برای نصب insurgency کمک میخوام

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
درود

بازی insurgency دیروز خریدم و دیتای بازی رو هم گرفتم ولی مشکل اینه که نمیتونم دیتا رو به استیم بشناسونم، اگه کسی فایل appmanifest_222880.acf بازی رو داره میشه برام آپلود کنه ؟
توصيه من بهتون بعنوان كسى كه سالها با استيم و بازى اوريجينال سر كردم اينه كه اينكارو نكنى و خيلى راحت يه بسته نامحدود شبانه همراه اول با قيمت ١٠٠٠ تومن بخرى و با خود استيم دانلود رو انجام بدى تا از سلامت و اصالت فايلهاى بازيت هم مطمئن باشى

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
توصيه من بهتون بعنوان كسى كه سالها با استيم و بازى اوريجينال سر كردم اينه كه اينكارو نكنى و خيلى راحت يه بسته نامحدود شبانه همراه اول با قيمت ١٠٠٠ تومن بخرى و با خود استيم دانلود رو انجام بدى تا از سلامت و اصالت فايلهاى بازيت هم مطمئن باشى

نکته اینجاست که بازی رو خودم دانلود کردم ولی هنگام عملیات انتقال از لپ تاپ به desktop زدم فایل appmanifest پاک کردم، حالا نه ریکاوری میشه نه استیم بازی رو میشناسه (آخر مجبور شدم لو بدم خودمو آبرو ریزی شد:sunglasses:)

• Like
Reactions: amooei

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
یه فایل steamapi64.dll یه همچین چیزی از یکی از بازی های استیمت کپی کن جایی که می خوایی بازیو بشناسونی فکر کنم مشکلت حل بشه من قبلا 2.3 بار این روشو انچام داده بودم جواب داده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر