PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
ازونجایی که لهجه تگزاسی Joel فوق العاده بود و تو هیچ فیلم و سریالی هم از لهجه یه شخصیت انقدر خوشم نیمده بود ...
کل کاتسینای بازی رو فیلمشون رو گرفتم و هرجا جول صحبت میکنه من تکرار میکنم تا بتونم مثش حرف بزنم :D

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
ازونجایی که لحجه تگزاسی Joel فوق العاده بود و تو هیچ فیلم و سریالی هم از لحجه یه شخصیت انقدر خوشم نیمده بود ...
کل کاتسینای بازی رو فیلمشون رو گرفتم و هرجا جول صحبت میکنه من تکرار میکنم تا بتونم مثش حرف بزنم :D
البته من فیلم نگرفتم اما یازده بار تموم کردم و حفظ شدم :))
جوئل که اهل تگزاس ه اما لهجه ش چه فرق خاصی داره؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
البته من فیلم نگرفتم اما یازده بار تموم کردم و حفظ شدم :))
جوئل که اهل تگزاس ه اما لهجه ش چه فرق خاصی داره؟

خب درسته لهجه تگزاسی زیاد هست تو فیلم و بازیا ... اما هیچ دو نفری که مث هم حرف نمیزنن ... لامصب Troy baker خیلی سک*ی حرف میزد :DB-) اگه بتونم کلا این حالتش رو جذب کنم و برا همیشه لهجه اینگلیسیم این بشه خیلی عالیه :D

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
خب درسته لهجه تگزاسی زیاد هست تو فیلم و بازیا ... اما هیچ دو نفری که مث هم حرف نمیزنن ... لامصب Troy baker خیلی سک*ی حرف میزد :DB-) اگه بتونم کلا این حالتش رو جذب کنم و برا همیشه لهجه اینگلیسیم این بشه خیلی عالیه :D
راستش نمیتونم فرق لهجه ی بوکر دویت و جوئلو بفهمم جوئل یکم فرق داشت اما... منظورت همون تفاوت ریز تو محکم تر ادا کردن کلماته؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,408
عالیه این بازی. آیا نسخه آنلاین هم خواهد داشت؟

بله قطعا

راستش نمیتونم فرق لهجه ی بوکر دویت و جوئلو بفهمم جوئل یکم فرق داشت اما... منظورت همون تفاوت ریز تو محکم تر ادا کردن کلماته؟

خب بوکر که لهجه خاصی نداشت ، و تا اونجایی که یادمه تو بایوشاک هم اشاره ای نمیشد که اصالتش اهل کجاست ، اما تروی تو Tlou کاملا لهجه تگزاسی داشت و غلیظ هم بود ، حالا کاری به جزئیات ندارم کلا حال میکردم با حالت حرف زدنش...

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
تصویر کامل پست بالا
View attachment 87610

پ ن : شخصاً بدون هیچ قضاوتی فقط از آرت لذت میبرم ، اصلا دوست ندارم حدس بزنم
بنظرم اين مادره اليه و مال موقعي هست كه الى تو شكم مادرشه بازى هم معلومه فلش بكهايى به گذشته ميزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر