Ultimate Marvel vs Capcom 3

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط mondas, ‏Dec 4, 2016.

1. کاربر سایت

Ultimate Marvel vs Capcom 3

بعد از معرفی بازی Marvel vs Capcom infinite در مراسم psx 2016 برای PC , ps4 , xone قرار شد عنوان قبلی این مجموعه یعنی Ultimate Marvel vs Capcom 3 که در سال 2011 برای 360 , ps3 عرضه شده در دسامبر 2016 برای ps4 و در مارس 2017 برای pc و xone عرضه بشود ....

این اولین بازی از این سری است که برای کامپیوتر داره میاد و شاید pc بازها آشنایی کمتری با این عنوان داشته باشند ...سبک بازی مبارزه ای است و همونطور که از اسم بازی مشخصه شخصیت های دنیای مارول در مقابل شخصیت های دنیای کپکام قرار می گیرند البته آدم خوب ها با همند و آدم بد ها با هم ... 50 شخصیت برای انتخاب وجود داره که از طرف کپکام میشه به ریو و چونلی و آکوما از استریت فایتر ..زیرو از مگامن ...جو از ویوتیفول جو ...کریس و جیل و نمسیس و وسکر از رزیدنت اویل و....دانته , ویرجیل , فرانک وست , آماتراسو , استرایدر ,بایونیک کوماندو ,هی سن کو ........و از طرف مارول کاپتان آمریکا , دکتر استرنج ,اسپایدر من , دد پول و راکت راکون و درمامو و ...خیلی های دیگه اشاره کرد...

مبارزات بازی هم بصورت تگ تیم و سه نفری انجام میشه و سرعت مبارزات چند برابر استریت فایتر هست و از لحاظ بصری بازی بسیار بسیار زیبا است ....همونطور که گفتم بازی برای کامپیوتر ماه مارس منتشر میشه و تا اون موقع برای درهم شکستن گالاکتوس باید منتظر موند....

لینک تریلر : Trailer de Ultimate Marvel vs. Capcom 3 para PC: Tráiler de Anuncio: PSX 2016 - 3DJuegos

آخرین ویرایش: ‏Dec 4, 2016
    PWLG, Hamidreza, MaTrix PouYa و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

من امتحان کردم
    بازی ظاهرا به سرورا کانکت میشه ولی هرکاری میکنم هیچ پلیری پیدا نمیکنه

3. کاربر سایت

نام:
    حمید
    این گیم تعداد بسیار زیادی کشته مرده توی آمریکا داره و اون موقعی که واسه کنسول‌ها اومد، حسابی شلوغ پلوغ کرد. هنوز هم تورنومنت‌های بزرگ با جایزه‌های چشمگیر برای این گیم برگزار می‌شه. گیم خیلی خوبیه، به خصوص برای اونایی که به شخصیت‌های کپکام و مارول علاقه دارن، و اونایی که کمبوهای طولانی دوست دارن.
    من عاشق گرافیک دو بعدی هستم و ای کاش این گیم هم دو بعدی بود. ولی بازم طراحی‌هاش چشم‌نوازه و کاراکترهای کپکام رو خوب آورده توی دنیایی که بیشتر شبیه کامیکه تا چیز دیگه.
    یه برتریش هم نسبت به شماره 2 اینه که تعداد کاراکترهای قوی به «چند کاراکتر انگشت‌شمار» محدود نمی‌شه.

البته من خودم بین فایتینگ‌ها زیاد طرفدار این گیم نیست، اما به هر حال گیم دوست داشتنی‌ایه.

hossein_70s, Safety & Peace, LeonSM و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

شما که حسن شهرتت تو فروم زبانزده چرا :-j

شهرت و عظمت این بازی نه تنها بین بازیا کلاسیک بلکه بین فایتینگا هم ثابت شدس
    فقط مدهای بازی ی ذره کمه و خسته کننده بشه شاید ولی مستر کردن هرکدوم از کرکترا وقت گیرو سرگرم کنندس

5. کاربر سایت

نام:
    حمید
    بعد از اون پستم خودم امتحان کردم، کار میکنه، اما از اونجایی که فقط میتونید پلیرهایی رو پیدا کنید که اون ها هم از همین روش revolt استفاده کنن (با پلیرهای اوریج نمیتونین بازی کنین) معمولا خالیه و هیچ کسی رو پیدا نمیکنه.
    من با دوستم امتحان کردیم، یکیمون لابی یا مچ میساخت اون یکی سرچ میکرد پیدا میکرد.

mondas و im@n این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    صفا
    این کرک آنلاین رو میشه جداگونه دانلود کرد؟ یا حتما کرک fitgirl لازمه؟

7. کاربر سایت

نه هر نسخه ای داری کرک Revolt رو بگیر بریز تو directory بازی
    بعد استیم رو باز کن و ب اکانتت لاگین شو بعد وارد بازی شو (وقتی استیم بازه)

8. کاربر سایت

نام:
    صفا
    ممنون. لینک دانلود کرک Revolt رو اگه دارین بی زحمت برام بفرستین. خودم یه کرک دانلود کردم که متاسفانه ویروس بود و خیلی اذیتم کرد :D

9. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

به علت قوانین جدید سایت براتون پ.خ شد.

LeonSM این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

سلام به همه.کسی میاد انلاین بازی کنیم؟اگه هکسی بود تو هر سطح گیم پلی و هر زمانی من آمادم.
    به دایرکتم پی بدین سوالی داشتین.
    ((__hossein__70s))

11. کاربر سایت

اره. من چند ساله هفتگی تورنمنت های مختلف و پلیرای معتبرشو تو یوتیوب میبینم.میای انلاین بزنیم؟

12. کاربر سایت

اگه حرفه ای هستی میای بازی کنیم؟

13. کاربر سایت

نام:
    صفا
    من حرفه ای نیستم. میتونم باهات بازی کنم؟

NaViiDii این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

دوستانی که میخوان نسخه کرکی بزنیم یوزرنیم تلگرامشونو برا من پ.خ کنن با هم هماهنگ میکنیم

15. کاربر سایت

نام:
    صفا
    یوزرمو پ.خ. کردم

16. کاربر سایت

من فعلا تا کنکور تلگراممو حذف کردم، میشه از طریق اینستا هماهنگ کنیم؟
    ((__Hossein__70s))

این صفحه را به اشتراک بگذارید