Payday 2

سلام
این تاپیکو زدم برای بازی payday 2
کمتر سبکی تو این بازی هستش و واقعا سبکش منحصر به فرده .
توی این بازی میتونین با دوستاتون یا سه نفر دیگه وارد بازی شین و بانک بزنین و از جاهای مختلف سرقت کنین که خیلی هیجانش بالاس و واقعا بازی قشنگیه و نیاز به کار تیمی داره .
هر کس این بازی رو داره آیدی استیمشو بذاره تا ادش کنم با هم بازی کنیم
گیم پلی بازی :
1-Stealth : توی این حالت شما سعی میکنید که شناسایی نشید توسط پلیس و درگیری نکنید و بازی رو بدون درگیری با پلیس تموم کنید که خیلی سخته و واقعا حال میده
2- Loud : توی این حالت شما رسما وارد درگیری با نیرو های پلیس میشید و باید اونا رو بکشید و بازی رو تموم کنید
بازی الان تخفیف خورده و نسخه ی غیر گلوبال رو 13500 و نسخه ی گلوبال رو 21000 تومن میتونین تهیه کنین

اینم لینک گروه تلگرام
Join group chat on Telegram

آخرین ویرایش:

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
سلام
این تاپیکو زدم برای بازی payday 2
کمتر سبکی تو این بازی هستش و واقعا سبکش منحصر به فرده .
توی این بازی میتونین با دوستاتون یا سه نفر دیگه وارد بازی شین و بانک بزنین و از جاهای مختلف سرقت کنین که خیلی هیجانش بالاس و واقعا بازی قشنگیه و نیاز به کار تیمی داره .
هر کس این بازی رو داره آیدی استیمشو بذاره تا ادش کنم با هم بازی کنیم
بازی الان تخفیف خورده و نسخه ی غیر گلوبال رو 13500 و نسخه ی گلوبال رو 21000 تومن میتونین تهیه کنین

من خیلی وقته بازی میکنم و واقعا هم برام خسته کننده نشده تقریبا همه ی DLC هارو هم دارم ولی خیلیا براشون خسته کننده میشه و زود از بازی بیرون میرن
منم اخیرا دیگه حوصلم نمیرسه زیاد بازی کنم و اپدیت هاشم یکم دیر به دیر شده

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
منم خیلی وقته بازی رو دارم
خدایی بازیش خیلی باحاله مخصوصا با دوستان
تنها مشکلش اینه من چند روز نمیرم بازی کنم یه دفعه میبینم ۱ گیگ آپدیت داده...حجماش بیخودی زیاده
واقعا نمیفهمم اینو اینهمه آپدیت دادن ولی هنوزم دارن باگ فیکس میکنن
آیدی استیمم: Mohammad_n7 یا Mr. MoH

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
ادد کنید
RezaRz1983

همین دیروز تو تخفیفات استیم چندتایی از dlc هاش مونده بود که همیشه دوست داشتم بگیرم باسش و تکمیلش کردم
واقعا سبک ردیفی داره آپدیت هاش خیلی اوکیه و کلا سانده هاش خیلی به community بازی اهمیت میدن !
لامصب این ماسک ها رو میزاری رو صورتت میشی خدای heist :D

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
منم خیلی وقته بازی رو دارم
خدایی بازیش خیلی باحاله مخصوصا با دوستان
تنها مشکلش اینه من چند روز نمیرم بازی کنم یه دفعه میبینم ۱ گیگ آپدیت داده...حجماش بیخودی زیاده
واقعا نمیفهمم اینو اینهمه آپدیت دادن ولی هنوزم دارن باگ فیکس میکنن
آیدی استیمم: Mohammad_n7
این آیدی رو پیدا نمیکنه
منو اد کن
kparsakia

گروه تلگرام هم زدم بیاین
Join group chat on Telegram

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستان من سورس بازی رو از قبل دارم الان نمیخوام 20 گیگ دوباره دانلود بشه و وقت نوشتن این فایل رو هم ندارم .
فقط به این فایل appmanifest_218620.acf احتیاج دارم که داخل محل نصب بازی یا محل نصب استیم هست
کسی می تونه اینو جایی برام آپ کنه ؟ 1KB هست !

ممنون .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
دوستان من سورس بازی رو از قبل دارم الان نمیخوام 20 گیگ دوباره دانلود بشه و وقت نوشتن این فایل رو هم ندارم .
فقط به این فایل appmanifest_218620.acf احتیاج دارم که داخل محل نصب بازی یا محل نصب استیم هست
کسی می تونه اینو جایی برام آپ کنه ؟ 1KB هست !

ممنون .
پیداش نکردم کجاس این فایل؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر