PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من فقط منتظرم رییس جمهور gay انتخاب کنن :D دیگه داریم وارد زمانی میشیم که با شخصیت های gay باید بازی کنیم. اول gayها رو می کشتیم (فارکرای 4) الآن باهاشون بازی می کنیم :D
البته اگر کم تر روی این موضوع مانور بدن و فقط سکانسی در حد همون سکانس Left behind باشه به نظرم موردی نداره.
من که امیدوارم اصلا بهش اشاره ای نکنن
هی تریلراش نگاه میکنم هربار شاخ درمیارم
ولی از اینکه ND با اینهمه خلاقیت پیشگام بازی با شخصیتای.... یاهرچی که میگید بشه واقعا ناراحتم شاید برای بعضی ها هم اینجوری باشه:-w:D

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
در رابطه با تريلر بازي من ١٠٠ درصد ايمان دارم اون زني كه رونمايي شد مادر الي هست ! قطعا زمان اتفاق هم قبل از به دنيا اومدن الي و به نوعي فلش بك بوده ! اون شكمي هم كه نزديك بود پاره بشه الي داخلش قرار داشته :D خود نيل هم اشاره داشته ممكنه زمان گذشته رو در تريلر نشون داده باشيم ! يعني ١ درصد هم شك نكنيد اون مادر الي نباشه :D

p.s : احتمالا تو كل بازي چند چپتر راجع به مادر الي و سختي هاي كه كشيده تا الي رو به دنيا اورده خواهيم داشت !

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
در رابطه با تريلر بازي من ١٠٠ درصد ايمان دارم اون زني كه رونمايي شد مادر الي هست ! قطعا زمان اتفاق هم قبل از به دنيا اومدن الي و به نوعي فلش بك بوده ! اون شكمي هم كه نزديك بود پاره بشه الي داخلش قرار داشته :D خود نيل هم اشاره داشته ممكنه زمان گذشته رو در تريلر نشون داده باشيم ! يعني ١ درصد هم شك نكنيد اون مادر الي نباشه :D

p.s : احتمالا تو كل بازي چند چپتر راجع به مادر الي و سختي هاي كه كشيده تا الي رو به دنيا اورده خواهيم داشت !
ایستراگ Uncharted 4 این موضوع رو ثابت میکنه مادر باردار شبیه الی هست ، ولی الی نیس ، در مورد اینکه فلش بکها زوم کردن روی نوزاد باشه من این نظرو ندارم ، چون اگر بخواد به این موضوع کامل پرداخته بشه خودش یه نسخه جدا میطلبه ، که مطمئنا رابطه ی آنا و مارلین مثل الی و رایلی شامل DLC خواهد بود ، به این دلیل که مارلین در اون زمان با ارتش درگیر بوده ، اتفاقا تامی برادر جول هم باهاش بوده ، ولی از اونجایی که بخاطر داستان غنی هنوز حفره هایی وجود داره ، مثالش UC4 کودکی دو برادر ، طرفدارا دوس دارن زمانی که مارلین دو تا دخترو میفرسته مدرسه شبانه روزی نظامی که قرنطینه بوده در اون مکانم کنترل الی رو به دس بگیرن ، برا همین نمیشه پلی بکها با این حجم داستانی وگیم پلی یکجا قرار بگیره .
ما قراره با آنا بیشتر آشنا بشیم ولی اینکه داستان کاملی قبل از بارداریش تا به دنیا آوردن الی بهش اختصاص بدن من میگم اینطور نیس .
jj0u_richard-lyons-the-last-of-us-postertemplate-160601-633x1024.jpg

a3oe_tumblr_oyygutswam1txxqxio1_400.gif

• Like
Reactions: mohsen2012

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من نگفتم داستان كامل ! عرض كردم چند چپتر در حد مثلا يك ساعت اينا به انا اختصاص داده مي شه . همه شواهد هم همينو مي گه و شك ندارم به اين موضوع . و گرنه قطعا محوريت اصلي داستان روي همون الي خواهد موند . اگه بشه نزديك به ١٣-١٤ ساعت گيم پلي تجربه كنيم خيلي خوب مي شه . اميدوارم از نسخه اول هم طولاني تر باشه .

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
من نگفتم داستان كامل ! عرض كردم چند چپتر در حد مثلا يك ساعت اينا به انا اختصاص داده مي شه . همه شواهد هم همينو مي گه و شك ندارم به اين موضوع . و گرنه قطعا محوريت اصلي داستان روي همون الي خواهد موند . اگه بشه نزديك به ١٣-١٤ ساعت گيم پلي تجربه كنيم خيلي خوب مي شه . اميدوارم از نسخه اول هم طولاني تر باشه .
اون همه دلیل آوردیم که اون زنه حامله نیست نخوندی چرا :D

نظر من
مادر الی هست شکی هم ندارم و با خبر میشه یکی دوست صمیممیش مارلین رو کشته دنبال انتقام میره و جول رو میکشه
الی هم تنها کسشو از دست میده و حس انتقام میگیره میره تک تک فایرفلای هارو میکشه تا میرسه با سردستشون بعد میفهمه مادرشه و...:D

• Like
Reactions: mohsen2012

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اون همه دلیل آوردیم که اون زنه حامله نیست نخوندی چرا :D

نظر من
مادر الی هست شکی هم ندارم و با خبر میشه یکی دوست صمیممیش مارلین رو کشته دنبال انتقام میره و جول رو میکشه
الی هم تنها کسشو از دست میده و حس انتقام میگیره میره تک تک فایرفلای هارو میکشه تا میرسه با سردستشون بعد میفهمه مادرشه و...:D
خوندم ! قانع نشدم :D
يكي از دوستان به نكات جالبي اشاره كرده بود و يه متني واسم فرستاده بود كه جالب بود واقعا ! جنازه هايي كه در تريلر نشون داده ميشه اگه بهشون دقت كنيد خيلي هاشون زن هستن و شكم هاشون پاره شده ! اتفاقي كه داشت براي انا هم ميفتاد ! اين خودش مي تونه يه نشونه ديگه براي اين موضوع باشه كه انا حامله است و اون فرقه خلافكار هم با حامله شدن و بچه اوردن مشكل داره ! ضمن اينكه نيل رسما گفته شايد زمان تريلر واسه گذشته باشه . به همين علت من خيلي بعيد مي دونم انا در خط داستاني حال بازي تداخل داشته باشه و جول رو بكشه !!!! و ... خيلي كليشه اي و غير عادي به نظر مياد . قطعا با توجه به سابقه nd تو فلش بك هايي كه تو بازيهاش مي زده من داستان انا و روايتش تو اين بازي رو چيزي جز فلش بك نمي دونم !

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
خوندم ! قانع نشدم :D
يكي از دوستان به نكات جالبي اشاره كرده بود و يه متني واسم فرستاده بود كه جالب بود واقعا ! جنازه هايي كه در تريلر نشون داده ميشه اگه بهشون دقت كنيد خيلي هاشون زن هستن و شكم هاشون پاره شده ! اتفاقي كه داشت براي انا هم ميفتاد ! اين خودش مي تونه يه نشونه ديگه براي اين موضوع باشه كه انا حامله است و اون فرقه خلافكار هم با حامله شدن و بچه اوردن مشكل داره ! ضمن اينكه نيل رسما گفته شايد زمان تريلر واسه گذشته باشه . به همين علت من خيلي بعيد مي دونم انا در خط داستاني حال بازي تداخل داشته باشه و جول رو بكشه !!!! و ... خيلي كليشه اي و غير عادي به نظر مياد . قطعا با توجه به سابقه nd تو فلش بك هايي كه تو بازيهاش مي زده من داستان انا و روايتش تو اين بازي رو چيزي جز فلش بك نمي دونم !
چه گیری دادین به حامله بودن
هر دلیلی میتونی بیاری جز پاره کردن شیکم اون زنه
اون ۳ نفرم به دوستت بگو همشون مرد بودن یکم با دقت تر نگاه کنه از کی تا حالا مردا حامله میشدن

۳ نفر دار زده شدن
نفر اول که لخته مشخصه مرد هست شیکمش پاره شده
نفر دوم مرد هست با اینکه لباسش اومده رو پیرهنش ولی قسمت شیکمش کاملا خونیه یعنی شیکم اینم پاره کردن
نفر سوم پشت به تصویره دیده نمیشه ولی در ادامه تریلر اونجا که اون خانم با پاهاش گردن اون زن رو میگیره دوربین چهره نفر سوم هم نشون میده که مرد هست

پس خواهشا هی نگید حامله بودن جرم حساب میشه واسه اون فرقه چون خنده داره

• Like
Reactions: pxc33

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چه گیری دادین به حامله بودن
هر دلیلی میتونی بیاری جز پاره کردن شیکم اون زنه
اون ۳ نفرم به دوستت بگو همشون مرد بودن یکم با دقت تر نگاه کنه از کی تا حالا مردا حامله میشدن

۳ نفر دار زده شدن
نفر اول که لخته مشخصه مرد هست شیکمش پاره شده
نفر دوم مرد هست با اینکه لباسش اومده رو پیرهنش ولی قسمت شیکمش کاملا خونیه یعنی شیکم اینم پاره کردن
نفر سوم پشت به تصویره دیده نمیشه ولی در ادامه تریلر اونجا که اون خانم با پاهاش گردن اون زن رو میگیره دوربین چهره نفر سوم هم نشون میده که مرد هست

پس خواهشا هی نگید حامله بودن جرم حساب میشه واسه اون فرقه چون خنده داره
اينا همشون يه سري نظريه هستن و هيچ كدوم فكت محسوب نمي شه ! شما سعي كن شور حسيني نگيري ! اينم يه نظريه بود كه يكي از دوستان داده بود حالا من بايد با دقت تر ببينم تريلرو زن هم بين جنازه ها بوده يا نه ! ولي اين كه اون خانم انا مادر الي بوده و زمان وقوعش واسه قبل از اتفاقات نسخه اول بوده ٩٠ درصد محتمل هست ! حاملگي هم با توجه به يه سري شواهد و اون پوستر معروف اصلا ايده عجيب و بعيدي نيست !اما اين فرضيه اي كه شما سر هم كردي كه مادر الي مي ره جول رو مي كشه قصه رو از خنده مي گذرونه به گريه مي رسونه !
در نهايت شما اگه خيلي ناراحت ميشي عيب نداره همون كه شما مي گي درسته ! اخرين كامنتم در رابطه با نظرات شما بود !

p.s : تو يكي از مقالات خوندم كلمه apostate كه اون خانم مرموز استفاده كرده به جمع يك فرقه مذهبي گفته مي شه ! نكته جالبي مي تونه باشه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
من که همچنان فکر میکنم اون خانوم ننه الی هست و حامله هم هست، ولی اون قضیه پاره کردن شکم میتونه دلایل دیگه هم داشته باشه. :D
شاید مثلاً این فرقه یا گروه و هر چیزی که هست، عقاید خاص خودشون رو دارن که یکی از عقاید هم اینه که هرکی توسط Infectedها مجروح میشه، باید دل و روده طرف رو بریزن بیرون تا تبدیل به Infected نشه! :D مادر الی هم طی اتفاقاتی مجروح شده و اینا میخوان شهیدش کنن که در نهایت اون جریانات پیش میاد و ایشون هم هیچ وقت تبدیل به Infected نمیشه و ژن خوب (!) طرف بعداً به دخترش میرسه و ...

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
اينا همشون يه سري نظريه هستن و هيچ كدوم فكت محسوب نمي شه ! شما سعي كن شور حسيني نگيري ! اينم يه نظريه بود كه يكي از دوستان داده بود حالا من بايد با دقت تر ببينم تريلرو زن هم بين جنازه ها بوده يا نه ! ولي اين كه اون خانم انا مادر الي بوده و زمان وقوعش واسه قبل از اتفاقات نسخه اول بوده ٩٠ درصد محتمل هست ! حاملگي هم با توجه به يه سري شواهد و اون پوستر معروف اصلا ايده عجيب و بعيدي نيست !اما اين فرضيه اي كه شما سر هم كردي كه مادر الي مي ره جول رو مي كشه قصه رو از خنده مي گذرونه به گريه مي رسونه !
در نهايت شما اگه خيلي ناراحت ميشي عيب نداره همون كه شما مي گي درسته ! اخرين كامنتم در رابطه با نظرات شما بود !

p.s : تو يكي از مقالات خوندم كلمه apostate كه اون خانم مرموز استفاده كرده به جمع يك فرقه مذهبي گفته مي شه ! نكته جالبي مي تونه باشه .

شما اومدی میگی حامله هارو میکشتن و شیکمشون رو جر میدادن ( در صورتی که اون ۳ نفر که دار زده شدن مرد هستن )
اصلا خودت با عقل خودت اون زمان که الی به دنیا نیومده بوده به نظرت محیط شهر اون شکلی بوده تابلوها فرسوده پاره شده زنگ زده .
درختایه سر به فلک کشیده که خزه ازش بالا رفته ‌ .
پوشش گیاهی وحشتناک زیاد
. جر خوردن آسفالت ها .
نه خدایی اون موقع که الی به دنیا نیومده محیط اون شکلی بوده .
حداقل نظریه میدید یه جوری نباشه که جور در نیاد مرد که حامله نمیشه دوست من .

در ضمن سن اون خانم ( مادر الی ) دقیقا به سن دوستش مارلین میخوره پس راحت میشه فهمید که تریلر زمان لست۲ بوده نه موقع به دنیا اومدن الی و بعید نیست که تو بازی الی و مادرش به هم بخورن
حالا یا دربرابر هم یا در کنار هم .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه عده جوری فکت صادر میکنن که این کاراکتر فلانه و اینجوره و اونجوره که انگار رفیق فاب دراکمن هستن و ار تموم جیک و پوک بازی نیومده خبر دارن!
همونجور که اون زن ممکنه مادر الی باشه و شواهد پیداست ممکنه حامله باشه فکت بقیه دوستان و اشنایان دراکمن هم نظریس نه بیشتر!TLOU یه جو بدی که بین ایرانیا راه انداخت اینه که یه عده از ایدی و اواتار و قالیچه دم در خونشونو TLOU کردن و هرکس غیر از این باشه یعنی نه از بازی چیزی حالیشه نه حرفاش ارزش داره!
اول و اخرش همتون طرفدار یه بازیین که هرکدوم یه نظریه دارن میدن کل دنیام نظریه مادر الی رو محتمل دونستن حالا کسی قبول نداره و فقط حرف خودشو سند میدونه برا خودش نگه داره!شما نه بالاتری از بقیه نه چیزی فکت شمام اول و اخر یه نظریس

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
یه عده جوری فکت صادر میکنن که این کاراکتر فلانه و اینجوره و اونجوره که انگار رفیق فاب دراکمن هستن و ار تموم جیک و پوک بازی نیومده خبر دارن!
همونجور که اون زن ممکنه مادر الی باشه و شواهد پیداست ممکنه حامله باشه فکت بقیه دوستان و اشنایان دراکمن هم نظریس نه بیشتر!TLOU یه جو بدی که بین ایرانیا راه انداخت اینه که یه عده از ایدی و اواتار و قالیچه دم در خونشونو TLOU کردن و هرکس غیر از این باشه یعنی نه از بازی چیزی حالیشه نه حرفاش ارزش داره!
اول و اخرش همتون طرفدار یه بازیین که هرکدوم یه نظریه دارن میدن کل دنیام نظریه مادر الی رو محتمل دونستن حالا کسی قبول نداره و فقط حرف خودشو سند میدونه برا خودش نگه داره!شما نه بالاتری از بقیه نه چیزی فکت شمام اول و اخر یه نظریس
هرچقدر از بازی و موفقیتش لذت بردیم، از جوی که بعدش راه افتاد حالمون بهم خورد:|
یه دور بعد از اومدن متا یهو چنین جماعتی پیدا شدن، و 6ماه بعدشم بعد از GOTY شدنش یهو موج عجیبی، حداقل این سایت پدیدار شد:|
که این جماعت عجیب شدن فن دو آتیشه بازی، اونایی که از لحطه معرفیه بازی منتظرش بودن...رفتن تو حاشیه وکم کم تبدیل شدن به اشخاصی که کلا از دنیای گیم چیزی حالیشون نیست:|

در کل که....:|
---

اینا رو ولش اصلا :-"
داشتم فکر میکردم یکی از نکات مثبت شماره ی اول، معصومیتی بود که الی داشت... زرافه!!! ، کمیک جمع کردن هاش، دیدن چیزای جدید، جوک گفتناش و حتی پررو بازی هاش:-"
نمیدونم الیه انتقام جو میتونه حس الیه معصوم رو برامون داشته باشه و انقدر دوستش داشته باشیم یا نه... ولی امیدوارم بتونند:D
کلا همین یک مورد، تغییر خیلی زیادی توی حس و حال و جو بازی داره. (تقریبا ادامه ی هیچ بازیی انقدر حال و هواش متفاوت نمیشه:-" )

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دقيقا همينه ! همه اينا يه مشت نظريه است و نمي دونم چرا يه سري واسشون اينقدر مهمه كه فقط نظريه من درسته ! حالا من دوست دارم فرض كنم اون مادر الي و حامله است ! مشكلش چيه ؟ :D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
با توجه به اینکه نسخه ی اول تو پیتزبورگ رخ داد و جزئیاتی که تو تریلر جدید بازی مبنی بر اینکه اتفاقاتی که شاهد بودیم تو سیاتل داره رخ میده (البته هنوز احتماله ولی تقریبا به صورت 100% مشخص شده)، به نظرم این شخصیت زن اصلی تریلر جدید کسی هست که الی باهاش آشنا میشه و با توجه به همجنس باز بودن الی (طبق گفته ی نیل) حدس می زنم که با هم در رابطه هستن. حالا اینکه چرا اون موجودات رو Demon صدا می کنه می تونه به خاطر این باشه که تو سیاتل به این اسم شناخته شده هستن و در جای جای آمریکا ممکنه اسم ثابتی نداشته باشن. فقط تنها سوالی که برام می مونه اینه که چرا الی از پیتزبورگ رفته سیاتل؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر