنید ، در مورد کلیت بازیو خوب یا بد بودنش خیلی توضیحات دادم ، فقط میمونه داستان که امیدوارم برخلاف تغییر اصلی در سری ، داستان آبرومندی تحویل بدن . تنها موردی که هر دفعه بعد آپدیتا مخصوصا بعد پایان دمو منو شدیدا آزار میده لوگوی REه :|

آخرین ویرایش:

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
فقط میتونم بگم HOLY SH1T!!!! بازی به وحشتناک ترین و غیر قابل تصورترین شکل ممکن بهینه هست! یعنی به عمرم بازی به این بهینه بودن ندیدم! حتی فن کارت گرافیکم هم روشن نمیشه! با بالاترین تنظیمات ممکن روی 60 فریم ثابت اجرا میشه!:x چندتا عکس گرفتم:

شما برای پی سی از کجا دانلود کردی ؟

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
این دمو پایانهای مختلفو بهتون نشون میده ، infectted هم قاطیشه ، قشنگ هم bad endingمیده ، ابزاراتون نقش پازل رو ایفا میکنن ، معماهاش گیج کننده نیس ولی آیتمهای پنهان زیاده و روی تصمیماتتون شانس هم دخیله مخصوصا اگر چیزی رو از قلم بندازید پشت هم بدبیاری میارید ، این دمو هم تموم شد ، دوباره نجات جان خودتونو دیگران و تصمیماتی که در طول بازی میگیرید به بازی برگشته و پایانهای متنوع رو شاهد خواهیم بود ، مقدار فشنگهایی که بدست میاریدو باید بدست بیارید ! مثل آیتمهای حیاتی ! رابطه ی مستقیمی با موجوداتی که سر راهتون قرار میگیره داره و باید در جای درستش استفاده کنید ، در مورد کلیت بازیو خوب یا بد بودنش خیلی توضیحات دادم ، فقط میمونه داستان که امیدوارم برخلاف تغییر اصلی در سری ، داستان آبرومندی تحویل بدن . تنها موردی که هر دفعه بعد آپدیتا مخصوصا بعد پایان دمو منو شدیدا آزار میده لوگوی REه :|
الان این توضیحات که دادی رزیدنت اویل بود %-(نمردیم و فهمیدیم خلاقیت یعنی بزنی سبک بازی رو بکوبی از اول یه بازی دیگه بسازی کلا

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر

بازی گرافیک بالایی نداره بخاطر همینه فن کامپیوتر شما روشن نمیشه:D

• Like
Reactions: mohamada

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بازی گرافیک بالایی نداره بخاطر همینه فن کامپیوتر شما روشن نمیشه:D
گرافیک کاملا در خدمت ایجاد اتمسفر بازی هست، به نظرم کاملا هم راضی کنندست.
این روزها بازیهای به مراتب ضعیفتر از نظر گرافیک هم روی پی سی مشکلات زیادی دارن، اینکه کپکام همچین ورژن روونی رو برای پی سی ریلیز کرده واقعا جای خوشحالی داره.

سبک بازی جوری هست که باید بیشترش تو فضای داخلی ساختمان سپری بشه، برای این فضا هم همچین گرافیکی با طراحی چندشی که الان داره حداقل من رو راصی میکنه.
من 3 بار بازی کردم همین الان،سریع اومدم نظرم رو بگم:
با اینکه بازی کاملا داد میزنه که یک کپی از Outlast یا P.T هست ولی در واقع نیست!
به نظر من بازی قرار نیست پر از صحنه های Jump Scare باشه و ... ،فکر نکنم ترس بازی رو بر این اساس طراحی کرده باشن، که این خودش جای خوشحالی داره، چون دیگه برای من RE نبود.
وجود فشنگ خودش یکی از این دلایل هست، خب باید اسلحه ای هم باشه پس یعنی ما با دشمنان قرار هست که درگیر بشیم و... .
این دمو مثل اینکه 3تا پایان داره، این خودش به ارزش تکرار بالای بازی اشاره داره ولی دارم فکر میکنم تو نگاه کلی تر اگه همین المان رو به بازی اصلی هم انتقال بدن ما قرار هست چه پایانهای زیادی رو ساهد باشیم؟
یک دموی 10 دقیقه ای که 3 پایان داره، خود بازی قرار هست چی باشه؟
همه ی اینها رو که کنار هم میزارم یک چیزی من رو قلقلک میده که انگار بازی اصلی کاملا چیز دیگه ای هست و این دمو فقط در حد همین "تیزر" بودن میمونه.
خیلی دوست داشتم اینجوری باشه و لی از طرف دیگه با توجه به زمان باقی مونده به ریلیز بازی، اصلا با عقل جور در نمیاد که بخوان طرفدارها رو غافلگیر کنن و بازی نهائی کاملا چیز جدیدی باشه.
نمیدونم این احساسی که من الان دارم رو کپکام از قبل براش برنامه داشت و یا همه چی اتفاقی هست.
در کل تو این لحظه حس میکنم از بازی چیزهائی میدونم و هم نه چیز زیادی نمیدونم!
برم پایانهای دیگه رو پیدا کنم بلکه مغزم از هنگ در بیاد.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تا الان که حس اویلی توش نداره اویل یعنی باس فایت و مبارزه کنار ترس نه این که فقط اول شخص معما و پازل تموم شد چندتا ایتم از نسخه کلاسیکم بزارن سایلن هیل قرار نیست بازی کنیم ولی خوب باید منتظر موند ببینیم چی میشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تا الان که حس اویلی توش نداره اویل یعنی باس فایت و مبارزه کنار ترس نه این که فقط اول شخص معما و پازل تموم شد چندتا ایتم از نسخه کلاسیکم بزارن سایلن هیل قرار نیست بازی کنیم ولی خوب باید منتظر موند ببینیم چی میشه

شما دمو رو تموم کردی؟ کدوم پایان رو دیدی؟ توی همین دمو هم اکشن هست هم مبارزه با مخلوقات مورد انتظار سری و فقط معما و پازل نیست. توی نمایش ها هم صد بار تا حالا استفاده از اسلحه گرم رو نشون دادن. شما واقعا انتظار داری توی دمو براتون باس فایت قرار بدن تا حس اویلی توش داشته باشه؟ در ضمن سایلنت هیل هم باس فایت داشت اونم به بهترین شکل خودش و فقط پازل و معما نبود. خواهشا اول بازی کنید بعد نظر بدین

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
شما دمو رو تموم کردی؟ کدوم پایان رو دیدی؟ توی همین دمو هم اکشن هست هم مبارزه با مخلوقات مورد انتظار سری و فقط معما و پازل نیست. توی نمایش ها هم صد بار تا حالا استفاده از اسلحه گرم رو نشون دادن. شما واقعا انتظار داری توی دمو براتون باس فایت قرار بدن تا حس اویلی توش داشته باشه؟ در ضمن سایلنت هیل هم باس فایت داشت اونم به بهترین شکل خودش و فقط پازل و معما نبود. خواهشا اول بازی کنید بعد نظر بدین
نه بازی نکردم ولی تریلر های گیم پلیش همه رو دیدم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
گرافیک کاملا در خدمت ایجاد اتمسفر بازی هست، به نظرم کاملا هم راضی کنندست.
این روزها بازیهای به مراتب ضعیفتر از نظر گرافیک هم روی پی سی مشکلات زیادی دارن، اینکه کپکام همچین ورژن روونی رو برای پی سی ریلیز کرده واقعا جای خوشحالی داره.

سبک بازی جوری هست که باید بیشترش تو فضای داخلی ساختمان سپری بشه، برای این فضا هم همچین گرافیکی با طراحی چندشی که الان داره حداقل من رو راصی میکنه.
من 3 بار بازی کردم همین الان،سریع اومدم نظرم رو بگم:
با اینکه بازی کاملا داد میزنه که یک کپی از Outlast یا P.T هست ولی در واقع نیست!
به نظر من بازی قرار نیست پر از صحنه های Jump Scare باشه و ... ،فکر نکنم ترس بازی رو بر این اساس طراحی کرده باشن، که این خودش جای خوشحالی داره، چون دیگه برای من RE نبود.
وجود فشنگ خودش یکی از این دلایل هست، خب باید اسلحه ای هم باشه پس یعنی ما با دشمنان قرار هست که درگیر بشیم و... .
این دمو مثل اینکه 3تا پایان داره، این خودش به ارزش تکرار بالای بازی اشاره داره ولی دارم فکر میکنم تو نگاه کلی تر اگه همین المان رو به بازی اصلی هم انتقال بدن ما قرار هست چه پایانهای زیادی رو ساهد باشیم؟
یک دموی 10 دقیقه ای که 3 پایان داره، خود بازی قرار هست چی باشه؟
همه ی اینها رو که کنار هم میزارم یک چیزی من رو قلقلک میده که انگار بازی اصلی کاملا چیز دیگه ای هست و این دمو فقط در حد همین "تیزر" بودن میمونه.
خیلی دوست داشتم اینجوری باشه و لی از طرف دیگه با توجه به زمان باقی مونده به ریلیز بازی، اصلا با عقل جور در نمیاد که بخوان طرفدارها رو غافلگیر کنن و بازی نهائی کاملا چیز جدیدی باشه.
نمیدونم این احساسی که من الان دارم رو کپکام از قبل براش برنامه داشت و یا همه چی اتفاقی هست.
در کل تو این لحظه حس میکنم از بازی چیزهائی میدونم و هم نه چیز زیادی نمیدونم!
برم پایانهای دیگه رو پیدا کنم بلکه مغزم از هنگ در بیاد.
بله در حد خود بازی گرافیکش قابل قبوله ولی از نظر روون بودن بازی میگم که یکی از دلایلش همین گرافیک نه چندان سنگین هست منم همین فکر رو دارم احتمالا دارن واسه مشتریها دون میپاشن نسخه اصلی معلوم نیست چه آشی بشه:Dاما از نظر من اینا دارن یه کپی ریزی از سایلنت هیل میسازن:-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر