PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظرم در بهترین حالت آخر 2018 .... که بعید میدونم...نیمه اول 2019 محتمل تره:-"
نمیدونم اخبارش رو شنیدی یا نه ولی گوستاوو سانتااولایا آهنگساز بازی تو مملکت خودش آرژانتین باهاش مصاحبه شده بود گفته بود ساخت بازی 2017 شروع شده و سال 2019 هم تموم میشه. 2018 خیلی بعیده.

برنامشون 2019 هست اگه تاخیر نخوره

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
به نظرم در بهترین حالت آخر 2018 .... که بعید میدونم...نیمه اول 2019 محتمل تره:-"

کاملا موافق حرفت هستم
اولین گیم پلی رو تویه ۲۰۱۸ در E3 ببینیم
بعدش در ادامه سال ۲۰۱۸ تویه مراسم هایه دیگه جزییات بیشتر و بخش آنلاین رو میبینم
و اوایل ۲۰۱۹ هم بازی میاد و لذت میبریم

تا اون موقع هم واسه امثال من که با هر بازیی سرگرم نمیشن انتخاب هایه خوب هستن
گاد او وار
رددید
اسپایدرمن
دیترویت
دیزگان
مارو تا عرضه لست همراهی میکنن
دم سونی گرم که انحصاری زیاد داره و انتظار واسه لست۲ رو ساده تر میکنه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم g** بودن الی خیلی بی معنیه :| حالا شاید قصدشون این باشه که ملت نسبت بهش حس بدی نداشته باشن ولی بنظرم همین جوری دارن رواجش میدن چه خبره فیلمارو که گرفته هیچی خدارو شکر به انیمیشن کودکانم نفوذ کرده :-tالانم که شخصیت اصلی بازی خب یعنی چی مشکلی ایجاد نمیکنه امیدوارم تو بازی نکته ای نباشه که مارو ناراحت کنه:|قصدم به انحراف کشوندن تاپیک نیستا فقط نظرم گفتم:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بنظرم g** بودن الی خیلی بی معنیه :| حالا شاید قصدشون این باشه که ملت نسبت بهش حس بدی نداشته باشن ولی بنظرم همین جوری دارن رواجش میدن چه خبره فیلمارو که گرفته هیچی خدارو شکر به انیمیشن کودکانم نفوذ کرده :-tالانم که شخصیت اصلی بازی خب یعنی چی مشکلی ایجاد نمیکنه امیدوارم تو بازی نکته ای نباشه که مارو ناراحت کنه:|قصدم به انحراف کشوندن تاپیک نیستا فقط نظرم گفتم:D
من فقط منتظرم رییس جمهور gay انتخاب کنن :D دیگه داریم وارد زمانی میشیم که با شخصیت های gay باید بازی کنیم. اول gayها رو می کشتیم (فارکرای 4) الآن باهاشون بازی می کنیم :D
البته اگر کم تر روی این موضوع مانور بدن و فقط سکانسی در حد همون سکانس Left behind باشه به نظرم موردی نداره.

• Like
Reactions: jhoobin

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
DN050EhX0AAhEEu.jpg

بـه بـه ! موردانتظارترین بازیه 2018 و 2019 و 2020 واسه این بنده حقیر !
در کنار فورتزا هورایزن چهار و ردمپشن راکستار :D
یاد تاپیک پارت اول بخیر همون تاپیک بود که باعث شد من تو بازیسنتر عضو بشمـ امیدوارمـ که همون اعضایه فعال در اون تاپیک اینجا همـ حضور پیدا کنن !
احمد اینفکتداریا برگرد تاپیک به حضور مستمرت نیاز داره
حیف بروس استرلیـ دیگه نیست ! :cry:​

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
View attachment 81630

بـه بـه ! موردانتظارترین بازیه 2018 و 2019 و 2020 واسه این بنده حقیر !
در کنار فورتزا هورایزن چهار و ردمپشن راکستار :D
یاد تاپیک پارت اول بخیر همون تاپیک بود که باعث شد من تو بازیسنتر عضو بشمـ امیدوارمـ که همون اعضایه فعال در اون تاپیک اینجا همـ حضور پیدا کنن !
احمد اینفکتداریا برگرد تاپیک به حضور مستمرت نیاز داره
حیف بروس استرلیـ دیگه نیست ! :cry:​
خوش امدی دوست عزیز.
اگر امکانش هست مثل تاپیک the order 1886 این تاپیک هم با حضورت گرمش کن. ممنون.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خوش امدی دوست عزیز.
اگر امکانش هست مثل تاپیک the order 1886 این تاپیک هم با حضورت گرمش کن. ممنون.
میگفتین مثه تاپیک Uncharted 4: A Thief's End و اون سیصد300 پُست که دست آخر همـ گوتیه سال شد
نه اوردر 1886 که فیل شد ! :triumph: :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
الی گی هست نیل دراکمن هم تاییدش کرده.

منم خودم جز اون دسته ای هستم که بعید میدونم الی حامله باشه چون یه لحظه فکر کنید. الی کاراکتر قابل بازیه. یه زن حامله تو بازی اکشن؟ یکم نا محتمله مخصوصا که بازی اول ساختارش طی یکسال روایت میشد.

ولی با تمام این حرفا تئوری حاملگی کامل رد نیست. اولا شاید الی بایسکشوال باشه یعنی به هر دو جنسیت تمایل داشته باشه. و یا اینکه بهش تجاوز شده باشه و اون بحث انتقام هم بهمین خاطر باشه. گرچه این مورد ممکنه خیلیا رو عصبی کنه:D
بحث زن حامله شد یاد مکس پین افتادم همون مرحله که با زن رئیسش(فکر کنم) فرار میکردن
احتمالا بازی مثل همون مرحله مکس پین باشه:D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یکی از انیماتورهای اصلی بازی چند روز پیش در مورد گرافیک بازی گفته که باورم نمیشه این گرافیک با همون انجین Uncharted 4 ساخته شده و اینکه بازی یک نسل بهتر از Uncharted 4 به نظر میرسه!
Jonathan Cooper on Twitter

به نظر من خارق‌العاده‌ترین بخش تریلر PGW سوای از مدلسازی‌ها و شیدر پوست واقعی به انیمیشن‌ها و دفورمه شدن ماهیچه‌ها مربوط می‌شد. واقعا با واقعیت مو نمیزد! مثلا تو عکس زیر ببینید انقباض عضلات صورت و بدن رو!!!
47l0_tlou.jpg

بهتون قول میدم با اولین نمایش از گیم‌پلی بازی توی E3 2018، چشم باشه که از حدقه بزنه بیرون!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
یکی از انیماتورهای اصلی بازی چند روز پیش در مورد گرافیک بازی گفته که باورم نمیشه این گرافیک با همون انجین Uncharted 4 ساخته شده و اینکه بازی یک نسل بهتر از Uncharted 4 به نظر میرسه!
Jonathan Cooper on Twitter

به نظر من خارق‌العاده‌ترین بخش تریلر PGW سوای از مدلسازی‌ها و شیدر پوست واقعی به انیمیشن‌ها و دفورمه شدن ماهیچه‌ها مربوط می‌شد. واقعا با واقعیت مو نمیزد! مثلا تو عکس زیر ببینید انقباض عضلات صورت و بدن رو!!!
47l0_tlou.jpg

بهتون قول میدم با اولین نمایش از گیم‌پلی بازی توی E3 2018، چشم باشه که از حدقه بزنه بیرون!
امین مصاحبه نیل رو توی PGW دیدی ، روی افکت بارون تاکید داشتو گفت ، افکت بارون واقعیه ، تاثیرش بنظرم روی اجسام از دیدنیترین افکتهای استفاده شده در بازی باشه .
با این وضعی که NDجلو میره فکر کنم بزودی ما غیر واقعی بشیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر