1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Resident Evil 7: Biohazard-Pc

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Annunaki ™, ‏Jan 14, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ

Resident Evil 7: Biohazard

Developer: Capcom
    Publisher: Capcom
    producer : Masachika Kawata
    Genre: Violent, Gore, Action, Adventure
    ,Release Date: North America and Europe on 24 Jan, 2017
    Japan on Jan 26
    Platforms: Pc , Ps4 , Xone

بازی رزیدنت اویل 7 اتفاق بزرگ بعدی در سری مشهور رزیدنت اویل و مجموعه ای از دوره جدیدی از این فرنچایز و همانند اهرمی است که این سری را به ریشه های خود باز گردانیده و دری را رو به ترس و وحشتی واقعی باز می کند . یک تغییر جدید برای این سری زاویه دید اول شخص در سبک واقع گرایانه است که از موتور گرافیکی جدید کپکام RE Engine قدرت گرفته . رزیدنت اویل 7 سطح بی سابقه ای از غوطه وری در وحشت و هیجانی شخصی و نزدیک را به ارمغان آورده و منتقل می کند .

مجموعه رزیدنت اویل 7 در زمان حال و در روستایی در آمریکا و پس از وقوع حوادث دراماتیک رزیدنت اویل 6 در حال جریان است و بازیکنان وحشت را مستقیما از دریچه دید اول شخص تجربه می کنند. تضمین شناسنامه این سری توسط عناصری از گشت و گذار در جو متشنجی است که اولین بار توسط سبک “survival horror” حدود بیست سال پیش ابداع شد . یعنی ، نوسازی کامل سیستم گیم پلی و هم زمان ، سوق دادن تجربه survival horror به سطح بعدی .
    داستان بازی در سال 2017 و تقریبا 4 سال بعد از حوادث رزیدنت اویل 6 در شهری ساختگی از توابع Dulvey در لوییزیانا در جنوب ایالات متحدده در جریان است . بازی دارای شخصیت جدیدی به نام Ethan Winters است ، یک غیرنظامی که مهارت های مبارزه ای کمتری به نسبت اغلب شخصیت های اصلی در رزیدنت اویل های قبلی ارایه می کند. Ethan در جستحوی همسر گمشده اش Mia است که درنهایت او را به سمت یک امارت در مزرعه متروکِ خانواده گمشده Baker می کشد . برای 3 سال Ethan Winters مطمئن بود که همسرش مرده تا زمانی که یک پیغام ماورالطبیه از گور دریافت می کند اما آن تصویری آزاردهنده در دنیای واقعیست ، چیزهای زیادیست که ما باید در این باره بدانیم ! اگرچه ارتباطات به سری قبلی در این سری شکل خواهند گرفت ، اما بازی به طور کامل از ویژگی شخصیت های کاملا جدیدی نیز بهره خواهد برد .

گفته شده عنوان بازی ، که برای اولین بار شامل اسامی هر دو برند "Resident Evil" و "Biohazard" می باشد سرنخیست از آن چه که در پسِ طرح کلی این بازی نهفته است.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jan 21, 2017
    bahramffx, Denuvo, alitriple و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    amin
    hk
    اندکی صبر که میشد 72 ساعتی که قولشو داده بودید الان هم چندتا بازی با هم مشکلشون حل شده که نمیشه توی فروم بازگو کرد برا همین گروهو موقت زدم که راجبش بحث کنن دوستان

3. کاربر سایت

نام:
    amin
  4. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    حجم تاپیک ها و پست ها خیلی زیاد هست، یکم همکاری کنید در حال تلاش هستیم که زودتر کارها انجام بشه و تاپیک ها برگردند

Democracy این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

سلام به همه ببخشید میدونم جاش اینجا نیس ولی میشه ترینر سالم بازی رزیدنت اویل 4 بهم بدین همون قدیمیه. بسیار ممنون میشم

6. کاربر سایت

از اینجا با توجه به ورژن بازیت بگیر
    absolut cheats. com

7. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    تجربه به کپکام ثابت کرده ترس واقعی توی جن گیری مثل The conjuring هست...نه همش زامبی های تکراری.
    توی این نسخه خودشو پیدا کرده و برگشته به همون RE عه خودش.
    یه نکته خیلی مهم هم هست:
    "ترس میتونه بهتر خودشو توی مکان های محدود نشون بده."

آخرین ویرایش: ‏Mar 2, 2017
    Annunaki ™, Hasan Bahali و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

اقا اینجا چطور رد میشه یه اتاقه که توش 2 تا ژنراتوره و یک در که نصفه باز شد ولی بیشتر باز نمیشه که رد شم

9. کاربر سایت

از اون سردخونه کلید برداشتی؟ همونجا که یکی از درا باز نمیشه؟
    اونو باید باز کنی کلید برداری (اگه اشتباه نکنم)

R@min این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نه ور نداشتم . بازنمیشد اخه . حالا اونو چطور باید باز کنم که به کلید دست پیدا کنم ؟

11. کاربر سایت

برو سردوخونه همه درهارو ببند فقط در آخری (از سمت راست) و دری که روش یه علامت دست با قرمز هست باز کن بعد اونی که قفله اتوماتیک باز میشه

R@min این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    منم بازی رو تموم کردم واقعا خوب بود خیلی چسبید!
    اسپویل:آخرشم زویی رو انتخاب کردم و به میا خیانت کردم !
    :D

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    اینجوری بازی برات زود تموم میشه + هیجانش گرفته میشه خودت کشف کنی که خیلیــــــــــــــــی بیشتر میچسبه.
    البته فقط نظرمو گفتم.

kamyy و Natural Killer این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    محمد صادق
    دو تا پایان داره.
    اگر zoe انتخاب کنی آخر سر توی هلیکوپتر تنهایی و ناراحت ولی اگر میا رو انتخاب کنی که سروم رو بهش بزنی توی هلیکوپتر میا همراهت هست.
    راستی لوکاس کجا رفت ! نکشتیمش که.

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

دوستان برای برداشتن سر سگ دوم که تو ساعته چی باید به ساعت اویزون کنم ؟

از کجا پیداش کنم و اویزون کنم دقیقا کجای خونه لعنتیه

16. کاربر سایت

همون اتاقی که سر سگ ها رو می ذاری یه ساعت هست پاندول ش رو بر میداری می ذاری جای پاندول ساعتی که نزدیک اتاق میز شام هست.

kamyy و dogus این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید