عنوان The Last of Us Part II معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files-news-newslou2%5Bbe2951d66123be7d72d3d40630c0af56%5D.jpg

بالاخره بعد از سال ها انتظار، شماره جدید عنوان فوق العاده زیبا و پرطرفدار The Last of Us (آخرین ما)، با پسوند Part II (قسمت دوم) در طی مراسم PSX معرفی شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

این معرفی با تریلری 4 دقیقه ای همراه بود که الی را در حال گیتار زدن نشان می دهد. جوئل از راه می رسد و جسد چندین نفر را که به نظر می رسد اعضای فایرفلای ها باشند و به دست الی کشته شده اند را در خانه می بیند. الی آن ها کشته و حالا آماده می شود که باقی آن ها را نیز بکشد! در تریلر شاهد الی بالغ هستیم که حالا 19 سال سن دارد. به گفته سازندگان، در این شماره از بازی ما کنترل الی را در دست خواهیم داشت.

بازی در مراحل بسیار اولیه ساخت به سر می برد و طبیعتا نباید به این زودی منتظر انتشارش باشیم.

تریلر این عنوان زیبا را می توانید در بخش تریلرهای مراسم PlayStation Experience 2016 تماشا کنید.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اره واقعا دوستمون اهواز هنوز از دوران جنگ بیرن نیومده یکم بازی براش بفرست بازی بهتر بدونه چیه که تا الان انجام نداده .:-$
نظر شخصی میدونی چیه ؟ به نظر من هم بهترین بازی تمام عمرم حالا شما نظرت فرق میکنه دلیل نمیشه بقیه بازی کم انجام داده باشن .
اقا من نگفتم این بازی نمیتونه بهترین بازی عمره کسی نباشه به نظرشونم بی احترامی نکردم فقط گفتم با توجه به نظرتون می شه فهمید که بازی کم انجام دادین و از زمان ps3 وارد دنیای بازی شدین این حرفمم فکت نیست چون توی دنیای گیم بازی ها و فرانچیز های وجود داره که اگه کسی توی نسل خودش و اون موقعی که بازی اومده انجامشون داده باشه غیر ممکنه که بهترین بازی عمرش بشه tlouمثل متال گیر، اویل ، فینال فانتزی،سایلت هیل،کستل وانیا،اونیموشا،پرنس،حتی گاداف وار

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اقا من نگفتم این بازی نمیتونه بهترین بازی عمره کسی نباشه به نظرشونم بی احترامی نکردم فقط گفتم با توجه به نظرتون می شه فهمید که بازی کم انجام دادین و از زمان ps3 وارد دنیای بازی شدین این حرفمم فکت نیست چون توی دنیای گیم بازی ها و فرانچیز های وجود داره که اگه کسی توی نسل خودش و اون موقعی که بازی اومده انجامشون داده باشه غیر ممکنه که بهترین بازی عمرش بشه tlouمثل متال گیر، اویل ، فینال فانتزی،سایلت هیل،کستل وانیا،اونیموشا،پرنس،حتی گاداف وار
بهتره اول بهترین بازی عمر یک نفر اول ترجمه کنیم که میشه بهترین بازی که تا الان انجام داده و به نظرش کامل تر از بقیه بوده یعنی بازی های که نام بردی انجام داده یا بعضی هاش یا همشون بعدش هم TLOU انجام داده حالا به نظر یکی مثل من TLOU از همه نظر بازی کامل تری بوده از بازی های دیگه ای که انجام دادم من MGS میپرستم اما TLOU یک چیز دیگه بود .
من از بازی های که نام بردی فقط از castlevania خوشم نمیاد FF هم اصلا سبکش با سبک بازی های که من انجام میدم فرق داره من JRPG باز نیستم .

هیچ غیر ممکنی وجود نداره خیلی منطقی بعد از 26 سال بازی با انواع کنسول ها که اتاری اولیش بوده و PC و ... به نظرم TLOU بهترین و کامل ترین بازی بوده که انجام دادم چه از نظر داستانی چه گیم پلی چه گرافیک هنری چه شخصیت پردازی همچی در حد کمال خودش قرار داشت .

آخرین ویرایش:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
پس چقدر بازی کم انجام دادین

شما یکم روی تحلیلت کار کن
من الان 36 سالمه و از ATARi 2600 تا همین PS4 رو تا حالا دیدم فقط 12 ساله عضو بازیسنترم.
قبلش هم عضو بازی دات بودم که البته شما یادت نیست.
خیلی جالبه که فکر کردید از زمان PS3 وارد شدم.
نمی دونم چند تا بازی رو تموم کردم ولی تمام اسم های بزرگ این صنعت رو تموم کردم.

شما یه بار دیگه این بازی رو درست و حسابی تمام کنید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
دوست عزیز الان من بهترین بازی زندگیم bloodborne.. نتیجه بگیریم از ps4 وارد شدم؟:D من فکر میکنم بهترین بازی برای گیمر ها هر چند سال اپدیت میشه:D مثلا خودم نسل قبل بهترین بازیم castlevania: lords of shadow بود.. همینطوری تا میکرو میتونم برات برم عقب:D کلا مسئله ای که مطرح کردی منطقی نیست دوستم:D

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
بهتره اول بهترین بازی عمر یک نفر اول ترجمه کنیم که میشه بهترین بازی که تا الان انجام داده و به نظرش کامل تر از بقیه بوده یعنی بازی های که نام بردی انجام داده یا بعضی هاش یا همشون بعدش هم TLOU انجام داده حالا به نظر یکی مثل من TLOU از همه نظر بازی کامل تری بوده از بازی های دیگه ای که انجام دادم من MGS میپرستم اما TLOU یک چیز دیگه بود .
من از بازی های که نام بردی فقط از castlevania خوشم نمیاد FF هم اصلا سبکش با سبک بازی های که من انجام میدم فرق داره من JRPG باز نیستم .

هیچ غیر ممکنی وجود نداره خیلی منطقی بعد از 26 سال بازی با انواع کنسول ها که اتاری اولیش بوده و PC و ... به نظرم TLOU بهترین و کامل ترین بازی بوده که انجام دادم چه از نظر داستانی چه گیم پلی چه گرافیک هنری چه شخصیت پردازی همچی در حد کمال خودش قرار داشت .

چیزی به اسم بازی "کامل" نداریم، و لزوما بازی نباید کامل باشه تا بهترین تجربه رو رقم بزنه (دلست یکی از بهترین تجربه های خود منم هست)، نمیدونم چه اصرایِ به استفاده از صفت کامل ...درحالی که درست نیست واقعا. همین دلست آو آس، هوش مصنوعی چندان رضایت بخش نبود و اصلا اون چیزی که نادی داگ تو تریلرا نشون داد نبود، هوش مصنوعی همراه (الی) هم خوب نبود، خلاصه مشکل هوش مصنوعی بارز هست. مشکل بعدی لحظات Cool down تو پیسینگ بود، هی نردبون باید جا به جا میکردی یا الی رو هل میدادی،واکینگ هم زیاد داشت، اینارو میشد بهتر کار کرد و امیدوارم تو نسخه 2 شاهد بهبودهایی تو این دو زمینه باشیم و همینطور اضافه کردن لایه های بیشتر به مخفی کاری و عناصر Survival بازی.

• Like
Reactions: Hamid Payne

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چیزی به اسم بازی "کامل" نداریم، و لزوما بازی نباید کامل باشه تا بهترین تجربه رو رقم بزنه (دلست یکی از بهترین تجربه های خود منم هست)، نمیدونم چه اصرایِ به استفاده از صفت کامل ...درحالی که درست نیست واقعا. همین دلست آو آس، هوش مصنوعی چندان رضایت بخش نبود و اصلا اون چیزی که نادی داگ تو تریلرا نشون داد نبود، هوش مصنوعی همراه (الی) هم خوب نبود، خلاصه مشکل هوش مصنوعی بارز هست. مشکل بعدی لحظات Cool down تو پیسینگ بود، هی نردبون باید جا به جا میکردی یا الی رو هل میدادی،واکینگ هم زیاد داشت، اینارو میشد بهتر کار کرد و امیدوارم تو نسخه 2 شاهد بهبودهایی تو این دو زمینه باشیم و همینطور اضافه کردن لایه های بیشتر به مخفی کاری و عناصر Survival بازی.
نظر شخصی خودتون لطفا Fact ندونین لطفا.
وقتی به نظر یک نفر بازی از تمام المان های که میپسنده در حد بالاتر از تمام بازی های باشه که انجام داده میشه بازی کامل و میشه بهترین تجربه یک شخص منظور این نیست که نشه بهتر بشه منظور اینکه بهتر نداریم هر بازی نقطه ضعف خودش داره اما TLOU از همه نظر از بازی های دیگه کامل تر بوده به نظر من .
شما رو کسی مجبور نکرده استفاده کنی یا اصلا از بازی خوشت بیاد یا اصلا بهترین بازی عمرت باشه یا به نظرت بازی کاملی باشه که این نظر شخصی شما هر وقت نظر شخصی متوجه شدی با هم بعدم بیشتر صحبت میکنیم .
بله این هم حرف خنده دار دیگه گفتم شما برو Grounded mode بازی کن بعد راجب هوش مصنوعی صحبت میکنیم .
کلا نظر شخصی شما برای خود شما محترم اما من ایراد های الکی شما از بازی متوجه نمشم هم بازی 100% کردم هم خودش هم DLC هم اینکه بازی روی Grounded mode تا الان بالای 4 دفعه تمام کردم این صحبت بخش آخر شما به نظر من از ایرادات الکی هستش که در مقایسه با بازی های دیگه من بازم میتونم بگم 100% بهتر از بقیه عمل کرده .

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
نظر شخصی خودتون لطفا Fact ندونین لطفا.
وقتی به نظر یک نفر بازی از تمام المان های که میپسنده در حد بالاتر از تمام بازی های باشه که انجام داده میشه بازی کامل و میشه بهترین تجربه یک شخص منظور این نیست که نشه بهتر بشه منظور اینکه بهتر نداریم هر بازی نقطه ضعف خودش داره اما TLOU از همه نظر از بازی های دیگه کامل تر بوده به نظر من .
شما رو کسی مجبور نکرده استفاده کنی یا اصلا از بازی خوشت بیاد یا اصلا بهترین بازی عمرت باشه یا به نظرت بازی کاملی باشه که این نظر شخصی شما هر وقت نظر شخصی متوجه شدی با هم بعدم بیشتر صحبت میکنیم .
بله این هم حرف خنده دار دیگه گفتم شما برو Grounded mode بازی کن بعد راجب هوش مصنوعی صحبت میکنیم .
کلا نظر شخصی شما برای خود شما محترم اما من ایراد های الکی شما از بازی متوجه نمشم هم بازی 100% کردم هم خودش هم DLC هم اینکه بازی روی Grounded mode تا الان بالای 4 دفعه تمام کردم این صحبت بخش آخر شما به نظر من از ایرادات الکی هستش که در مقایسه با بازی های دیگه من بازم میتونم بگم 100% بهتر از بقیه عمل کرده .

*Chuckles*

نیازی به جبهه گیری نیس دوست عزیز، خوشحالم که لذت بردین، امیدوارم از دومی هم لذت ببرین.

موفق باشید.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
*Chuckles*

نیازی به جبهه گیری نیس دوست عزیز، خوشحالم که لذت بردین، امیدوارم از دومی هم لذت ببرین.

موفق باشید.

:-?

مگه جنگه جبهه بگیرم شما پست من نقل قول کردی بعد یک صحبتی میکنی بعد که جواب شما داده میشه میگی نیازی به جبهه گیری نیست .:|

شما هم موفق باشی .

• Like
Reactions: MrElectricWizard

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
نمیدونم چرا بچه ها فکر می کنن من میگم tlouبازی خوبی نیست.بابا به نظر منم tlouو متال گیر 4 بهتری و با عرضش ترین بازی های نسل قبل بودن.اینجا فقط گفتم زمانی tlouمیتونه بهتری بازی عمر کسی باشه که یا از نسل قبل گیم رو شروع کرده،یا به قول دوستان اگرم از زمان اتاری داره بازی میکنه همش بازی های عادی مثل فوتبال ،یاماشین ...اینا بازی کرده حالا چون بازی های بزرگ اون نسل هارو دوست نداشه یا هر دلیل دیگه و اینا رو گفتم تا اون دوستمون بدونه بازی های خوب و زیادی رو از دست داده و کلا دلیلی هم که توی این نسل داره بازی ریمیسک زیاد میاد همینه که گیمرا بازی های تاپی رو که نتونستن بازی کنن یا اون موقعه گیمر نبودن الان تجربه کنن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
نمیدونم چرا بچه ها فکر می کنن من میگم tlouبازی خوبی نیست.بابا به نظر منم tlouو متال گیر 4 بهتری و با عرضش ترین بازی های نسل قبل بودن.اینجا فقط گفتم زمانی tlouمیتونه بهتری بازی عمر کسی باشه که یا از نسل قبل گیم رو شروع کرده،یا به قول دوستان اگرم از زمان اتاری داره بازی میکنه همش بازی های عادی مثل فوتبال ،یاماشین ...اینا بازی کرده حالا چون بازی های بزرگ اون نسل هارو دوست نداشه یا هر دلیل دیگه و اینا رو گفتم تا اون دوستمون بدونه بازی های خوب و زیادی رو از دست داده و کلا دلیلی هم که توی این نسل داره بازی ریمیسک زیاد میاد همینه که گیمرا بازی های تاپی رو که نتونستن بازی کنن یا اون موقعه گیمر نبودن الان تجربه کنن

از کجا میدونی از دست داده ؟ میدونی همینکه سعی داری حرفتو به زور به خوردش بدی باعث میشه بقیه برخورد خوبی نکنن :D
الان دیگه اکثرا تمام بازی هارو تجربه میکنن یکی ممکنه بهترین بازیش MGS باشه یکی GTA یکی TLOU یکی هم سوپر ماریو
هیچ فکتی برای این موضوع وجود نداره که بگیم همه حتما باید بهترین بازیشون فلان بازی باشه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
شما وقتی میتونی از مؤلفه ی X ایراد بگیری که ی Y به عنوان ریفرنس داشته باشی که بتونی بگی بدلیل وجود فلان ویژگی ها تو Y میشه نتیجه گرفت X مشکل یا ضعف داره! درباره ی هوش مصنوعی صحبت میکنم! TLOU در زمان خودش از لحاظ هوش مصنوعی هیچ ضعفی نداشت و چه بسا خیلی هم کامل و ایده آل بود ( هرآنچه تو تریلرهای بازی هم نمایش داده شده به شخصه تو بازی تجربه کردم ). حالا اینکه شما تو ذهن خودتون یه سری انتظارات دارید از Ai و تو بازی نمیبینید اون دیگه ربطی به مشکل دار بودن هوش مصنوعی نداره. بخوای میتونم واست از بازیهای دیگه که توشون همراه داشتیم مثال بزنم: Bioshock infinite , RE6 . برو بازی کن بعد با TLOU مقایسه کن به نتایج جالبی میرسی.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر

باز تکرار حرف قبلی
مثلا فکر میکنی از کومودور 64 لست نینجا رو از دست دادم یا زک یا آلتیما .
از آمیگا فلش بک رو از دست دادم یا another world یا cannon fodder یا بنفیت استیل اسکی یا مانکی آیلند و... (خدایی با آمیگا خیلی حال کردم)
از nes چی ماریو 3 رو بازی نکردم یا متال گیر یا کسلونیا...
.
.
.

دیکه همش رو نمی گم یعنی حال تایپ کردن ندارم

ولی برای شما که کارت درسته فکر می کنی داستان سایلنت هیل 2 یادم میره یا هیجانهای اویل 3 یا موسیقی اول مورتال کمبت 2
ممکنه tlou برات بازی جالبی نباشه یا بهترینت یه چیز دیگه باشه ولی نظر من با شما متفاوته و لازم هم نیست یکی باشه.
از نظر من متال گیر 4 هم بازی فوق العاده ای بود ولی من داستان متال 3 رو بیشتر دوست داشتم. 4 برای این جذاب تر بود که یه جوری داستان رو جمع کرد.
حالا چون شما متال گیر 4 خوب میدونی من بگم حتما 3 رو بازی نکرده
گفتم که روی تحلیلت کار کن

• Like
Reactions: vivanred

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
شما وقتی میتونی از مؤلفه ی X ایراد بگیری که ی Y به عنوان ریفرنس داشته باشی که بتونی بگی بدلیل وجود فلان ویژگی ها تو Y میشه نتیجه گرفت X مشکل یا ضعف داره! درباره ی هوش مصنوعی صحبت میکنم! TLOU در زمان خودش از لحاظ هوش مصنوعی هیچ ضعفی نداشت و چه بسا خیلی هم کامل و ایده آل بود ( هرآنچه تو تریلرهای بازی هم نمایش داده شده به شخصه تو بازی تجربه کردم ). حالا اینکه شما تو ذهن خودتون یه سری انتظارات دارید از Ai و تو بازی نمیبینید اون دیگه ربطی به مشکل دار بودن هوش مصنوعی نداره. بخوای میتونم واست از بازیهای دیگه که توشون همراه داشتیم مثال بزنم: Bioshock infinite , RE6 . برو بازی کن بعد با TLOU مقایسه کن به نتایج جالبی میرسی.

خدمت شما ، امیدوارم بعد از مشاهده ی این ویدیو پاسخ منطقی تر و غیر-فن-بویی از شما ببینم وگرنه این اخرین پاسخ من خواهد بود.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من يادمه يه بنده خدايي تو همين سايت كه داشته بازي رو براي بار دوم تموم مي كرده مي گفت تو يكي از مراحل tlou كه الي داخل يك راهرو داره راه مي ره و مي خوره به گلدون ، زودتر از رسيدن الي اسلحه كشيده بود و به گلدون تير زده بوده ! و گلايه داشت كه چرا باز صداي گلدون اومده و اين چه بازي مسخره اي و ايراد داره و ... ! الان دوستان راجع به هوش مصنوعي حرف زدن ياد و خاطراتش زنده شد !

p.s : ري اكشن ها و عكس العمل هايي كه من و خيلي هاي ديگه از enemy ها تو tlou ديديم ، قطعا تو تعداد معدود بازي پيدا مي شن و مثال در اين زمينه با مدرك و سند رسمي كم وجود نداره و يه چيز ثابت شدست. به عقب بر نگرديم لطفا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر