امتيازات Gravity Rush 2

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
i318_img_0159.jpg

امروز امتيازات بازي منتشر شد:

GameSpot - 9/10

IGN - 8.4/10

Jim Sterling - 7.5/10

Press Start - 8/10

Destructoid - 9.5/10

USGamer - 4.5/5

Eurogamer - Recommended

God is a Geek - 8.5/10

Digitally Downloaded - 9/10

Push Square - 7/10

Polygon - 7.5/10

Game Informer - 7.5/10

PS Nation - 8.5/10

NextGen Gaming - 8/10

EGM - 9/10

Hardcore Gamer - 3.5/5

Time - 3/5

GamesRader - 3/5

Metacritic:81

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
انقدر نمرات پرت و پلا دارن به بازی میدن که اصلا روحیم و علاقم نمیکشه تاپیک رو اپدیت کنم . Shame
حالا یه چیز بهت میگم روحت شاد شه:D
سایت M3 به بازی داده 80 تو نقدش هم کلا از بازی تعریف کرده از رنگ بندی گرفته تا محیط بازی و قدرت های کت فقط گفته بازی یه خورده تو کنترل شخصیت بعضی وقت ها مشکل داره یعنی اون چکیده ای که از نقدش رو میخونی میگی به بازی داده 90 بعد نمرهه ای که داده 80:| این وضعیت تو منتقد XGN هم صدق میکنه که گفته بازی نسخه پیشرفته بازی قبله ولی هنوز کنترل شخصیت رو داره پس نمره 80:| یا منتقد Arcade گفته اکشن بازی جالبه ولی انچنان هم پیچیده نیست:| داستان هم ویژگی های جدید نداره اصلا واضح نیست بعدشم داده 70:| من نمیدونم انتظار داشته پیچیدگی اکشنش در حد کامبت زدن تیکن باشه؟:| یا پیچیدگی داستانش در حد دارک سولز؟:| اصلا یه وضعی:))

• Like
Reactions: The End Of Ps

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
Sony may have abandoned its struggling PS Vita a while back, but thankfully they didn't leave Gravity Rush— one of the portable's best titles — in the dust. Following a PS4 remaster of the cult-favourite, gravity-defying adventure last year, a superior, full-fledged follow-up has quietly popped up on PlayStation's home console.

Gravity-Rush-2-Image-01.jpg

Bigger, better, and — thanks to all those polygon-pushing horses beneath the PS4's hood — more beautiful, Gravity Rush 2 retains its predecessor's central character and core concept, but otherwise forges its own path. As returning 'shifter' Kat, players can once again fall/fly through the world by manipulating gravity, an incredibly cool ability that makes you feel more like a super-hero than any Marvel or DC Comics game in recent memory.

If you missed the original game, diving into the sequel's layered narrative might leave you a little lost; while Gravity Rush 2 more than stands on its own, the story features plenty of cool callbacks, as well as more significant connections, to its predecessor. If you were a fan of Kat's first physics-dominating adventure — or don't mind playing catch up — however, get ready to fall into one of the PS4's best exclusives titles.

Empire: 8

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
edge هم به بازی 6 داده گویا! :D
نقد رو نخوندم منتها!
حالا جالبیش اینه که توی gaf یه عده بعد از دیدن نمره edge پاپتی پریدن وسط که اره ما گفتیم بازی اشغاله یا یکی دیگه که اره من دمو رو که بازی کردم افتضاح بود پس اینطور که پیداست بازیم افتضاحه ... خخخخخخخ خدا خیرشون بده.
من فکر میکردم فقط اینجا از این پدیده ها داریم

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
حالا جالبیش اینه که توی gaf یه عده بعد از دیدن نمره edge پاپتی پریدن وسط که اره ما گفتیم بازی اشغاله یا یکی دیگه که اره من دمو رو که بازی کردم افتضاح بود پس اینطور که پیداست بازیم افتضاحه ... خخخخخخخ خدا خیرشون بده.
من فکر میکردم فقط اینجا از این پدیده ها داریم
خدایی شما اول برو تو خلوت خودت دو دو تا چهارتا کن تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد بیا اینجا کامنت بده اینقدر تناقض آخه !!
این کامنتت تو تاپیک نمرات اویل 7

"خودمونیما متا داره خیلی اروم و خزنده edge رو خذف میکنه . البته از وقتی که یه مشت یوتیوبر و بلاگ بی صاحاب رو داره ثبت میکنه .همون بهتر که با مجلاتی مثل edge کردیت نگیره."

بعد الان به فاصله یه تاپیک یهو Edge میشه پاپتی و بی ارزش چون به بازی مورد علاقه تو نمره 6 داده !!
خوبه معیارای آدم به نسیم بند نباشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خدایی شما اول برو تو خلوت خودت دو دو تا چهارتا کن تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد بیا اینجا کامنت بده اینقدر تناقض آخه !!
این کامنتت تو تاپیک نمرات اویل 7

"خودمونیما متا داره خیلی اروم و خزنده edge رو خذف میکنه . البته از وقتی که یه مشت یوتیوبر و بلاگ بی صاحاب رو داره ثبت میکنه .همون بهتر که با مجلاتی مثل edge کردیت نگیره."

بعد الان به فاصله یه تاپیک یهو Edge میشه پاپتی و بی ارزش چون به بازی مورد علاقه تو نمره 6 داده !!
خوبه معیارای آدم به نسیم بند نباشه
.. تو یه بار فقط یه بار دیگه نظر منو بخون .. اگه یه جاش نظرم به edge ربط داشت یا اعتبار edge رو بردم زیر سواال یا هر چی دیگه بعد بیا از این کامنت های زیبا و خنده دار بده .. حداقل نظر مردم رو بخون .... یا اینکه باید برات ترجمه یا تفسیرش کنم , یا عکس مار رو بکشم ؟

اصلا متوجه نمیشم هدف بعضی کاربرا از زدن این جور پستا چیه

یه تار موی گندیده edge رو با صد تا گیم اسپات و ign و غیره عوض نمیکنم

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
PLAY! Zine
90
Wonderfully painted explanation of how sequels are made. Not a single piece falls out of great foundations made by the first game, yet fills up the experience with so much more. A treat for every single fan

Impulsegamer
90
Gravity Rush is solid fun on the PS4 with a really fun protagonist, enjoyable gaming mechanics and a way to become involved in interactive anime... just be wary, the controls can be annoying at times

The Digital Fix
70
Enjoyable enough if you liked the first game, but niggling issues stop this sequel from surpassing the original.

GameCritics
75
The world’s beautiful, the cast is great, and Kat’s unique powers make it feel unlike anything else on the market. If the mission structure was anywhere near as inventive and enjoyable as the rest of the package, it would be an essential (and mindblowing) experience. As it stands, it’s just a damn good time interspersed with a scattering of tedium throughout.

این اخری که اصلا نقدش ونمرش نمیخونن.
این دو تا ۹ اخری یه کم بهبود دادن جای بازی رو... اما
Edge is comming

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
65
Riot Pixels
Gravity Rush 2 is a charming collection of interesting ideas and situations
, marred by the infantile story,
شرمنده که بازی ویچر ۳ و tlou نبود و قرار نبودم باشه ... پس ۸۰ درصد بازی ها از نظر ایشون خدشه دار شده ان .
samey gameplay,
این سلیقه ایه , ولی خب شماره یک رو بازی میکرد حتما ۲ میداد.

some unintentionally funny animations of the main character,
ایراداش از بازی اینه ؟ دمش گرم

along with annoying bugs

والا ما هم چند ساعت بازی کردیم باگ ازار دهنده ... ندیدیم...

جالبه که متا هم انقدر خوشش اومده دوبار ثبتش کرده .

خداوکیلی بعد از این نقد یاد اون جمله سک شکاری افتادم تو got

F**k meta

دیگه از این لحظه و این نقد به بعد ادم نیستم اگه اشاره ای ..استنادی ... ارجاعی به این خراب شده کنم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsenalmom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر