هنوز زمان زیادی تا عرضه Final Fantasy VII Remake و Kingdom Hearts III باقی مانده است

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
CWQXznLUEAAWedS.png-large.png
در مصاحبه با مجله Famitsu،تتسویا نومورا کارگردان دو عنوان Final Fantasy VII Remake و Kingdom Hearts III اعلام کرد که در حال حاضر مدت زمان زیادی تا عرضه این دو عنوان باقی مانده است:

((ما به طور پیوسته در حال پیشرفت در مراحل ساخت هستیم،با این حال از شما عذرخواهی می کنم که باید مدت زمان بیشتری برای این دو عنوان منتظر بمانید.من برای این مسئله بسیار متاسفم اما اطمینان می دهم که بازی هایی خواهم ساخت که انتظارات شما را برآورده کند.))

وی درباره Kingdom Heart III گفت:
((اگرچه به دلیل روند ساخت متفاوت نسبت به سایر عناوین ما،نمی توانم توضیح دقیقی بدهم،با این حال هنوز دنیاهایی هستند که ساخته نشده اند.مراحل ساخت دنیاهای معرفی نشده به گونه ای است که نمی توانیم آن ها را نشان بدهیم.در مورد اینکه هم اکنون در چه سطحی از توسعه بازی هستیم،باید بگویم که هنوز زمان نسبتا زیادی تا پایان کار باقی است.))

همچنین طبق گفته وی،امسال اطلاعات بیشتری از این دو عنوان منتشر خواهد شد:

((در سال گذشته من اطلاعات چندانی را درباره هیچکدام از عناوین منتشر نکردم،اما امسال می خواهم که میزان پیشرفتمان در ساخت این دو بازی را در مراسمی،در جایی نشان دهم.زمان زیادی تا اعلام تاریخ عرضه این دو عنوان باقی مانده است؛با این حال عناوین متعددی در سال جاری عرضه می شوند.اگر می توانید منتظر غافلگیری ها بمانید.))

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نومورا کار جمع کن نیست ... به احتمال زیاد اخرش مجبور میشن یکی از این دو بازی رو بدن یه نفر دیگه .. فقط موندم روی یک سوم ffvii چقدر میخواد وقت بزاره. اگه اینطوری پیش بره که 2027 ما نسخه سوم میرسه دستمون

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,920
ماشالله به اینهمه فعالیت:)
این آقا مثل بعضی مانگاکاهای ژاپنی هر وقت دلش بخواد بازیشو میده بیرون. سر ورسوس یا FF XV ما رو پیر کرد کم بود، سر بازیهای بعدیم میخواد همین کار رو انجام بده.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,592
نام
mohammad
حداقلش معلوم شد واقعا هر نسخه اندازه یک بازی هست... فکر نکم دیگه کوتاه باشه... 20-25 ساعت خالص تحویل بده خیلی خوبه...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
حداقلش معلوم شد واقعا هر نسخه اندازه یک بازی هست... فکر نکم دیگه کوتاه باشه... 20-25 ساعت خالص تحویل بده خیلی خوبه...
واقعا سطح انتظارات رو دیگه خیلی دارید میارید پایین ها . ۲۰-۲۵ ساعت برای یه rpg که قاعدتا باید open world باشه از شوخی هم به اون ور تره

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,592
نام
mohammad
واقعا سطح انتظارات رو دیگه خیلی دارید میارید پایین ها . ۲۰-۲۵ ساعت برای یه rpg که قاعدتا باید open world باشه از شوخی هم به اون ور تره
اتفاقا خودم فکر می کنم زیادم گفتم:D
همین xv میگفتن 40-50 ساعته... دیدیم که بخش داستانیش 15 ساعت بزور بود... ۲۰-۲۵ساعت خالص اونم برای هر سه قسمت فکر کنم کافی باشه...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
برای یک سومش که خوبه تازه اول فینال هفت زیاد اپن نیست
تا اونجا که یادم میاد اتفاقات میدگار .. پنج ..شش ساعت بیشتر طول نمیکشه ... انقدر طولانی نیست .
بعدم دقیقا فاجعه همین جاست که یه بازی رو قطعه قطعه کنی ..ساتوری تحویل ملت بدی ... با ۲۰ ساعت گیم پلی داستانی . گیمرا نباید به همچین چیزایی رضایت بدن .

• Like
Reactions: gamer1998y

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اتفاقا خودم فکر می کنم زیادم گفتم:D
همین xv میگفتن 40-50 ساعته... دیدیم که بخش داستانیش 15 ساعت بزور بود... ۲۰-۲۵ساعت خالص اونم برای هر سه قسمت فکر کنم کافی باشه...
بابا اون ۱۵ یه شاهکار عالم تاب بود ... خداییش مرجعش نکنید اون بازی رو

• Like
Reactions: Oakenshield

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
تا اونجا که یادم میاد اتفاقات میدگار .. پنج ..شش ساعت بیشتر طول نمیکشه ... انقدر طولانی نیست .
بعدم دقیقا فاجعه همین جاست که یه بازی رو قطعه قطعه کنی ..ساتوری تحویل ملت بدی ... با ۲۰ ساعت گیم پلی داستانی . گیمرا نباید به همچین چیزایی رضایت بدن .
بابا داش مازیار داره میگه قسمته اولش 20ساعته چرا جو میدی بعدم از من باشه میگم بازی رو 10قسمت کنن اما همشو درست کنن و چیزی رو کم نکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر