PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
اشلی توی توییتش یه چیزی رو میخواد اسپویل کنه ؛ عکس بالا هم بی منظور نیست .

احتمال اینکه الی یک خواهر یا برادر دوقلو داشته که ازش بیخبر بوده بالا رفته :((

احتماله فقط تا حالا کسی همچین نظریه ای رو نداده بود که اشلی با توییت و عکس فکر منو مشغول کرد .

پ ن؛ امیدوارم هندی نشه قضیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D_grayman

Bloody4Butcher

کاربر سایت
Jul 22, 2017
17
اشلی توی توییتش یه چیزی رو میخواد اسپویل کنه ؛ عکس بالا هم بی منظور نیست .

احتمال اینکه الی یک خواهر یا برادر دوقلو داشته که ازش بیخبر بوده بالا رفته :((

احتماله فقط تا حالا کسی همچین نظریه ای رو نداده بود که اشلی با توییت و عکس فکر منو مشغول کرد .

پ ن؛ امیدوارم هندی نشه قضیه
خیلی از تحلیل های تریلر اخیر بازی رو خوندم.
دستشون خیلی باز برا قسمت دوم و احتمال قوی برای قسمت سوم
منم نظرم اینک احتمالا الی ی خاهر یا برادر داره(م خودم دوس دارم پسر باش,ب ی دلیل!!! احتمالا با نبود جوئل برادر الی پیداش میش و منطقی هس ک بزرگتر از خود الی باش و صد البته تنومند.ولی شاید این برادر برادر ناتنی باشه یا تحت نظر پزشکا بوجود نیومده باش!?!?) ک اینا هم زایششون طبیعی نبوده و برا درمان این بیماری چنتا بچ رو بوجود آوردن.

منطقی فک کنیم مادر الی و برادر و خواهراش(تعداد مهم نیس)فرار کردن و تنها الی هست ک ب دام رییس فایرفلای افتاده و در عوض مارلین وانمود کرده ک نامه ای از آنا برا الی داره( یا) مادر الی ب عمد وانمود میکنه ک مرده.دلیلشم میتونه این باش ک از شر فایرفلای خلاص شه تا بتونه تو ی موقعیت دیگ بچشو نجات بده
از اون طرف مادر الی رو داریم
تو PSX امسال ناتی داگ ی نمایشی نشون داد ک توش جانسون و بیکر داشتن ی چیزای معنی داری میخوندن.
جانسون تو این نمایش میگ داره سفر میکنه بجایی ک زندگی توش جریان داره.مسلما تو همچین سفری مشکلات بزرگی هس از جمله خود جوئل!
چرا جوئل?!!
برا اینک جوئل ب ی دلیلی محکمی (پایین دلیلشو گفتم)دوس نداره بره اما ناچار میش با الی همسفر شه
جانسون ادامه میده:مادرشم اونجاست و احتمال قوی میدم همراه با پدرش.
جانسون بعدش میگ خونه م اونجاست.پس فهمیده ک پدر مادرش سالمن و محیط زندگی شونم بدون هیاهو و کشمکش هستش.ولی جوئل شک داره ک این ی تله باش برا بدام انداختن الی ولی مجبور میش بره باهاش!(1-کلا جوئل احساساتی تر شده. 2-از دردسر بیزاره)
جانسون در ادامه میگ تا ب آزادی رسیدن مشکلات بسیارند اما ارزششو داره.
تیک آخرش خیلی معنی میتونه داشته باشه اما منطق من میگ پدر مادرش با دوستانش تونستن درمان کنن بیماری رو(متن شعر:جایی ک خدایان ب ارواح بندگانشون حیاتی دوباره میدن.ینی اینک کلیکرها احتمالا ب حالت اول خودشون برمیگردن یا شایدم انسانهای تازه آلوده شده!
جانسون باز ادامه میده دیگ دوس نداره سفر کنه .ینی اونجا دیگ آخر خطه چون
واکسن دارن
خانواده ش اونجاس
محیط و جو زندگی(جردن) آرومه.
بعدش بیکر میخونه منم با الی میرم اما دیگ خسته شده و بهترین حالتش اینک تبدیل بشه ب کلیکر!!!!
ادامش:این بت خود انکاری را رها خواهم کرد(م حدسم اینک جوئل تبدیل میش و بسیار نا امید ;ن از ترس تبدیل شدن ب ی کلیکر بلک بخاطر دوریش از الی.)
نا امیدی خیلی تو این بازی تاثیر گذاره اما شاید با انتخاب خودمون بتونیم داستان بازی رو عوض کنیم(بازی با 2 یا چند پایان متفاوت)

بعدش میگ برا خدا بخونم و ناجی ام رو ملاقات کنم(همون دعا برا سلامتی و وجود واکسن)
اینم میگ دیگ دوس نداره هی مسافرت کنه. تو ی جای آرام زندگی شو ادامه بده

درمورد توضیحات داستان ک تو PSX امسال گفته شد بگم ک :داستان خیلی پیچیده س(بشدت رو داستان مانور میدن)
نویسنده دوم خانم گراس تایید کردن ک یکی از شخصیت ها بارداره و مسلما ی شخصیت پایدار و تاثیر گذاریه ک تو PSX امسال بهش اشاره کردن
احتمالا الی بازم خواهر برادر داره(کوچیک)ک طبیعی ب دنیا اومدن و ن درنتیجه آزمایشات

داستان کلی بازی رسیدن ب عدالت.پس جوئل احساساتی درمقابل الی بشدت منطق پذیر کم میاره.
پس خیلیا شاید متنفر بشن از بازی.
ولی نظر من اینه ک ناتی داگ ی داستان بسیار منطقی داره و با همون داستانش میتونه دل خیلیارو برنجونه
ولی منک داستانو منطقی دوس دارم تا احساسی!!

موفق باشید

• Like
Reactions: gamer1998y

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
داستان کلی بازی رسیدن ب عدالت.پس جوئل احساساتی درمقابل الی بشدت منطق پذیر کم میاره.
پس خیلیا شاید متنفر بشن از بازی.
ولی نظر من اینه ک ناتی داگ ی داستان بسیار منطقی داره و با همون داستانش میتونه دل خیلیارو برنجونه
ولی منک داستانو منطقی دوس دارم تا احساسی!!

موفق باشید
در مورد این بخش از صحبتتون، بازی اول خیلی خوب بود اما در حد خیلی خوب میموند اگه سه صحنه وجود نداشت:
۱) جون دادن سارا تو بغل جوئل و بعد شروع بازی با آهنگ تیتراژ دیوونه کنندش
۲)صحنه مکالمه الی و جوئل تو خونه وسط جنگل که الی گفت هرکیو دوسش داشتم یا رفت یا مرد، همه رفتن جز تو. حالا به من نگو که من با کس دیگه امنیت دارم چون حقیقت اینه که من فقط بیشتر میترسم. و جوئل در جواب میگه من بابات نیستم. تو هم دخترم نیستی (اینجا ظاهرا جوئل داره غلبه میکنه بر احساسش ولی دقیقا همین لحظه بغض گلوش میشکنه)
۳)آخر بازی که الی از جوئل خواست قسم بخوره و من هنگام بازی خدا خدا میکردم که قسم بخوره و خورد.

لست آو آس برای من حداقل شاهکار احساساتم بود. امیدوارم این بازی هرکاری که میکنه، به من خیانت احساسی نکنه. من نمیخوام با یه منطق خشک ماکیاولیستی دیگه شکست بخورم. امیدوارم بازم ازین صحنه ها داشته باشیم که با وجود نیل دراکمن احتمال قریب به یقین خواهیم داشت.
آپدیت: یه بخشی گفتیم الی خیلی منطقی خواهد بود. اینو اصن قبول ندارم. دختر ۱۹ ساله هیچ جای دنیا منطقی نیس. به طور مثال
Im gonna find and im gonna kill every last one of them
این کجاش منطقه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
چه خوب خوندن تو پنل psx امسال تروی بیکر و اشلی جانسون!!!مخصوصا تروی بیکر با صدای جول خوند لامصب خوف کردم:((.خیلی خوب اجرا کرد.
ای کاش بازی یک ماه دیگه رلیز میشد.!!ولی باید صبر کرد متاسفانه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
تویت جدید دراکمن
ای جان چه نگاه معصومانه ای داره ، تقریبا فاش شد نیل ... خواهر الی شاید باشه ، بخاطر اختلاف سن نمیشه یقین کرد ولی اگه مادرش زنده مونده و بچه ی ذیگه ای به دنیا آورده .. :((:D ، تقریبا خوشگلیش شبیه ال نسخه اوله خودمونه . هر چقدر ال جدیو جسوره توی این نسخه ، ایشون( آجیش) خاطرات نسخه اولو برام زنده کرد . \m/
خب پرونده ی این قسمتم بستم :D ، اشلی هم عکسو داد گرفتم مطلبو (نظر شخصی)

پ ن : چرا از جوئل خبری نمیشه ؟ وای به حالت نیل اگه بخوای کفرمونو در بیاری

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نظرم بعضي از دوستان لطف كنن اين نظراتشون رو بزارن توي اسپويلر بهتره.
بعضياش خيلي روي اعصابه انقدر چرته:| ناتي داگ بارها ثابت كرده كاراش خيلي فراترن از اين نظرات سطحي و بي سر و ته خاله بازي توي داستان و روايت.
بابا ما هم طرفدار tlou ايم ولي ديگه اين طرفداري حال بهم بزنه

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
به نظرم بعضي از دوستان لطف كنن اين نظراتشون رو بزارن توي اسپويلر بهتره.
بعضياش خيلي روي اعصابه انقدر چرته:| ناتي داگ بارها ثابت كرده كاراش خيلي فراترن از اين نظرات سطحي و بي سر و ته خاله بازي توي داستان و روايت.
بابا ما هم طرفدار tlou ايم ولي ديگه اين طرفداري
جالبه اولین نفری بودم که همچین نظریه ای رو ساطع کردم ، ولی چرتتر :Dاز این نظریه هم هست که توی توییتو فروم داده شده ، بچه ی الی و معلم گیتار الی :| :D . امیدوارم هر شخصیتی که هست موندگار باشه ، واقعا یاد الی کوچک منو انداخته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر