PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
یکی از دلایلی بحث گرایش جنسی الی بولد شد !سر اون نظریه حاملگی الی بود که با همجنسگرا بودنش رد میشد این قضیه ! تو اون اخر زمان هم که خبری از لقاح مصنوعی نیست !
اول اینکه وقتی خود نیل دراکمن همجنس‌گرا بودن الی رو تایید کرده، بحث درموردش بی‌فایده‌است. بعدش هم اینکه بعضی از حاملگی‌ها بخاطر تجاوز رخ می‌ده و احتمال همجنس‌گرا بودن کسی به‌ این‌ خاطر رد نمی‌شه.
داغ شدن بحثش تو گروه های اجتماعی منظورم بود !وگرنه برای کمتر کسی اهمیت داره کی با کی میخوابه ! نمیدونم حرفم چه ربطی به تایید نیل داشت !
خب پس بخش اول بحث من به‌ اینجا ربطی پیدا نمی‌کرد ولی اون قضیه لقاح مصنوعی که اشاره کردید‌‌ (نمی‌دونم نظر خودتون بود یا نظر کاربران شبکه‌های اجتماعی) تنها شیوه‌ای نیست که یک فرد همجنس‌گرا بوسیله‌ی اون می‌تونه حامله بشه!

پ.ن: موافقم با شما که کسی اهمیتی نمی‌ده که کی با کی می‌خوابه. پس چه بهتر که این بحث همینجا تموم بشه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اول اینکه وقتی خود نیل دراکمن همجنس‌گرا بودن الی رو تایید کرده، بحث درموردش بی‌فایده‌است. بعدش هم اینکه بعضی از حاملگی‌ها بخاطر تجاوز رخ می‌ده و احتمال همجنس‌گرا بودن کسی به‌ این‌ خاطر رد نمی‌شه.
داغ شدن بحثش تو گروه های اجتماعی منظورم بود !وگرنه برای کمتر کسی اهمیت داره کی با کی میخوابه ! نمیدونم حرفم چه ربطی به تایید نیل داشت !

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
آف تاپیک :
حرکت خوبی که اتفاق افتاده حداقل در تاپیکهای انحصاری سونی ، این بوده که در حال بروزرسانی و یوزرپسند شدنه ، تاپیک GOW توسط احسان عزیز Kaine در حال آماده سازیه و توسط امیرحسین آپدیت میشه .
این تاپیک بروزرسانی خواهد شد ، توسط امیرحسین Akiba ، اگر احسان Kaine عزیز ، کار طراحیشو ترجیح داد بسپاره به من ، فکرای بزرگی براش دارم ، و با امیرحسین به اشتراک خواهم گذاشت .

در جریان باشید این تاپیک دیرتر آپدیت میشه نسبت به تاپیک DS ، و باید اطلاعات مرجع داشته باشه چون پیشینه داره ، برا همین ایده پردازیش زمان بره و نیازمند وقت بسیار . این تاپیک در اختیار امیرحسین خواهد بود و منتظر آپدیت باشید . تشکر

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

خب پس بخش اول بحث من به‌ اینجا ربطی پیدا نمی‌کرد ولی اون قضیه لقاح مصنوعی که اشاره کردید‌‌ (نمی‌دونم نظر خودتون بود یا نظر کاربران شبکه‌های اجتماعی) تنها شیوه‌ای نیست که یک فرد همجنس‌گرا بوسیله‌ی اون می‌تونه حامله بشه!

پ.ن: موافقم با شما که کسی اهمیتی نمی‌ده که کی با کی می‌خوابه. پس چه بهتر که این بحث همینجا تموم بشه.
اون بحث تجاوز رو ادامه ندادم چون به نظرم در جریان بحث های حاملگی الی و انتقام گرفتن به خاطر بچش مطمئنا نیستید ! برای همین ادامه ندادم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خوب...یه حرکاتی رفتیم! :D
پست اول هم کم کم کامل میشه،بخش کاراکترها بعدیشه،اضافه شدن پنل های PSX! و یک سری توضیحات جزئیه دیگه! :-"

طراحی پست اولم با احسان ـه! دمش هم بسیار گرم!:D
---
دست @.Amirone هم درد نکنه،ولی خوب...حیف شد که نشد!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خوب...یه حرکاتی رفتیم! :D
پست اول هم کم کم کامل میشه،بخش کاراکترها بعدیشه،اضافه شدن پنل های PSX! و یک سری توضیحات جزئیه دیگه! :-"

طراحی پست اولم با احسان ـه! دمش هم بسیار گرم!:D
---
دست @.Amirone هم درد نکنه،ولی خوب...حیف شد که نشد!
بسیار زیبا هست خسته نباشید بهت میگم و احسان

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بعد مدت ها اومدم تاپیکو ببینم، پست اول جدن سوپرایزم کرد. خیلی عالیه. به حدی که اومدم کامنت کنم تشکرمو :D ...

عکس پست بالا هم خیلی خوبه :x خیلی هوس کردم دوباره بازیه اصلیو برم ولی خب متاسفانه تا تابستون دستم به کنسولم نمیرسه :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر