PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
بحث داره جالب میشه نظرامونو بزاریم رو همدیگه شاید به یه نتیجه ی واحد برسیم. من یه جمعبندی میکنم شما و بقیه دوستان هم لطفا رو جمعبندی نظر بدین ببینیم نکته ی خاصی از قلم افتاده یا نه.

اولین باری که اصلا هینتی از TloU 2 گرفتیم اگر اشتباه نکنم برمیگرده به آنچارتد 4. که یه پوستر بود.

اگر دقت کنید این خانم خیلی شبیه الیه و اصلا هم هیکلی نیست و عضله نداره. دو تا فرضیه داشتیم در مورد این پوستر که هر دوتاش بنظرم جای بحث داره. 1. این خود الیه. اگر الی باشه نباید ماسک تنفسی داشته باشه. چون الی به بیماری مصونیت داره ماسک نیاز نداره تو طول بازی هم هر جایی جوئل ماسک نیاز داشت الی نداشت. مگر برای بچه زده باشه که باز هم نیازی نیست چون بلاخره تو بدن مادر کردسپس هست و اگر بخواد بگیره ماسک جلوشو نمیگیره.

فرضیه دوم اینه که این مادر الی باشه. که در این صورت اون خانم هیکلی نمیتونه مادر الی باشه چون هیکلاشون بهم نمیخوره.

در کل بنظرم این خانم یه کاراکتر جدیده

بار دوم که خبری از بازی شد سالگرد آوتبریک بود که نوتی یه پوستر منتشر کرد.

این پوستر قبل از رونمایی از بازی بوده و کاملا مشخصه به تریلر اول بازی اشاره داره که روی دست الی تتو بود. با توجه به جای زخم الی قطعا این دست خودشه.

نکته بعدی اینکه تو پوستر الی ما عکس بید میبینیم و تو پوستر بعدی اگر دقت کنید اون قسمتی که ماشین آتیش گرفته یه گرگ هست که بنظرم اینا باید یه معنایی داشته باشه

بار دیگه سال بعدش نوتی قبل از تریلر پاریس پوستر بعدی رو منتشر کرد که اونم دقیقا هینت تریلر دوم بود. این پوستر هم داره دسته این خانم هیکلی رو نشون میده البته اونموقع چون ما تریلر رو ندیده بودیم اکثرا فکر کردیم دست جوئل باید باشه. حالا فرضیه من اینه که این خانم در طول بازی با الی آشنا میشه و الی رو همراهی میکنه. حتی خود دراکمن هم گفته بود که کاراکتر جدیدی توی بازی هست که بعدا نشونش میدن. این حتما باید همون باشه

در کل چند تا نکته پیش میاد.

اگه‌ مادر الی باشه ( خودم احتنالشو بالا میدونم ) زمان حال بوده نه گذشته و دوران حاملگی

اگه شخصیت جدید باشه که مشخصه قابل بازیه شکی توش نیست ( ازینم استقبال میکنم)

در مورد اون پوستر و حامله بودنش چندتا نکته مهم هست اول اینکه اون موقع هنوز مادر الی رو طراحی نکرده بودن که بگیم اون لاغر بوده یا اینکه موهاش قرمز بود ووو
دوم اینکه خود الی هم اگه باشه به منظور استراگ بودنش چهرشو پوشوندن
احتمال اینکه از الی بچه کشی کنن رو بچه ها بخوان آزمایش انجام بدن هم هست
مثلا الی با مادرش روبه رو بشه بعد بفهمه خودشم یکی از اون بچه هاس که قرار بوده روش آزمایش بشه ( اینجوری فرضیه اینکه چرا مادرش و مارلین بهش دروغ گفتن که مرده هم حل میشه ) البته باید یه دلیل محکم بیارن که چرا الی آلوده نمیشه آیا مادرشم آلوده نمیشده که بچشو آزمایشگاهی کردن یا اینکه کلا یه نمونه آزمایشگاهی و برنامه ریزی شده بوده الی . که دیگه داستان شماره ۱ هم همه در جریان هستید چه تلاشی شد که سالم برسه دست اهلش و آخرش چی شد .

۲ سال دیگه میادو ما باید دعا کنیم زنده باشیم تا اون موقع یه رفیق گیمر داشتم ۳ ماه پیش مرد خیلی عشق لست بود :(

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
داستان اصلی به نظرم همون بچه دار شدن الی هست و این شخصیت دیگه ای که معرفی شد فقط ی کاراکتر جدیده که تو طول داستان باهاش سر و کار داریم.
.
.
در رابطه با این که چرا الی تو اون پوستر ماسک گذاشته با این که بهش نیازی نداره ، خیلی دلایل میشه اورد که اصلی ترینش اینه که الی نیازی نداره اما بچه چی ؟:D میتونه اینفکتد بشه بچه :D
البته این ی سناریو کلیشه ایه و خودم شخصا دوست ندارم بیس داستان بر پایه بچه دار شدن الی و وقایع بعد از اون باشه :D

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
فکر نکنم در هر حال مادر الی باشه همونطور که دوستان اشاره کردن شواهدی که نشون میده مادرش نیست خیلی بیشتر از اینکه هست. حالا خیلی خودتونو درگیر تعوری ها نکنید بیاید این ویدیو رو ببینید و لذت ببرید:D
آنالیز گرافیکی و کارگردانی تریلر

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
دوستانی که درباره حاملگی الی حرف میزنن فکر کنم یادشون رفته الی gay تشریف دارن

من که میگم این خانوم گندهه دوست دخترشه:D
الی که * gay * نمیتونه باشه طبیعتن :D نتیجه گرفتن از گرایشات جنسی الی هم صرفا با ی بوسه تو DLC قابل قبول نیست :D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
ولی خدایی واسه هر کنشی یه واکنش داریم تو بازیسنتر :D
تنها راه اینکه سوتی نگیریم بعد عرضه بازی اینه که طرف شخصیت جدید باشه یا اینکه مادرش باشه در زمان حال در غیر این صورت یه جایه کار میلنگه :D
راحت میشه ایراد و تناقض در آورد ازش

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
الی که * gay * نمیتونه باشه طبیعتن :D نتیجه گرفتن از گرایشات جنسی الی هم صرفا با ی بوسه تو DLC قابل قبول نیست :D
میتونه و هست
این کلمه برای هر دو جنس به کار برده میشه فقط برای مردا بیشتر

خود نویسنده هم gay بودن الیو تایید کرده

Is Ellie gay?

Now when I was writing it I was writing it with the idea that Ellie is gay, and when the actresses were working they were definitely working with the idea that they’re both attracted to each other. That was the subtext and intention that they were playing with from the opening cinematic when they’re holding each other’s hands for too long, or when Riley bites her on the neck; there’s that chemistry there from the get go that was important for us so that we earned that moment when they kissed each other. So that it wasn’t just out of the blue but also wasn’t so overt that you’re like “Oh of course. Just get on with it.”

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
الی گی هست نیل دراکمن هم تاییدش کرده.

منم خودم جز اون دسته ای هستم که بعید میدونم الی حامله باشه چون یه لحظه فکر کنید. الی کاراکتر قابل بازیه. یه زن حامله تو بازی اکشن؟ یکم نا محتمله مخصوصا که بازی اول ساختارش طی یکسال روایت میشد.

ولی با تمام این حرفا تئوری حاملگی کامل رد نیست. اولا شاید الی بایسکشوال باشه یعنی به هر دو جنسیت تمایل داشته باشه. و یا اینکه بهش تجاوز شده باشه و اون بحث انتقام هم بهمین خاطر باشه. گرچه این مورد ممکنه خیلیا رو عصبی کنه:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
آقا میون بحث هاتون
لقاح مصنوعی مدت هاست وجود داشته حالا بکشین بیرون از این گرایش الی : دی (التبه فکر کنم یه اسم دیگه داشت؟ )
جدا از شوخی به نظر من که مادر الی ـه.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
حداقل و حداکثر زمان تاریخ انتشار بازی کی هست دوستان؟؟؟
احتمال اومدن تریلر گیم پلی هست به این زودیها؟؟؟

اقا زیاد در مورد این مسائل گرایش جنسی بحث نکنید یهو مثل بنده بینوا واسه 15 روز بن میشین!!!:(

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حداقل و حداکثر زمان تاریخ انتشار بازی کی هست دوستان؟؟؟
احتمال اومدن تریلر گیم پلی هست به این زودیها؟؟؟

اقا زیاد در مورد این مسائل گرایش جنسی بحث نکنید یهو مثل بنده بینوا واسه 15 روز بن میشین!!!:(
بنظرم در بهترین حالت 2019 و در بدترین حالت 2020، گیم پلی هم انشاءلله بمب E3 2018 هستش :D البته PSX هم نزدیکه ولی خب همین چند هفته پیش نمایش داشت بازی:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر