Ultimate Marvel vs Capcom 3

Ultimate Marvel vs Capcom 3

بعد از معرفی بازی Marvel vs Capcom infinite در مراسم psx 2016 برای PC , ps4 , xone قرار شد عنوان قبلی این مجموعه یعنی Ultimate Marvel vs Capcom 3 که در سال 2011 برای 360 , ps3 عرضه شده در دسامبر 2016 برای ps4 و در مارس 2017 برای pc و xone عرضه بشود ....

این اولین بازی از این سری است که برای کامپیوتر داره میاد و شاید pc بازها آشنایی کمتری با این عنوان داشته باشند ...سبک بازی مبارزه ای است و همونطور که از اسم بازی مشخصه شخصیت های دنیای مارول در مقابل شخصیت های دنیای کپکام قرار می گیرند البته آدم خوب ها با همند و آدم بد ها با هم ... 50 شخصیت برای انتخاب وجود داره که از طرف کپکام میشه به ریو و چونلی و آکوما از استریت فایتر ..زیرو از مگامن ...جو از ویوتیفول جو ...کریس و جیل و نمسیس و وسکر از رزیدنت اویل و....دانته , ویرجیل , فرانک وست , آماتراسو , استرایدر ,بایونیک کوماندو ,هی سن کو ........و از طرف مارول کاپتان آمریکا , دکتر استرنج ,اسپایدر من , دد پول و راکت راکون و درمامو و ...خیلی های دیگه اشاره کرد...

مبارزات بازی هم بصورت تگ تیم و سه نفری انجام میشه و سرعت مبارزات چند برابر استریت فایتر هست و از لحاظ بصری بازی بسیار بسیار زیبا است ....همونطور که گفتم بازی برای کامپیوتر ماه مارس منتشر میشه و تا اون موقع برای درهم شکستن گالاکتوس باید منتظر موند....

لینک تریلر : Trailer de Ultimate Marvel vs. Capcom 3 para PC: Tráiler de Anuncio: PSX 2016 - 3DJuegos

آخرین ویرایش:

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
فیت گرل بازیو با حجم 1.74 گیگ منتشر کرده.
تو توضیحات تورنتشو میخوندم، نوشته بود با روش revolt مولتی بازی هم قابل بازی کردنه.
کسی امتحان کرده اینو؟

من امتحان کردم
بازی ظاهرا به سرورا کانکت میشه ولی هرکاری میکنم هیچ پلیری پیدا نمیکنه

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
این گیم تعداد بسیار زیادی کشته مرده توی آمریکا داره و اون موقعی که واسه کنسول‌ها اومد، حسابی شلوغ پلوغ کرد. هنوز هم تورنومنت‌های بزرگ با جایزه‌های چشمگیر برای این گیم برگزار می‌شه. گیم خیلی خوبیه، به خصوص برای اونایی که به شخصیت‌های کپکام و مارول علاقه دارن، و اونایی که کمبوهای طولانی دوست دارن.
من عاشق گرافیک دو بعدی هستم و ای کاش این گیم هم دو بعدی بود. ولی بازم طراحی‌هاش چشم‌نوازه و کاراکترهای کپکام رو خوب آورده توی دنیایی که بیشتر شبیه کامیکه تا چیز دیگه.
یه برتریش هم نسبت به شماره 2 اینه که تعداد کاراکترهای قوی به «چند کاراکتر انگشت‌شمار» محدود نمی‌شه.

البته من خودم بین فایتینگ‌ها زیاد طرفدار این گیم نیست، اما به هر حال گیم دوست داشتنی‌ایه.

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
این تاپیک چرا مهمه ؟ :| :| یعنی انقدر بازیش قشنگه ؟!!! :-& :-& . آدم یاد سگا میوفته :-& به جای این / بگیرید تاپیک Sniper Elite 4 یا بتل 1 را مهم کنید 8-|

شما که حسن شهرتت تو فروم زبانزده چرا :-j

این گیم تعداد بسیار زیادی کشته مرده توی آمریکا داره و اون موقعی که واسه کنسول‌ها اومد، حسابی شلوغ پلوغ کرد. هنوز هم تورنومنت‌های بزرگ با جایزه‌های چشمگیر برای این گیم برگزار می‌شه. گیم خیلی خوبیه، به خصوص برای اونایی که به شخصیت‌های کپکام و مارول علاقه دارن، و اونایی که کمبوهای طولانی دوست دارن.
من عاشق گرافیک دو بعدی هستم و ای کاش این گیم هم دو بعدی بود. ولی بازم طراحی‌هاش چشم‌نوازه و کاراکترهای کپکام رو خوب آورده توی دنیایی که بیشتر شبیه کامیکه تا چیز دیگه.
یه برتریش هم نسبت به شماره 2 اینه که تعداد کاراکترهای قوی به «چند کاراکتر انگشت‌شمار» محدود نمی‌شه.

البته من خودم بین فایتینگ‌ها زیاد طرفدار این گیم نیست، اما به هر حال گیم دوست داشتنی‌ایه.

شهرت و عظمت این بازی نه تنها بین بازیا کلاسیک بلکه بین فایتینگا هم ثابت شدس
فقط مدهای بازی ی ذره کمه و خسته کننده بشه شاید ولی مستر کردن هرکدوم از کرکترا وقت گیرو سرگرم کنندس

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
من امتحان کردم
بازی ظاهرا به سرورا کانکت میشه ولی هرکاری میکنم هیچ پلیری پیدا نمیکنه
بعد از اون پستم خودم امتحان کردم، کار میکنه، اما از اونجایی که فقط میتونید پلیرهایی رو پیدا کنید که اون ها هم از همین روش revolt استفاده کنن (با پلیرهای اوریج نمیتونین بازی کنین) معمولا خالیه و هیچ کسی رو پیدا نمیکنه.
من با دوستم امتحان کردیم، یکیمون لابی یا مچ میساخت اون یکی سرچ میکرد پیدا میکرد.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بعد از اون پستم خودم امتحان کردم، کار میکنه، اما از اونجایی که فقط میتونید پلیرهایی رو پیدا کنید که اون ها هم از همین روش revolt استفاده کنن (با پلیرهای اوریج نمیتونین بازی کنین) معمولا خالیه و هیچ کسی رو پیدا نمیکنه.
من با دوستم امتحان کردیم، یکیمون لابی یا مچ میساخت اون یکی سرچ میکرد پیدا میکرد.
این کرک آنلاین رو میشه جداگونه دانلود کرد؟ یا حتما کرک fitgirl لازمه؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
نه هر نسخه ای داری کرک Revolt رو بگیر بریز تو directory بازی
بعد استیم رو باز کن و ب اکانتت لاگین شو بعد وارد بازی شو (وقتی استیم بازه)
ممنون. لینک دانلود کرک Revolt رو اگه دارین بی زحمت برام بفرستین. خودم یه کرک دانلود کردم که متاسفانه ویروس بود و خیلی اذیتم کرد :D

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ممنون. لینک دانلود کرک Revolt رو اگه دارین بی زحمت برام بفرستین. خودم یه کرک دانلود کردم که متاسفانه ویروس بود و خیلی اذیتم کرد :D
به علت قوانین جدید سایت براتون پ.خ شد.

• Like
Reactions: LeonSM

hossein_70s

کاربر سایت
May 27, 2017
5
سلام به همه.کسی میاد انلاین بازی کنیم؟اگه هکسی بود تو هر سطح گیم پلی و هر زمانی من آمادم.
به دایرکتم پی بدین سوالی داشتین.
((__hossein__70s))

hossein_70s

کاربر سایت
May 27, 2017
5

اره. من چند ساله هفتگی تورنمنت های مختلف و پلیرای معتبرشو تو یوتیوب میبینم.میای انلاین بزنیم؟

hossein_70s

کاربر سایت
May 27, 2017
5
سالهاست که بعد از فروش ps م حسرت این بازی رو میخورم.خبر انتشارش رو pc بدجور خوشحال کنندس.مخصوصا اینکه احتمال اینکه بازی دنوو داشته باشه خیلی کمه چون کپکام به اندازه کافی از فروش بازی سود برده و سرمایه گزاری واس قفل هدر دادنه پوله
اگه حرفه ای هستی میای بازی کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر