Resident Evil 7: Biohazard-Pc

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Annunaki ™, ‏Jan 14, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ

Resident Evil 7: Biohazard

Developer: Capcom
    Publisher: Capcom
    producer : Masachika Kawata
    Genre: Violent, Gore, Action, Adventure
    ,Release Date: North America and Europe on 24 Jan, 2017
    Japan on Jan 26
    Platforms: Pc , Ps4 , Xone

بازی رزیدنت اویل 7 اتفاق بزرگ بعدی در سری مشهور رزیدنت اویل و مجموعه ای از دوره جدیدی از این فرنچایز و همانند اهرمی است که این سری را به ریشه های خود باز گردانیده و دری را رو به ترس و وحشتی واقعی باز می کند . یک تغییر جدید برای این سری زاویه دید اول شخص در سبک واقع گرایانه است که از موتور گرافیکی جدید کپکام RE Engine قدرت گرفته . رزیدنت اویل 7 سطح بی سابقه ای از غوطه وری در وحشت و هیجانی شخصی و نزدیک را به ارمغان آورده و منتقل می کند .

مجموعه رزیدنت اویل 7 در زمان حال و در روستایی در آمریکا و پس از وقوع حوادث دراماتیک رزیدنت اویل 6 در حال جریان است و بازیکنان وحشت را مستقیما از دریچه دید اول شخص تجربه می کنند. تضمین شناسنامه این سری توسط عناصری از گشت و گذار در جو متشنجی است که اولین بار توسط سبک “survival horror” حدود بیست سال پیش ابداع شد . یعنی ، نوسازی کامل سیستم گیم پلی و هم زمان ، سوق دادن تجربه survival horror به سطح بعدی .
    داستان بازی در سال 2017 و تقریبا 4 سال بعد از حوادث رزیدنت اویل 6 در شهری ساختگی از توابع Dulvey در لوییزیانا در جنوب ایالات متحدده در جریان است . بازی دارای شخصیت جدیدی به نام Ethan Winters است ، یک غیرنظامی که مهارت های مبارزه ای کمتری به نسبت اغلب شخصیت های اصلی در رزیدنت اویل های قبلی ارایه می کند. Ethan در جستحوی همسر گمشده اش Mia است که درنهایت او را به سمت یک امارت در مزرعه متروکِ خانواده گمشده Baker می کشد . برای 3 سال Ethan Winters مطمئن بود که همسرش مرده تا زمانی که یک پیغام ماورالطبیه از گور دریافت می کند اما آن تصویری آزاردهنده در دنیای واقعیست ، چیزهای زیادیست که ما باید در این باره بدانیم ! اگرچه ارتباطات به سری قبلی در این سری شکل خواهند گرفت ، اما بازی به طور کامل از ویژگی شخصیت های کاملا جدیدی نیز بهره خواهد برد .

گفته شده عنوان بازی ، که برای اولین بار شامل اسامی هر دو برند "Resident Evil" و "Biohazard" می باشد سرنخیست از آن چه که در پسِ طرح کلی این بازی نهفته است.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jan 21, 2017
    bahramffx, Denuvo, alitriple و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    سید حامد ترابی
    تو بازی نوشته this project instigated in 2000 as one several concepts for the company's nexbas من زبانم خوب نیست شاید اشتباه میکنم ولی فکر کنم معنیش این باشه که این پروژه مثل خیلی طرح های دیگه توسط nexbas سال 2000 شروع شده و در ادامه :
    nexbas was later folded and all its assets diverted to this project ، بعد میگه کل سرمایه رو گذاشتن رو این پروژه این نشون دهنده ی این نیست که خود همون شرکت یعنی nexbas اومده طرح های دیگه several concepts رو ول کرده و رو این پروژه سرمایه گذاری کرده و به جای دیگه ای منتقل نشده ؟ البته میگم زبانم خوب نیست نفهمیدم بعدش چی نوشته .
    در مورد سری e ، خب نوشته E series اون s جمع یعنی سری ها ! و تو بازی هم نوشته Eveline اولین نمونه ی سری e بوده و اینکه سری a از طریق سری d میشه سری کامل شده ی e که من سر در نیاوردم یعنی چی ! یه جور سطح بندی هست بر اساس نوع استفاده .
    همین پیچیدگی های داستان هست که قشنگش کرده

rahyarpaul و farzan_resident این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    شات گان عالیه . سریع تره . حرف نداره

بمب آتش زا پرت کن (اسمش یادم نیست) اونم عالیه .

farzan_resident این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

خب ،سوال اول بین raccon city و اتفاقات 99 و رزیدنت 6 که 2009 این شرکت منتقل میشه دلیلی براش نیومده اگه اینجا رو هم ببینی
    residentevil.wikia.com/wiki/Unidentified_B.O.W._manufacturer
    از عنوان نامشخص استفاده کرده یا اینجا
    Resident Evil 7: Story and Endings Explained
    آغازگر nexbas بود ولی در 2014 nexbas ای وجود نداشت
    خود اینکه چه کسی پشت اولین هست جذابه.
    هر کدوم از این سریها خودشون چند نمونه دارن مثل اولین بود e001 اگه تو عکس پشت اولین تو خونه میدیدی
    سطح بندی نیست بیشتر میخوره آزمایشاتی بوده که تونسته تو e موفق بشه و قبلیهاش ناموفق بوده
    از نکاتی که یادم رفت:1.تو 2000 و بعد اتفاقات ورونیکا کد کلا umbrella بسته شد و تو re 6 هم ما neo umbrella رو دیدیم که اینکه تو 2017 بعد 8 سال بازم umbrella اومد جالب بود
    2. یادم رفت اینم بگم اون umbrella ای خودشو ردفیلد معرفی نه کریس پس ممکنه اصلا کریس نباشه
    یه جورایی بوی البرت وسکر میاد چون اون تفنگ آخر بازی مربوط به البرت وسکر بود که توش گلوله های anti bow سرم بود

hamedcenter و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    دوستان من میتونم از سیوهام بک آپ بگیرم از پوشه CPY Games ؟؟ آخه شنیده بودم نمیشه سیو رزیدنت اویل 7 رو ازش یک آپ بگیری!

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    امیر
    سلام آقا من یجا گیر کردم
    اونجا که با Mia تو کشتی توی کابین کاپیتان یه چیز به اسم Lug Wrench پیدا میکنم ولی بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم و اصلا این ایتم کجا بدرد میخوره
    ممنون

7. کاربر سایت

نام:
    ramin
    سلام
    این بازی dlc داستانی داره؟ آیا هر دوتاش کرک شدن؟ کسی لینک کرک dlc رو داره؟

im@n و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

با اون اچار دریچه سقف اسانسور باز میکنی و بعد باید فیوز و کابل برای اسانسور پیدا کنی که برای پیدا کردن کابل لازمه بری اون اتاقی که یه گاو صادق بسته هست و چندتا تابلو و تابلو ها بچرخونی تا در گاو صندوق باز بشه و یه چیزایی که شبیه سس هست:D برداری و درای بسته رو باز کنی.حالا مو به مو نگفتم ولی کلیتش همینه خودت کمی توی محیط بچرخی متوجه میشی

9. کاربر سایت

با جرئت میتونم بگم بهترین resident evil یه که تاحالا رفتم.جدا از رنگ و بوی کلاسیک المان های مدرن هم قاطیش شده که یه معجون بی نظیر ساخته
    فقط حیف که بعضی از مشکلات کوچیک مثل کمبود تنوع دشمنا یا پازلای اسون باعث عدم درخشش بازی شد

10. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    درخشش عالی بوده مخصوصا نمرش

11. Better be careful The killer might be near Gold User

دو تا dlcداستانی که که گرون هم هستن من چیزی از کرک نشنیدم
    خودم من معمولا سمت DLCها نمیرم چون هم گرونه و اینکه خیلی کوتاه

12. کاربر سایت

سلام دوستان
    ممنون میشم یه سایت خوب واسه دانلود بازی معرفی کنید که هم فایل هاش و هم کرکش حتما درست باشه

13. کاربر سایت

دانلودها

aminda و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    برای dlc بهار صبر کن

اون خوبه

15. کاربر سایت

نام:
    ramin
    همه سایتها به دستور کمیته چرند و پرند بازی رو جذف کردن! برو سایت p30day وارد کانال تلگرامشون بشو اونجا لینک مستقیمش هست. فقط دقت کن محدودیت داره تا یه زمانی پاکش میکنن، اینو تنظیم کن!

آخرین ویرایش: ‏Feb 27, 2017
    aminda و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  16. A New Era Begins ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    دوست عزیز اندکی صبر کنید، مجدد تاپیک ها به روال خودشون با یک سری تغییرات ادامه میدن، لازم نیست توی همه تاپیک ها این پست رو ارسال کنید

این صفحه را به اشتراک بگذارید