PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
ای جان چه نگاه معصومانه ای داره ، تقریبا فاش شد نیل ... خواهر الی شاید باشه ، بخاطر اختلاف سن نمیشه یقین کرد ولی اگه مادرش زنده مونده و بچه ی ذیگه ای به دنیا آورده .. :((:D ، تقریبا خوشگلیش شبیه ال نسخه اوله خودمونه . هر چقدر ال جدیو جسوره توی این نسخه ، ایشون( آجیش) خاطرات نسخه اولو برام زنده کرد . \m/
خب پرونده ی این قسمتم بستم :D ، اشلی هم عکسو داد گرفتم مطلبو (نظر شخصی)

پ ن : چرا از جوئل خبری نمیشه ؟ وای به حالت نیل اگه بخوای کفرمونو در بیاری
این بیشتر بهش میخوره دوست دختر الی باشه! :D کلاً با توجه به تمایلات الی بعید نیست یه همچین کاراکتری توی بازی داشته باشیم. :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
این بیشتر بهش میخوره دوست دختر الی باشه! :D کلاً با توجه به تمایلات الی بعید نیست یه همچین کاراکتری توی بازی داشته باشیم. :D
اتفاقا این نظریه هم دادن ، چون قراره با گرایشاتش هم بیشتر آشنا بشیم ، تنها مسئله ای که آزاردهندس ، بعضی منتقدین از همین الان شمشیرو از رو بستن براش

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
به نظرم بعضي از دوستان لطف كنن اين نظراتشون رو بزارن توي اسپويلر بهتره.
بعضياش خيلي روي اعصابه انقدر چرته:| ناتي داگ بارها ثابت كرده كاراش خيلي فراترن از اين نظرات سطحي و بي سر و ته خاله بازي توي داستان و روايت.
بابا ما هم طرفدار tlou ايم ولي ديگه اين طرفداري
همینجوری پیش بره فکر کنم مجبور باشم بازی نکنم این بازیو اصن! :-&

• Like
Reactions: pxc33

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
انگ هومو فوبیک بم بزنین هم مهم نیست. ولی تمایلات همجنسگرا رو میتونم تو بازی تحمل کنم ولی اینکه بخوان شخصیت الی رو حول این محور ببرن حالم بهم میخوره. هم موضوع بشدت کسل کننده و خسته کننده ایه هم اینکه فک نکنم درصد زیادی بجز خود همجنسگرا ها با این موضوع حال کنن. اگه الی همجنسگراست هم یه ذکری کنن تو بازی و رد شن. امیدوارم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
انگ هومو فوبیک بم بزنین هم مهم نیست. ولی تمایلات همجنسگرا رو میتونم تو بازی تحمل کنم ولی اینکه بخوان شخصیت الی رو حول این محور ببرن حالم بهم میخوره. هم موضوع بشدت کسل کننده و خسته کننده ایه هم اینکه فک نکنم درصد زیادی بجز خود همجنسگرا ها با این موضوع حال کنن. اگه الی همجنسگراست هم یه ذکری کنن تو بازی و رد شن. امیدوارم
اگه این مورد درست باشه من یکی که کلی با بازی کیف میکنم :D همونطور که با LiS و روابطشون کلی کیف کردم :-"

• Like
Reactions: Milad_HW

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اگه این مورد درست باشه من یکی که کلی با بازی کیف میکنم :D همونطور که با LiS و روابطشون کلی کیف کردم :-"
فكر كنم من تنها كسيم كه وقتي داشتم left behind رو بازي ميكردم و اون صحنه رو ديدم فقط به ديد دوستي و ابراز علاقه نسبت به دوستش نگاه كردم يعني حتي اون لخطه اين فكر گي يا لز بودن الي تو ذهنم هم خطور نكرد تا اين كه اومدم تو اين تاپيك
يعني به طرز فكر و ذهن خودم افتخار ميكنم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
فكر كنم من تنها كسيم كه وقتي داشتم left behind رو بازي ميكردم و اون صحنه رو ديدم فقط به ديد دوستي و ابراز علاقه نسبت به دوستش نگاه كردم يعني حتي اون لخطه اين فكر گي يا لز بودن الي تو ذهنم هم خطور نكرد تا اين كه اومدم تو اين تاپيك
معمولش همینجوریه باو. اینا زیادی منحرفن. بچه ده ساله چه میدونه این چیزا چیه.
قشنگ احساس الی رو من درک کردم اونجا. خودم سوم راهنمایی بعد گل زدن رفیقم لباشو بوسیدم از هیجان :))
بعضی وقتا آدم از خوشحالی و هیجان نمیدونه چیکا میکنه :))

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
منم همینطور
نمیدونم بعضیا چرا خیلی حساسن
م خودم همینجا فهمیدم بقول بعضیاشخصیت منفی چرا سیاه پوسته!!!
اون قد چرت و پرت گفتن ک باورم نمیشد این بازی کلی جزئیات داره
اصلا الی گی یا لز باشه
ب ما چ
سیاه پوستا همیشه نقش منفی میگیرن
خب ک چی
م خودم کلی بازی کردم و میکنم
اما ب این مسائل هیچ اهمیتی نمیدم
بازی برا لذت و سرگرمیه ن برا بحث های بیهوده
اگ بازی خوب بود میگم خوبه, والا رک و راس میگم خوشم نیومد ازش
حالا هر بازی مهمی باشه!!

• Like
Reactions: AminMoradiX

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اصلا این مورد (عکس) جوریه که آدم میخواد گرایششو (ج ن س ی ت) بخاطرش عوض کنه :))
خودم سوم راهنمایی بعد گل زدن رفیقم لباشو بوسیدم از هیجان :))
بعضی وقتا آدم از خوشحالی و هیجان نمیدونه چیکا میکنه :))
اینو که تعریف کردی به شدت هیجانم رفت بالا :D واقعا بعضی اوقات یه کارایی آدم میکنه نباید انحرافی بهش نگاه کرد . انسان جایزالخطاست ‌. من همیشه به دوستام میگم باور نمیکنن .

• Like
Reactions: Democracy

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اصلا این مورد (عکس) جوریه که آدم میخواد گرایششو (ج ن س ی ت) بخاطرش عوض کنه :))

اینو که تعریف کردی به شدت هیجانم رفت بالا :D واقعا بعضی اوقات یه کارایی آدم میکنه نباید انحرافی بهش نگاه کرد . انسان جایزالخطاست ‌. من همیشه به دوستام میگم باور نمیکنن .
اصن بازی های ناتی داگ به شدت از احساس آدم نشات میگیره
هیچ بازی و فیلم دیگه ای باپایان لست تموم نمیشه
هر کی جای نیل دراکمن بود، جوئل قسم نمیخورد یا اصن صحنه آخر صحنه چرت و کلیشه ای میشد

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403

منم گرچه خیلی شوکه شدم اما همچین فکری نکردم تا اینکه خود دراکمن گفت:D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
این همچنسگرایی هم چه داستانی شده گرچه صد درصد تو این بازی فکر نکنم خیلی رو اینجور مسائل بپردازن چون ممکنه رو فروش تاثیر بزاره . واقعا من موندم چرا انقدر تو رسانه ها سعی میکنن اینجور مسائلو گسترش بدن مثل خیلی فیلمایه ابکی که بدونه هیچ ارزشی جایزه اسکار میگیرن نمونش هم همین مون لایت گرچه جایزه اسکار هم دیگه چندوقتیه سیاسیش کردن و ارزششو بشدت پایین اوردن . درکل امیدوارم تو لست 2 این مسائلو نبینیم و بجاش رو خصوصیاته انسانیه دیگه تمرکز کنن . اگرم خواستن رابطه دوستی برقرار کنن مثل لاست لگسی باشه ، بدونه هیچ گرایشی:D

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
مطمئن باشيد ناتي داگ كارش رو خيلي خيلي بيشتر از اين حرفا كه ما فك ميكنيم بلده قطعا هر چيزي توي بازي باشه به درست ترين شكله و اينجوري نيست كه بيان به بازي لطمه بزنن و روي يه موضوع خاص پافشاري بيجا كنن. ايده هاي نيل دراكمن و تيمش نابه ناب خيالتون راحت هيچ صدمه اي به بازي نميزنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر