کپکام به دنبال احیای فرنچایزهای "مسکوت" قدیمی

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Marvel_vs_Capcom_logo.png

کپکام در هفته گذشته با معرفی عنوان Marvel Vs. Capcom: Infinite مرکز توجه عموم قرار گرفت، ادامه عنوانی که 5 سال از آخرین حضورش می‌گذرد. اکنون این کمپانی اعلام کرده که قصد احیای عناوین مسکوت خود را دارد.

این کمپانی امروز در طی بیانیه ای اعلام کرد که علاوه بر عرضه سالیانه عناوین "بزرگی" چون MvC I، به دنبال احیای فرنچایزهای قدیمی خود نیز می‌باشد که مدت هاست در سکوت کامل به سر می‌برند و در طی چندین سال گذشته شاهد حضور عنوان جدیدی نبوده اند. با این حال این کمپانی از فرنچایز خاصی اسم نبرد.

این احیای فرنچایزها با MvC I شروع شده است که آخرین عرضه آن در سال 2012 با عنوان UMvC3 بوده است. این عنوان در سال 2017 برای PS4, X1 و PC منتشر خواهد شد.

در پایان این کمپانی اعلام کرد که سری MvC از سال 1999 تا کنون چیزی بالغ بر 7 میلیون نسخه شیپ داشته است.

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته فاجعه DC3 رو بهتره از یاد نبریم که جزء ننگین ترین چیزهایی هست که کپکام ساخت. یه ویدئو ازش دیدم و از گیمینگ بیزار شدم. اصن توهین به شعور مخاطب بود. توهین به مقدسات بود. دایناسور توی فضا؟ دایناسورهایی که غیب و ظاهر میشن و تلپورت میکنن؟ :|:D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
البته فاجعه DC3 رو بهتره از یاد نبریم که جزء ننگین ترین چیزهایی هست که کپکام ساخت. یه ویدئو ازش دیدم و از گیمینگ بیزار شدم. اصن توهین به شعور مخاطب بود. توهین به مقدسات بود. دایناسور توی فضا؟ دایناسورهایی که غیب و ظاهر میشن و تلپورت میکنن؟ :|:D
والا من تو کف این بازیم موندم:D
با اینکه اصلا Dc نبود ولی خیلی دلم میخواست بازیش کنم چند سال پیش هم یکی از دوستان اینجا لطف کردن بازیو بم دادن و بخاطرش یه 360 هم گرفتم ولی نشد اجراش کرد رو pc هم ک کلا یه شبیه ساز ندیدم واسه Xbox original!یه کالکشن بزنن هر سه شماره درش باشه خیلی استقبال میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
والا من تو کف این بازیم موندم:D
با اینکه اصلا Dc نبود ولی خیلی دلم میخواست بازیش کنم چند سال پیش هم یکی از دوستان اینجا لطف کردن بازیو بم دادن و بخاطرش یه 360 هم گرفتم ولی نشد اجراش کرد رو pc هم ک کلا یه شبیه ساز ندیدم واسه Xbox original!یه کالکشن بزنن هر سه شماره درش باشه خیلی استقبال میشه
منم مثل تو بودم ولی بعد از اون ویدئو دیگه دلم نمیخواست اسم کپکام رو بیارم :D بهم اعتماد کن، اصن اون چیزی که فکر میکنی نیست. از بدترین و ترسناک ترین کابوس هات هم بدتره :D
این فکر کنم 6 هزارمین باریه که کپکام داره از اینجور حرفا میزنه :D دیگه به قولی به مرحله‌ای رسیده که فقط میشه گفت Show, don't tell
چرا دیگه علی خیلی وقته شروع شده این کارشون. با REmake HD و RE Zero HD شروع کردن. قبل از اونم DMC HD Collection و DMC 4 SE. درسته که اینا ریمستر هستن ولی مدت ها بود ازشون خبری نبود. تازه REmake 2 هم هست:D به نظر من بعدی Onimusha هست و بعدش DC. میخوام بگم که حرف الکی نمیزنه و عمل هم کرده :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چرا دیگه علی خیلی وقته شروع شده این کارشون. با REmake HD و RE Zero HD شروع کردن. قبل از اونم DMC HD Collection و DMC 4 SE. درسته که اینا ریمستر هستن ولی مدت ها بود ازشون خبری نبود. تازه REmake 2 هم هست:D به نظر من بعدی Onimusha هست و بعدش DC. میخوام بگم که حرف الکی نمیزنه و عمل هم کرده :D
علی فعلا خیلی وقته که دارن از عنصر نوستالژی برای فروش ریمسترها استفاده می‌کنند :D بین این چیزایی که گفتی فقط یه REmake 2ـش رو میشه به نظرم یه بازی بزرگ حساب کرد که اونم باز هنوز هیچی ازش ندیدیم و اصلا مشخص نیست پروژه به کجا رسیده و چی قراره تحویلمون بدن :D

سه سال پیش Eshiro اومد تقریبا حرفایی مشابه زد که میخوام Onimusha رو برگردونم، DMC رو بیارم Breath of Fire رو زنده کنم و.... ولی خب هنوز حتی یه دونه هم از اون بازیایی که گفت برنگشتن. تقریبا ۲ سال قبل بود که باز ایتسونو اومد از رویاهاش گفت Dragon's Dogma 2، DMC5، یه فایتینگ جدید، Rival Schools.... ولی اونم باز به هیچ جا نرسید. ۱۰-۱۱ ماه پیش بود که Ono اومد از Onimusha حرف زد ولی خب باز هیچ. حالا هم که باز اومدن و این رو گفتن.

در کل کپکام حرف زیاد میزنه ولی خب هنوز به مرحله عمل نرسیده :D حداقل نه به صورتی که هوادارا انتظار دارن (نسخه جدید نه صرفا ریمستر).

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چیزی که برام عجیب بود اینه که کپکام چرا یهو کلا بیخیال یه سری از بهترین ip هاش شد دوران ps2 واقعا خیلی فوق العاده بود از سری اونیموشا معرکه گرفته تا اوکامی god hand و از همه مهم تر shadow of rome که محشر بود اگه این ip ها دست یوبی یا اکتی بود مسلما تا الان شیرشون رو کشیده بودند ولی اینا انگار نه انگار تازه اون ip هایی رو هم که ادامه دادند زدند نابود کردند (رزیدنت) کلا کپکام با خربازیاش خودشو نسل قبل تلف کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر