لطف کنید کمک کنید برای مشاوره خرید

asea

کاربر سایت
Jan 1, 2017
6
سلام لطفا پاسخی به بنده بدید با تشکر
من تا به حال کنسول بازی نداشتم ولی از گیمیرهای میتوان گفت حرفه ای هستم رشتم آی تی و از سال 2005 هم سیستم های مختلف داشتم و تنها سیستمی که نداشتم کنسول بازی بوده. در حال حاضر یک لپتاپ گیمر و یک سیستم خانگی دیگه دارم که متوسط رو به بالاست. خواستم بدونم بهترین کنسول بازی کدوم هست و اصلا خوبه بگیرم یا نه؟؟؟ تلویزیون اتاقمم سونی full hd 2015 هست. و اینکه اگه کسی از آمریکا کنسول رو بخره و بیاره راه اندازیش اینجا سخته یا فرقی نمیکنه؟ و سوال آخر اینکه نحوه کار با کنسول چگونه هست. باز هم یک دنیا ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اگر تلویزیون 4k ندارید به نظرم ps4 معمولی بگیرید بهتره.
از هر کشوری بگیرید مشکلی نداره
شما اول کنسول رو بگیرید . نحوه کار با کنسول هم خیلی اسونه.
سوال دیگه ای هست بپرسید

asea

کاربر سایت
Jan 1, 2017
6
اگر تلویزیون 4k ندارید به نظرم ps4 معمولی بگیرید بهتره.
از هر کشوری بگیرید مشکلی نداره
شما اول کنسول رو بگیرید . نحوه کار با کنسول هم خیلی اسونه.
سوال دیگه ای هست بپرسید
من تاحالا با اینکه گیمیر هستم کنسول نداشتم و هیچ اطلاعی ندارم دوست ندارم پولم از بین بره دوست دارم اطلاعت بیشتری بگیرم. ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه سری اطالاعات هست واسه اینکه بخای PS4 بگیری که توی انجمن PS4 پیدا میشه همون صفحه های اولشون، اول اینکه ریجن دستگاه ها مهم نیستن و شما هم از امریکا میخای بگیری میشه ریجن 1 ، دیگه به ساخت تولید باید توجه کنی، هرچقدر جدیدتر بهتر

چیز خاصی نداره دیگه PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام لطفا پاسخی به بنده بدید با تشکر
من تا به حال کنسول بازی نداشتم ولی از گیمیرهای میتوان گفت حرفه ای هستم رشتم آی تی و از سال 2005 هم سیستم های مختلف داشتم و تنها سیستمی که نداشتم کنسول بازی بوده. در حال حاضر یک لپتاپ گیمر و یک سیستم خانگی دیگه دارم که متوسط رو به بالاست. خواستم بدونم بهترین کنسول بازی کدوم هست و اصلا خوبه بگیرم یا نه؟؟؟ تلویزیون اتاقمم سونی full hd 2015 هست. و اینکه اگه کسی از آمریکا کنسول رو بخره و بیاره راه اندازیش اینجا سخته یا فرقی نمیکنه؟ و سوال آخر اینکه نحوه کار با کنسول چگونه هست. باز هم یک دنیا ممنون
بهترین کنسول ps4 pro هست
از امریکا برات بفرستن اتفاقا بصرفه تره نحوه کارکردنشم ساده ست خودت توش بیوفتی میفهمی چی به چیه مثه کامپیوتره تقریبا

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

asea

کاربر سایت
Jan 1, 2017
6
یه سری اطالاعات هست واسه اینکه بخای PS4 بگیری که توی انجمن PS4 پیدا میشه همون صفحه های اولشون، اول اینکه ریجن دستگاه ها مهم نیستن و شما هم از امریکا میخای بگیری میشه ریجن 1 ، دیگه به ساخت تولید باید توجه کنی، هرچقدر جدیدتر بهتر

چیز خاصی نداره دیگه PS4
ممنون از پاسخت عزیز

asea

کاربر سایت
Jan 1, 2017
6
بهترین کنسول ps4 pro هست
از امریکا برات بفرستن اتفاقا بصرفه تره نحوه کارکردنشم ساده ست خودت توش بیوفتی میفهمی چی به چیه مثه کامپیوتره تقریبا
ممنون از پاسخ شما. پس مشکلی نیست اگر کسی از اونجا بیاره. چون گفتم که باورتان نمیشه جز پلی استیشن یک من کنسول نداشتم حرفه ای باشه هیچ چیزی ازش نمیدانم. ممنون

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,336
نام
علی
با توجه به تلویزیونم کدام مدل رو باید بگیرم؟ رجیون چقدر مهم هست؟ آیا تو سه مدل کدام مدل بهتره هم رجیون هم خود پی اس معمولی یا اسلیم یا پرو؟
ریجنهای دستگاهها نسبت به هم هیچ برتریی ندارن پس ریجن هیچ اهمیتی نداره! معمولی با اسلیم از نظر سخت افزاری که برای اجرای بازی استفاده میشه هیچ فرقی نداره و فقط ظاهر کنسول عوض شده و شکیلتر شده(که خودم همین قدیمیو ترجیح میدم!:D) و پورت اینترنتش ارتقا پیدا کرده تا 4 گیگ ساپورت کنه یا یه همچین چیزی که کلا به کار ما نمیاد با این سرعتایه لاکپشتی پس نتیجتا بین اسلیم و معمولی من معمولی رو پیشنهاد میکنم! و اما اگر تلوزیونت 4K ساپورت میکنه، پرو بگیر وگرنه پرو پول اضافی دادنه اونم تو این وضع و اوضاع بازار ارز و البته از تلوزیون هم که رد شیم باز پرو همش فقط 4K نیست و افکتهای دیگه هم داره مثل فریم ریت بهتر، سایه های بهتر و از این دست! اگرم مایه داری و فرقی به حالت نمیکنه که خو برو بدون در نظر گرفتن تلوزیونت همون پرو بگیر! و از نظر ارزش هم مطمئن باش میارزه! من خودم نسله قبلو با PC سر کردم و یه مدت خیلی کوتاهی PS3 داشتم و فهمیدم کنسول یعنی چی وقتی 2 تا انحصاری بازی کردم و خوشبختانه تقریبا تمام انحصاریهای شاخ نسل قبل برای این نسل ریمستر شدن و اومدن مگر JRPGباز باشی که احتمالش خیلی کمه که اونوقت هستن عناوین شاخی که همچنان باید برای بازی کردنشون PS3 داشته باشی! من این ساعت بیدارم دارم بلادبورن بازی میکنم! بازیه انحصاری و به حق خیلی زیبای PS4! خیلی وقت بود یه بازی منو تا این ساعت بیدار نگه نداشته بود! امسال اگر بازیها تاخیر نخورن بهشته بازیه رو PS4!!!

asea

کاربر سایت
Jan 1, 2017
6
ریجنهای دستگاهها نسبت به هم هیچ برتریی ندارن پس ریجن هیچ اهمیتی نداره! معمولی با اسلیم از نظر سخت افزاری که برای اجرای بازی استفاده میشه هیچ فرقی نداره و فقط ظاهر کنسول عوض شده و شکیلتر شده(که خودم همین قدیمیو ترجیح میدم!:D) و پورت اینترنتش ارتقا پیدا کرده تا 4 گیگ ساپورت کنه یا یه همچین چیزی که کلا به کار ما نمیاد با این سرعتایه لاکپشتی پس نتیجتا بین اسلیم و معمولی من معمولی رو پیشنهاد میکنم! و اما اگر تلوزیونت 4K ساپورت میکنه، پرو بگیر وگرنه پرو پول اضافی دادنه اونم تو این وضع و اوضاع بازار ارز و البته از تلوزیون هم که رد شیم باز پرو همش فقط 4K نیست و افکتهای دیگه هم داره مثل فریم ریت بهتر، سایه های بهتر و از این دست! اگرم مایه داری و فرقی به حالت نمیکنه که خو برو بدون در نظر گرفتن تلوزیونت همون پرو بگیر! و از نظر ارزش هم مطمئن باش میارزه! من خودم نسله قبلو با PC سر کردم و یه مدت خیلی کوتاهی PS3 داشتم و فهمیدم کنسول یعنی چی وقتی 2 تا انحصاری بازی کردم و خوشبختانه تقریبا تمام انحصاریهای شاخ نسل قبل برای این نسل ریمستر شدن و اومدن مگر JRPGباز باشی که احتمالش خیلی کمه که اونوقت هستن عناوین شاخی که همچنان باید برای بازی کردنشون PS3 داشته باشی! من این ساعت بیدارم دارم بلادبورن بازی میکنم! بازیه انحصاری و به حق خیلی زیبای PS4! خیلی وقت بود یه بازی منو تا این ساعت بیدار نگه نداشته بود! امسال اگر بازیها تاخیر نخورن بهشته بازیه رو PS4!!!
از اینکه پاسخ جامع تری دادی ممنونم لطف کردی. فقط اینکه در بالا هم گفتم من در مقابل کنسول مثل بچه تازه متولد شدم هیچی ازش نمیدونم ولی در گیم پی سی و لپ تاپ میشه گفت حرفه ای هستم یک لپتاپ گیمیر لنوو سری Y دارم امسال 4.800 خریدم یک پی سی دارم در حد معمولی رو به بالا. ولی چون گفتم تاحالا کنسول نداشتم. شما کنسولت چی هست و با چه تلویزیونی کار میکنی؟ و سوالم اینکه بازی فیزیکی دیجیتالی چه فرقی داره؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,336
نام
علی
از اینکه پاسخ جامع تری دادی ممنونم لطف کردی. فقط اینکه در بالا هم گفتم من در مقابل کنسول مثل بچه تازه متولد شدم هیچی ازش نمیدونم ولی در گیم پی سی و لپ تاپ میشه گفت حرفه ای هستم یک لپتاپ گیمیر لنوو سری Y دارم امسال 4.800 خریدم یک پی سی دارم در حد معمولی رو به بالا. ولی چون گفتم تاحالا کنسول نداشتم. شما کنسولت چی هست و با چه تلویزیونی کار میکنی؟ و سوالم اینکه بازی فیزیکی دیجیتالی چه فرقی داره؟
من مدل کنسولم معمولی 1216 هست و مدل 1 ترابایتی و روی مانیتور بازی میکنم و تلوزیون ندارم! دیجیتالی باز فیزیکی هم فرقش اینه که توی فیزیکی شما میتونی دیسک بازیو بفروشی بره با نهایت 20 تومن ضرر اگر بازی افت قیمتشو کرده باشه و بازی روز نباشه که این افت قیمت معمولا 2 تا 3 ماه زمان میبره و بستگی به اینکه چه بازیی باشه هم داره و اینکه چندتا بازی بعدش اومده باشن و اون 2 تا 3 ماه برای اکثر بازیها هست و روی دیسک دیتای بازی هست و شما تنها باید آپدیتهای بازی رو بگیرید و اونم اجباری نیست و میتونید بدون آپدیت کردن بازی اونو بازی کنید ولی برای اینکه مولتی بازی کنید باید آپدیت باشه بازیتون! اما دیجیتالی شما بازگشت پول نداری و باید بازهایی که دیسکشون نیست توی ایران یا میخوایید برای همیشه نگه دارید رو دیجیتالی بخرید که توی تخفیفات قیمتها خیلی میان پایین و میتونید با 50 دلار شارژ کردن اکانت 2 یا 3 تا بازی خوب بخرید توی تخفیفات. فروش اکانتهای دیجیتال توی ایران یه مقدار سخته و میشه گفت تقریبا اصلا اکانت فروش نمیره مگر قیمتو خیلی بشکنید! بازیهای دیجیتال رو باید دانلود یا دیتاشون رو بخرید با برنامه ی PSX از روی هارد کامپیوترتون به هارد کنسول انتقال بدید که کار باهاش خیلی راحته! و باید آخرین آپدیت رو داشته باشید و بازی وسط دانلود آخرین آپدیت رو هم دانلود میکنه! بازم سوال بود بپرس! من خودمم اولش مثه خودت بودم و هی استرس داشتم بخرم نخرم ولی وقتی که خریدم دیگه خودم راه افتادم و البته این فروم خیلی بهم کمک کرد. تشکر از بچه های گل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر