مجموع نسخه های شیپ شده و فروش دیجیتالی عنوان Final Fantasy XV از مرز 6 میلیون نسخه عبور کرده است

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
Final-Fantasy-15-Wallpapers-HD.jpg
طبق اعلام اسکوئر انیکس،مجموع فروش دیجیتالی و نسخه های فیزیکی عرضه شده عنوان Final Fantasy XV در مدت 1 ماه پس از عرضه جهانی بازی،از مرز 6 میلیون نسخه عبور کردهاست.
لازم به ذکر است که این تعداد میزان فروش کلی بازی را بیان نمی کند،بلکه بیانگر مجموع فروش دیجیتالی و نسخه هایی فیزیکی است که از این عنوان به فروشگاه ها ارسال شده است.اسکوئر انیکس آمار دقیق فروش بازی را اعلام نکردهاست.​

عنوان Final Fantasy XV پس از ده سال ساخت،سر انجام در 29 سپتامبر سال گذشته میلادی به بازار عرضه شد و توانست نظر مثبت اکثر منتقدان را به خود جلب کند.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اولا این بهترین نسخه که دوستان میگن اصلا فکت نیست... و نخواهد بود... شاید برای عنوانی مثل mgs بشه گفت ولی برای فاینال نه...
مثلا خوده من داستان VIII یجور خاصی به دلم میشینه...
یا همین XII رو من فقط شاید باورتون نشه... چون از شخصیت هاش خوشم نیومد بازی نکردم:D ولی واقعا عنوان خیلی خوبیه... ریمسترشو هم حتما باید تهیه کنم...
من نظرات مختلفی همیشه دیدم ... ولی اکثرا کسایی که XII رو عالی می دونن بی دلیل این لقب رو بهش نمیدن...
این قضیه خدا کردن ساکاگوچی هم خیلی دیگه فیلم هندیه...
اولا که اسکوئر همین الانش می تونه یه JRPG خوب بزنه و افرادی رو هم که داره واقعا توانا هستند و به خاطر سیاست هاش وضع اینطوریه...
من اقا نووووووووب ولی ساکاگوچی اگه خدا بود از وقتی که از اسکوئر جدا شد... همه عناوینش شاهکار بودن... الان فقط به بازی هاش میشه گفت خوب یا خیلی خوب...
در نتیجه با اینکه خوده من فن نومورا هستم... ولی نظر شخصی خودم اینه ایتو راحت الان می تونه یه فاینال بده که متاش +۹۰ باشه ولی همچین تضمینی دیگه برای ساکاگوچی وجود نداره...(همین بشر جوری از XV تعریف می کرد که انگار قراره به VII بگه زکی...:D اصلا از خوده بازی بگزریم از اون دموی که کلی بهش ایراد وارد بود خوشش اومده بود و عالی می دونستش:D) اگرم بتونه بسازه باز کنار اکثر سازندگانی قرار می گیره که استاد بودنشون رو مدیون پول ناشرشون هستند...:D کلا شاید به تعداد انگشتم نشن که بدون پول خاصی بتونن شاهکار بسازن... در نتیجه هیچکس رو الکی نباید استاد یا خدا خطاب کرد...
همونطور که نظر دوستان در مورد بهترین فاینال فکت نیست... حرف منم نیست... چیزی رو که حس کردم باید بگم رو گفتم:D
نا گفته نماند که ساکاگوچی از ۶ به اینور بیشتر نقش تهیه کننده داشته

• Like
Reactions: noctis-sm3

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
ساکاگوچی برای زنده نگه داشتن سری کرونو تایگر و کراس، خیلی با عوامل مغز فندوقی SE صحبت کرد ولی کو گوشه شنوا. شاید اگر این سری هنوز ادامه داشت کورسوی امیدی به SE بود، چون فاینال جز پسرفت، پیشرفتی نداشته.

• Like
Reactions: vhd and Oakenshield

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
من فکر می کنم مشکل زمانی شروع شده که هر کی تو اسکوئر یک ایده داشته باشه... حتما باید از اون ایدش فاینال در بیاره...
همین xv چه پتانسیل وحشتناکی داشت که یک HnS ناب بشه...
و حالا در اوردن یک فاینال از هر ایده ای باعث میشه یک سری چیزی فدا بشه... و اون کارگردان در چهارچوب خاصی حرکت کنه...
که یعنی دیگه اون ایده... ایده اولیه نمیشه... گیمپلی که خودش می خواسته در نمیاد... ممکنه اتمسفری که دوست داشته رو نتونه خلق کنه... و حتی داستان رو هم هی تغییر بدن...
نظر من بر اینه که فاینال رو بدن دست کسی که کارشو بلده...
تاباتا و نومورا هم واقعا چیزی که خودشون دوست دارن رو بسازن نه فاینال...صد در صد عناوین موفقی هم خلق میشن...(چون حداقل فاینال یه عنوانی هست که صد سال از مرگ ساکاگوچی هم بگزره یکی یک فاینال عالی بده باز اسمش زیره سایه ساکاگوچی قرار می گیره و اخرشم که پیر شد...از یاد همه محو میشه:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر