Resident Evil 7: Biohazard-Pc

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Annunaki ™, ‏Jan 14, 2017.

1. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ

Resident Evil 7: Biohazard

Developer: Capcom
    Publisher: Capcom
    producer : Masachika Kawata
    Genre: Violent, Gore, Action, Adventure
    ,Release Date: North America and Europe on 24 Jan, 2017
    Japan on Jan 26
    Platforms: Pc , Ps4 , Xone

بازی رزیدنت اویل 7 اتفاق بزرگ بعدی در سری مشهور رزیدنت اویل و مجموعه ای از دوره جدیدی از این فرنچایز و همانند اهرمی است که این سری را به ریشه های خود باز گردانیده و دری را رو به ترس و وحشتی واقعی باز می کند . یک تغییر جدید برای این سری زاویه دید اول شخص در سبک واقع گرایانه است که از موتور گرافیکی جدید کپکام RE Engine قدرت گرفته . رزیدنت اویل 7 سطح بی سابقه ای از غوطه وری در وحشت و هیجانی شخصی و نزدیک را به ارمغان آورده و منتقل می کند .

مجموعه رزیدنت اویل 7 در زمان حال و در روستایی در آمریکا و پس از وقوع حوادث دراماتیک رزیدنت اویل 6 در حال جریان است و بازیکنان وحشت را مستقیما از دریچه دید اول شخص تجربه می کنند. تضمین شناسنامه این سری توسط عناصری از گشت و گذار در جو متشنجی است که اولین بار توسط سبک “survival horror” حدود بیست سال پیش ابداع شد . یعنی ، نوسازی کامل سیستم گیم پلی و هم زمان ، سوق دادن تجربه survival horror به سطح بعدی .
    داستان بازی در سال 2017 و تقریبا 4 سال بعد از حوادث رزیدنت اویل 6 در شهری ساختگی از توابع Dulvey در لوییزیانا در جنوب ایالات متحدده در جریان است . بازی دارای شخصیت جدیدی به نام Ethan Winters است ، یک غیرنظامی که مهارت های مبارزه ای کمتری به نسبت اغلب شخصیت های اصلی در رزیدنت اویل های قبلی ارایه می کند. Ethan در جستحوی همسر گمشده اش Mia است که درنهایت او را به سمت یک امارت در مزرعه متروکِ خانواده گمشده Baker می کشد . برای 3 سال Ethan Winters مطمئن بود که همسرش مرده تا زمانی که یک پیغام ماورالطبیه از گور دریافت می کند اما آن تصویری آزاردهنده در دنیای واقعیست ، چیزهای زیادیست که ما باید در این باره بدانیم ! اگرچه ارتباطات به سری قبلی در این سری شکل خواهند گرفت ، اما بازی به طور کامل از ویژگی شخصیت های کاملا جدیدی نیز بهره خواهد برد .

گفته شده عنوان بازی ، که برای اولین بار شامل اسامی هر دو برند "Resident Evil" و "Biohazard" می باشد سرنخیست از آن چه که در پسِ طرح کلی این بازی نهفته است.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jan 21, 2017
    bahramffx, Denuvo, alitriple و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

منظورت از فانوس همونیه که یه طرف یه فانوس دیگه میگذاریش و در باز میشه ؟ اون و رفتم
    تو اتاق بچه یه صدایی میاد که همش تهدید میکنه و توپ پرت میکنه
    اونجا رو زیر و رو کردم
    هیچ چیزی پیدا نکردم
    اگه با عکس نشون بدی یا فیلم بهم بدی خیلی عالی میشه
    از دیشب گیر این داستانم ، هنوز پیشرفتی نداشتم

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

من دیگه پاکش کردم
    دفعه قبلی منظورم اتاق عروسک بود نه عروسک
    تو همون مسیر انتهاش یه در فلزی هست که اتاق خواب eveline هست تو اونجا یه خونه عروسکی هست تو اون یه نقشه هست با دست کشیده
    به یه نقطه تو همون اتاق اشاره میکنه اونو بزنی یه در مخقی کوچیک باز میشه زیرش
    بازی رو بیشتر کاوش کن و بگرد

farzan_resident این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    سید حامد ترابی
    تو همون اتاق Evelin یه تخت وسط اتاقه (آخرین اتاق همون جایی که با فانوس درش باز میشه)، سمت راستش یه خونه ی عروسکیه (نمودونم نقشه لازمه یا نه) تو خونه عروسکیه یه نقشه هست که وسط دیوار پشت تخت رو علامت زده ، یه در مخفی هست که ارتفاعش کمه ، باید نشسته بری داخل .
    اونجا یه جسد بچه هست که دستش رو لازم داری . بر میداری میای بیرون و به اولین تلفنی که برسی زنگ میخوره و zoe میگه بیا تو تریلر .

farzan_resident و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    این سایت انگلیسیه . راهنما با عکس داره . اگه انگلیسیت خوبه می تونه کمک خوبی بهت بکنه

farzan_resident و hamedcenter این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

خب بازی هم تموم شد و نظر ما
    از دید من بازی دو قسم بود یه قسمت خوب و یه قسمت فوق العاده
    تو قسمت اول که از شروع بازی بود تا قسمت تولد و اومدن از خونه بیرون خوب بود ولی رزیدنت بود حس ترس نداشت من نترسیدم اصلا ذره ای ،یه جور تقلید از سایلنت هیل و غیره،تاریکی بیش از حد و بیدلیل
    اما بعد از اون حس رزیدنت رو میشد تو بازی حس کرد یه رزیدنت بی نظیر مخصوصا تو کشتی جونورهایی که یکدفعه جلوت سبز میشدن
    قشنگ میفهمیدی داری رزیدنت میری ،یه رزیدنت واقعی
    کلمه بازگشت به ریشه واقعا مناسبش بود چون کپ کام واقعا برگشت
    از دید من رزیدنت نباید میرفت به سمت تقلید از سایلنت در قسمتهایی از بازی
    رزیدنت خودش قداست داره رزیدنت خودش یه الهه این سبکه
    و تونست دوباره به جایگاهش برگرده
    اتان شوهر میا یا نامزدش بود سه سال پیش مثل اینکه میا غیبش میزنه اولش چون زیاد حواسم به تلفن اول اتان نبود دقیق مطمئن نیستم ولی اتان یه ویدیو دریافت میکنه و میفهمه که میا زنده هست
    میا با خبر بوده و میا و اون مرده رو به عنوان پدر و مادر اولین جا میزنن
    گفتن اولین رو بکشین اونجا داشت صحبت میکرد صحبت از حضور یه شخص سوم بود که همین اتان بود
    میبردن یه جایی
    اولین آدم نبود یه قارچ کاندیدای جهش یافته به عنوان یه سلاح بوده اینها میفهمن که قابلیت کنترلشو از دست میدن و دیگه نمیتونن کنترلش کنن و همه چیز بر عکس میشه
    این قضیه تو یه موسسه دیگه داشته تحقیق میشدده که در اواسط کار این تحقیق رو منتقل میکنن به یه شرکت تو آمریکا

آخرین ویرایش: ‏Feb 18, 2017
  7. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    فکر کنم بهترین رزیدنت اویل از نظر نمرات بعد شماره 4 همین شماره بوده

معلوم نیست شماره بعدی کی میاد ؟ 2018 ؟ 2019 ؟

آیا شماره بعدی ادامه همین شماره خواهد بود ؟ آیا شماره بعدی اول شخص خواهد بود ؟ و و و

پس میا محقق بوده ... جریان خانواده بیکر به جز اولین چی بوده ؟ خانواده بیکر که توی کشتی نبودن . بعدا جهش یافتن ؟ اولین اونا رو جهش داده یا شرکت آمبرلا ؟ زویی هم جز خانواده بیکر بود یا یک قربانی به دام افتاده ؟ زویی مهربون و از خود گذشته بود ..!!! توی سکانسی میا به دریا می افته می میره .. چجوری سر از کلبه و جنگل و خانواده بیکر در میاره ؟؟ لوکاس چی شد ؟ (جک و مارگارت و اولین مردن ... زویی هم معلوم نشد چی شد )

8. کاربر سایت

معلوم نیست رزیدنت بعدی کی میاد اما داستان
    یه کمپانی به اسم b.o.w میاد رو یه پروژه کار میکنه که محصولش میشه اولین، وقتی اولین بدنیا میاد اولین آدم نیست یه گونه ای از قارچهای کاندیدا هست من زیاد تو آزمایشگاه زیاد ازشون دیدم ظاهر یه دختر 10 ساله رو داشته تو 2014 به دنیا می آید umbrella corps میفهمه و میخوان اولین رو بکشن و کمپانی سازنده میخوان اولین رو ببرن یه مخفیگاهی،میا و الن دو تا مامور اون شرکت بودن ،خودشونو به عنوان پدر و مادر اولین عنوان میکنن و اولین باورش میشه اینها همه تو 2014 هست طوفان میاد و اولین کنترلشو از دست میده و آلن رو آلوده میکنه بعدش میا هم آلوده میشه و میوفتن تو خلیج مکزیک،و در انتها این خانواده بیکر بیچاره اینها رو نجات میدن.وقتی میا به هوش میاد به زویی هشدار میده و زویی در میره و اون اولین کنترل بیکرها رو بدست آورده بود و شروع میکنه به اذیت کردن میا ،کم کم بخاطر قتلها و مفقودین دولت حساس میشه ،تو 2016 اولین مثل یه پیرزن 80 ساله میشه،
    اولین میاد رو مخ میا و باعث میشه میا یه پیغام بده اتان که بیاد اونجا
    پس زویی خوب نمیشه احتمالا زویی کشته میشه در اون یک پایان توسط umbrella corps
    چون تو اون پایان مرده نمیشه تو اون یکی زنده بوده.
    برا همین احتمال میدم اگه بخوان تو آینده از اینا استفاده بشه تو رزیدنت ،فقط از اتان استفاده شه
    لوکاس معلوم نیست

آخرین ویرایش: ‏Feb 19, 2017
    homayoon k2 و kamyy این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

با سلام
    دوستان اتاق 1408 رو چیکار کنم باز نمیشه همش یه پیغام میده این پسره که دختره رو دزدیده
    re7 2017-02-19 15-30-20-50.jpg

آخرین ویرایش: ‏Feb 19, 2017
  10. کاربر سایت

باید هیچی همرات نباشه
    هر چی داری بذار تو جعبه

momo این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

ممنون از راهنماییتون

دوستان کسی میدونه دو لول قویتره یا شاتگان ؟

kamyy و cm180life این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    سید حامد ترابی
    فکر نکنم bow اسم شرکت باشه ، Bio Organic Weapon میشه احتمالا که منظور همون Evelyn هست . آخرای بازی تو یه فایل نوشته بود NEXBAS که مخفف next generation experimental battlefield superiority هست ، فکر کنم اسم شرکتش این بوده .
    زوئی که همونجاست در نرفته ، اونم که آلوده هست ولی فکر کنم آلودگی اینا هم سطح داره ، همون d-series و e-series چیه ؟ که به سطح e برسه دیگه درمانش به این راحتی نیست البته این حدس منه .
    یا دولت یا آمبرلا میدونستن اینا اینجان چون آخر بازی عکسی رو پیدا میکنیم که عکس یه هلیکوپتر هست و جمله ای که نوشته اونا ما رو از بالا نگاه میکنن ؟ اگه اشتباه نکنم همینو نوشته که همون موقع هم یه هلیکوپتر از همون جا رد میشه . حالا اون هلیکوپتر مال کیه ؟ آمبرلا ؟ دولت ؟ سازنده های اولین ؟ اصلا اون رد فیلد از کجا اومد و کی خبرش کرد ؟
    آخر اصلی بازی هم بگمانم زنده نگهداشتن mia هست که اینجوری میشه زوئی و لوکاست رو برای دی ال سی و یا ادامه داستان نگه داشت .

13. کاربر سایت

نام:
    سید حامد ترابی
    دو لول به قول شما قویتره .

momo این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

خب جواب سوال اول:این تحقیق سال 2000 اغاز میشه و قبل از وقایع رزیدنت 6 کل هم nexbas تعطیل و منتقل میشه به یه شرکت نامعلوم برا همین زدم bow چون هر جا هم خوندم زده بود unidentified bow برا همین منم اول صبحی دیدم برا کسی مهم نیست منم زدم bow ولی شرکت سازنده اولین تو 2014 نامشخصه
    بازی دو تا پایان داره تو یکیش که میا رو نجات میدی عاقبت زویی نامشخصه اگه زوئی رو نجات بدی اون در ادامه میمیره
    اصلا گروهی خبردار نمیشن که اینها منتقل کردن اولین رو ،بعدا تو 2016 مشکوک میشن چون کلی توریست و اینا ناپدید میشن،اونا در حال گشت زنی بودن پلیس نمیدونست اونا اونجان ولی میدونست یه اتفاقاتی داره اونجا میوفته.
    برا همین هی سر میزدن.
    اینکه چجوری ردفیلد اومد و امبرلا،به نظر من راحتترین جواب اینه که وقایعی که اتفاق افتاد بالاخره نظر همه رو جلب میکنه و میفهمن یه خبریه،اما نکته اینکه ردفیلد واقعا ردفیلد اصلی بود چقدر جوون بود
    این داستان 19 بعد وقایع racoon city هست این هومن امبرلای سابقه
    e-series میشه eveline
    ولی در مورد d ما از اونا برای درمان میا استفاده کردیم اون دست و پا d بودن

kamyy و hamedcenter این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

فرقی نمیکنه از شات گان استفاده کن که سرعت reloadهمیشه سریعتره بعد هم فقط سر رو هدف بگیر حله

kamyy و momo این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

آقا دم همگی گرم که به من کمک کردین
    من بازی رو تموم کردم
    حدود 15ساعت برام زمان برد
    خیلی خوب بود
    ممنونم از همگی

kamyy و hamedcenter این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید