PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوست عزیز دراکمن بلافاصله بعد از کنفرانس گفته جوئل هم تو بازیه اصلا قراره این دوتا دوباره با هم سفرشون رو اغاز کنند:|
حالا بنظرت اگه جوئل مرده باشه مثلا ناتی میاد تایید کنه و تو کنفرانس بازی رو اسپویل میکنه؟ دیگه شکلک پوکر فیس گذاشتن نداره!!

حالا خودم مطمئنم جوئل نمرده ولی مسئله اینه یه استدیو نمیاد بازیش رو که اسپویل کنه! کوچکترین چیزا رو میزاره برای داخل خود بازی تا سوپرایز بمونن. نهایت میتونه مثل ارکام نایت و رابطه بتمن و جوکر باشه اگه فرض بگیریم مرده باشه!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
الان یجا یه تئوری خوندم که این نفرت رو تقریبا میتونه توجیه کنه میزارمش تو اسپویلر :D

بعد اتفاقایی که آخر قسمت اول میافته احتمال اینکه فایرفلای ها بخوان از جوئل انتقام بگیرن شدیدا بالاست. حالا این انتقامشون یا منجر به مرگ یه سری آدم دیگه (مثلا برادر جوئل و همسرش و بقیه کسایی که باهاشون زندگی میکنن میشه) و الی نمیتونه خودش رو بابت این قضیه ببخشه یا اینکه باعث مرگ خود جوئل میشه! و اون کسی که الی داره باهاش صحبت میکنه توهمی از جوئل هست! :D
نه، بنظر من مردن جوئل منتفیه :D جوئل نیاز هست که وقتی الی حقیقت رو میفهمه چشم تو چشم همدیگه باشن :D

• Like
Reactions: Milad_HW and Letho

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نصف عشق بازی جول اصلا وقتی حرف زد انگار بهم برق وصل شد:D تا اخر این نسخه زندست تضمینی ولی اخر این نسخه با خداست! :D
لعنتیا میخوان همینکار کنند می خوان اخر بازی دوباره افسردگی بگیریم قرص بخوریم:D

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
دوست عزیز دراکمن بلافاصله بعد از کنفرانس گفته جوئل هم تو بازیه اصلا قراره این دوتا دوباره با هم سفرشون رو اغاز کنند:|
این تئوری که من گفتم هم هیچ جاش نمیگه که جوئل از اول بازی نیست، همونطور که سارا دختر جوئل و تس بازی قبل بودن ولی کم کم داستان مشخص کرد که چه اتفاقی براشون میافته.

نه، بنظر من مردن جوئل منتفیه :D جوئل نیاز هست که وقتی الی حقیقت رو میفهمه چشم تو چشم همدیگه باشن :D
آره احتمالش کمه ولی اگه قرار باشه درست باشه احتمالا مثل قضیه مرگ تس تو طول داستان قراره اتفاق بیافته :D

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
نیل دراکمن در توییتر :

نمی‌توانم بگویم که تا چد گفتن اینکه Elie و Joel برای یک ماجراجویی سخت، دلخراش و احساسی برگشته‌اند من را خشنود می‌سازد. مانند بسیاری از شما، ما هم عشقی عمیق به جهان The Last of Us و شخصیت‌های آن داریم و شاید به نظر برسد که این دنباله از قبل برنامه ریزی شده اما اینگونه نیست. ما می‌دانستیم باید داستانی با ارزش برای گفتن داشته باشیم و شاید از همه مهم‌تر، داستانی شایسته و لایق برای Joel و Elie! پس از اینکه سال‌ها به بررسی ایده‌های مختلف پرداختیم (و تقریبا هم منصرف شده بودیم)، سرانجام داستانی را کشف کردیم که احساس خاصی داشت؛ داستانی که در یک سفر حماسی تکامل یافته است.

GAME OF THE ERA ^:)^^:)^^:)^^:)^:x

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
حالا بنظرت اگه جوئل مرده باشه مثلا ناتی میاد تایید کنه و تو کنفرانس بازی رو اسپویل میکنه؟ دیگه شکلک پوکر فیس گذاشتن نداره!!

حالا خودم مطمئنم جوئل نمرده ولی مسئله اینه یه استدیو نمیاد بازیش رو که اسپویل کنه! کوچکترین چیزا رو میزاره برای داخل خود بازی تا سوپرایز بمونن. نهایت میتونه مثل ارکام نایت و رابطه بتمن و جوکر باشه اگه فرض بگیریم مرده باشه!
ایشون کلا عادت داره یه پستی پیدا کنه و بعد نقل قول کنه که من بیشتر میدونم تا تو!تو 70 درصد تاپیکها ایشون داره ثابت میکنه خودشو الانم مسلما همکاری نزدیکی به سازندگان TLOU 2 دارن و از ماها بیشتر میدونن لول

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
وااای باورم نمیشه تازه تریلرو دیدم بینظیره
ادامه بهترین بازی عمرم رو بالاخره میبینم wow مرسی ND فکرشو نمیکردم به این زودی ها معرفی بشه اونم با این کیفیت عالی.
بهترین بازی این نسل میشه برای من بدون شک.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ایشون کلا عادت داره یه پستی پیدا کنه و بعد نقل قول کنه که من بیشتر میدونم تا تو!تو 70 درصد تاپیکها ایشون داره ثابت میکنه خودشو الانم مسلما همکاری نزدیکی به سازندگان TLOU 2 دارن و از ماها بیشتر میدونن لول
خدا شفا بده:D

• Like
Reactions: Arman Sensi

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نیل دراکمن در توییتر :

نمی‌توانم بگویم که تا چد گفتن اینکه Elie و Joel برای یک ماجراجویی سخت، دلخراش و احساسی برگشته‌اند من را خشنود می‌سازد. مانند بسیاری از شما، ما هم عشقی عمیق به جهان The Last of Us و شخصیت‌های آن داریم و شاید به نظر برسد که این دنباله از قبل برنامه ریزی شده اما اینگونه نیست. ما می‌دانستیم باید داستانی با ارزش برای گفتن داشته باشیم و شاید از همه مهم‌تر، داستانی شایسته و لایق برای Joel و Elie! پس از اینکه سال‌ها به بررسی ایده‌های مختلف پرداختیم (و تقریبا هم منصرف شده بودیم)، سرانجام داستانی را کشف کردیم که احساس خاصی داشت؛ داستانی که در یک سفر حماسی تکامل یافته است.

GAME OF THE ERA ^:)^^:)^^:)^^:)^:x
زمانی که گوتی میشه اورواچ انتظار داری لست 2 بشه گوتی؟ نه گلم از این خبرا نیست:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر