PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
خوب پرونده گاد او وار بسته شد و میری که بشینیم منتظر این بازی. خیلی دوست دارم بدونم اخر نسل کدوم رو به عنوان بهترین تجربم انتخاب میکنم.

دیوید باس بود دیگه.

البته قبول دارم بازی باس به اون معنای سنتی نداشت ولی خوب خودشون بارها گفتن که بازی رو میخواستن Grounded بسازن. حتی قارچی که در بازی باعث ایجاد این حالتا میشد در دنیای واقعی وجود داره و روی حشراتی مثل مورچه دقیقا همین تاثیرارو داره. اینا اومدن با زیست شناس مشاوره کردن و به این نتیجه رسیدن که اگر واقعا این قارچ جهش ژنتیکی کنه همچین موجوداتی تولید میشه. سر همینم خیلی دستشون باز نبوده که مثلا مثل سری RE مجودات خیلی خارج واقعیت رو توی بازی بزارن.

بنظرم اگر این تئوری سرایت قارچ به حیوانات درست باشه خوب میشه تنوع بهتر میشه. مثلا کلیکرای سگ خیلی ترسناکن
دقیقا. یکی از جذابیت های بازی واس من یکی رئال بودن بازی بود. خیلی حال کردم که بیان یه ایده فانتزی(!) رو بردارن طوری نمایشش بدن که واسه ما هم قابل تصور باشه. یکی از دلایل محبوبیت بازی‌های پسا اخر و زمانی همینه.
ولی به نظرم از کلیکر سگ ترسناک تر کلیکر خرسه. تو محیط جنگلی بازی راحت میشه نشوندش و جسش هم حس باس رو بیشتر منتقل میکنه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
میگم شما هم فکر میکنین قیافه الی بد شده یا فقط من این حس رو دارم :-?
the-last-of-us-part-ii-reveal-trailer-shows-matured-ellie-and-joel__1942_.jpg

البته خب اینجا بزرگ تر و پخته تر و خشن تر:D شده ولی اون چهره بانمک قسمت اولو بنظرم نداره
بد نشده :D شما انتظار داری شبیه lara croft باشه:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

البته خب اینجا بزرگ تر و پخته تر و خشن تر:D شده ولی اون چهره بانمک قسمت اولو بنظرم نداره

آره منم که اولین بار تریلر رو می دیدم برام زیادی تغییر کرده بود با توجه به اینکه فقط 5 سال می گذره. تو نسخه ی اول چهره ی بانمک تر و معصوم تری داشت. اگر به همین عکسی که فرستادی نگاه کنی چهرش یه حس تاریکی و خشن داره که فکر می کنم از اونجایی که نسخه ی دوم با بازی سنگین تر و تیره تری رو به رو هستیم اینجوری باشه.(مخصوصا اگر جوئل کشته شده باشه)

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اتفاقا به نظرم دقیقا همون چیزی شده که باید باشه از یک ذره گودی پای چشم ها گرفته تا خط اخم ابرو و فرم لاغر استخونی و...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
به تک تک جزئیات چهره دقت کنید
کاملا این تغییرات طبیعی و قابل دفاع هستن ، لب ، بینی ، چشم و گونه
کار نیل دراکمن نقص نداره :love:
برین عکس کودکی و جوانی خودتون رو ببینین

View attachment 87115

ممنون بابت این گیف زیبا :-bd
البته این قضیه دیگه هنر گرافیست های ناتی داگ هست ارتباط چندانی به نیل دراکمن نداره ...

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ممنون بابت این گیف زیبا :-bd
البته این قضیه دیگه هنر گرافیست های ناتی داگ هست ارتباط چندانی به نیل دراکمن نداره ...
تا تایید نیل نباشه برگ از درخت نمیوفته :happ:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر