بایدها و نبایدهای پرامون هک PS4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط Police _ 110, ‏Dec 27, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    malek
    اصلا کامنت ها رو دقیق نمیخونی.من منظورم اینه که هر دو تا کار دزدیه.حالا شما میخوای توجیح کنی که هک کنسول دزدی نیست و از هک شدنش هم حمایت میکنی و عاشقشم که هستی بحثش جداست.من خودم هم اورجینال میخرم هم اکانت هکی ولی ادعای کاردرست بودن ندارم.
    الان تو هک کنسول شما رضایت نامه سونی و ماکروسافت رو داری تو جیبت؟

2. کاربر سایت

نام:
    Ali
    يه نكته اي كه وجود داره حقيقي بودن يا حقوقي بودن شخصي هست كه داره به رايگان از امكاناتش استفاده ميشه
    من خودم با هك اكانت يه شخص حقيقي مخالفم ، چون يك نفر پول داده و اون بازي رو خريده
    اما شركت هاي حقوقي كه اصلا ما رو در امار خودشون حساب نميكنند ، براي ما خدمات ارائه نميدن و چه بسا ما رو تحريم ميكنند ، ما براشون وجود خارجي نداريم كه بخواند در برنامه مالي خودشون ما رو درنظر بگيرند و اصلا در پيشبيني سودهاشون روي ما حساب نكردند كه بخواد با استفاده رايگان ما اون برنامه ريزيشون بهم بخوره و ورشكسته بشند ، درواقع وقتي شما وجود نداريد نميتونيد دزدي هم بكنيد!
    بله اگر روزي ما به عنوان يك مؤلفه درامارهاشون باشيم و ما رو حساب كنند و ما پولي پرداخت نكنيم كار نادرستي هست چون روي فروش در كشور ما حساب باز كردند و اينطوري پيشبيني ها وسودشون بهم ميخوره و بهشون ضرر ميزنيم

اما دوستان به يه نكته هم دقت كنند اكثر گيمر ها نوجونهايي تو رده سني ١٠-١٨ سال هستند كه خودشون منبع درامدي ندارند و بايد با هزار التماس از پدرشون ١٠٠ هزار تومن (حداقل!)براي يك بازي دسته دو بگيرند ، پدره هم كه تا دو سه سال پيش مثلا ٣-٤ هزار تومن ميداده حالا اصلا زير بار ١٠٠ تومن نميره ، حق هم داره يك كارمند يا كارگر با حقوق ميانگين ٢ميليون و خرج كرايه خونه و پوشاك و خوراك هزار چيز ديگه خيلي هنر كنه ١ميليون و دويست بده يه كنسول بخره اون هم با نصف حقوق يك ماهش! ديگه پول بازي رو نداره
    اينجا يه چيزي هست به نام اخلاقيات و يه چيزي هم به اسم قانون ...
    اينكه گيمر ما چيكار بايد بكنه رو نميدونم فقط اميدوارم همه اونقدر توانايي مالي داشته باشند كه بتونند به طور قانوني از كنسول استفاده كنند هرچند اين يه خيال محاله

TOP Game, MHD.ir, Maxxxx و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

من کامنت‌ها رو خوندم گرامی
    ولی شما عمدا یا غیر عمدی دارید هک کنسول رو به استفاده از بازی های کپی یا اکانت‌های هکی ربط میدید
    این دو هیچ ربطی به همراه ندارند
    شما قانونن مالک وسیله هستید که خریدید و می‌توانید هر تغییر سخت افزاری یا نرم افزاری توش بدید طبق قوانین کپی رایت

اما شما اجازه ندارید به هیچ طریقی بازهای که بابتش پولی ندادید اجرا یا بازی کنید

شما می‌بینید که پلی چهار هک شده و روش لینوکس نصب کردن و هزار تا کار دیگه تا اینجا رو نه شرکت های بازی سازی نه قانون کاری نداره و می‌بینید علنی اینکار ها رو انجام میدن در کشورهای پیشرفته ولی همین که شما روشی یا برنامه ای برای اجرای بازهای که خریداری نکردید استفاده کنید شما مرتکب جرم و دزدی شدید
    پس هک مشکل قانونی نداره اون انجام بازی ها بدون پرداخت پولش به شرکت بازی سازی هست که جرم هست

Sent from my XT1562 using Tapatalk

HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    malek
    البته خوبه که قبل این بحث یه مطالعه ای در مورد توافقنامه ای که هنگام خرید کنسول با شرکت سازندش میکنید داشته باشید.که آیا اجازه همچین دسترسی رو به شما میده یا نه.میدونید که بحث کنسول با pc یا پاور pc های دیگه فرق میکنه و خود کنسول به تنهایی برای شرکت سازنده سودآوری نداره.

PLAYSTATION®4 SYSTEM SOFTWARE LICENSE AGREEMENT (Version 2.0)
    بند دوم محدودیت ها رو بخونید

Last edited by a moderator: ‏Jan 28, 2017
  5. کاربر سایت

بله خوندم و اطلاع دارم
    این فقط یک موافقت نامه هست
    قوانین کپی رایت الزام قانونی دارند نه موافقت نامه
    مثل مهریه که اگر شما ۱۰۰۰ سکه مهریه کرده باشید قانون حداکثر ۱۱۴ تاش رو قبول داره و پرداخت بیشتر از اون رو قبول نداره

بهر حال امیدوارم به زودی هک بشه کنسول که هم امثال من بتوانند روش لینوکس و ویندوز نصب کنند و هم بقیه بتونند بازی های گرونش رو که نمی‌توانند بخرند رو بازی کنند

Sent from my XT1562 using Tapatalk

6. کاربر سایت

ای بابا من کنسول رو آپگرید نکرده بودم واسه هک تا ni oh رو خریدم اتوماتیک کنسولو آپگرید کرد د بخشکی شانس

7. کاربر سایت

سلام ادرس اون تاپیک که اخبار هک می زاره رو میخام میشه بزارید مرسی؟

8. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    نهایت نهایتش 2 سال دیگه نسل 8 تموم میشه میره ...

SAEED_TAJ این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

احتمالا حدست درست باشه..منم به نظرم 2020 دیگه نسل 9 شروع میشه...

10. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    نهایت نهایتش اخر 2019 هست ...

11. کاربر سایت

نام:
    حسین
    نسل تا اواخر 2019 به طور قطع جریان داره که دیگه تو ای تری 2020 میره رو نسل 9
    ولی اگه تا اخر نسل 8 کنسول هک نشه سونی و مایکرو شاهکار کردن

12. کاربر سایت

هک میشه
    اگه سونی و ماکرو جلوی اکانت های هکی بگرین صد در صد کرا ها هکش میکنن ولی چون فروش اکانت هکی براشون درآمد داره از این کار جلوگیری میکنن

spiderman2007 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    حسین
    اصلا ربطی نداره پروسه هک کردن اکانت کجا,کنسول کجا:|

.:Metallica:. این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

والا من چند ماهی میشه که PS4خریدم و از روز اول چند تا بازی (11تا) واسه من ریختن که تا الانم دارم باهاشون بازی میکنم (آنلاین)
    حالا از این به بعد چه خواهد شد خدا داند !

amir200h این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    فرناندو
    ای بابا ! انگار باید صبر کنیم نسل 9 از راه برسه بلکه هکر ها یه تکونی به خودشون بدن ! بابا یالا دیگه :))

چیکار میکنید این همه ساله نتونستید این کنسول کوفتی رو هک کنید خسته شدم از بس بازی خریدم و فروختم و ضرر کردم :p:))

ps3_360_wii, mobile1199 و Saeedrz70 این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید