موتور بازی سازی عنوان Death Stranding اعلام شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.png
هیدئو کوجیما رییس استودیوی Kojima Productions در پنل خبری عنوان Death Stranding در همایش PlayStation Experience 2016 موتور بازی سازی جدیدش را برای ساخت Death Stranding اعلام کرد.در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

طبق اعلام رسمی هیدئو کوجیما در همایش PSX، موتور بازیسازی به کار رفته در عنوان « Death Stranding »، همان موتور به کار رفته شده در بازی « Horizon Zero Dawn » یعنی Decima است.

همچنین طیِ صحبت‌های هیدئو کوجیما در همایش، مشخص گردید که استودیویی در کنار شعبه‌ی اصلی استودیو کوجیما پروداکشنز فعالیت خواهد داشت.

هیدئو کوجیما اضافه کرد که، Mads Mikkelsen بازیگر معروف هالیوود که او را در دومین تریلر این عنوان دیده ایم، نقشی منفی در این عنوان خواهد داشت. هیدئو کوجیما نیز حضور یک کارکتر مونث در این بازی را تایید کرد.

لینک منبع

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
من حدس میزنم نقش شخصیت مونث رو امیلیا کلارک بازی می کنه.
قبل از این که تایید بشه مدز میکلسون می خواد با کوجیما همکاری کنه چند بار کوجیما ازش تو توییتر تعریف کرده بود که چه بازیگر خوبیه و ... .
و دیدیم که حالا مدز از بازی سر در اورد.
چند وقت پیش باز دیدم کوجیما تو توییتر از بازی امیلیا کلارک تعریف می کنه و این حدس رو واسه من به وجود اورد که احتمالا یکی از گزینه های نقش مونث رو میده به مادر اژدها

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
من حدس میزنم نقش شخصیت مونث رو امیلیا کلارک بازی می کنه.
قبل از این که تایید بشه مدز میکلسون می خواد با کوجیما همکاری کنه چند بار کوجیما ازش تو توییتر تعریف کرده بود که چه بازیگر خوبیه و ... .
و دیدیم که حالا مدز از بازی سر در اورد.
چند وقت پیش باز دیدم کوجیما تو توییتر از بازی امیلیا کلارک تعریف می کنه و این حدس رو واسه من به وجود اورد که احتمالا یکی از گزینه های نقش مونث رو میده به مادر اژدها
اينجور كه سونى داره واسه كوجيما خرج ميكنه اگه جنيفر لارنس هم بيارن من تعجب نميكنم!

• Like
Reactions: masoud101

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اينجور كه سونى داره واسه كوجيما خرج ميكنه اگه جنيفر لارنس هم بيارن من تعجب نميكنم!
سونی هم یک بدوجه ای در اختیارش گزاشته وگرنه انقدر هر دنبیل نیست مشخصا Quantic_Dream هم سر Beyond بازیگر مشهور کم نداشت .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
کلا سونی برای استدیوهای خودش و یا استدیوهایی که براش IP میسازن و خفن هستن کم نمیزاره، حتی سر Journey خود جنوا چن میگفت ما به مایل استون سونی نرسیدیم و هر ناشر دیگه بود قرارداد رو کنسل میکرد پدرمون رو میاورد اما سونی بهمون حال داد و بودجه یک سال دیگه رو هم اضافه کرد تا بازی ساخته بشه. یعنی کلا سونی به استدیوها خوب حال میده. آوردن دو تا بازیگر هم چیز خاصی نیست. علی رضا هم گفت، بیاند هم کم بازیگر نداشت! ضمن اینکه ما داریم در مورد کوجیما صحبت میکنیم!:D این مرد انقدر خفن و بزرگ هست که اندرو هوس میاد شخصا تو یه ویدئو اعلام همکاری با کوجیما رو تبریک میگه! وقتی داره برای سونی IP میسازه باید همه مدل امکانات رو بهش بدن که البته هم دادن! از تخمه ژاپنی تا انجین. دربست دراختیارن!:D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
همچنین طیِ صحبت‌های هیدئو کوجیما در همایش، مشخص گردید که استودیویی در کنار شعبه‌ی اصلی استودیو کوجیما پروداکشنز فعالیت خواهد داشت.
این یعنی چی؟
یه استدیوی دیگه بهشون کمک میکنه تو ساخت بازی؟:-/
اگر اینطوره که میگفت سانتا مونیکا تموم میشد میرفت دیگه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر