Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
کسی واسه راهی واسه استفاده از آیتم های جدید پیدا کرده؟
انگشت رو آپگرید کردم! :D ولی دوباره هیچ استفاده‌ای ازش پیدا نکردم :| دوباره سرکاریم؟! :|:D
کلید Basement و 4 عدد هم گلوله پیدا کردم... کسی چیز دیگه‌ای پیدا کرده؟

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان حجم دمو روی کنسول 5 گیگ و خورده ای هست ولی با psx که میخوام دانلود کنم دو تا پارت 2گیگی و خورده ای هست
همینطوری هست؟

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کسی واسه راهی واسه استفاده از آیتم های جدید پیدا کرده؟
انگشت رو آپگرید کردم! :D ولی دوباره هیچ استفاده‌ای ازش پیدا نکردم :| دوباره سرکاریم؟! :|:D
کلید Basement و 4 عدد هم گلوله پیدا کردم... کسی چیز دیگه‌ای پیدا کرده؟
منم هنوز هیچ راهی پیدا نکردم. اون کلید Base رو تونستی استفاده کنی؟ امیدوارم برای استفاده از این آیتمهای جدید دوباره منتظر آپدیت نباشیم :|

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منم هنوز هیچ راهی پیدا نکردم. اون کلید Base رو تونستی استفاده کنی؟ امیدوارم برای استفاده از این آیتمهای جدید دوباره منتظر آپدیت نباشیم :|
من دوباره رفتم برا تلپورت کردن کلید که توی کشو بزارمش نشد ، رفتم اتاق عروسکا با توجه به اشاره ی عروسکا با دستشون انگشتو که COMBINE شده چرخوندمش اتفاقی نیفتاد ، حالت تهوع گرفتم دیگه . ا.کلمون کردن به خدا ، بازم آپدیتی در راهه ، الکی وقت نزارید روانتون فقط بهم میریزه

• Like
Reactions: Democracy

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من الان دقیقا 2 ساعته دارم توی یوتیوب میگردم ببینم قضیه چیه. یعنی مسخره تر از این کارای کپکام داریم؟ 2 گیگ برای چی آپدیت کردیم؟ برای یه کف دست که انگشت رو بکنیم توش؟ به قول یکی از یوتیوبر ها انگشت رو بکنید اونجاتون :| (ببخشید)

الان مثلا میخوان مثل P.T مرموز باشن؟ غلط کردن. 2 گیگ آپدیت کردیم که انگشت بچسبونیم به دست. یه 2 گیگ دیگه آپدیت میدن یه انگشت دیگه میکنیم کنارش. رسما ملت رو سرکار گذاشتن فکر میکنن خیلی cool هستن.

حداقل بشینید اینو ببینید. کلا یه دموی جدیده توی TGS دادن یه دختر بیچاره داره بازی میکنه

/watch?v=WqSBANWAWiM

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من الان دقیقا 2 ساعته دارم توی یوتیوب میگردم ببینم قضیه چیه. یعنی مسخره تر از این کارای کپکام داریم؟ 2 گیگ برای چی آپدیت کردیم؟ برای یه کف دست که انگشت رو بکنیم توش؟ به قول یکی از یوتیوبر ها انگشت رو بکنید اونجاتون :| (ببخشید)

الان مثلا میخوان مثل P.T مرموز باشن؟ غلط کردن. 2 گیگ آپدیت کردیم که انگشت بچسبونیم به دست. یه 2 گیگ دیگه آپدیت میدن یه انگشت دیگه میکنیم کنارش. رسما ملت رو سرکار گذاشتن فکر میکنن خیلی cool هستن.

حداقل بشینید اینو ببینید. کلا یه دموی جدیده توی TGS دادن یه دختر بیچاره داره بازی میکنه

/watch?v=WqSBANWAWiM

دقیقا مشکل همینه. من هرچی سعی میکنم این رو هضمش کنم نمیشه؛ حالت تهوع میگیریم. مخصوصا اون پیام آخر تو تلفن که میگه بعضی درها فعلا بسته هستن. یعنی یه آپدیت بعدی هست باز میشه. خیلی این حرکتشون چرند بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر