PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,834
نام
نریمان
این دوستانمون که تو کار Damage Control هستن، خیلی خوبن. یکیشون که تا 2 نفر میان راجع به این موضوع بحث کنن 6 تا تصویر از گوگل سرچ میکنه میزاره که بحث عوض شه. :D اون یکی دوستمون هم رمان و داستان های تخیلی مینویسه. :D

=========
اون شش تا تصوير كه منظورت من نبودم ؟ گفتم كه اينا اسكرين شات خودم هستن حق كرديت ر ضايع نكن
منظورم شما نبودی. :D

آخرین ویرایش:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
این دوستانمون که تو کار Damage Control هستن، خیلی خوبن. یکیشون که تا 2 نفر میان راجع به این موضوع بحث کنن 6 تا تصویر از گوگل سرچ میکنه میزاره که بحث عوض شه. :D اون یکی دوستمون هم رمان و داستان های تخیلی مینویسه. :D

=========

خوب پس میمونه من :D این تصاویر با سرچ گیر نمیاد اینا زیر خاکیه دوست عزیز :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

=========

الان دقیقا میشه بدونم چی دمیج خورده که باقیه بخوان کنترلش کنن !

خوبه فقط همین مواقع با اخبار حاشیه ای میتونید هیت ورزیتون به ناتی رو نشون بدید !!

• Like
Reactions: mahdi-ps4

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,834
نام
نریمان
الان دقیقا میشه بدونم چی دمیج خورده که باقیه بخوان کنترلش کنن !

خوبه فقط همین مواقع با اخبار حاشیه ای میتونید هیت ورزیتون به ناتی رو نشون بدید !!
وات د فاز واقعا! :) دوست عزیز و تک بعدی من، اگه به زیر پروفایلم نگاه کنی میبینی خودم PS4 دارم و تمام بازی های این کمپانی رو هم که روی PS4 موجوده بازی کردم.
این هیت ورزیدن رو شما از کجات دراوردی من موندم. کلا کسی بخواد راجع به موضوعی که باب میل شما نباشه بحث کنه، میشه هیت ورز. :)
البته از شما انتظار بیش از این هم نمیره به اندازه ی کافی شناخته شده هستی. کلا همین یه مدل کامنت دادن رو بلدی فقط. ;)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
وات د فاز واقعا! :) دوست عزیز و تک بعدی من، اگه به زیر پروفایلم نگاه کنی میبینی خودم PS4 دارم و تمام بازی های این کمپانی رو هم که روی PS4 موجوده بازی کردم.
این هیت ورزیدن رو شما از کجات دراوردی من موندم. کلا کسی بخواد راجع به موضوعی که باب میل شما نباشه بحث کنه، میشه هیت ورز. :)
البته از شما انتظار بیش از این هم نمیره به اندازه ی کافی شناخته شده هستی. کلا همین یه مدل کامنت دادن رو بلدی فقط. ;)

:Dشما در مورد دمیج نظر بدی بهتره:D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
نریمان خیلی وقته PS4 داره و اتفاقا علاقه منده به اخبارش . فقط یه مسئله جدیدی که پیش اومده ، بچه های خودمون به دو دسته تقسیم شدن /:). کسی نمونده از رقیب که بخوان باهاش وارد بحث جدی بشن به همدیگه روی آوردن:D من بهش میگم خودخوری !

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خبر تاپیکی براش زده نشده، مربوط ترین تاپیک هم اینجاست!
به نظرم بحث کردن در موردش عجیب نیست!

بحث خودی و غیر خودی هم نداره، یک ادعایی شده که انقدر ناجوره که حتی اگر بگیم که اگر واقعی هم باشه به درک که اتفاق افتاده، میتونه دردسر و وجهه ی بدی برای استودیو سازنده TLOU ایجاد کنه! و تو آینده ی استودیو حتی تاثیر بزاره! (و حتی کلا سونی:| )

به هر حال خبرهای کامل تر ...
NeoGAF

فعلا اوضاع بهتره و به نظر میرسه طرف مشکل داشته:-" البته یکی دیگه هم چنین ادعایی کرده که خبرنگار دنبالشه ببینه چی به چیه:-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خبر تاپیکی براش زده نشده، مربوط ترین تاپیک هم اینجاست!
به نظرم بحث کردن در موردش عجیب نیست!

بحث خودی و غیر خودی هم نداره، یک ادعایی شده که انقدر ناجوره که حتی اگر بگیم که اگر واقعی هم باشه به درک که اتفاق افتاده، میتونه دردسر و وجهه ی بدی برای استودیو سازنده TLOU ایجاد کنه! و تو آینده ی استودیو حتی تاثیر بزاره! (و حتی کلا سونی:| )

به هر حال خبرهای کامل تر ...
NeoGAF

فعلا اوضاع بهتره و به نظر میرسه طرف مشکل داشته:-" البته یکی دیگه هم چنین ادعایی کرده که خبرنگار دنبالشه ببینه چی به چیه:-"
از بی خبری بازی این خبرا میشه چند وقت دیگه که تیزری تریلری بیاد دیگه همه این حواشی میخوابه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مقادیر زیادی پست پاک شد، کاربرایی هم که نهایت بی شعوری خودشون رو نشون دادن یه مدت دسترسیشون از سایت قطع شد. شعور متاسفانه چیزی نیست که بشه 1-2 روزه به دست آورد وگرنه نصیحت میکردیم شما رو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر