PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
عزيز نمرات ديگه ربطى به ميزان مشترى و پلتفرم ندارن ، GTA V با متاى 97 يكى از بالاترين متا هاى تاريخ بود (كلا دوسه تا بازى بيشتر از اون بودن در طول تاريخ ) ولى لست 95 بود كه البته بنظر من تو متاهاى خيلى بالا دو سه نمره ديگه هيچ تفاوتى ايجاد نميكنه جز اين كه اسمش ميمونه و ركورد تاريخى ميشه ...

جی تی ای یه بازی همه کس پسند هست .
لست اینجوری نیست بیشتر کسایی که دیدم بازی کردن و واقعا درک کردن بازیو بالا ۲۰ سال بودن و همه کس پسند نیست سبک بازی
خوب واسه منتقد ها هم همینجوره که یکی میاد بین اون همه ۱۰ نمره ۲ میده به بازی و گند میزنه به متا کاری که با آنچارتد۴ هم کردن و نمره ۴ از ۱۰ رو دادن بهش خوب به نظر شخص خود شما آنچارتد باید ۴ بگیره یا لست باید ۲ بگیره
پس بدون رقابت بین بازی انحصاریایه سونی و غیر انحصاریا سالم نیست یکی پیدا میشه رو حساب عقده ای بودن یه نمره خفن قرمز بده تا اینجوری با انحصاری بودن بازی مخالفت کرده باشن تو نقداشون یه مشت چرتو پرت مینویسن الکی مثلا ما منتقدیم.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
لست اینجوری نیست بیشتر کسایی که دیدم بازی کردن و واقعا درک کردن بازیو بالا ۲۰ سال بودن و همه کس پسند نیست سبک بازی
خوب واسه منتقد ها هم همینجوره که یکی میاد بین اون همه ۱۰ نمره ۲ میده به بازی و گند میزنه به متا کاری که با آنچارتد۴ هم کردن و نمره ۴ از ۱۰ رو دادن بهش خوب به نظر شخص خود شما آنچارتد باید ۴ بگیره یا لست باید ۲ بگیره
پس بدون رقابت بین بازی انحصاریایه سونی و غیر انحصاریا سالم نیست یکی پیدا میشه رو حساب عقده ای بودن یه نمره خفن قرمز بده تا اینجوری با انحصاری بودن بازی مخالفت کرده باشن تو نقداشون یه مشت چرتو پرت مینویسن الکی مثلا ما منتقدیم.
اصلا چه ربطی به درک کردن داره مگه کلاس فلسفه است؟! بازی کارش سرگرم کرن یکی خوشش میاد و سرگرم میشه یکی هم نمیشه! دوشواری نداره که!
در ضمن کمترین نمره ای که از این بازی ثبت شده مربوط به نسخه PS3 میشه که اونم 60/100 بوده.
تا اونجایی هم که یادمه تو سال 2013 بهترین بازی سال TLoU شد نه GTA. (منظورم جوایزی هست که سایت ها و مجلات گوناگون بهش دادن نه مراسم Game Awards). ولی حتی این هم دلیلی نمیشه بگیم GTA بازی بدی بوده! هر دو تا بازی شاهکار هایی حتی تا همین امروز بودند.
به قول خودتون اگه کسی نسخه اول رو "درک" کرده باشه، به کار استودیو و تیم سازنده ایمان داره و میدونه حتی اگه منتقدین بهش 0 هم بدن یه بازی سوپر شاهکار خواهد بود. این قضیه برای بازی های استودیو های رقیب مثل Rockstar و CD Projekt RED هم همینطوره.
پیشنهادم اینه بجای این بحث هایی که هیچ هدفی نخواهند داشت از بازی هایی که قرار تو اون سال منتشر بشن لذت ببرین ;)

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

من خودم عاشق بازی های زامبی محور و RE هستم پس طبیعی هست که از TLOU هم خوشم اومده باشه اما هر چقدر هم داستان و فلسفه ی بازی قوی باشه چیزی که باعث ماندگاری و مؤفقیت GTA میشه همونی هست که گفتید و این اصلن امتیاز بی اهمیتی نیست از همون فن های این بازی هم بپرسی که شما تا حالا بیشتر GTA V بازی کردی یا TLOU به احتمال 99 درصد می گن GTA V
الآن بایوشاک هم از نظر داستانی قوی هست اما یه بازی رو هر چقدر هم خوب باشه مگه آدم چندبار میخواد تمومش کنه؟ مثلن نمیشه که من بخوام هر روز TLOU بازی کنم و هی از اول تا آخر برم یا مثلن سری بایوشاک ، بخاطر داستان و فلسفه اش! اما GTA اینجوری نیست و هر روز هم میشه ساعت ها بازی کرد من که اهل آنلاین نیستم ولی حتی از نظر آنلاین هم GTA V هنوز رونق داره و براش محتوا میاد اما طبق گفته های بچه های همین انجمن آنلاین TLOU دیگه رونقی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Milad_HW

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
معلوم نیست تو اون خراب شده دقیقا چه خبره:|
ببینم میتونند به فنا بدن همه چی رو یا نه:|
امیدوارم این قضایای استعفاها به این مورد ربط نداشته باشه و قضیه بخوبی و خوشی خاتمه پیدا کنه که دشمن شاد کن نشن بیش از این

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
گفته اذیت آزار جنسیم میدن ! ، 20000دلار گفتن میدیم سکوت کنی. حالا بستگی داره منظورش چیه از آزار ، چون توی ایران خودمونم مرسومه :D مثلا رفیق شیشت از کنارت رد میشه انگشتتو میکنی توی ..:tearsofjoy: ، معنیش اینه که خیلی عزیزی :D اونجا که طبیعی تره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
امیدوارم این قضایای استعفاها به این مورد ربط نداشته باشه و قضیه بخوبی و خوشی خاتمه پیدا کنه که دشمن شاد کن نشن بیش از این
استعفا(ها؟) که بعید میدونم ربطی داشته باشه!
ولی این...اوضاع یکم ناجوره! بعیده کسی بیخود بیاد بگه فلان کار رو کردن با من! پس احتمال چنین قضیه ای زیاده، از اونطرف واکنش سونی فاجعه بوده!
الانم شرایط جوری شده/میشه که میتونه به سونی و ND ضربه بدی بزنه، حداقل تو دیدگاه مردم... بعیده سونی و ND هم حرفی بزنند!
کلا اوضاع ناجوریه:|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
اگه واقعیت داشته باشه شدیدا تاثیر منفی روی اعتبار استدیو میزاره. اونروی ها روی اینجور مسائل خیلی حساس شدن جدیدا.
تاپیکش تو GAF تو همین چند ساعت حدودا 30 صفحه رفته جلو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر